Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) phoenix64 válasza phoenix64 (#1499) üzenetére


phoenix64
őstag

Hát akárhogy próbálgatom ez a kamera szar...:/ Nem tom mibaja de gyalázat milyen képeket lő mind az előlapi, mind a hátlapi. Nem gondoltam volna, hogy bármely paraméterében visszasírom a g4c-t.. Az a 8 mpx-es kamerájával 10x szebb képet lőtt mint ez.. Bár gyanítom h az én készülékemben lesz a hiba, mert a teszt képek is sokkal jobbak az enyémnél..

(#1502) Bferibörs válasza phoenix64 (#1501) üzenetére


Bferibörs
addikt

most lőttem hirtelen pár képet,nekem nem szar,persze telón néztem vissza , nem azt mondom,hogy DSL minőség de használható,valahova feldobom és belinkelem majd.
a lencsét megtisztítottad mielőtt kattogtattál ?

(#1503) smithsys

hát lehet de legalább ott van a rajz hozzá :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1503) smithsys válasza Bferibörs (#1500) üzenetére


smithsys
aktív tag

Ugyan… hagyd! Az a sim foglalat "szarul van kialakítva." :W

(#1504) smithsys válasza phoenix64 (#1501) üzenetére


smithsys
aktív tag

Valszeg egyedi gond lesz. Nekem teljesen elfogadható minőségű képeket lő. Korábban linkeltem is néhányat.

[ Szerkesztve ]

(#1505) rzoli válasza phoenix64 (#1501) üzenetére


rzoli
senior tag

Tegyél fel pár fotót, hadd lássuk mi is! De ha tényleg rossz, a beállításokat gondolom csekkoltad, akkor cseréltesd ki!

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1506) zebede válasza phoenix64 (#1501) üzenetére


zebede
őstag

(#1507) phoenix64 válasza zebede (#1506) üzenetére


phoenix64
őstag

Köszi, kikapcsoltam. :D Nem vettem észre semmi változást. :P Majd megpróbálok feltölteni este képeket, hogy megnézzétek h én vok finnyás vagy tényleg gatya az egész.

(#1508) KoryHu válasza phoenix64 (#1507) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Én aláírom, mondjuk nekem G3-am van, de igen, vitatható a képminőség. :)
A fényviszonyok csökkenésével a minőség is erősen romlik, főleg zaj van, de az bőven.

Borult időben:
[link]

Általános célra 1-1 dolgot lekapni jó, de ne ezzel fotózzuk a családi nyaralást.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1509) phoenix64 válasza KoryHu (#1508) üzenetére


phoenix64
őstag

Ez a kép 10x jobb mint amit az enyém lő :D

itt van pl 2 kép amit reggel lőttem amikor megjött: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1510) LámaZ válasza smithsys (#1503) üzenetére


LámaZ
addikt

Fáj valami, kispajti?
--------------

Másoknak
Re: Kamera
A beállításokkal is lehet esetleg variálni, nem?

Legyen minden jó!

(#1511) Bferibörs válasza LámaZ (#1510) üzenetére


Bferibörs
addikt

lehet, több lehetőség is adott, az egyik a fogaskerék alatt a másik a bal oldalon lévő kis nyíl jobbra csúsztatásával + HDR váltás ,vaku stb.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1512) KoryHu válasza phoenix64 (#1509) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Hát szerintem hasonló, a részletesség kb. ugyanaz az elég alacsony szint. Picit úgy érzem, hogy ez egy kb. 8 Mpixeles kamera, csak interpolálják 13-ra.

Neked viszont a jobb oldalon valami komolyabb gond van (homály, optika hiba, vagy csak kosz).

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1513) andaxin76


andaxin76
aktív tag

itta képen cm 13 van a thoron. Jó lenne ha megosztanák a verneesek hogyan juthatunk a romhoz😃😃

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#1514) phoenix64 válasza KoryHu (#1512) üzenetére


phoenix64
őstag

Igen a homalyal van a gondom. Majdnem minden kepen van homaly pedig megtakaritottam a kamerat..:/

(#1515) zebede válasza KoryHu (#1512) üzenetére


zebede
őstag

Ez nem lenne nagy újdonság, kínai telefonnál.
Meg kell próbálni 8 megapixelre állítva fényképezni...

