Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) vgyuri válasza rzoli (#2970) üzenetére


vgyuri
őstag

Teszteltem, nálam is megoldotta a problémát, ezek szerint szoftveresen hiba, remélem valamelyik frissítéssel berakják, hogy root nélkül is használható legyen.

(#3002) LámaZ válasza vgyuri (#3001) üzenetére


LámaZ
addikt

Ezt Engineering módban nem lehet megoldani?

Legyen minden jó!

(#3003) Pikachu24 válasza LámaZ (#3002) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Nálam az engineerbe be sem enged... Amúgy az engineer mód nem járna gari vesztéssel ugye?

(#3004) LámaZ válasza Pikachu24 (#3003) üzenetére


LámaZ
addikt

Annak nincs nyoma nem fogják tudni, hogy használtad. Egyébként ezt a hozzászólásomat a Google hangfelismerő rendszerével írom be, és szuperül működik. Azt hiszem mobilról már keveset fogok gépelni ezentúl.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#3005) Gyuszi válasza flanki (#2957) üzenetére


Gyuszi
csendes tag

Igen!
Olvastam,hogy nem jó gyorsan felrakni ezért óvatosan tettem.Először az alsó részébe raktam majd szép lassan a felsőbe.Tökéletesen passzol.Nem én nevemen rendeltem,de 5* meg THX+fast blabla menne a kommentmezőbe alin.:)

(#3006) Gyuszi válasza Jinxb1rd (#2984) üzenetére


Gyuszi
csendes tag

Már 2db dióTHORőt rendeltünk tőlük.
Este elküldött emailre is gyorsan reagáltak...
Vasárnap adtam le a rendelést és kedden már hozta is a futár.
Jelöld be az értesítést.Általában péntekenként érkezik be a teló.
Én kb 3x késtem le... :) 4.nél már nem!:)

(#3007) vgyuri válasza LámaZ (#3002) üzenetére


vgyuri
őstag

Nem találtam ott ilyen beállítást.

(#3008) 3psilon válasza Gyuszi (#3005) üzenetére


3psilon
aktív tag

Ez most kemény műanyag vagy puha szilikon tok? Utóbbi érdekel..

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#3009) zebede válasza 3psilon (#3008) üzenetére


zebede
őstag

Kemény pvc, puha szilikon nincs hozzá és szerintem nem is lesz.

(#3010) 3psilon válasza zebede (#3009) üzenetére


3psilon
aktív tag

Köszi. Ilyen kemény flip tokot már rendeltem. Kár a szilikonért...

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#3011) tintuska


tintuska
csendes tag

Hol lehet beállítani , hogy videot és képet készítés után az sd kártya kapja? Mintha régebben sikerült volna de most nem látom a lehetőséget.

(#3012) ZABHERO válasza Jinxb1rd (#2980) üzenetére


ZABHERO
tag

En onnan rendeltem, es szerinten sokan masok is a forumon. Nagyon korrektek gyors kiszallitassal raadasul utanvetes fizetessel ;)

(#3013) Necross válasza tintuska (#3011) üzenetére


Necross
tag

Beallitasok -> tarhely es usb -> alapertelmezett iraslemez, itt kijelolod az sd kartyat.

A paranoia jó dolog, éberen tartja az embert.

(#3014) ZABHERO


ZABHERO
tag

No így egy hét használat után elmondom én is a tapasztalataimat az eszközzel kapcsolatban.
Pro:
Maga a telefon brutál gyors, nagyon jól van optimalizálva pláne így 3GB rammal meg főleg. A proci elég erős, nem láttam még olyan játékot ami akadt volna, minden folyamat gördülékenyen fut. Az aksi jól bírja, nekem közepes használattal két napot simán elmegy. A kijelzője is szép, nagyon jó a fényereje, betekintési szögei.
Kontra:
A sokak által említett scroll hiba nálam is jelen van, de szerintem ez nem olyan egetrengető probléma amivel ne lehetne együttélni, alig észrevehető, ezért szerintem nem kellene lehúzni a telefont.
Nem tudom másnál hogy van, de nekem valami prociigényesebb folyamatnál eléggé melegszik az eszköz, nem tudom ezzel mit lehetne kezdeni.
Ide sorolnám a kamerát is, bár nem olyan vészes azért nappal lehet egész jó képeket lőni.
Az értesítési led(erről csak ennyit)
Összegzés:
Én eddig teljesen meg vagyok elégedve a készülékkel, vannak hibái, tény, de ezek nem olyanok amelyek miatt ne lehetne szeretni és használni, ráadásul ennyi pénzért!

