Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) fateless válasza zebede (#600) üzenetére


fateless
veterán

Épp ezért tettem OFF-ba, hogy nem erről szól, hanem általánosságbsn jobban megéri az említett módon feladni, mert az ajánlott levél, ha nem tértivevényes, lópikulát sem ér. Nincs értékbiztosítás, szinte bárki átveheti.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#602) LámaZ válasza zebede (#600) üzenetére


LámaZ
addikt

Megkér valakit, aki arra jár (akár az Oszkáron stb.), hogy vigye el. Sok oszkáros vállal csomagszállítást is. Szerintem 2k Ft-ért elviszik.
Írnak egy átvételi elismervényt, amelyet aláír az oszkáros és az eustockos is.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#603) m-anti válasza Richie86 (#117) üzenetére


m-anti
csendes tag

Galaxy TAB S 8.4 130.000.-ért. Amíg a gyári samsung rom van rajta, addig a büdös életben nem frissül. Droid 5.02-nél megállt az élet, és azzal is indult. Ehhez képest hova van lejjebb?

(#604) kicsizee válasza bostone (#588) üzenetére


kicsizee
aktív tag

aki május 15 előtt rendelt, annak adnak, mivel igéretükkel ellentétben nem gyorstöltővel postázták a cuccost (állítólag átverte őket a töltő gyártó, és ahogy elnézem a töltési sebességet így is van) annak aki június 15 ig regisztrált a fórumjukon és megadta a kért adatokat, küldenek "eredeti vernee" tokot

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#605) kicsizee válasza szkuvi (#589) üzenetére


kicsizee
aktív tag

elsőre nem, de ráérek

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#606) kicsizee válasza hege21 (#592) üzenetére


kicsizee
aktív tag

azt írták, egységesen mindenkinek fehér megy
"Remarks : due to tight time , all the cover case is in white color now , no special color request ."

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#607) m-anti válasza Black_Raven (#596) üzenetére


m-anti
csendes tag

GLS olcsó, pontos, tudod követni a csomagot, én még a futárral is tudtam kommunikálni eddig mindig, és nem törik az árút. A pik-pak pontjaikon gyors és korrekt az ügyintézés. Az utólagos fizetéssel kézbesítendő csomag is rendben megérkezett a címzettnek, nekem meg talán a 4. napon jött meg a pénz a számlámra. Soha semmi hiba nem volt velük. A posta is jó (MPL) csak nagyon drágák, de belföldre viselhető, ha nincsen más. A DHL-től isten óvjon mindenkit. Eddig háromból két estben törték a küldeményt. Az egyik egy HP Elitebook volt, amiből kiszakadt a dvd meghajtó, eltört a magnézium ötvözet belső váz. A gép átszakított két réteg bubisfóliát abból a fajtából, amin én a 110 kilómmal vígan sétálgatok. Ez így önmagában is szép teljesítmény, mivel ehhez gyakorlatilag focizni kell a csomaggal. A kicsomagoló videó mentett meg, ezt mindenkinek erősen ajánlom. A DHL ráadásul tojt a fejemre, a kereskedő rendes volt és bevállalta az ügyintézést, gépet meg adott másikat. Másik laptopot is megpróbálták összetörni, viszont az már 4 réteg fóliában volt, így nem sikerült nekik, csak a táp akart kiszakadni a dobozból, de hál istennek túlélte.

[ Szerkesztve ]

(#608) azbest válasza bostone (#597) üzenetére


azbest
félisten

"Levélként nem szeretném feladni."

anyám borogass, remélem tudod, hogy a levélként feladás nem azt jelenti, hogy borítékba kéne tenni.
Meghatározott méreten és súlyon belül az is ugyanaz a doboz, mintha csomagként adod fel. A nyomkövetés, értkéknyilvánítás is lehetséges.

(#609) bostone válasza azbest (#608) üzenetére


bostone
addikt

:D :D :D
Köszönöm a bizalmat, nem szükséges a kórház felé venni az irányt.

A postával pár csomagot már elküldtem belföldön, panaszom nem lehet, 1-2 nap alatt célba ért minden, amit feladtam.

Vázolom a konkrét esetet, mert bármennyire hihetetlen, ez történt.
Amiben átvettem, abba pakoltam vissza a telefon dobozát, telefonostul. Beballagtam a helyi postahivatalba, előadtam a tervemet, mire mérlegre rakták a cuccot, majd közölték velem, hogy 4400Ft lesz levélként, csomagként pedig 9000 valamennyi. A valamennyi bármennyi lehet, simán elfelejtettem, csak kattogott a fejemben, hogy nekem milyen sokat kell melóznom ennyi pénzért. Lehet a "teszkósújság", amivel kitömtem a réseket a dobozban, emelte a tartalom tömegét. Sokáig nem vacillálhattam, mert mennem kellett dolgozni.
Tehát, amit leírtam az valóságon alapul, nem kitaláltam az összeget. A helyi posta ennyiért viszi el, innen a világ legeldugottabb zugából a szállítmányt.

Felmerült bennem a lehetőség, hogy inkább megtartom. A hibái ellenére is szerethető jószág.