(#1516) KoryHu válasza zebede (#1515) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Hát igen.

Mondjuk így konkrétan nem is emlékszem hogy ezt így lehet állítani. :) Most nincs nálam a készülék, de valami "finom, magas" vagy valami ilyen beállításokra emlékszem (de hogy melyik milyen felbontást takar, az passz). Videónál legalábbis tuti nincs felbontás állítása.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1517) phoenix64 válasza phoenix64 (#1514) üzenetére


phoenix64
őstag

Tobb felbontasba is probaltan es minden kepen van egy egy nagyobb homalyos folt. :(

(#1518) zebede válasza phoenix64 (#1517) üzenetére


zebede
őstag

Szerintem elég egyértelmű, hogy nálad hardveres a hiba, sajnos.

KoryHu:

[ Szerkesztve ]

(#1519) gepardlacee


gepardlacee
tag

Megérkezett nekem is :D
bekapcsoltam, azóta 10 perce a következő felirat van kint: "Android is starting... Starting apps."
Meddig várjak?

szerk. mindegy, restartoltam, most jó

[ Szerkesztve ]

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#1520) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ha már kamera, abban tudtok segiten, hol kell beállítani, hogy az SD kártyára mentse a képeket?

B.Cs.

(#1521) KoryHu válasza bollokcs80 (#1520) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Beállítások, Tárhely és USB. "alapértelmezett hely". Ezt kell átállítani, hülye megoldás egyébként. (kéne egy összefoglaló, már többször volt kérdés).

zebede: kösz, akkor a videóra emlékeztem.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1522) Dexar007 válasza KoryHu (#1508) üzenetére


Dexar007
veterán

Arra nem egy kompakt fenykepezogep valo?

Give me your cum,bull!

(#1523) phoenix64 válasza zebede (#1518) üzenetére


phoenix64
őstag

Ugynezki nagyon sajna.. Gondolom ezt gariba javitjak cserelik.

(#1524) qamu74


qamu74
őstag

Meg jott a picike :)
Root , recovery telepitva!!!!
Lcd destiny 320-rol 240-re állitva!
Király kis telcsi!

(#1525) kicsizee válasza phoenix64 (#1523) üzenetére


kicsizee
aktív tag

esetleg próbálj meg lőni pár képet más progikkal is. én mondjuk [link] ezt használom

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1526) azbest válasza phoenix64 (#1514) üzenetére


azbest
félisten

Ugye nem arról beszélsz, hogy 1:1 méretre nagyítva látszik jpeg tömörítésből származó elmosódás? Mert az a kommersz digitális fényképezőgépeknél is látni fogsz.

Ha ugyanaz a terület láthatóan homályos beállításról függetlenül, akkor lehet kosz van az optikában. De ha az elveszett részleteket panaszolod az aprólékos részleteken, 1:1 pixel nézetben a monitoron, akkor valamit félreértettél :) Lehet nincs összehasonlítási alapod?

Az előlapi, szelfi kamera tényleg ocsmány. A durva, hogy az olcsóbb telefonokon még ocsmányabb.

szerk: a kép jobb szélét kell nézni?

[ Szerkesztve ]

(#1527) phoenix64 válasza azbest (#1526) üzenetére


phoenix64
őstag

Igen a kep jobb szelet. Es nagyitas nelkul is van majdnem az osszes kepen egy homalyos folt.

LG G4C az osszehasonlitasi alapom. Azt hittem azert annal jobb kepet lo majd. Illetve annak sokkal turhetobb a szelfi kameraja. Hatoldali kameraja ennek jobban tetszene ha nem lenne benne homaly

[ Szerkesztve ]

(#1528) zebede válasza KoryHu (#1521) üzenetére


zebede
őstag

Telefon beállításától függetlenül is meg lehet változtatni a fényképek mentési helyét.
Csak fel kell rakni egy olyan kamera appot, amiben beállítható hova mentse a képet.

