Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) rzoli válasza kicsizee (#1349) üzenetére


rzoli
senior tag

Transparent Clock & Weather

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1352) bopeti98 válasza bopeti98 (#1209) üzenetére


bopeti98
őstag

Na jó, lassan már a SIM kártyát is meg fogja olvasztani, olyan forró a kameránál, ha valami játékot futtatok. Ez már szerintem egyáltalán nem normális.
Nálatok mennyire melegszik?

(#1353) annulus válasza bopeti98 (#1352) üzenetére


annulus
aktív tag

(#1354) azbest válasza Jeami (#1330) üzenetére


azbest
félisten

"azt vettem észre hogy nem elég érinteni, "nyomi kell" hozzá erősebben és akkor pontosabb!)"

megerősítem... bár én mostanában kikapcsoltam, mert amikor eltenni akartam, akkor bezzeg sikerült belenyúlni és feloldani vele :D

(#1355) smithsys válasza azbest (#1354) üzenetére


smithsys
aktív tag

Ezt eleinte én is tapasztaltam. Aztán újra felismertettem vele az ujjamat mégpedig úgy, hogy éppencsak hozzá érintettem az olvasóhoz, azóta szinte tökéletes. 10-ből 9x nyit úgy, hogy nem kell nyomnom.

(#1356) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

Nekem tegnap jött meg az EUStock-tól, első körben elégedett vagyok vele, jó kis telefonnak tűnik. :) Két apróság zavar, egyrészt az ujjlenyomat-olvasó nálam se valami pontos, másrészt az első töltés megy épp és gyorstöltő létére elég lassú, már kb. 3.5 órája tölt. Ez utóbbira van valami megoldás, érdemes másik kábelt/töltőfejet kiproóbálni? :F

B.Cs.

(#1357) FireKeeper válasza bollokcs80 (#1356) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

vernee fórumon mintha lett volna szó róla hogy hát bocs de mégse tud gyorstöltést.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1358) KoryHu válasza smithsys (#1350) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Ja, nem tudom valami régi cikkben olvastam (talán index cellanaplo), hogy a vodanal nincs (a telenornal tuti van) . Akkor pl nálad a képen mi a sima "G"?

Én így hittem :
4G, 3G= egyértelmű
E = EDGE
G = GPRS

Vagy máshogy van?

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1359) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Na nekem is megérkezett az ajándék vernee tok :D

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1360) phoenix64


phoenix64
őstag

Sziasztok.

Vernee Thor kupponkódot honnan lehet szerválni? :D Amivel ingyenes a kiszállítás eustockról.

[ Szerkesztve ]

(#1361) zebede válasza phoenix64 (#1360) üzenetére


zebede
őstag

"A készülékhez ingyenes kiszállítást biztosítunk a: THOR kuponkód használatával!"

Ez az idézet egyenesen innen származik: [link]

(#1362) phoenix64 válasza zebede (#1361) üzenetére


phoenix64
őstag

Köszi.Szóval maga a "THOR" szó a kuponkód. Sry nekem ez nem volt ilyen egyértelmű. :D

Bár úgylátom sajna elfogyott az összes thor fekete/szürke is. Otthon még pedig beraktam kosárba egy szürkét, de átjöttem 1 ismerősömhoz és itt már nincs abból se. Elképzelhető, hogy azért mert kosárba raktam otthon? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1363) LámaZ válasza bopeti98 (#1352) üzenetére


LámaZ
addikt

Szerintem fújjad, mint macska a forró kását!
:DD

Legyen minden jó!

(#1364) zebede válasza phoenix64 (#1362) üzenetére


zebede
őstag

Elképzelhető, hogy az volt az utolsó, de akkor még ott lehet a kosaradban, meg tudod venni.

Egyébként, azthiszem péntekre ígérték a következő adagot.

(#1365) FireKeeper válasza zebede (#1364) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

elvileg úgy volt, de ma délelőtt néztem hogy "raktáron". szóval vagy jött adag de már el is fogyott, vagy csak bakizott egyet az eustock.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1366) zebede válasza FireKeeper (#1365) üzenetére


zebede
őstag

Gondolom vannak akik élnek a 14 napos elállási joggal, mert valamiért nem jön be nekik.
És azokat ilyenkor újra eladják.

