Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10251) The Goth válasza c64fanhun (#10250) üzenetére


The Goth
tag

Biztonsági problémákra hivatkozva ba*nak ki a júzerekkel. Ami banki appoknál még valahol érthető is, na de egy ilyen alkalmazásnál...

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#10252) pilgrim5


pilgrim5
csendes tag

Sziasztok!

Lehet "szőke" a kérdésem, de remélem tudtok segíteni.
Lassan 3 éve használom a Thor-t, nagy megelégedéssel. Most jutottunk oda, hogy a különböző app-okat nem tudom frissíteni, mert nincs 500 megányi szabad hely.
Beállítás/Tárhely opciónál az alábbiakat látom. Lehet, hogy én számolok rosszul, de ez nálam nem több cca. 8,5 gigánál. Nyilván legegyszerűbb a képek törlése lenne, de nem lehet, hogy valamit rosszul számol/mutat? Mi és hol foglalhat még helyet ezeken kívül?

Köszi

[ Szerkesztve ]

"a gödör alja ott van, ahol az ember abbahagyja az ásást"

(#10253) nicu71 válasza The Goth (#10251) üzenetére


nicu71
addikt

vannak is "emelkedett" hangvételű hozzászólások az alkalmazás értékelésénél a Play áruházban! közbe volt egy frissités,és még mindig nem jó -Elképesztő/én is teljes szivemből utálom őket-egyedül a domino szerda meg a minden hónapban megujitható domino most tart még ott/9 ftos percdij. ;)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#10254) The Goth válasza nicu71 (#10253) üzenetére


The Goth
tag

Olastam őket, gondoltam is, hogy én is megírom oda ezt a root probléma dolgot, de mivel már hónapok óta egy fiókban hever ez a teló, meg látván, hogy ugyanazt kopipasztolják minden ilyen hozzászólásra, inkább hagytam a francba. Amitől még komolyabb a dolog, hogy sokan írják, hogy egyértelműen nem rootolt telefonon is használhatatlanná vált.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#10255) NeverGone


NeverGone
tag

Mondjuk ezzel a Vernee Thorral lehet valami, mert eleve ott gyárilag az eltávolíthatatlan Uber alkalmazás.

(#10256) barabbas


barabbas
kezdő

Milyen kár, hogy ehelyett egy LG K4-et vettem! A vernee 1000* jobb lett volna.

Nem mindegy, hogy valaki az órát vagy az orrát húzza fel.

(#10257) #56474624 válasza barabbas (#10256) üzenetére


#56474624
törölt tag

Most már oly mindegy. :)

(#10258) barabbas válasza #56474624 (#10257) üzenetére


barabbas
kezdő

Még mindig ezt a telefont használom, annyira nem...

Nem mindegy, hogy valaki az órát vagy az orrát húzza fel.

(#10259) NeverGone


NeverGone
tag

Valaki használja ezt még a gyári szoftverrel és a Telekom alkalmazással?

(#10260) Acesanyi válasza barabbas (#10256) üzenetére


Acesanyi
tag

Még csak nem is egy kategória a 2 teló !!! :((( Hogy tudtad a vernee mellé tenni azt a szutykot !? :F :W

(#10261) zfer válasza NeverGone (#10259) üzenetére


zfer
csendes tag

A 7.0 Android-os szoftverrel már nincs olyan t alkalmazás , ami futna, Valószínüleg szoftveresen csak belenyúlva tudták a 7-es Androidot rátenni és emiatt a biztonsági szoftverek hibát jeleznek ill rootoltnak látják.
de 2019-ben ez ebben és más fórumban is téma volt

(#10262) barabbas válasza Acesanyi (#10260) üzenetére


barabbas
kezdő

Árban nem nagy a különbség. Tudásban rengeteg. Kellett egy olcsó telefon, a Vernee-t nem ismertem.

Nem mindegy, hogy valaki az órát vagy az orrát húzza fel.

(#10263) NeverGone


NeverGone
tag

Vehetek bele új akksit, mert a feleségemnek nagyon bejött, azóta is használja, viszont…

(#10264) ktmt válasza NeverGone (#10263) üzenetére


ktmt
aktív tag

Az enyém már be se kapcsol, sajnos.

(#10265) Laccoss válasza NeverGone (#10263) üzenetére


Laccoss
addikt

Nekem az UBER app szívta nagyon az akksit, nem tudott deep sleepbe menni a telefon. CPU SPY-al nézz rá,

(#10266) NeverGone


NeverGone
tag

Az Uber már rég inaktiválva van, sajnos az akksi adta meg magát. Aliexpressről rendeltem újat.

(#10267) NeverGone


NeverGone
tag

Kénytelen lesz a feleségem is lecserélni, pedig amúgy tudásban elég lenne neki. A hülye Telekom alkalmazás megint nem megy. :(
Pedig nemrég vettem a telóba új akksit és szuper lett az üzemideje (mint régen).