(#1529) phoenix64 válasza azbest (#1526) üzenetére


phoenix64
őstag

Itt van meg egy kep ahol az egesz aranylag szep es eles magahoz kepest, viszont a jobb felul megint homalyos elmosodott.. [link]

Szerk.: Masnak is nyekereg a hatlap az ujjlenyomat olvaso alatt?xd

[ Szerkesztve ]

(#1530) KoryHu válasza zebede (#1528) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Értem, alapból gondoltam. Ahhoz meg engedély adása kell :)

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1531) zebede válasza phoenix64 (#1529) üzenetére


zebede
őstag

Inkább a kamera mellett ballra nyekereg.
Én raktam oda a 1SIM kártya alá egy kis összehajtogatott papirt, így atom stabil.

(#1532) zebede válasza KoryHu (#1530) üzenetére


zebede
őstag

Én is értem :) csak azért írtam, mert lehet valakinek ez a megoldás, ha mint nekem is alapból tárhelynek beállítva a belsőtárhely van, mert a feltelepített programjaimnak bőven elég.
Viszont a képeket már az sd kártyára szeretné menteni, hogy inkább ott foglalják a helyet.

[ Szerkesztve ]

(#1533) phoenix64 válasza zebede (#1531) üzenetére


phoenix64
őstag

Vegulis ropogas annyira nem idegesit, de ez a homaly a kepeken eleg idegesito. Gariztassam v ink 14 napos elallasi?

(#1534) zebede válasza phoenix64 (#1533) üzenetére


zebede
őstag

Hát ezt neked kell eldöntened. :)
Elállásnál szlovákiába kell vissza küldeni, valaki régebben írta hogy kicsit drága a posta.
Gariztatáshoz pesten van a szerviz.

(#1535) phoenix64 válasza zebede (#1534) üzenetére


phoenix64
őstag

Ertem, koszi. :D Lehet kiprobalom mas kamera appal is, tudsz vmi jot ajanlani? :D

(#1536) zebede válasza phoenix64 (#1535) üzenetére


zebede
őstag

Nem szoktam tesztelgetni őket :) évekkel ezelőtt megvettem ezt, nekem be vált, akkor akciós volt most picit drága: [link]

De biztos van olcsóbb is, vagy ingyenes ami jó.
Itt kérdezz rá: [link]

(#1537) phoenix64 válasza zebede (#1536) üzenetére


phoenix64
őstag

Hat letoltottem 2 camera appot mindkettoben tragikus a fokusz..xd Sztem meg nyaralni elviszem, aztan gariztatom a kamera miatt. Gariztatasnal is en allom a szallitast?

(#1538) zebede válasza phoenix64 (#1537) üzenetére


zebede
őstag

Oda felé persze hogy te, vissza ők fizetik.

(#1539) LámaZ válasza KoryHu (#1521) üzenetére


LámaZ
addikt

Én nem tudom átállítani a külső SD-kártyát alapértelmezett tárhelyként, pedig úgy formáztam, hogy belső tárhelyként használható legyen, és másik eszközben nem.
....
Vagy itt már eleve benne van a belső tárhelyben a külső SD-kártya is? szerintem igen, mert 40,11 GB-os méretet ír ki, tehát nekem nem kell már semmit állítgatnom.

Legyen minden jó!

(#1540) Dexar007


Dexar007
veterán

Uber kod nem kell valakinek?

DFUBER

Valami First Ride Discountot ir..en ugysem fogom felhasznalni,nem tudom,hogy Mo-n mukodik-e egyaltalan.