(#3015) Necross válasza ZABHERO (#3014) üzenetére


Necross
tag

A melegedessel nem tudsz mit csinalni, max azt, hogy kevesbe terheled. Bizony ez melegszik, de ezzel egyutt lehet elni. Ha teszel ra tokot, akkor meg rosszabb. A jatekokhoz annyit hozzafuznek (bar en nagyon koca jatekos vagyok), hogy nalam a Real Racing 3- at azt eleve el sem inditotta, az Asphalt 8-at peddig az elso palya utan soha tobbe. Peddig tobbszor is letoltottem a Play storebol oket, de csak fekete kepernyo, es kesz. A regebbi, kevesbe hardver igenyes jatekok tenyleg jol futnak, de azert van ami felejtos rajta.

A paranoia jó dolog, éberen tartja az embert.

(#3016) Dexar007 válasza Necross (#3015) üzenetére


Dexar007
veterán

Pl?
En rakerestem a legjobb grafikaju android jatekokra guglival,es mindet vitte gond nelkül. Igaz,azota egyet se inditottam el.Kiveve Pokemon Go,es Soccer Stars. :) De ahhoz nem kell erömü.

Give me your cum,bull!

(#3017) Necross válasza Dexar007 (#3016) üzenetére


Necross
tag

Aha, szal akkor meg kiderul, hogy ez is valami egyedi szoftveres szarakodasa, konkret az enyemnek? Ami azt illeti ezen mar meg sem tudok lepodni. :( De vegulis mindegy mar keresem az utodjat. Tenyleg megprobaltam, sot akartam szeretni, de nem akarja hagyni..

A paranoia jó dolog, éberen tartja az embert.

(#3018) Pikachu24 válasza ZABHERO (#3014) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Re: értesítési led Nekem semmi bajom hogy nincsen a NO LED alkalmazást használva. Viszont ez "folyamatosan égeti" a kijelzőt ha van egy értesítésed. NEkem nagyon be vált és teljesen testre szabható felülete van.

(#3019) rzoli válasza Necross (#3015) üzenetére


rzoli
senior tag

A két játék egyike, amit használok, az asphalt 8, eddig még nem volt vele gondom. Anno az x5 pro csak szenvedett vele, de ennek nem okoz gondot.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#3020) zebede válasza Necross (#3015) üzenetére


zebede
őstag

RealRacing 3, Asphalt 8, gond nélkül futnak a Thor-on.

(#3021) ZABHERO válasza Necross (#3015) üzenetére


ZABHERO
tag

Nálad lehet a gond, az említett játékok nekem tökéletesen futnak ;)

(#3022) Songoman válasza Necross (#3015) üzenetére


Songoman
aktív tag

Mindegyik felsorolt jatek rocc nelkul megy a telon.

(#3023) Gomez válasza flanki (#2956) üzenetére


Gomez
aktív tag

Cicergést én is tapasztaltam, de csak ha az Edge-t használom. 3G-vel vagy 4G-vel nincsen baj.

''I tell you what, I tell you the words: who ooo oh, okay?'' /SAXON/

(#3024) Necross


Necross
tag

Jo tudni. Egyre kevesbe faj a szakitas gondolata.

A paranoia jó dolog, éberen tartja az embert.

(#3025) zebede válasza Necross (#3024) üzenetére


zebede
őstag

Majd írd meg mit vettél helyette.

