Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Máté94 válasza eustock (#1299) üzenetére


Máté94
addikt

Köszönöm a gyors választ, árazás és megjelenés is egyértelmű.
Türelmesen várunk a megjelenésre. :) :R

[ Szerkesztve ]

(#1302) zebede válasza tothdev (#1298) üzenetére


zebede
őstag

A körbe fekete sávnak az az értelme, hogy amikor nincs bekapcsolva a kijelző, úgy tűnjön mintha szinte nem is lenne káva. :)
Ilyen rafkósak ezek. :DDD

(#1303) detroitrw válasza zebede (#1300) üzenetére


detroitrw
addikt

Nekem ilyen nem volt!
Pedig nem egy kinai toltom, kabelem van
s mindegyiknel a matek gyozott ami kiirt azzal szamolva "idobe" vegzett a feltoltessel

azonos toltonel mas kabellel ahol tobbet mutatott ott a tolto melegebb is volt

esetleg tudsz olyat fenykepezni hogy kb.5 perc utan milyen elteresek vannak?

[ Szerkesztve ]

(#1304) r0b1 válasza zebede (#1287) üzenetére


r0b1
tag

Sajnos nem segített egyik sem, esetleg egy gyári visszaállítás megoldhatja vagy kehet hogy a készülékben van valami hiba?

(#1305) Gaabe válasza hege21 (#1290) üzenetére


Gaabe
tag

Én is ezzel küzdök, és nem csak a felvétel de a lerakás is gáz mert ott meg fekete marad a kijelző.
Pont az első volt a 3.-ik update-ben , hogy a proximity-t javítják, és hát pont olyan mint a frissítés előtt.

(#1306) tintuska válasza zebede (#1248) üzenetére


tintuska
csendes tag

oké...nyomom a zene app ikonját nyomom jobb szélen felül a "lejátszási lista " -t aztán megjelenik 70 zeneszám de én csak mondjuk ezekből 5 darabot választanék. Na erre nem látok lehetőséget. Egyes zeneszámokat, hogyan lehet kiválasztani és hozzáadni egy listához??

(#1307) tintuska válasza tintuska (#1306) üzenetére


tintuska
csendes tag

közben rájöttem, ha egy számon hosszabban tartom az újjam akkor ott a lehetőség. Ezeket a turpisságokat még nem tudom..... nem vagyok profi. :Y

(#1308) hege21 válasza Gaabe (#1305) üzenetére


hege21
senior tag

Szerintem meg rosszabb lett....

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#1309) rzoli


rzoli
senior tag

Elég későn sikerült nekikezdeni, de egy fél óra alatt sikerült a TWRP-t és a SuperSu-t is telepíteni, így már root jogokkal rendelkezem a telefonon.

Könnyen téglázható a telefon, csak saját felelősségre!

A szükséges csomagok letölthetőek a needrom.com -ról. Regisztráció és belépés szükséges.

- Installálni kell a Mediatek Preloader driver-t. Win7 alatt pár kérdés után, hogy tényleg installálni akarod e felmegy. Win8-10 alatt ki kell kapcsolni az aláírás ellenőrzését hozzá.
- Gép újraindít.
- Elindítjuk az SP FlashTool-t, meg kell nyitni a letöltött, kicsomagolt TWRP mappában lévő MT6753_Android_Scatter-TWRP.txt -t, majd katt a download ikonra.
- Kikapcsolt állapotban a telefon és a gép összekapcsol. Ha a driver normálisan felment pár másodperc alatt letölti a telefonra a TWRP-t. (Nálam szükség volt egy ki és újra csatlakozásra.)

Most már be tudunk lépni a recovery-be.
- Hangerő FEL és Bekapcs gomb egyszerre nyomva tart, míg meg nem jelenik a menü.
- Hangerő FEL gombbal kiválaszjuk a recovery-t
- Hangerő LE gombbal belépünk.
- A zöld robotnál még egyszer Hangerő FEL és Bekapcs gomb és már bent is vagyunk.

- Első indításkor NEM SZABAD a system file-okat megváltoztatni, katt a READ ONLY-ra!!!

- Az előzőleg a telefonra másolt supersu zipet installáljuk és egy újraindítás után kész is vagyunk. Az első indítás hosszú ideig tarthat, ne szakítsuk meg.