(#1367) smithsys válasza KoryHu (#1358) üzenetére


smithsys
aktív tag

Az E egy vodás kártya, a sima G-s pedig egy telenoros, ami most csak azért van benne hogy ne hagyjam el. :))

(#1368) phoenix64 válasza zebede (#1364) üzenetére


phoenix64
őstag

Hát remélem, hogy jön. :D Ha nem akk veszek itt hardveraprón egy "használtat".

(#1369) Bferibörs válasza LámaZ (#1363) üzenetére


Bferibörs
addikt

az kerülgeti :DDD

(#1352) bopeti98 : nem játszom, így nem melegszik

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1370) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Azt nem vágom, h a galériában miért csak akkor tudom a képeket elforgatni megtekintéskor (h teljes képernyőn legyen), ha engedélyezem az elforgatást, ami ugye a főképernyőket is elforgatja. Idáig minden telómon úgy volt, h a főképernyők nem forogtak el (horizontális/vertikális), viszont a galériában simán elfordultak a képek, amikor a telót fektetett pozícióba fordítottam.

(#1371) kmarkk22 válasza SkyLine3000 (#1370) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

Azt ki tudod kapcsolni ha a fokepernyon megnyomod a bal alsó kijelző alatti gombot aztán a beállításoknál az egyetlen opciót kikapcsolod. A galériában ugyanúgy el fognak fordulni a dolgok.

(#1372) Littletiger


Littletiger
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ebben a telefonban lehetséges-e fényképet társítani telefonszámhoz. Köszi

(#1373) zebede válasza Littletiger (#1372) üzenetére


zebede
őstag

Miért ne lehetne?
Úgy mint bármelyiken

(#1374) SkyLine3000 válasza kmarkk22 (#1371) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Köszi. Közben megoldódott. :)

(#1375) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Valaki tudja mit jelent a gyári kamerában a ZSD nevű ki be kapcsoló?
Ezen kívül az hol állítható, hogy hova mentse a képeket? (belső vagy sd).

Szerk: a ZSD - rol írnak a neten, majd kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1376) Dexar007


Dexar007
veterán

Nekem is vegre megjott a Thor-om.Eddig orom,es bodotta,egy 4 eves One S-t valtana.

Kerdes: valaki probalta esetleg 128gb-os kartyaval?

Give me your cum,bull!

(#1377) phoenix64


phoenix64
őstag

Eustockon kivul lehet meg barhol ilyen aron venni Thort??

(#1378) Aryon87 válasza phoenix64 (#1377) üzenetére


Aryon87
félisten

Speedshopban + 10k-val drágábban. Facebookon épp rábukkantam görgetés közben.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1379) FireKeeper válasza Aryon87 (#1378) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ennyiért én személy szerint már egy picit sokallom, tekintve hogy fórumok alapján mennyi nyűgje van... :F

szerk: inkább offba teszem

Dexar007: volt akinél melegedett nagyon, volt akinél a proximity szenzor szarakodott, hivatalos fórumon többen panaszkodtak hogy a kijelző könnyen karcolódik, láttam olyan vidit ahol az illesztések voltak elbaszva a hátlapon. gyorstöltés nincs, holott úgy volt hogy lesz. ilyen apróságok.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1380) Dexar007 válasza FireKeeper (#1379) üzenetére


Dexar007
veterán

Mire gondolsz?

Give me your cum,bull!

(#1381) Aryon87 válasza FireKeeper (#1379) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig itt nagyon nem nyüglődnek. 1-2 hiba van ahhoz képest hogy első telefon a gyártó részéről.
Szemezek egy ilyennel nagyanyámnak..

Nincs hibálan telefon, még a hírhedt Almánál sem..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1382) dookiee


dookiee
tag

Sziasztok. Tegnap vettem èn is egy ilyen telefont, ès a mobil-netet nem tudom használni. Vodafone-nál vagyok ès valamièrt nem megy. Tud ebben valaki segíteni?