(#3026) Necross válasza zebede (#3025) üzenetére


Necross
tag

Vagy magvarom a Xiaomi Redmi 3s Prime-ot, hogy itthon is kaphato legyen, vagy Meizu m3 Note lesz. Ez a ketto a legnagyobb eselyes.

A paranoia jó dolog, éberen tartja az embert.

(#3027) zebede válasza Necross (#3026) üzenetére


zebede
őstag

Az a baj, hogy a B20 nélküliség miatt ezek nálam szóba se jöhetnek.

(#3028) kmarkk22 válasza Necross (#3026) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

Én már megrendeltem a meizu m3 note-ot, nem szenvedek tovább ezzel a sz@rral. Holnap elméletileg hozzák is. :)) ez meg megy a fiókba fesztivál telefonnak. Többet se kész vernee-m. Szavahihetetlen banda, cm13 is csak egy csel volt.

(#3029) zebede válasza kmarkk22 (#3028) üzenetére


zebede
őstag

Ok. Minden jót.
Majd az aláírásod ne felelejtsd el átírni, minek hirdetnéd ezt a szart.

(#3030) shootme2


shootme2
aktív tag

Sziasztok

Pont 1 hónapja használom a Thor-t úgyhogy én is leírom a véleményem.

Eu Stock-tól vettem pénteken reggel leadtam a megrendelést hétfő reggel a kezemben volt a telefon.

Hangminőség: Jól hallom a másikat és engem is jól hallanak a túloldalon szóval ez rendben van.

Érintő: Scroll hibám nincs. Megnéztem a videót róla de nem tudtam előidézni azt a jelenséget a kis mozdulatokat is szépen érzékeli a nemrég írt youtube tekerésnél sincs semmi probléma.

Kijelző: Szépek a színei (X5 pro-t mellé téve elég nagy a különbség a thor javára) jók a betekintési szögek és a fényereje is rendben van.

Rendszer: Nagyon gyors elég nehéz megakasztani chrome-ban 30+ lapot megnyitva lapváltáskor látszik hogy picit lassabb de ennyi. Nem fagy nem indulgat újra.

Akku: Egész napos adatkapcsolattal rengeteg netezéssel közepes fényerővel 4 óra körüli kijelző időt tud alacsony fényerővel 5-6 óra is megvan. 10%-ig normálisan merül a 10% alatti rész viszont 1-2 perc alatt eltűnik ráadásul ha 10% alá merül akkor amennyivel 10% alá ment annyival kisebb lesz a max töltöttség pl. 7%-ig merítés után csak 97%. Néhány töltés és restart után helyreáll ez a kis megszokható apró hiba. Frissítés előtt is ilyen volt.

Ujjlenyomat olvasó: Tökéletesen működik kb. 1 hétig használtam de számomra nem praktikus a használata visszatértem a csúsztatáshoz.

Kamera: Alkalmi fényképezésre jó nem nagy durranás.

Hálózat: Telenor-os kártyával oda van szegelve a 4G-re nem ugrál stabilan tartja.

Wifi: Erős és stabil viszont nem szereti a wep titkosítást.

GPS: Gyorsan talál jelet és pontosan navigál. Sygic-al használom.

Egyebek: A gyári töltő elég jó viszont a kábel semmirevaló. Frissítések gond nélkül felmentek. Értesítési led hiánya engem nem zavar sőt igazából haszontalannak tartom.

Összegezve szerintem nagyon jó kis telefon az árát mindenképpen megérte azt a néhány apróbb hibát meglehet szokni. Hibátlan telefon nem létezik...

[ Szerkesztve ]

(#3031) smithsys válasza shootme2 (#3030) üzenetére


smithsys
aktív tag

Mintha én irtam volna. :K

(#3032) LámaZ válasza shootme2 (#3030) üzenetére


LámaZ
addikt

„Wifi: Erős és stabil viszont nem szereti a wep titkosítást.”