Ezt ki is használva feltelepítettem az Xposed-et majd a GravityBox-ot is, illetve pár apróságot még. :)

Rootolt készülékre nem lehet OTA-n keresztül frissíteni!!!

Unroot a supersu-ban és vissza kell tenni a gyári recovery-t. Ez is megtalálható a csomagban!

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1310) LámaZ válasza rzoli (#1309) üzenetére


LámaZ
addikt

Te egy zseni vagy!

„Rootolt készülékre nem lehet OTA-n keresztül frissíteni!!!”
Nem rútolt telefonoknál is – az itteni hsz-ek szerint – elég zűrös az OTA, bár én valószínűleg a gyári cuccal maradok, mert ha egyszer valaki rútolt és romolt, akkor ez olyan, mint a drog, már nem lehet vele leállni.

Legyen minden jó!

(#1311) FireKeeper válasza LámaZ (#1310) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én úgy tudom az első kettő simán felment, a harmadiknál kellett csak varázsolni.

én valószínűleg a gyári cuccal maradok, mert ha egyszer valaki rútolt és romolt, akkor ez olyan, mint a drog, már nem lehet vele leállni.
lol, ha nem én vinném a witcher topikot, ezt most beraknám aláírásnak :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1312) andaxin76 válasza rzoli (#1309) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Köszi. Már csak egy baró rom kellene.....

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#1313) rzoli válasza FireKeeper (#1311) üzenetére


rzoli
senior tag

Egy ideje már függő vagyok... ☺

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1314) alan wake up válasza rzoli (#1309) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Itt megtalálható minden ami kell hozzá, ha valaki nem akar keresgélni vagy regisztrálni.

(#1315) hege21


hege21
senior tag

Mondjuk egy CM13 :C

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#1316) rzoli válasza alan wake up (#1314) üzenetére


rzoli
senior tag

Nem teszed mellé az xposed uninstallert, hogy teljes legyen a készlet?

hege21: állítólag hamarosan lesz. A vernee szokatlan módon nyitottá tette a kernelt, ha jól értem!?

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1317) puszta123


puszta123
tag

Nektek felment a június 24-ei frissítés? Nekem jelzi, hogy van OTA, 72 mega, leszedi, install now. Na itt jönnek a bajok: azt írja, hogy reboot, és itt megáll a tudomány, 2 nappal később is rebooting, de nem történik semmi...másnak ez sikerült?

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#1318) rzoli válasza puszta123 (#1317) üzenetére


rzoli
senior tag

Nálam csont nélkül felment, de előtte 5 perccel bontottam ki a dobozt... :)

Pár (száz) hozzászólással korábban, egy cache törlést javasoltak erre, a gyári recovery-ből.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1319) zebede válasza puszta123 (#1317) üzenetére


zebede
őstag

(#1320) puszta123 válasza zebede (#1319) üzenetére


puszta123
tag

Köszi, de mi a t*kömért ilyen bonyolult az android?

(szerk) Hát ez k jó, ott a halott droid, no command, de semmire nem reagál. Ilyenkor mi a teendő?

[ Szerkesztve ]

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#1321) zebede válasza puszta123 (#1320) üzenetére


zebede
őstag

6. pont, próbálgassad többször.

(#1322) puszta123 válasza zebede (#1321) üzenetére


puszta123
tag

Akárhányszor megcsinálom a 6. lépést, mindig a no command üzenet fogad.

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#1323) zebede válasza puszta123 (#1322) üzenetére


zebede
őstag

Próbáld újra indítani és utána újra kezdeni.
Bekapcsológombot nyomva tartva 10 másodpercig, újra indul.

Itt egy video a recovery-be lépésről: [link]

(#1324) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Na ilyen sz.r telóm se volt még navigálásra.autópályán eltéved, városról nem is beszélve.ott ide-oda dobál 50-100m-eket téved.használhatatlan.erre nem mernék hagyatkozni ha valahova menni kell.tesztelve sygic

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1325) puszta123 válasza zebede (#1323) üzenetére


puszta123
tag

Köszi, a videó sokat segített, nem nyomva kell tartani, hanem csak egy pillanatra megnyomni, így már sikerült a wipe cache, és már a frissítés is megy felfelé. Köszi a segítséget.