(#10268) BandiHUN válasza NeverGone (#10267) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát nincs mese,feleséget kell cserélni... ;] Az én asszonkám' vígan használja,mi Telenorosok vagyunk,ott semmi gond nincs szerencsére,nagyon jó kis telefon,annó első körben vettem,amikor megjelent, 2.5 év után volt akksicsere,de keményen nyúztam,akkor kapta meg az asszony,nagyon szereti.Mondjuk az akksi egy jó sztori,mert amikor cseréltem,úgy bele volt ragasztva,hogy kiszakadt,amikor kijött,szerencsére kőre esett,de tudom,miért nem szabad líthiumakksit kiszúrni :DD Szépen égett,szerencsére merült volt.Utángyártott Alis akksi azóta is pöpec.Esett-kelt már szegény tényleg,a keret elpattant,de a kijelző nem,még az üveg se,stb... :C USB panelt is cseréltem annó,de csak inkább engem zavart,hogy kicsit lötyögősebb már(nem az asszony! :B ),az is valami 350 ft volt hozzá.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#10270) waassy válasza BandiHUN (#10268) üzenetére


waassy
tag

Már nincs meg ez a telóm, de jó volt, meg a poénok is. :)

(#10271) mikellna


mikellna
csendes tag

In Memoriam - RIP Vernee Thor rest in peace - will live forever és igen, még most is megvan, visszatettem rá a 6.0-át tök jó retró érzés, bár felrobbant benne egy általam megbuherált aksi és megégtek a bekapcsoló és hangerőgombok. De működik azóta is tökéletesen!

kicsit off: Na de mit szóltok - szerintem akár lehetne utódja - a Cubot Note 20 Pro-hoz?

Cubot Note 20 Pro :Y

(#10272) Laccoss válasza mikellna (#10271) üzenetére


Laccoss
addikt

Nem tűnik rossznak, de vannak ellentmondások.

Microusb vs. USB-C a tápcsati? 6 vs 8 GB RAM??

(#10273) mikellna válasza Laccoss (#10272) üzenetére


mikellna
csendes tag

Még egy kis off: USB-C a tápcsati az enyémen 8 magos proci 6gb RAM és 128GB tár, bővíthető SD-kártyával és van külön két teljesértékű sim kártyahely. Én az akkut látom kicsit gyengének (4000 mAh ami egyébként kivehető :K ), a teló fogása, kivitele is egészen tűrhető ill. a kamera, na az hagy kivánni valót maga után....de ennyi pénzért szerintem többmint jó.

(#10274) Laccoss válasza mikellna (#10273) üzenetére


Laccoss
addikt

Ok, akkor neked már van, és van tapasztalatod, szuper. A fentebb írtakat azért írtam, mert a linkelt promó oldalon 8 GB ramot ír, közben meg 6 GB ramos, ill. valamelyik tesztnél microusb-t mondtak, de az lehet csak elrontotta a tesztelő.

(#10275) mikellna


mikellna
csendes tag

Kedves Vernee rajongók!

Azt elfelejtettem megkérdezni, nincs-e valakinek véletlen eladó elromlott, nem működő Vernee Thor-ja vagy csak meg akarna válni tőle? Ne adj isten rendelt "ház+gombokat" és nincs szüksége rá, arra is vevő lennék?
Mint korábban írtam az enyémben (...felrobbant benne egy általam megbuherált aksi és megégtek a bekapcsoló és hangerőgombok) mostanra kiperegtek belőle a gombok és a keret is eltört itt-ott, ezért szükségem lenne egy teljes "ház+gombok" kombóra. Nem akarok most chinából rendelni, ebben a rendkívüli helyzetben.

Ha valakinek lenne esetleg, és jelezné megköszönném :K !

(#10276) kakukkmarci válasza mikellna (#10275) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nálam van egy törött. Kijelzője és érintője OFF. Mire lenne pontosan szükséged?

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#10277) mikellna válasza kakukkmarci (#10276) üzenetére


mikellna
csendes tag

Szia, csak az elő és hátlapja a müanyag tok meg a gombok kellenének, a többi része működik.
De ha nem szednéd szét emiatt kell egyben is. Hogy tudjuk megoldani?

(#10278) mikellna válasza kakukkmarci (#10276) üzenetére


mikellna
csendes tag

Minden műanyag kellene

(#10279) kakukkmarci válasza mikellna (#10278) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Megnézem, lefotózom, és megbeszéljük.

noob... rooter... geek

(#10280) mikellna válasza kakukkmarci (#10279) üzenetére


mikellna
csendes tag

Rendben, köszönöm :) !

(#10281) kakukkmarci válasza mikellna (#10280) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Sajnálom, de nem emlékeztem az állapotára: Ez nem segítség, a keret több helyen is törött...

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#10282) mikellna válasza kakukkmarci (#10281) üzenetére


mikellna
csendes tag

Semmi gond, biztosan látott már jobb napokat, kapott szegény rendesen...
Vagy egy félórát vizslattam a képeket - konklúzió: a gombok kellenének mindenféle képpen, a keret sajna pont ott van eltörve ahol nekem is sérült az égéstől a hangerő és bekacsoló gombnál, talán....ha elvágnám a keretet és a jó részeket összemókolnám, ragsztanám lehetne kihozni valamit - szeretek pepecselni :) - bár nemtudom milyen erdeménye lehetne.