Xbox Series X

(#1383) dorqa95 válasza dookiee (#1382) üzenetére


dorqa95
csendes tag

Menüben keresd meg a mobilhálózatok menüpontot, azon belül a hozzáférési pontok, vegyél fel új APN-t. Név bármi, APN: internet.vodafone.net Ezt követően mentsd el és ezt állítsd be alapértelmezettnek :) (remélem tudtam segíteni)

(#1384) dookiee válasza dorqa95 (#1383) üzenetére


dookiee
tag

Köszönöm szèpen :R működik

Xbox Series X

(#1385) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nincs a telón semmi led, ami a töltöttséget jelzi? Mert eddig nem úgy vettem észre.

(#1386) zebede válasza SkyLine3000 (#1385) üzenetére


zebede
őstag

Nincs.

(#1387) eustock válasza FireKeeper (#1365) üzenetére


eustock
tag

Szia!

Foglalásban volt pár darab készülék, mivel a viszonteladó nem jelentkezett értük, kiengedtük raktárra. :R

Holnap érkezik utánpótlás.

(#1366) zebede

Használt, kipróbált készülékek nem kerülnek eladásra új készülékként, az ilyen készülékek más csatornákon keresztül kerülnek értékesítésre.

[ Szerkesztve ]

(#1388) andaxin76 válasza alan wake up (#1314) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Nem láttál valami jófajta romot hozzá?

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#1389) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

A zárolt képernyő hátterét hogyan tudom lecserélni?

B.Cs.

(#1390) bollokcs80 válasza FireKeeper (#1357) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Fajin' :(( Akkor minek adnak hozzá 2A-s töltőt?! :F

Előző telóm tudta, ahhoz meg töltőt nem adtak....király ez az Android.

B.Cs.

(#1391) rzoli válasza bollokcs80 (#1390) üzenetére


rzoli
senior tag

A 2A az még nem gyorstöltő, gyorstöltés... De a telefon egy jó töltővel, kábellel így is felvesz 1,3-1,4A-t. Ahhoz meg kell egy ekkora töltő.

De, hogy az androidnak mi köze van ahhoz, hogy a hardver tudja e a gyorstöltés...

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1392) zebede válasza bollokcs80 (#1390) üzenetére


zebede
őstag

Csak jelzem, hogy amikor te megvetted már rég nem szerepelt sem az Eustock, sem a Vernee honlapján a gyorstöltés.

A gyári töltő jó a kábel nem az igazi. Egy rendes kábellel bő két és fél óra alatt tölti fullra.

Lockscreen Wallpaper

[ Szerkesztve ]

(#1393) bollokcs80 válasza zebede (#1392) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

És hol/milyen kábelt érdemes venni?

B.Cs.

(#1394) zebede válasza bollokcs80 (#1393) üzenetére


zebede
őstag

Én mindig innen szoktam kábelt, autós és fali töltőt venni: Ugreen

De vannak más márkákból is jók pl. Blitzwolf, Tronsmart...
Meg itthon is biztos tudsz venni, lényeg hogy 2 ampert képes legyen átadni.

[ Szerkesztve ]

(#1395) bollokcs80 válasza zebede (#1394) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi!

B.Cs.

(#1396) FireKeeper válasza Aryon87 (#1381) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

látom hülye vagyok

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1397) Aryon87 válasza FireKeeper (#1396) üzenetére


Aryon87
félisten

Dehogyis. Persze, vannak apro hibai, de elso telefonhoz kepest, szerintem egesz jonak tunik. :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#1398) eustock válasza Aryon87 (#1397) üzenetére


eustock
tag

Illetve azt sem szabad elfelejteni, a fórumba többnyire segítség kérése, vagy probléma miatt írnak a fórumozók, tehát egy torz képet kap az érdeklődő a készülékről, ha csak ezeket a hozzászólásokat "látja meg"
Aki elégedetten használja nem, vagy csak nagyon ritkán fog hozzászólni a fórumhoz. :)

(#1399) phoenix64 válasza FireKeeper (#1379) üzenetére


phoenix64
őstag

50 et én se adnék érte, de csak azért mert minek adjak, ha megvehetem 40-ért. :P Bár 50-ért sincs sztem semmi életképes vetélytársa. Ebben az árkategóriában az összes telónak van 1 rakat bugja. Pl én most adtam el egy sz*r LG G4C-t, na annak van 1 halom bugja és még lassú is mint a bűn. :D

(#1400) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Van ötletetek,hogy az értesítési hangokat hol lehet állítani ,?Telefont,ébresztőt találtam de értesítési hang állítást nem.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.