Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Zeneileg milyen a teló?

Magas hangok, mély hangok mennyire szólnak jól?

Rádió és Youtube?
Rádiója tényleg annyira fapados, hogy még felvétel és RDS sincs rajta?

Samsung hallójáratos és Piston 3 fülesem van.

[ Szerkesztve ]

(#452) smithsys válasza Wallenberg (#451) üzenetére


smithsys
aktív tag

A hátsó hangszóró kuka, de egy jó fülessel teljesen használható.

(#453) azbest válasza LámaZ (#449) üzenetére


azbest
félisten

Ha egyetemista pistike csinálja két sörözés között, számla nélkül, akkor talán. :N

[ Szerkesztve ]

(#454) LámaZ válasza zebede (#402) üzenetére


LámaZ
addikt

(#402) zebede írta: „Ez a magas házak közötti navigáció engem is nagyon érdekelne.
MTK procis telefonjaim sorra ott véreztek el.”

Erre a végleges megoldást az autógyártók tudnák elhozni. Ha akarnák.

Mondom a lényeget: a rádióantenna mellé a kocsi tetejére, kívül, szerelni kellene egy GPS-vevő antennát, attól a jeleket bevezetni a kocsi belsejébe a mennyezetre, ahol egy jelismétlő (repeater) szórná aztán tovább. Ennyi!

Mondjuk, ha valaki nagyon akarja, ezt most is meg tudja barkácsolni.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#455) Wallenberg válasza smithsys (#452) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Igen, a teló zenei teljesítményére vagyok kíváncsi.

Magas hangok, mély hangok mennyire szólnak jól?

Rádió és Youtube?
Rádiója tényleg annyira fapados, hogy még felvétel és RDS sincs rajta?

Samsung hallójáratos és Piston 3 fülesem van.

[ Szerkesztve ]

(#456) LámaZ válasza ttrolco (#434) üzenetére


LámaZ
addikt

#70774) gbalii ÚjVálaszPrivát2016-06-11 09:32:26 gbalii (újonc)
„Sziasztok!
Vettem egy telót (Bluboo Picasso) az efox-shop EU stockjáról ami Németországban található, május 14-én rendeltem a telót, és 19-én kaptam meg, nagyjából 30-án elszállt a kijelző, nem érzékel, teszteket futtattam ami alapján megbukott, illetve factory reset stb.”

Legyen minden jó!

(#457) zebede válasza LámaZ (#447) üzenetére


zebede
őstag

Nemtudom mennyi most pontosan a dollár árfolyama, legyen 280Ft.

99x280 + 27% áfa + 2000Ft kezelési költség = 37.204 Ft

Ugyan ez eustockból

1 db Vernee Thor telefon + kupon kód az ingyenes szállításra + egy év valós Magyarországi garancia + egy napos kiszállítás = 39.900 Ft

(#458) smithsys válasza Wallenberg (#455) üzenetére


smithsys
aktív tag

Fapados, de használható. RDS, felvétel van.

Szerintem a Pistonnal nem lesz rossz.

[ Szerkesztve ]

(#459) zebede válasza Wallenberg (#455) üzenetére


zebede
őstag

Én is Piston 3 fülessel hallgatom, szerintem teljesen ok a mély is és a magas is, persze nem árt egy normális zenelejátszó app pl. poweramp, jetaudio...

Honor 7 fm rádioban sincs rds és három Thor kijön az árából.
Használj pl. TuneIn Radio appot.

[ Szerkesztve ]

(#460) smithsys válasza smithsys (#458) üzenetére


smithsys
aktív tag

Bocs, az RDS-t összekutyultam az állomásnév kiírással. Csak az van.

[ Szerkesztve ]

(#461) p1tyk3r


p1tyk3r
újonc

Rendelném is a telót de addig vaciláltam a thor és a redmi 3 között, hogy egyik sincs készleten jelenleg eustockon... Valaki tud vmit arról mikortól lehet újból rendelni valamelyiket?

(#462) Wallenberg válasza zebede (#459) üzenetére


Wallenberg
senior tag

AIMP és Rocket Player van letöltve.

Azok is jók lesznek?

[ Szerkesztve ]

(#463) Wallenberg válasza p1tyk3r (#461) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Vernee Thor június 20.-ától lesz készleten előreláthatólag.

A nagy érdeklődésre és a Mobilaréna tesztre való tekintettel nagyobb mennyiséget rendeltek belőle.

Az ára marad 39990 Ft.

2 szín lesz belőle: fekete és szürke.

