Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) annulus válasza zebede (#999) üzenetére


annulus
aktív tag

Te egy 2A toltorol szolo hszre reagaltal :W

(#1002) zebede válasza annulus (#1001) üzenetére


zebede
őstag

Ja, bocs de csak azért linkeltem éppen azt, mert nekem ilyen van, igazság szerint akartam egy mosolygós szmájlit még ahhoz a hozzászólásomhoz, csak lemaradt.
Természetesen az már tökmindegy hogy 2 vagy 2,4 amper.

(#1003) annulus válasza zebede (#995) üzenetére


annulus
aktív tag

Ha ez a tapasztalas a thorral volt, akkor nem szereti a telefon az en autos toltomet. A Honor6 vigan muzsikalt vele. Kiakaszto, hogy mennyire finnyasak ezek a szarok.
Ha a tieddel patent, akkor legalabb tudom, hogy azt szereti..rendelek egyet. Thx ;)

szerk.: Egyebkent az mit takar, h nem merult? Teljesen fel volt toltve, es ugy is maradt, vagy 100 alatt volt es meg toltotte is?

[ Szerkesztve ]

(#1004) kliszi válasza zebede (#997) üzenetére


kliszi
senior tag

ugyan ezt mutatja de mégis az sd-re manti egyböl de onnan nem indul el semmi

(#1005) smithsys válasza annulus (#998) üzenetére


smithsys
aktív tag

Az 1A-es töltő soha nem fog neked 1A-rel tölteni! Mindíg van némi töltési veszteség. Illetve az sem mindegy hogy milyen kábelt használsz, mert ott is bukik valamennyit ( szar kábelen nagyon sokat. Ahhoz, hogy 1,3 Ah legyen a töltés ( gyakorlati tapasztalat!!! ) kell egy normális minőségű 2A-es töltő illetve egy viszonylag jó minőségű kábel. A vernee saját töltője képes erre, de a hozzá adott kábel fabatkát sem ér. A saját kábelével nekem max. 600mAh-rel sikerült töltenem, míg egy viszonylag jó madzaggal ugyanazon körülmények között tartósan 1,2A környékén.

(#992) zebede

Ebből van nekem is kettő. Elégedett vagyok vele! A kábelem szintén ettől a gyártótól. :C

(#1006) vgyuri válasza smithsys (#946) üzenetére


vgyuri
őstag

Sajnos nálam sem jelenik meg az új menüpont, nyomkodom, rajta tartom az ujjam, de semmi. Azt írja hogy a névjegy nem létezik. 2016.03.01-i javítócsomag, 2016.06.01-i egyéni build verzió, frissítésnél: thor_20160601112911-et ír.

(#1007) annulus válasza smithsys (#1005) üzenetére


annulus
aktív tag

Nincs 1A toltom, vegig 2A tolto(k)rol beszeltem.

(#1008) zebede válasza kliszi (#1004) üzenetére


zebede
őstag

Az előbb még azt írtad, hogy eltűnt a belsőtárhely. :U

Légyszíves rakjál már fel egy screenshotot arról mint én a 997-es hozzászólásban.

(#1009) zebede válasza annulus (#1007) üzenetére


zebede
őstag

És milyen kábellel töltötted?

(#1010) annulus


annulus
aktív tag

Nekem ez van, akkor ez NEM ajanlott ehhez a telefonhoz.

(#1011) annulus válasza zebede (#1009) üzenetére


annulus
aktív tag

Azzal, amivel a falibol fel tud venni 1.3A-t

(#1012) smithsys válasza vgyuri (#1006) üzenetére


smithsys
aktív tag

Te a jobb szélső ikont nyomkodod!!! Konkrétan a fogaskerék ikonra nyomj rá!

(#1007) annulus

Bocsi! Általánosságban írtam amit írtam. Szerintem Nálad a kábelt nem fogja szeretni a teló. Finnyás kis vackok ezek! :D

(#1013) smithsys válasza annulus (#1011) üzenetére


smithsys
aktív tag

Ha Pesti vagy környéki vagy, akkor tudok kölcsön adni próbára egy Ugreent, hogy egyáltalán érdemes e vele foglalkoznod.
Egyébként amit linkeltél annak is jónak kéne lenni.

(#1014) annulus válasza smithsys (#1013) üzenetére


annulus
aktív tag

Ha nem nagy teher, akkor megkoszonnem. :R Viszpnt kolcson nem vennem, ha van 5-10 perced, annyi ido alatt ugyis kiderul, hogy jol muzsikal-e.
Pesterzsebeten, ill. Obudan vagyok tobbnyire. De Reggel/este mobilis vagyok.

(#1015) smithsys válasza annulus (#1014) üzenetére


smithsys
aktív tag

Nem gond, megoldjuk. Most mobilon vagyok de ha hazaérek nyomok privit.

(#1016) alan wake up


alan wake up
csendes tag

Scrollozásnál elég hülyén viselkedik a telefon. Ha közepes sebességgel akarok scrollozni akkor akadozik, ugrál. Ez garanciás/cserés dolog vagy esetleg egy későbbi update megoldhatja?
Itt egy hír az érkező frissítésről.

(#1017) annulus válasza alan wake up (#1016) üzenetére


annulus
aktív tag

Eleg proszton mukodik rajta a scrollozas. Megszokod vagy root+xposeddel tudsz valtoztatni rajta.