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#1541) Littletiger


Littletiger
tag

Sziasztok! Járt már valaki úgy, hogy behalt a telefonja? Az enyém úgy néz ki, hogy 1 hét után megadta magát. Pedig ma alig használtam. Kb. 2x beszéltem rajta úgy 5 percet, írtam egy sms-t és reggel egy picit játszottam. Szerintem összesen nem volt több 20-25 perc képernyőidőnél. Mondjuk az aksijával eddig sem voltam teljesen megelégedve, de azért 1 napot kibírt. Ma viszont nagyon el kezdett merülni annak ellenére, hogy alig használtam. Délután 3-4 között már jelezgetett, hogy nagyon alacsony a töltöttségi szint. Akkor volt 17 százalékon. Nem tudtam mire vélni. Miután dolgozok és vezetek, nem értem rá foglalkozni vele, csak rádugtam az autós töltőmre. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy se kép se hang, és be se tudom kapcsolni. Hazaérve rádugtam a hálózati töltőre, de semmit nem csinál. Mi történhetett? Kinyírhatta az autós töltő? De előtte se volt oké valami, mert gyakorlatilag 0 használat mellett nem lett volna szabad lemerülnie 8-9 óra alatt. Tanácstalan vagyok. Még jó, hogy megvolt a régi telefonom, most abba visszaraktam a sim-kártyát, de miután a teló memóriájában volt minden telefonszámom és sms-em, gondolom ezeket is buktam. Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#1542) zebede válasza Littletiger (#1541) üzenetére


zebede
őstag

Szerintem csak lemerült.
Még mindig töltőn van?
Nem tudod bekapcsolni, recoverybe esetleg belépni?

(#1543) LámaZ


LámaZ
addikt

Az enyém 99%-os töltöttséggel jött egy hónapos út után Kínából (gondolom a vámosok nem töltötték fel), ma reggel óta használom (csomó appot letöltöttem és telepítettem), és most van 44%-on. De még nem merek örülni.

@Littletiger: Lehet, hogy feltöltötte az autód aksiját. Bocs! :D

Más:
Ujjlenyomatolvasót kikapcsoltam, meg semmi más képernyőzárat nem használok, teljesen felesleges nekem.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#1544) Littletiger válasza zebede (#1542) üzenetére


Littletiger
tag

Töltőn van már jó ideje, de meg se nyikkan. Ha lemerül egy telefon teljesen (persze ebben az esetben ezt semmi nem indokolta) és utána töltőre teszem, akkor egyből be kéne tudnom kapcsolni. Ez pedig minimum 2 órája töltőn van. Recovery hogy működik? Hangerő és bekapcsológomb egyidejű nyomva tartása 10 mp-ig? Ezt is próbáltam de semmi.Egyébként a töltőt most rádugtam a másik telefonomra és az töltődik vele, szóval azzal nincs gond. Úgy néz ki a telefon halt meg. Akkor viszont marad a szervíz garanciában.

[ Szerkesztve ]

(#1545) zebede válasza Littletiger (#1544) üzenetére


zebede
őstag

Hangerő fel + bekapcsolo gomb egyszerre, pár másodpercig.

[ Szerkesztve ]

(#1546) Bferibörs válasza Littletiger (#1544) üzenetére


Bferibörs
addikt

[link]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1547) greef


greef
tag

Ne haragudjatok, lehet elhangzott itt már párszor ez a kérdés, de hol tudom beállítani, hogy a felső sarokban mutassa hány százalékon áll az akum? Agyfa*zt kezdek kapni de sehol nem találom. :F :R

[ Szerkesztve ]

(#1548) Bferibörs válasza greef (#1547) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem mutatja csak a kis akkus ikonban, ha lehúzod a kezelőfelületet ott látod nagyban.

a beállítását itt találod :

(#931) kicsizee

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1549) LámaZ


LámaZ
addikt

Én ezt a telefont kánikulában nem fogom autós navigációra használni (kivéve, ha a klíma be van kapcsolva és hűvös a beltér). Nem fogja nekem ezt is a nagy meleg kinyiffantani.

Legyen minden jó!

(#1550) #61583616


#61583616
törölt tag

Nah megoldott a 3G problémám. Amióta a Google Chrome nincs letiltva és azt használom böngészésre és nem a bépített böngészőt, azóta tökéletes és folyamatos a 3G.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.