(#610) azbest válasza bostone (#609) üzenetére


azbest
félisten

Lehet nehezebb, mint amilyennek látszik. Anno egy hdd postázásnál volt hasonló élményem, hogy gyanúsan sokat kértek érte. Benne van a pakliban, hogy a postás kislányok nem jól áraznak. :)

(#611) bostone válasza azbest (#610) üzenetére


bostone
addikt

Felkészületlenül ért az információ. Könnyű, kicsi csomag, bájos mosoly...

A gls futárszolgálat oldalán fellelt adatok szerint unióba, első díjzónába 5868Ft-ért szállítanak. (pedig majdnem magyarország)
És itt meguntam a bohóckodást. :)

(#612) hege21 válasza kicsizee (#606) üzenetére


hege21
senior tag

Igen,de én írtam hogy nekem nem kell,felajánlottak sötét kéket :)

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#613) kicsizee


kicsizee
aktív tag

amúgy sikerült valakinek találni valamilyen "gyorstöltőt" a thorhoz?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#614) Black_Raven válasza bostone (#611) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem emailben megkérdezhetnéd, konkrétan írva hogy az Eustocknak küldenéd.Biztos van valami szerződésük a GLSel, lehet hogy olcsóbb.Előző hsz-ben már írtam, nekem a Futár mondta hogy 1200ft.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#615) rik76 válasza bostone (#611) üzenetére


rik76
csendes tag

Én írnék az eustocknak, hogy írják már meg, hogy mennyi lenne, ha ők küldenének érte futárt...valszeg jobb árat kapnak, mint Te. és vonják le a visszautalt pénzedből...
Nem én találtam ki, egy lengyel airsoft bolt így intézi a garis javításokat (díjmentes a visszaküldés GLS-sel, ők küldik a futárt, semmi dolgod)

"Na most már örökre jó lesz egy darabig!"

(#616) macilacus válasza kicsizee (#613) üzenetére


macilacus
senior tag

Ez egy jó töltő, ez egyik csatlakozója gyorstöltő a másik sima, Azt hogy jó-e a thorhoz azt nem tudom, de meg lehet tőlük kérdezni :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#617) kicsizee válasza macilacus (#616) üzenetére


kicsizee
aktív tag

nevében is benne van, hogy qualcomm certifiacted qc- gondolom quick charge, ami a qualcommnak a gyorstöltési mechanizmusa, úgyhogy gondolom egy mtk-s géppel annyira nem haverok :P

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#618) zebede válasza kicsizee (#617) üzenetére


zebede
őstag

Nem haverok, QC 2.0 töltővel próbáltam. :)

Az MTK prociknál pump express, vagy pump express plus, gyorstöltés van.
De hogy éppen ezzel a soccal vagy telefonnal működne e, passz.
Senki nem erősítette meg, hogy a Thor tudja a quick charge-t, az Eustock ki is vette a specifikációból.

Rendeltem az asszonynak egy 4600 mAh-s MTK-s telot, ahhoz elvileg gyorstöltő jár majd kipróbálom azzal.

[ Szerkesztve ]

(#619) scyllarus válasza macilacus (#616) üzenetére


scyllarus
veterán

Ilyesmit kell keresni.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#620) szkuvi válasza detroitrw (#516) üzenetére


szkuvi
tag

köszi, már aliról rendeltem :)

(#621) szkuvi válasza kicsizee (#605) üzenetére


szkuvi
tag

értem, köszi :)

(#622) Obyboy válasza Ryoo (#105) üzenetére


Obyboy
addikt

A telenor is.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#623) bostone válasza zebede (#618) üzenetére


bostone
addikt

Gyűrűs aksi kijelzőt mivel tudtad beállítani?

Más
Gps-t támogató, erősítő alkalmazást ismer valaki?

Használható nem flip tokot talált valaki?

Aki fóliát rendelt, tudna egy linket küldeni?

[ Szerkesztve ]

(#624) Vartanus válasza bostone (#623) üzenetére


Vartanus
őstag

Gyenge a Thor GPS-e?

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#625) bostone válasza Vartanus (#624) üzenetére


bostone
addikt

Nem minden thor téved el, az enyém viszont rosszul navigál.

(#626) detroitrw válasza bostone (#623) üzenetére


detroitrw
addikt

gps status toolbox?

ebbe lehet az "erzekelok/erzekelok szurese" allitani (persze minel erosebb annal lassabb a kapcsolat megtalalasa)
meg nem probaltam, de hatha valamit segit Neked

(#627) bostone válasza detroitrw (#626) üzenetére


bostone
addikt

Kipróbáljuk ezt is. :)

Más

Hogyan tudom a fotóknak az sd kártyát alapértelmezettnek megadni?

(#628) detroitrw válasza bostone (#627) üzenetére


detroitrw
addikt

Snap camera
Egyeb/tarhely utvonala

A gyarit sose hasznalom, bar a kamerat se :N

[ Szerkesztve ]

(#629) kicsizee válasza bostone (#627) üzenetére


kicsizee
aktív tag

ajánlom esetleg camera mx progit, sztem jobb mint a gyári, és kikapcsolható a képkészítés hangja is

gumitokot/szilikontokot még nem találtam

nekem megérkezett aliexpressről a védőfólia. simán rákeresel, aztán lutri :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#630) zebede válasza kicsizee (#629) üzenetére


zebede
őstag

És szélesebb valamivel ez az alis fólia, mint a gyári?