Hozzá való tokot is lehet majd rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#464) p1tyk3r válasza Wallenberg (#463) üzenetére


p1tyk3r
újonc

Redmi 3 egy tízessel többért avagy THOR? :D (redmi felé húz a szívem)

(#465) Wallenberg válasza p1tyk3r (#464) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Nincs benne B20!
Azaz 800-as LTE freki.

Ez azt jelenti, hogy a 4G-t vidéken nem biztos, hogy igénybe tudod venni. Minden függ attól, hogy hol laksz és melyik szolgáltatónál vagy.

Most látom, hogy debreceni vagy. Akkor ide nem kell feltétlenül B20. Ide jó lesz az 1800-as és a 2600-as freki is.

[ Szerkesztve ]

(#466) p1tyk3r válasza Wallenberg (#465) üzenetére


p1tyk3r
újonc

Tudom, tudom az a fránya B20. Választ kaptam közben az eu-tól thor beérkezése másfél hét, redmi 3 jövő7 kedd.

(#467) zebede válasza Wallenberg (#462) üzenetére


zebede
őstag

Fogalmam sincs, lényeg legyen benne jó eq.
Mondjuk a jetaudiohoz vannak hangzásjavitók az még rendesen odab@sz neki, de az már pénzes játék.

(#468) zebede válasza p1tyk3r (#466) üzenetére


zebede
őstag

Azért vedd figyelembe a nem hybrid dual sim-et és ha ram mániás vagy a plusz egy giga ramot is.

De ha ezek nem érintenek, meg a béhúsz se, meg a plusz 10k se, akkor a 4100-as akksi döntsön a redmi 3 felé.

Mérlegre teheted még esetleg a csupasz androidot a MIUI- val szemben, hogy neked melyik jön be jobban.

[ Szerkesztve ]

(#469) Lortech válasza LámaZ (#449) üzenetére


Lortech
addikt

Sőt, egy pálcikás nyalókáért megcsinálná.
Tudod mi 100k? Egy tapasztaltabb android fejlesztő számlás napidíja. Bármely komolyabb app fejlesztési költsége a milliós nagyságrendnél kezdődik. Igen csekély valószínűséggel térülne meg bármi ilyesmi. Már az is extra, hogy van mobil nézet.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#470) ricsike81 válasza Lortech (#469) üzenetére


ricsike81
aktív tag

bekapcso gombot megnyomva megjelenik a sárga kék kockás kép, de hiába tartom nyomva az ujjam, vagy oldalra húzom, nem jelenik meg a wallpaper screen, és csak azt irja, hogy huzzam fel az ujjomat ujjnyom azonosításhoz. nem sikerül a sárga kockás képet megváltoztatnom.

ötlet ?

(#471) bopeti98 válasza ricsike81 (#470) üzenetére


bopeti98
őstag

Először fel kell oldani a telefont. Csak utána tudsz bármit is beállítani.

(#472) ORCA58 válasza Tarhonyabogá (#408) üzenetére


ORCA58
addikt

Ne írjál mát butaságokat! Még lesz aki tényleg elhiszi.
Ezekre az aksikra bármikor bármennyit rátölthetsz semmit nem fog neki ártani.
A legnagyobb ellensége a mély merülés. Ha nagyon sokáig akarod használni, akkor nem töltöd 80% fölé, és nem engeded 20% alá merülni. Nem teszi tönkre, de gyorsabban rövidül az élettartama.
Azt persze nem tudhatjuk, hogy a telefon által jelzett % mennyire pontos.

(#473) zebede válasza ricsike81 (#470) üzenetére


zebede
őstag

Old fel a kijelzőt és utána nyomj rá hosszan:
Aztán alul a harmadik ikon.

[ Szerkesztve ]

(#474) ricsike81 válasza zebede (#473) üzenetére


ricsike81
aktív tag

feloldva főképernyő harmadik ikon de hiába semmi nem történik

(#475) zebede válasza ricsike81 (#474) üzenetére


zebede
őstag

Most ezt te komolyan csinálod, vagy szórakozol? :D

Ennek kell történnie:

(#476) ricsike81 válasza zebede (#475) üzenetére


ricsike81
aktív tag

lockscreen wallpaperrel nem működik háttérképet is megváltoztattam de hiába, nem változik meg a sárga kék kockás kép ez a kép amit közzé tettem nincs a háttérképeknél, képeknél, és wallpapernel

bekapcs gomb megnyomva és mindig az a sárga kék kép fogad amit nem tudok megváltoztatni

[ Szerkesztve ]

(#477) zebede válasza ricsike81 (#476) üzenetére


zebede
őstag

Bocs de én feladom, majd valaki biztos segít. ;]

(#478) Lortech válasza ricsike81 (#476) üzenetére


Lortech
addikt

Miután váltottál hátteret, rányomsz a fenti, Set lockscreen wallpaper gombra ? Ha vissza gombbal elnavigálsz, nem állítja be.