Ne is szeresse, mert a legkönnyebben feltörhető „titkosítás” a WEP!

Ma esetleg TKIP-et érdemes használni, de a leginkább ajánlott az AES, amely a nagyközönség számára jelenleg elérhető legbiztonságosabb titkosítási protokoll WiFi-s adatátvitelre.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#3033) kmarkk22 válasza zebede (#3029) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

Alap, hogy átírom. Egyébként nem értem miért kell megsértődni valakinek a magánvéleményén. Egyrészt az enyém tényleg egy szar, szar az érintője, már szar a jack dugója is. Köszönöm de nem akarok tovább szenvedni vele. Másnak lehet hogy jó, de ez engem nem vigasztal kicsit se, attól az enyém (nekem) még szar. Nektek egészségetekre. :)) :R
Én senkinek nem tudom szívből ajánlani, mert hiába sziper szuper specifikációi vannak az árához képest ha a mindennapi használatban mindenféle hibája van, és nem lehet szeretni egyszerűen.

(#3034) kaosz86 válasza kmarkk22 (#3033) üzenetére


kaosz86
aktív tag

az árát megérte szerintem. én tartalék telefonnak vettem, most használom is. mindennapokra teljesen jó.

(#3035) zebede válasza kmarkk22 (#3033) üzenetére


zebede
őstag

OK. Bár elsőre is megértettem hogy egy szar telefon, de írd még le vagy harmincszor.

(#3036) ZABHERO válasza kmarkk22 (#3033) üzenetére


ZABHERO
tag

De nem mindenkinek jonnek elo ezek a hibak, ettol meg nem szar :(
Persze megertem hogy csalodott vagy, ez teljesen ertheto, de ezt mas markanal is kifoghatnad.

[ Szerkesztve ]

(#3037) flanki válasza ZABHERO (#3036) üzenetére


flanki
aktív tag

Kinek a pap, kinek a papné!
Vannak hibái de ennyiért (33250 Huf) mégis elvagyok vele... :P

(#3038) ZABHERO válasza flanki (#3037) üzenetére


ZABHERO
tag

Hat ja, ennyi penzert nincs jobb, meg ketszer ennyibe kerulo keszulekek kozott is ritkan talalni jobbat

(#3039) -=Szabi=- válasza smithsys (#3031) üzenetére


-=Szabi=-
tag

+1

(#3040) kmarkk22 válasza ZABHERO (#3036) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

Én a sajatomrol nyilatkoztam, másoké attól még lehet jó, de én inkább váltok, nem szeretnék szenvedni vele.
Egyébként a csupasz rendszer nagyon gyors, a kamera elfogadható ennyiért, meg egyébként a kijelzo nagyon szép (főleg miravisionban élénkre állítva), nálam az ujjlenyomat olvasó is 10-bol 8szor felismerte, szóval az is jó volt. Ezt a jövőbeli tulajdonosoknak írom le. Viszont az érintő szarsagaval nem tudtam megbaratkozni (ami szerintem minimum a modellek felénél megtalálható), plusz most a jack dugó is elromlott, amit tudom hogy gariban megcsinalnak, de így havonta vihetem majd... Szóval mindenki használja egészséggel akinek jó a többiek meg ahogy látom hamar tuladnak rajta hardverapron és egyéb helyeken. Ja nekem a kijelzo is hajszálkarcos lett, pedig sosem ejtettem le, se üres zsebben volt hordva mindig, kulcs és ermek nélkül. Ennyi a hagyatekom azoknak akik gondolkodnak hogy vegyenek e ilyetén. Egyébként az érintő szarsaggal is együtt lehet élni, nekem is sikerült 2 hónapig, de így nem tudtam szeretni és élvezni a használatát.

(#3041) Dexar007 válasza flanki (#3037) üzenetére


Dexar007
veterán

Ugyanannyira vannak hibai mint egy 150+ ezer ft-os telefonnak.Csak ezen max nevetek,a kozel negyedmilliost pedig a gyarto torkan nyomnam le.De meg ha nem is akaszt ki,akkor is azon gondolkozok,hogy ugyan mi a franc kerult ezen ennyibe.

