Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) hege21


hege21
senior tag

GPS erősen autó szélvédő függő :)
Tegnapi tapasztalat :(

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#802) smithsys válasza hege21 (#801) üzenetére


smithsys
aktív tag

Mint minden más GPS is. :K

(#803) kicsizee


kicsizee
aktív tag

Nya 0-ról 100%-ra töltési idő gyári töltövel közel 6 óra. Ez igen...

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#804) smithsys válasza kicsizee (#803) üzenetére


smithsys
aktív tag

Keríts valami normális kábelt! Nekem a gyári töltö feltölti 2,45 alatt.

(#805) kicsizee válasza smithsys (#804) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Gyári töltővel,gyári kabellel?vagy gyari töltő és valami más kábel?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#806) kmarkk22 válasza kicsizee (#805) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

Igen, gyári töltő és más kábel.

(#807) zebede válasza kicsizee (#805) üzenetére


zebede
őstag

Ez pl. egy nagyon jó kábel, gyári Vernee töltővel 1 amper körül tölti a Thort. [link]
Tehát reális a valamivel kevesebb mint 3 órás feltöltés.

[ Szerkesztve ]

(#808) kicsizee válasza zebede (#807) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Köszönöm,máris rendelem.kinéztem magamnak még egy xiaomi töltőkabelt is

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#809) smithsys válasza kicsizee (#808) üzenetére


smithsys
aktív tag

Úgyvan, a Vernee töltője teljesen rendben van. Viszont a kábel szánalmas. Bocs ha nem voltam elég egyértelmű. A zebede által linkelt ugreen korrekt cuccokat csinál, az autós töltőm is tőlük van, teljesen elégedett vagyok vele. A 30 cm-es kábelükkel mértem már 1,6A-t is.
A Xiaomik is jók.

[ Szerkesztve ]

(#810) Adruzs


Adruzs
újonc

Sziasztok!

Telefon vásárlás előtt állok, szerintetek érdemes erre lecserélnem a Lumia 735-ömet? Elsősorban közösségi alkalmazásokra szeretném használni (főleg Insta), meg netezés, zenehallgatás (telefonálás, sms :D).

Köszönöm a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#811) kicsizee válasza Adruzs (#810) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Bármilyen microsoftot érdemes lecserélni :D

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#812) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Boldog tulaja vagyok egynek.. :)

A névjegyeket szeretném rendbe rakni. Van valami jó program hozzá. (a két SIM kártyán a telefonba és utána elmenteni a google-ba...)

Vigyorka

(#813) hege21 válasza Vigyorka (#812) üzenetére


hege21
senior tag

"(a két SIM kártyán a telefonba és utána elmenteni a google-ba...)" :C

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#814) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Ma reggel megérkezett hozzám is a Vernee Thor.

A hátlapját alig tudtam levenni.
Jól ráillesztették.

De van egy ennél nagyobb gondom is vele: a wifi.

Itthoni hálózatunkat hol gyengének, hol közepesnek, hol kiválónak írja, miközben a másik telefonom és tesóm Doogee X5 Pro telefonja végig kiválónak jelzi azt.

Az itthoni hálózatra rácsatlakozik, majd elmenti és hiába akarom vele elfelejtetni, kiírja, hogy "A hálózatot nem sikerült elfelejteni".

A Wifit önműködően kapcsolja ki és be. Néha el is dobja magától. Bekapcsolásnál automatikusan rácsatlakozik az itthoni hálózatra. Ilyenkor azt sem írja ki, hogy " mentve".

Egyáltalán nem tudom törölni az itthoni hálózatot a mentett hálózatok közül.

Van valakinek valamilyen tippje, hogy mi lehet vagy hogy mit tegyek a telefonommal?

[ Szerkesztve ]

(#815) LámaZ válasza Wallenberg (#814) üzenetére


LámaZ
addikt

Kapcsold ki azt a lehetőséget, hogy a Gyenge jelű hálózatok figyelmen kívül hagyása.

Legyen minden jó!