Egyébként a gyári kameránál sincs exponálási hang, ha lenémítod a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#631) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Azt írják a tesztben:
"Használati útmutató, ami egyben garanciajegyként is szolgál".
Azaz nincs külön jótállási jegy mint pl az Eustocktól rendelt Xiaomi, Doogee telefonok esetében?

Uber kupon:
Ez egy kártyán lévő kód vagy maga a kártya szolgál kedvezményes kuponként? Nálunk érvényes? Ha igen, meddig és mely városokban?

[ Szerkesztve ]

(#632) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Ha minden igaz, holnaptól lesz újra a telefon az Eustockon.

Rendeltek belőle bőven.
Ugye a mobilarénás teszt előtt elfogyott a készlet és a teszt csak ezután jött ki.

Ha az a készlet újra elfogyna, már van hír újabb rendelésről, pótrendelésről is.

Nyugi mindenkinek, lesz készlet a telóból.

[ Szerkesztve ]

(#633) bostone


bostone
addikt

A gps mindenhogy, mindennel tragédia.
:(((

(#634) Wallenberg válasza bostone (#633) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Google Drive, Waze, Here Maps, Maps.me, Offline Maps, Navigator, Térkép esetében is?

A régebbi telómon ezek vannak letöltve és működnek is rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#635) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Fóliát honnan érdemes hozzá rendelni?

Ebay, Aliexpress?

Matt, ujjlenyomatmentes fólia vagy tükörfólia vagy üvegfólia kapható rá?

[ Szerkesztve ]

(#636) zebede válasza bostone (#633) üzenetére


zebede
őstag

Légyszíves lőjj már két screenshot-ot, mondjuk erről a gps test progiról, [link] csak hogy legalább legyen némi össze hasonlítási lehetőségünk.

Én most magas fák között vagyok és teljesen be van borulva az ég, így ezt produkálja:

[ Szerkesztve ]

(#637) bostone válasza zebede (#636) üzenetére


bostone
addikt

Folyamatosan változik.

[ Szerkesztve ]

(#638) kicsizee válasza zebede (#630) üzenetére


kicsizee
aktív tag

nem, nem szélesebb, kb akkora.

de így nem kell minden fotózás előtt lenémítani a telefont :) és asszem jobb képeket is lő ez a progi. megosztásnál választani lehet, hogy milyen méretre konvertálja, eszes kis dolog, na

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#639) detroitrw válasza Wallenberg (#635) üzenetére


detroitrw
addikt

fólia

[ Szerkesztve ]

(#640) szkuvi válasza Wallenberg (#635) üzenetére


szkuvi
tag

szia, én aliról rendeltem ilyet, van sima és matt is, viszont üvegfóliát -még- nem találtam rá

[ Szerkesztve ]

(#641) zebede válasza szkuvi (#640) üzenetére


zebede
őstag

És ez szélesebb mint a gyári? :D

(#642) LámaZ


LámaZ
addikt

Ezt az értesítő LED-es igényt soha nem értettem.
Ha a zsebedben vagy a táskádban van a telefon, mert gondolom nem lógatod a szemed előtt, akkor hogyan látod a LED felgyulladását?
Nekem a hangjelzés bőven elég. Ha pedig le volt valahová téve, így nem hallhattam a hangjelzést, akkor ránézek.

Legyen minden jó!

(#643) LámaZ válasza detroitrw (#516) üzenetére


LámaZ
addikt

Én meg innen.
Csak >3× olcsóbb.

Legyen minden jó!

(#644) zebede válasza LámaZ (#643) üzenetére


zebede
őstag

Teloval mi a helyzet, hol tart?

(#645) bostone


bostone
addikt

Ebben a részben, úgy 3:54 nél lehet látni, amit én úgy említek, mint görgetési anomália. Látni, hogy nagyon óvatos mozdulattól is meglódul az Isten haragja és a világ végén találjuk magunkat, akaratunk ellenére.

Egy szakértő kezében is megfordult ma a telefonom, idézem: idegesítő.

(#646) detroitrw válasza LámaZ (#643) üzenetére


detroitrw
addikt

Olcsóbb?
Látsz egyforma fóliákat? :F

(#647) vgyuri válasza bostone (#645) üzenetére


vgyuri
őstag

Matt fóliával megszűnik a görgetési gond, több telefonnál tapasztaltam már ilyet.

(#648) Richie86 válasza m-anti (#603) üzenetére


Richie86
senior tag

Ez most hogy jön ide? :U

(#649) LámaZ válasza zebede (#644) üzenetére


LámaZ
addikt

Most van a lhászai buddhista kolostorok felett.

Legyen minden jó!

(#650) p1tyk3r


p1tyk3r
újonc

Eustockról még mindig nem rendelhető...Remélem tartani tudják a beígért dátumot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.