Give me your cum,bull!

(#3042) ZABHERO válasza kmarkk22 (#3040) üzenetére


ZABHERO
tag

De azt nem erten miert nem veszed fel a kapcsolatot az oldallal akitol rendelted es cserelteted ki?
Meg emlekszem anno mikor kijott a zte blade akkor edesapam vett egyet, pont kifogott egy hibasat, kicsereltek neki, es az is hibas volt(mar nem emlekszem mi volt a hiba) harmadjara is kicsereltek es az mar teljesen jo, es kepzeld meg a mai napig mukodik pedig meg a wc-t is megjarta :D
Ezt csak azert irom mert oke kifogtal egy rosszat de, lehet hogy ha kicsit foglalkoznal az uggyel akkor kicserelnek, de persze mint az elobb leirtam teljesen megertem hogy elment tole a kedved.

[ Szerkesztve ]

(#3043) Herbali válasza Jinxb1rd (#2980) üzenetére


Herbali
tag

Nincs semmi buktató. Tavaly szeptemberben vettem az Eustock-tól egy Redmi 2 Pro-t. Nagyon korrekt cég. Ha kérdéssel fordultam hozzájuk nagyon segítőkészek voltak.
Valóban létezik a magyar garancia. A Wayteq biztosítja.

(#3044) kmarkk22 válasza ZABHERO (#3042) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

Az eustocktol vettem az elsők között. Nem tudom elhinni, hogy kicserélik, hisz már 2 hónapos és sok másik is hibás, szerintem ezt nem tekintik hibának, meg én nem fogom elküldeni szlovákiába, elviszem szervizve amint megvan az új teló es majd ott megkérdezem, hkgy ezt tudják-e javítani.

(#3045) ZABHERO válasza kmarkk22 (#3044) üzenetére


ZABHERO
tag

En megprobalnam, rendesek az eustocknal, bar igy hogy ket honapos lehet hogy tenyleg nem cserelnek, az elejen kellett volna :(

(#3046) misterazeko válasza kaosz86 (#3034) üzenetére


misterazeko
tag

Szerintem nem mindennapokra is teljesen jó. Szinte bármit lehet vele csinálni. Nem tudom, Iphone-n, és Samsung top 600 eurós telefonok még miket tudnak, lehet hogy hinnem kéne, de nem hsizem, hogy sokkal többet, mint a Vernee Thor.

(#3047) flanki válasza ZABHERO (#3045) üzenetére


flanki
aktív tag

Megnéztem 3 napig köteletesek kicserélni a hibás telefont, ezek után csak alapos bevizsgálás után cserélik, egyébként meg megpróbálják javíttatni.
Tehát csak úgy nem cserélik ki egy másikra, főleg ha az a telefon már 2 hónapja használatban van.

(#3048) zebede válasza kmarkk22 (#3040) üzenetére


zebede
őstag

Ha valaki nem akarja hogy karcos legyen a kijelző, ne használja fólia nélkül.
A valóban GG3 üveg is karcolódik, ebben meg kétséges hogy az lenne.

Jack dugaljat gariban javítják, utána már nem hiszem hogy lesz vele gond, ha rendesen meg lesz forrasztva.

Scroll hiba (érintő szarság) Root-olt telefonon, Xposed modullal megszüntethető, már ketten megerősítették itt a topikban.
Ez annyiban érdekes, hogy ezek szerint szoftveres a hiba, így van rá remény hogy egy későbbi javítás orvosolni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#3049) flanki válasza zebede (#3048) üzenetére


flanki
aktív tag

Sejtettem hogy szoftveres... :U

(#3050) Gyuszi válasza zebede (#3035) üzenetére


Gyuszi
csendes tag

Hehe!:) Pár(ezer hsz-el ezelőtt is volt valaki aki sokszor leírta a nemtetszését... :) )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.