Még egy dolog: a gyári fólia nektek is már most ocsmányul karcos? Én gondolkodok rajta, hogy leveszem, mert szerintem alatta a kijelző közel sem karcolódna ennyire.

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#1326) zebede válasza puszta123 (#1325) üzenetére


zebede
őstag

Nekem is ocsmány a gyári fólia, de soha nem használok telefont fólia nélkül, így marad.
Egyelőre, sajnos nem lehet normális helyen, normális fóliát kapni hozzá.

Azért te vedd le bátran :) később majd beszámolsz hogy bírja az üveg.

[ Szerkesztve ]

(#1327) menthor válasza memoril (#1296) üzenetére


menthor
tag

pl. WiFi File Explorer PRO

the truth is out there

(#1328) smithsys válasza zebede (#1326) üzenetére


smithsys
aktív tag

Nekem jól bírja az üveg. Mióta megvan nincs rajta semmi. Nem látok rajta karcokat. Zsebben hordom de nincs mellette semmi (kulcs, apró, ilyesmi).

(#1329) annulus válasza kicsizee (#1324) üzenetére


annulus
aktív tag

nálam teljesen jól navigál a waze-val.
szerk.: a location-t tedd high accuracy-ra, ha eddig nem azon volt.

[ Szerkesztve ]

(#1330) Jeami


Jeami
tag

Néhány tapasztalat akkor tőlem is főleg a memóriakezelésre és GPS-re vonatkozólag:

Páran kérdezték mennyira tartja a memóriában a dolgokat P.l játéknál:

Nekem egyszerre volt megnyitva

- Boom Beach
- Kingdom Rush Origins
- Clash Royale
- és a Galaxy of Heroes

és minden gond nélkül tudtam váltogatni köztük! Jó nyilván a Boom Beach meg a Clash Royale online cuccok hamar újratölti őket de pl mindaddig tudtam köztük ide oda váltani meg be nem dobtam melléjük egy Facebook-ot. :)
De a Galaxy of Heroes meg az Origins még fél nap múlva is benne volt, szóval szerintem Androidon a legjobb memória kezelés amit láttam, az más kérdés hogy 700-800 mega alá sosem megy a szabad RAM mennyisége és azért zárja be a rendszer mert a memóriakezelése ilyen, sosem fogy el a szabad memória, itt a rendszer a határ nem fizikai memória mennyisége ahogy látom.

GPS: Nekem pozitívak a tapasztalatok, próbáltam Mazdában és Skodában, relatíve gyorsan jelet talál,. max fél perc, újratervezésnél pesten házak között néha picit lassú meg talán egyszer volt az hogy hülye helyen akart bekanyarodni (Nem a felhajtón a hídra hanem az út közepéről ami fizikai lehetetlenség, jót is röhögtem de aztán magához tért.. :) ) szóval szerintem használható. Pesten meg autópályán is teszteltem.
Valószínűleg viszont ahogy fentebb olvasom autószélvégő függő a dolog! Ültem olyan új kocsiban is nemrég ahol a 6S iphone is nehezebben talált jelet mint máskor (új Mazda 3)

Ami nem igazán acélos az az ujjlenyomat olvasó (nálam ötből kétszer ismeri fel, elég lutri pedig többször felvettem ugyanazt meg azt vettem észre hogy nem elég érinteni, "nyomi kell" hozzá erősebben és akkor pontosabb!)

A másik ami gagyi a fényszenzor, hiába volt a legutóbbi updateben pont az kiemelve, nagyon lassan reagál és elég bután a fényváltozásra főleg napfényben.

Ezen túl mást nem tudok ellen felhozni, nekem REMAX gyártmányú kábellel és gyári fejjel 10-ről 100 százalékra kb, két óra körül tölti fel, sima USB-ről gépről valóban nagyon lassú még ezzel a kábellel is. gyárival nem is próbáltam.

Amúgy gyors, sok a memória, szép a képernyő, nálam a wifi tökéletes, 64 Gb-os SD kártyát vigan kezeli, fényképező középszint alatt kicsivel, enniy pénzért ez egy jól használható telefon de ahogy látom it ta topickban azért minőségben van szórás rendesen! :) Ja nálam minden update gond nélkül felment és minden progi futott hiba nélkül! (Waze, Here, Google maps is...)