(#816) dellarocco


dellarocco
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is most érkezett meg. Van valami fontos dolog, amit meg kell csinálni első használat előtt? Töltéssel vagy beállítással kapcsolatban? Jópár éve vettem az utolsó okostelefonomat, nem tudom mostanában mi a módi. :D

Üdv, Ádám

[ Szerkesztve ]

(#817) Wallenberg válasza LámaZ (#815) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Azt hol tudom kikapcsolni?

A telefon menüje nem oldalra, hanem lefelé lapozós?

[ Szerkesztve ]

(#818) KDENeon


KDENeon
csendes tag

Megjött nekem is! A többi is megvan az Aidából, csak mobilon nagyon körülményes.

[ Szerkesztve ]

Juszt se írok ide semmit!4négy

(#819) Wallenberg válasza Wallenberg (#817) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Leírom a teljes sztorit:

A telefonomnál az alábbi wifi hibákat észleltem:

Eleinte nem akart az itthoni wifi hálózatra felcsatlakozni. :W
Ez fura, mert eddig a leggagyibb telefonok is simán felcsatlakoztak az itthoni hálózatra, mert nagyon erős hálózatunk van.

Majd csatlakozott és a telefon által felkínált frissítőcsomagot letöltöttem. :DD

Amikor le akartam vele csatlakozni a wifi hálózatról, akkor az itthoni hálózatot nem felejtette el, amikor az Elfelejt gombra kattintottam.
Azt írta ki, hogy "A hálózatot nem sikerült elfelejteni" :W

A wifit ezután önhatalmúan kapcsolta ki és be, magyarán eldobálta. :W

Az itthoni általa elmentett hálózatot nem engedte törölni sem a Mentett hálózatok közül.

Előfordult az is, hogy kikapcsolt wifinél (!) aktív maradt a wifi hálózat, a wifi jel megmaradt felül és a hálózathoz csatlakozva is volt. :W :W

Az itthoni hálózat hálózati jel erősségére hol azt írta ki, hogy gyenge, hol közepesnek, hol kiválónak jelezte azt. Ez azért fura, mert a családunkban lévő összes okostelefon - köztük tesóm Doogee X5 Pro telefonja, amit az Eu Stocktól rendeltem a múlt héten - végig kiváló jelerősségűnek jelzi az itthoni wifit.

Nem tudom, mit tehetnék vele?

Kifogtam egy hibás darabot? Szerintetek?

Mivel nem telepítettem még rá fiókot, alkalmazásokat és a 3 napon belül vagyunk, ki lehetne még cserélni?
Ha igen, akkor ez hogyan zajlik? Eu Stocktól vettem a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#820) detroitrw válasza Wallenberg (#819) üzenetére


detroitrw
addikt

OTA frissítés megvolt már?

(#821) kicsizee válasza Wallenberg (#819) üzenetére


kicsizee
aktív tag

érdemes először megpróbálni egy FR-et mielőtt visszavinnéd (nekem is kellett, mikor megvettem, nem is tudom mi volt a baja már akkor)

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#822) smithsys válasza Wallenberg (#819) üzenetére


smithsys
aktív tag

Ahogy kicsizee írta egy gyári visszaállítást mindenképpen csinálj mielőtt visszaküldenéd!
Lehet hogy gatyába rázza.

(#823) Wallenberg válasza detroitrw (#820) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Igen, azt érdekes módon megcsinálta.

kicsizee (821) és smithsys (822): OK, megpróbálom!

[ Szerkesztve ]

(#824) kicsizee válasza Wallenberg (#823) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Most olvastam a gizchinan, hogy elvileg ehéten fog jönni a 3. ota, amiben a wi-fi problémákat is orvosolják. hogy mikor érkezik, és hogy orvosolja e, azt nem tudom.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#825) smithsys válasza kicsizee (#824) üzenetére


smithsys
aktív tag

Nekem is most válaszolt a Vernee hogy javítva lesz a proxy kalibráció is.