Minden esetre nagyon köszönöm a fáradozásodat és a képeket!
Kicsit tanácstalan vagyok, de ha úgy is csak kidobnád ne tedd, azt hiszem egy esélyt és pár ezrest + postaköltséget megérne nekem. Írj valamit (mikloskafreemail@freemail.hu) aztán meggondolom :U .

(#10283) kakukkmarci válasza mikellna (#10282) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

PM ment.

noob... rooter... geek

(#10284) NeverGone


NeverGone
tag

Sziasztok!

Én a keretet többször ragasztottam pillanatragasztóval, bevállalható.

(#10285) ktmt válasza mikellna (#10278) üzenetére


ktmt
aktív tag

Nekem van 1, jelentkezem.

(#10286) mikellna válasza ktmt (#10285) üzenetére


mikellna
csendes tag

Szia

A kedves kakukkmarci-nak hála :R már beszereztem ami kellhet, de 'azér' érdekelne 'néked' mid van :U ?
Mi az az 1 és milyen állapotú, stb?
Ha elárulod megköszönöm (akár képekkel illusztrálva)!

(#10287) Laccoss


Laccoss
addikt

Sziasztok!

Találkoztatok már olyannal, hogy hiába van feltöltve a telefon akksija, időnként mintha kikapcsolna csak úgy. Főleg a galériában lépegetés közben történik, de van, hogy csak úgy. 1 hete még nem volt semmi gond, aztán most kb. naponta többször lekapcsol. Már próbáltam újrarakni, akkor néhány napig jó volt, de újra kezdte. Akksi nem volt még benne cserélve, lehet megérett rá?

(#10288) gingerbalm válasza Laccoss (#10287) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

A családban a használatban lévő teló már 4 éves. Másfél év után kellett aksit cserélni, brutálgyorsan merült és irreális feltöltési tempót diktált. A csereaksival már többet húzott le, mint a gyárival, a cserét azóta még nem kellett cserélni, szépen tölt. Kikapcsolási jelenség viszont nem volt. Egy próbát megér a csere, legfeljebb kizárod a hibalehetőségek közül, ha utána is ezt csinálná.

(#10289) Laccoss válasza gingerbalm (#10288) üzenetére


Laccoss
addikt

Köszi a választ, az enyém is 4 éves körülbelül. Eddig nem nagyon volt az aksival sem gond, kivéve a 15% alatti gyors merülést. Volt, mikor naponta 2x töltöttem, szóval nem volt kímélve. Igazából nem költenék már rá, mert sok esetben böngészés közben is már akadozik a hang bt-n keresztül, meg kicsikét esik is szét, a kijelzőn is van egy törés, szóval megdolgozta az árát, lehet nyugdíjba kellene küldeni. Ez a kikapcsolás dolog kicsit bosszantó, azért kérdeztem, hogy hátha valaki járt már hasonlóképpen, és hogy mi okozhatja.

[ Szerkesztve ]

(#10290) pilgrim5


pilgrim5
csendes tag

Sziasztok!
Úgy látom hasonló problémám van, mint az előttem szólóknak.
A töltése eddig változatos volt, hol cca 2 óra, hol sokkal több kellett neki, gyári töltővel és kábellel, változó konnektorokban, de nem tudtam meghatározni az eltérés okát.
Viszont ma reggel feltöltött 20 (!) perc alatt 80-ról 100%-ra, amit kis ideig tartott, aztán némi használat után vissza 30 alá, majd 1%-ra. Most ugyanonnan töltöm két órája, kemény 8%-nál tartunk.
Azt hiszem, dec-ben múlt 5 éves, ez már az akksihibásodás jele, vagy lehet szoftveres?
Mit ajánlanátok helyette? Mi az, ami hasonló méretű? Nem ragaszkodom a mindenfélre csilivili funkciókhoz...
Köszi

"a gödör alja ott van, ahol az ember abbahagyja az ásást"

(#10291) Gyula196906 válasza pilgrim5 (#10290) üzenetére


Gyula196906
senior tag

akku, de lehet érdemes töltőporttal és átvezető szalagkábellel együtt cserélni

(#10292) Belabaa


Belabaa
tag

A feleségem szeretett készülékében (Vernee Thor) akkumulátort kellene cserélni. Hol lehet még vásárolni hozzá? Esetleg milyen típusúval lehetne pótolni?
Köszönöm a válaszokat előre is.

[ Szerkesztve ]

(#10293) gingerbalm válasza Belabaa (#10292) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Én legutóbb itthon vettem, tökéletesen működik, ettől a hardveraprós eladótól: [link]

(#10294) Belabaa válasza gingerbalm (#10293) üzenetére


Belabaa
tag

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! :R
Akkor úgy néz ki lesz karácsonyra meglepetés. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.