Ja igen még annyi hogy a lassú scrollozás elég döcögös valamiért, ezt finomíthatnák mert nem teljesítmény probléma mert gyorsan húzva pörög rendesen....Ennyi! :)

" Középmagas, középbarna, balkont hordó férfi..."

(#1331) shiftac


shiftac
aktív tag

Sziasztok!
Tetszik maga a telefon, viszont olvastam pár helyen, hogy nem Gorilla Glass van a képernyőn. Most akkor tényleg nincs rajta és csak a marketing miatt írják a GG3-at vagy van rajta? Lehet számotokra jelentéktelen dolog (főleg ilyen árkategóriában), de nekem 2 tablet képernyő betörés után igenis fontos szempont vásárlásnál, hogy legyen Gorilla Glass, Dragontrail vagy valami hasonló.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#1332) vgyuri válasza kicsizee (#1324) üzenetére


vgyuri
őstag

Hely -> Módnál több félét be lehet állítani:
- csak gps
- wifi és mobilhálózat
- gps, wifi és mobilhálózat

Nálad mi van beállítva? 1. és 3. nem tévedhet, ha a 2. (csak wifi és mobilhálózat) van beállítva akkor okozhat ilyen problémát ami nálad is van.

(#1331) shiftac van aki hetek óta használja, nála nem karcolódott még meg, de vigyáz rá, pár hsz-szel feljebb olvastam. Fólia alapból van rajta, csak óvatosan kell lehúzni a 2-es jelölésű címkét.

[ Szerkesztve ]

(#1333) kicsizee válasza annulus (#1329) üzenetére


kicsizee
aktív tag

A waze az internet alapú navigálás,tudtommal. Amúgy meg simán kellene hogy menjen csak készüléken történő navigációval. Ilyet még nem éltem,de volt már jópár telefonom,azokon ilyet nem produkalt.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1334) kicsizee válasza vgyuri (#1332) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Csak gps-el navigálva. dobálta a nyilat mintha dartsozott volna a gps progi :). Ezzel még gyalogosan se mernék így elindulni.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1335) andaxin76 válasza alan wake up (#1314) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Köszönjük neked :)

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#1336) annulus válasza kicsizee (#1333) üzenetére


annulus
aktív tag

annyiban internet alapú, hogy nem a telefon, hanem a waze szervere számolja az útvonaladat, de ettől még ugyanúgy a telefonod gps-e határozza meg a helyzeted.. :DDD

(#1337) kicsizee válasza annulus (#1336) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Attól függetlenül kell hogy legyen folyamatos internetkapcsolat?!
Amugy Here-vel próbálta valaki? Nekem nem bír renderelni (szaggatott a navigálás,útvonalbetöltés, az Inteles procis Asuaom produkált ilyet anno)

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1338) rzoli válasza kicsizee (#1337) üzenetére


rzoli
senior tag

Elvileg elég ha a tervezéskor, pl. otthoni wifin van net.

Gyakorlatban ha valamilyen okból letérsz a megtervezett útról jön a gond, hogy nincs kapcsolat a szerverrel, nem tud újratervezni.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1339) KoryHu válasza puszta123 (#1317) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Én is azok közé tartozom, akinek a dobozból kivéve gond nélkül felment a frissítés (mind a kettő), az utolsó nagyobb is.

shiftac: nekem a dobozon alul van egy összefoglaló táblázat matrica, és ott azt írják GG3. Persze bármit ráírhatnak :)

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1340) Bferibörs válasza rzoli (#1338) üzenetére


Bferibörs
addikt

Az állapotsorban szép nagy számokkal kijelzi a teló, hogy van egy 4G -s és G-s kártyám benne , nem lehetne valahogy kijeleztetni vele inkább az akkumulátor számértékes %-át úgy,hogy ne kelljen a redőnyt lehúzni ?

(#1339) KoryHu : +1

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1341) KoryHu válasza Bferibörs (#1340) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Redőnyt lehúzod, és hosszan nyomod a kis fogaskereket, elengeded , és ha azt írja alul, hogy "....nem tudom mi a neve fejből hozzáadva", akkor a menüben a "Telefonról" alatt lesz egy kezelőfelület hangoló nevű pont.