[ Szerkesztve ]

(#826) kicsizee válasza smithsys (#825) üzenetére


kicsizee
aktív tag

igen, benne van a jelentésben [link]

még az akksiproblémát megoldanák és teljesen jó. de legalább foglalkoznak vele, ez a lényeg

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#827) LámaZ


LámaZ
addikt

Meg a dátumot, helyet is be kell állítani, mert ha pekingi vagy, az zavarja.

Nehogy az ilyen hibák megsokasodjanak, ahogy egyre többen kapják kézhez a megrendelt telefont.
Mert ugye addig egyszerű hozsannázni egy telefont, amíg senki nem használja.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#828) smithsys válasza kicsizee (#826) üzenetére


smithsys
aktív tag

Eleddig még nem volt érkezésem elolvasni. Köszi!

Igen, ez felettébb dícséretes. Mondjuk az is tény hogy túl sok típussal nem kell foglalkozniuk.

[ Szerkesztve ]

(#829) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Semmi változás.

A gyári visszaállítást 5X is megcsináltam.

Az a legjobb, hogy alkalmazások Play Áruházból való telepítése során is eldobja a wifit, így a letöltés megáll és a telefon is lefagy.

Másnál is előfordult ilyen vagy csak én fogtam ki egy hibás darabot?

[ Szerkesztve ]

(#830) kicsizee


kicsizee
aktív tag

na a vernee feladta az ingyétokot és még track number is van hozzá, úgyhogy még követni is lehet, hogy hol jár :D yep

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#831) smithsys válasza Wallenberg (#829) üzenetére


smithsys
aktív tag

Nem hallottam még róla hogy bárki ilyet tapasztalt volna.
Lehet hogy sikerült belenyúlnod egy hibás készülékbe.
Azt javaslom vedd fel a kapcsolatot az Eustock-kal! Már persze ha onnan származik.

(#832) Wallenberg válasza smithsys (#831) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Igen, onnan származik.

Felvettem már velük a kapcsolatot. Ők a Wayteqhez irányítottak, pedig a vásárlás utáni 3 munkanapon belül cserélniük kellene a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#833) smithsys válasza Wallenberg (#832) üzenetére


smithsys
aktív tag

Az is lehet, hogy valami apró gond van csak a cuccal és a Wayteq pik-pak megoldja. Nekem navik kapcsán van csak tapasztalatom a Wayteq-kel, de nem tudok rosszat mondani róluk.

(#834) SkyLine3000 válasza Wallenberg (#832) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen, 3 napon belül simán cserélni kell, ha tényleg hibás. Az a lényeg, h 3 napon belül jelezd! Viszont internetes vásárlás esetén 12 napon belül indok nélkül (vagy azt mondod, h nem jött be a cucc) elállhatsz a vásárlástól. Tehát indok nélkül visszaküldheted a telót, nekik meg vissza kell utalni a vételárat. Sok helyen ha vásárolsz, mármint neten, eleve küldenek egy nyomtatványt erre az esetre. Már többször kaptam ilyet a vásárolt cucc mellé. Sztem ezt kötelezővé kéne tenni internetes vásárláskor.

[ Szerkesztve ]

(#835) hjozef válasza Wallenberg (#832) üzenetére


hjozef
csendes tag

Az Eustock honlapon a ÁSZF-ben ez áll:

"A készülék csere igényét 3 munkanapon belüli jelzés esetén tudjuk figyelembe venni,cserére, vagy a termék vételárának visszafizetésére csak a termék bevizsgálása után kerülhet sor, amit a szerviz végez el.

A hibásnak vélt terméket és a hibabejelentő lapot kitöltve az alábbi címre kérjük visszajuttatni:

WayteQ Europe Kft.
Budapest
Gubacsi út 6.
1097"

Ugyanitt vannak letölthető doksik az ügyintézéshez.

(#836) gepardlacee


gepardlacee
tag

Eustockon megint nincs raktáron :(( pedig csak arra várok, hogy megérkezzen a fizetés, és már rendelném is, de így...