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#479) F.B.I. válasza Lortech (#478) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szerintem melegszik... :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#480) bostone válasza zebede (#435) üzenetére


bostone
addikt

Az érintő érzékelést nem feltétlenül érzékelteti egy videó. :)
Görgetésnél, amikor az ujjam elhagyja a kijelző felületét akkor jelentkezik a jelenség, az indokoltnál nagyobb sebességgel indul el a lap aljára. Megdelejesedik, meglódul, rakoncátlankodik, kitör, megbokrosodik.
Az is felmerült bennem, hogy ez gyárilag szándékosan ilyen, az én felhasználói szokásaim (user error?) máshoz vannak szokva. Ugyanezzel a mozdulattal az eddigi készülékeimen tíz egységnyi hozzászólást görgettem, míg az új jövevénynél az ötven sem kizárt.
A másik tüneményt, ami sokkal ritkábban fordul elő, a mérges madarak csúzlijához tudnám hasonlítani. Görgetek, aztán hirtelen az ellenkező irányba indul el a menet.
(Van mód a kalibrálásra?)
Ha lesz időm levideózom.

Ma lemerítettem újra. Meglepő módon az akku százalékos visszajelzője vehemensebben jelezte a merülést, mint tegnap, viszont így kb négy és fél óra sot jött össze a három óra helyett. Nem kíméltem, mindent bevetettem, amit lehetett a navigálást leszámítva. Lehúztam egy játékot, ami végül felgyorsította az eseményeket. Mindenesetre hihetőbb fogyasztást produkált és a műsor végén nem esett össze magától.
Szerintem ez egyáltalán nem rossz. Sőt!

Próbát tettem egy egy terrás külső tápos külső adattárolóval, amelyet sérültnek mutatott, talán a kábel nem volt megfelelő (más androiddal megáldott cuccal simán működik).

Este még fogtam a fejem, mivel sokszor megfogadtam, hogy nem veszek első szériás darabot, erre itt van ez, hogy az Isten vernee meg ezt a thorzszülöttet. :)

Az eustock-nál él a 14 napos visszavásárlási garancia?

(#481) LámaZ válasza Lortech (#469) üzenetére


LámaZ
addikt

Maradj már magadnak!
Kerestem androidos programozót, egyszerűbb appot 50k-ért is megcsinált volna.
A Prohardver fórumrendszere nem egyszerű, de biztosan lehetne rá találni fejlesztőt, aki max. 250k Ft-ból tokkal-vonóval megcsinálná nekik. Ez egy sima adatbáziskezelés, nem annyira bonyolult.

Legyen minden jó!

(#482) ricsike81


ricsike81
aktív tag

:C probléma megoldódott köszönöm a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#483) zebede válasza bostone (#480) üzenetére


zebede
őstag

Igen, mint minden webshopban, eustockban is lennie kell 14 napos visszavásárlási garinak.

(#484) Tarhonyabogá válasza ORCA58 (#472) üzenetére


Tarhonyabogá
csendes tag

Butaság...
Olyan 1000 körüli töltési ciklust viselnek el kb ezek.
Ha naponta többször (a kép alapján vagy 20 is) rádugod, ez az 1000-es szám biztosan nem 1-el fog csökkenni.
Mondjuk nálam nem életszerű a 10-20 percenkénti töltőre dugás, levétel.

(#485) zebede válasza Tarhonyabogá (#484) üzenetére


zebede
őstag

Bocs! De melyik kép alapján?
Mert amelyikről az egész kiindult, egyszer sem töltötte, de ezt jelezte is a kollega, hogy valószínűleg elnézted a sávot.

(#486) G-Guts válasza Vartanus (#420) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Az MT6752-höz hasonlítom. Az MT6753 egy kifejezetten alsókategóriás dzsunkamobilokba szánt SoC, nem egy jó darab. Ha egy Snapdragon 415 lenne benne, akkor teljesen megérdemelné a különösen ajánlottat. A SoC miatt a telefon értékelése: majdnem kiváló lett, de ELHASALT.

(#487) Lortech válasza LámaZ (#481) üzenetére


Lortech
addikt

Maradj már magadnak!
Kerestem androidos programozót,

Kérek engedélyt meghunyászkodni. :) Én ott ülök minden nap néhánnyal egy szobában, úgy hívnak, hogy vezető fejlesztő.