Ott be lehet kapcsolni az akku %-ot, de sajnos miniatűrben jelzi, mert nem mellé rakja, hanem bele az akku ikonba. Elég hülyén néz ki. Gondolom más ROM-al, külső app-al máshogy is lehet, de alapvetően végülis használható.

Más: nekem még nem sikerült 4G-t előcsalogatni, 1 db T-Mobile előfizetéses és 1 db Vodafone előfizetéséses kártya van benne.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1342) Bferibörs válasza KoryHu (#1341) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszi ezt sajnos tudom,nagyítót nem hordok magamnál :D :R

Nekem csak 1 sim foglalatban megy a 4g a 2-ben nem.Gondolom ez gyárilag így van.

K5.20 kollega leírta a 4G bekapcsolását

meg a Beállítások /Adathasznélat (alatt) Továbbiak/Mobilhálózatok/Preferált hálózat típus.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1343) annulus válasza KoryHu (#1341) üzenetére


annulus
aktív tag

a Battery Monitor Widget tud nagyobb betűmérettel százalékot tenni a status bar-ba, ill. overlayelni is tud alulra/felülre/oldalra(?) egy csíkot, aminek változik a színe, ill hossza a töltöttség függvényében.

(#1344) smithsys válasza shiftac (#1331) üzenetére


smithsys
aktív tag

A GG illetve a Dragontrail ugyanúgy törik mint a sima üveg. Sőt….
Ezek a hőkezelt / edzett üvegek elég ridegek. A hőkezeléssel a karcállóságot igyekeznek növelni.
Régebbi telefonjaimon mindíg volt temp. glass ami védte a karcoktól ill. a pofára eséstől, de ezen a 2,5D miatt idétlenül néz ki. De ahogy feljebb említettem nem találkoztam még karcokkal.

(#1345) KoryHu válasza Bferibörs (#1342) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Igen, a 4G-t én is úgy értettem, hogy egyszerre csak az egyikben tudja azt, a másik csak 2G lehet. (ja, kösz, értem, úgy még nem néztem, hogy mobiladat be van kapcsolva azon a kártyán,és akkor mit mutat, nem az enyém, a nejemé a készülék, 99%-an Wifi).

Mindegy annyira nem lényeges, lehet a SIM régi (2 évesek kb. bár a Vodafone-os kb. 1 éves), mivel 4G-n nincs beszédforgalom, nem erőltetjük, inkább max. 3G-van.

Érdekesek a jelzések is így: mivel Vodán nincs EDGE, így ott "G"-t ír, ez gondolom a GPRS (másodlagosan használva), ha a T-mobile-os kártya a másodlagos, akkor "E"-t (Edge), és egyébként meg 3G.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1346) rzoli válasza Bferibörs (#1342) üzenetére


rzoli
senior tag

Nálam a kettes foglalatban egy vodafone mobilosnetes előfizetés kártyája van, és megy a 4G ebben a foglalatban is.


[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1347) KoryHu válasza rzoli (#1346) üzenetére


KoryHu
aktív tag

A foglalat mindegy, mind a kettő tudja, csak egyszerre nem. :)

Szoftveresen kell állítani, melyik az "adatkapcsolat" kártya, és arra engedi a 3G és 4G-t is állítani, a másiknál ilyenkor szürke a hálózat típusa, és csak 2G lehet.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1348) Bferibörs válasza rzoli (#1346) üzenetére


Bferibörs
addikt

köszi,nekem nem indult el a telekomos 4g-s karim, sima g-t írt ki és kapcsolni sem lehetett 4g-re, de lehet valamit elrontottam,újra megnézem majd otthon

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1349) kicsizee válasza rzoli (#1346) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Igen tetszik ez az időjárás widget. Megtudhatnám a becses nevét?köszi

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1350) smithsys válasza KoryHu (#1345) üzenetére


smithsys
aktív tag

Érdekesek a jelzések is így: mivel Vodán nincs EDGE, így ott "G"-t ír

Miért ne lenne Vodán Edge? Vagy rosszul sikerült értelmeznem?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.