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#837) BigBlue69 válasza hjozef (#835) üzenetére


BigBlue69
őstag

Szerintem a jogszabályban foglaltak feljebb vannak mint az ő kis gyakori kérdések topikja.. :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#838) zebede válasza Wallenberg (#832) üzenetére


zebede
őstag

Én azért meg próbálnám egy másik router-el is valahol, hátha csak nem barátok az otthonival.
Például az 5 GHz-et biztos hogy nem tudja.
Viszont ez nem magyarázat a fagyásokra, meg hogy nem enged törölni.
Lehet hogy mégis kifogtál egy hibásat :F

[ Szerkesztve ]

(#839) kangool válasza SkyLine3000 (#834) üzenetére


kangool
tag

Viszont a kipróbálás és a használat között van különbség. 12 nap helyett 14 nap.
[link]
3 napos visszavásárlás netes vásárlásnál nem él. Csak az eladó cég jóindulatán múlik, hogy kicserélik vagy nem, sajnos mobilnál szerviz az első teendő vagy a vásárlástól elállás.

[ Szerkesztve ]

(#840) annulus


annulus
aktív tag

Erre válaszul:
A telefon elég jól boldogul az UHS memóriakártyákkal :C

A1 SD Bench
Accurate, seq, reboottal
Random, reboottal
Longer, noreboot, cachehit

Ugyanezzel a memóriakártyával egy i9305 (S3 LTE) "Longer" módban csak 15M-t hozott (olvasásra és írásra is) :Y

(#841) zebede


zebede
őstag

Webshopos vásárláskor a 14 nap az elállási jog, meg se kell indokolni miért kéri vissza a vásárló a pénzt, viszont ez esetben szlovákiába kell vissza küldeni az ottani címükre.

Budapesten a szerviz van, amennyiben a hiba ellenére valaki ragaszkodik a készülékhez, akkor ott javítják illetve cserélik.

[ Szerkesztve ]

(#842) annulus


annulus
aktív tag

Ha valaki Vodafone előfizetéssel próbál adatforgalmazni, először vegye fel az előfizus apn-t (internet.vodafone.net), mert a telefon alapból a tescomobile-ra (:W) áll be, ezen kívül pedig csak a prepaid vodafone-os apn-t ismeri.

(#843) smithsys válasza annulus (#840) üzenetére


smithsys
aktív tag

Nem rossz! Köszi az infot.

(#844) szkuvi


szkuvi
tag

ma én is megkaptam a telefont.. hát...

először is szerintem kifogtam egy pixelhibás készüléket (a bal felső sarokban van egy nem működő pixel),
másodszor is, nem tudom nektek is így van-e, de ha beleteszem a micro-sd kártyát, akkor az hátlap jobb oldalát kicsit felnyomja, ezáltal az ujjlenyomatolvasó még nehezebben hozzáférhető.

úgyhogy eddig inkább negatív mint pozitív a megítélésem a telefonnal kapcsolatosan

(#845) annulus válasza szkuvi (#844) üzenetére


annulus
aktív tag

lol, nekem fel se tűnt, de nálam is felnyomja a microsd a hátlapot egy kicsit :U
én viszont ettől nem érzem kevésbé hozzáférhetőnek a fingerprintert.

(#846) KDENeon válasza annulus (#842) üzenetére


KDENeon
csendes tag

Köszönöm!

Juszt se írok ide semmit!4négy

(#847) zebede válasza szkuvi (#844) üzenetére


zebede
őstag

Tudnál lőni egy screenshot-ot, amin látszik a halott pixel? :R

(#848) trebrona válasza zebede (#847) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezt viccnek szántad?

Mert annak jó volt. ;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#849) zebede válasza trebrona (#848) üzenetére


zebede
őstag

Ja, állandóan viccelek.

[ Szerkesztve ]

(#850) hege21 válasza Wallenberg (#829) üzenetére


hege21
senior tag

Én tapasztaltam ilyet mikor Horvátba nyaraltunk állandóan eldobálta ki-be kapcsolta az ottani wifit :(
De csak ott jött elő azóta több wifivel is próbáltam,de nem jött elő a hiba :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.