Thank you to god for making me an atheist

(#488) Tarhonyabogá válasza zebede (#485) üzenetére


Tarhonyabogá
csendes tag

Igen lehet, hogy elnéztem.
De mondjuk ez a 20% lemerítés, 80% feltöltés ötletet valaki elmagyarázhatná nekem!
Olyan, mintha egy (tételezzük fel) 40%-al kisebb kapacitású akkus gépet vennénk, holott így is kevés. Arra gondolok, hogy két töltés között lerövidül a használhatóság ideje.
Arról nem szól a fáma, hogy a mondjuk 1000 töltési kisütési ciklusszámot ez megnövelné, ergo míg ki nem purcan az akksi, addig mindig kevesebb energiát töltünk bele. De még ha növelné is az 1000-es számot mondjuk 1400-ra, pont ugyanott vagyunk, mintha kihasználnánk a full kapacitást, viszont a két töltés közti idő még mindig rövidebb.
Ha valaki ezt leírná, miért terjedt el, akkor hálás lennék!

(#489) zebede válasza G-Guts (#486) üzenetére


zebede
őstag

Értettük elsőre is: hazavágta, elhasalt ;]
Szerinted.

[ Szerkesztve ]

(#490) Lortech válasza bostone (#480) üzenetére


Lortech
addikt

Azt hiszem, mindkettőt tapasztaltam. utóbbit akkor, amikor erősebben nyomom a kijelzőt, de ha odafigyelek és alig érek a kijelzőhöz, akkor "nem rúg vissza". Én is felvettem a pointer speedet egyébként és jobb így. Érintőkijelző teszt alkalmazás alapján jónak tűnik az érzékenység és a pontosság, tehát a hardver szerintem rendben van.

Thank you to god for making me an atheist

(#491) scyllarus válasza Tarhonyabogá (#488) üzenetére


scyllarus
veterán

Olvasnivaló

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#492) G-Guts válasza zebede (#489) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Bocsánat. Azt hittem, hogy elsőre nem értetted, ezért úgy gondoltam, megismétlem. ;]

(#493) Tarhonyabogá válasza scyllarus (#491) üzenetére


Tarhonyabogá
csendes tag

Köszönöm!

Úgy tudtam, minden telefonban a töltőáramkör feszültségszintet figyel millivoltban, és eleve az akkumulátornak megfelelően lekapcsolja, ha eléri a töltöttséget, amit a gyárban bele is írnak a konfigurációs file-ba.
Tehát már egyszer gyárilag be van állítva a 80%, amit mi 100-nak látunk.
Gondolom ezért is van ugyanannyi cellával szerelt akksiknak gyártónként más millivolt érték beleírva.
De lehet, rosszul értelmeztem eddig.
Még egyszer köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#494) zebede válasza G-Guts (#492) üzenetére


zebede
őstag

OK! Gyere legközelebb is.

(#495) LámaZ válasza Lortech (#487) üzenetére


LámaZ
addikt

Vezető fejlesztő?
Akkor most gondolom hanyatt kellene vágódnom. :-)
A céges szoftverfejlesztés költségeiből csak kb. 10%-ot fizetnek ki a programozónak, vagy annyit sem. Akkor?

Legyen minden jó!

(#496) bostone válasza Lortech (#490) üzenetére


bostone
addikt

Ahogy én görgetek, nem görget úgy senki!
:D

Meglehet, én lihegem túl az ügyet. Ez a második napunk együtt. Tanuljuk egymás szerepeit az életben. Nem szoktam hozzá, hogy szokni kell. Ezentúl kisebb mozdulatokkal operálok.

(#497) D4ni válasza zebede (#483) üzenetére


D4ni
őstag

Mivel a cég tudtommal szlovákiai ezért nem kötelező nekik a 14 nap, persze szándéktól függ :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#498) zebede válasza D4ni (#497) üzenetére


zebede
őstag

Mivel Szlovákia EU tag, oda is vonatkozik a 14 napos elállási jog, online vásárlásra.

Eustock GY.I.K.

"Lehetőségem van elállni a vásárlástól indoklás nélkül?

Igen, 14 napos elállási jog illeti meg a vásárlót, a terméket szlovákiai címünkre kérjük visszajuttatni (a visszajuttatás költsége a vásárlót terheli) megérkezés után azt bevizsgáljuk, és ha mindent rendben találtunk a számlán szerepelő árat 30 napon belül visszafizetjük a vásárló részére."

[ Szerkesztve ]

(#499) TTTotya


TTTotya
senior tag

Sztem nagyon is hozza a készülék, amit ennyiért hoznia kell.

(#500) bopeti98 válasza D4ni (#497) üzenetére


bopeti98
őstag

Minden EU-s országban kötelező a 14 nap.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.