(#1018) smithsys válasza alan wake up (#1016) üzenetére


smithsys
aktív tag

Ne tessék közepes sebességgel scrollozni! :DDD
3 lehetőséged van:
- megszokod,
- a fent említett xposed,
- megtaposod.
:DDD :DDD :DDD

(#1019) vgyuri válasza smithsys (#1012) üzenetére


vgyuri
őstag

A fogaskereket is nyomva tartottam, végül a fejlesztői beállításokban az animációkat bekapcsoltam (egyik fórumon írták, hogy kikapcsolt animációval nem mindig működik), utána sikerült bekapcsolnom. Köszönöm a segítséged.

(#1020) smithsys válasza vgyuri (#1019) üzenetére


smithsys
aktív tag

Nagyon szívesen, örülök hogy sikerült. :C
Újra tanultunk valamit. Mi is köszönjük.

[ Szerkesztve ]

(#1021) LámaZ válasza zebede (#987) üzenetére


LámaZ
addikt

Reméljük, hogy ennek a telónak a töltőelektronikája jó, mert nekem a kínai navim nem halandó töltődni, csak a saját 1½ V-os töltőjével.
A Lenovó telót lehetett tölteni USB-hubos 2 A-es töltővel, remélem nem az tette tönkre.

Legyen minden jó!

(#1022) eustock válasza misterazeko (#993) üzenetére


eustock
tag

Nincs mitől tartani, de ha bizalmatlan vagy, akkor kérjük jelezd felénk, és töröljük a rendelést, mert jelenleg foglalásban van a készülék.

Köszönjük! :R

EU Stock

(#1023) azbest


azbest
félisten

Egy érdekességet vettem észre, ami mintha a régi telómon másképp lenne:
kihangosított hívás közben lekapcsolta a képernyőt. A régi készülékem csak akkor kapcsolta le, ha a fülemhez tettem, állványon kihangosítva végig világíott. Persze gondot nem okoz, mert hívás végének közeledtével a bekapcs gombot megnyomva lockolás nélkül előjött a felület.

Tegnap óta használom vodás kártyával, előtte még kártya nélkül teszteltem ezt-azt. Csak most mentem el új simért, hogy legyen 4G támogatás. Voda pár óra után küldte is az sms-t hogy aktiválták a 4G-t. 30/30 közeli sebességet mértem speedtesten.

Nekem még nem találja az új ota updatet. A másodiknál jár, ami megérkezés után fel is települt.

(#1024) andaxin76


andaxin76
aktív tag

Á nem hiszem el mennyit szuttyogtam hogy behozzam a menűt, közben meg pont az animáció bekapcsolására gondoltam,ugyanis azt én kikapcsoltam. Most már nekem is bejött 😃

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#1025) zebede válasza andaxin76 (#1024) üzenetére


zebede
őstag

De miért kapcsoljátok ki? :F
Ezzel a hardverrel nemhiszem hogy van értelme.

(#1026) alan wake up válasza annulus (#1017) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Akkor ezek szerint másoknál is ilyen tré a scrollozás?! :F Xposeden belül hol lehet javítani rajta? Amúgy is terveztem, hogy felrakom, előző telefonon már megszoktam és hiányzik pár dolog.

(#1027) LeviBoy2014 válasza 19ati93 (#919) üzenetére


LeviBoy2014
csendes tag

Köszönöm! :)

(#1028) azbest


azbest
félisten

Nocsak, mit látok a vernee forumon.
A Thor kistestvére az Elephone Ivory. A memóira kisebb abban és nincs touch rajta, de ezt leszámítva eléggé ikertestvérek. Az Ivory-t nem gorilla glassal hirdetik, de attól még akár az is lehet a Thor-on. Az Ivory meg tán tud villogni, mert van ledje.

Viszont, ha valaki kiegészítőket keres, akkor jó eséllyel az Ivory-hoz gyártott is passzolhat a Thor-hoz. Persze hátlapnál figyelni kell a touchra.

[ Szerkesztve ]

(#1029) sncf


sncf
csendes tag

Tegnap este óta van itt a telefon, mára már sikerült belakni, kipróbáltam a GPS-t is rajta, a jel gyorsan jött, szépen maradt is (belvárosban házak között is). Viszont elkezdett akadozni a hang, majd szépen meg is szűnt. Megállás után megpróbáltam a zenelejátszót, 3 másodprecig szólt, aztán elhallgatott (illetve nagyon halkan lehetett valamit hallani (fülhöz téve a hátsó hangszórót valami kivehető volt). Függőlegesbe állítva visszajött a hangja, elfordítva elment. Aztán a csend, már a forgatás sem segített. Kikapcsoltam, levetettem a hátlapját, megráztam, összeraktam, most működik. Lehet, hogy nem bírja a hangszóró (vagy valamelyik csatlakozó a közelben) a melegedést? :W

(#1030) vgyuri válasza zebede (#1025) üzenetére


vgyuri
őstag

Nekem az animáció felesleges csicsa, lassabban jelennek meg a dolgok. Viszont azt írják (google: "android animation off" első pár találat), hogy programoknál is gondot okozhat ha ki van kapcsolva, pl. Hangouts-nál, ezért 0.5x-re visszaraktam.

(#1031) zebede válasza azbest (#1028) üzenetére


zebede
őstag

Az cseppet se riasszon el hogy a Thor 1 centivel rövidebb és fél centivel keskenyebb mint az Ivory. :U

(#1032) Alastair' válasza azbest (#1023) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Mert nincs benne proximity szenzor, vagy valamivel eltakartad.

Rakott már fel valaki sensor boxos képet? Milyen sensorok vannak a telóba?

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#1033) kliszi válasza zebede (#1008) üzenetére


kliszi
senior tag

Szia ! Este kiprobáltam több memoria kártyát ugy hogy belső formázással és azt vettem észre két 32gb-ost probáltam és belsőként nem müködött rendesen de adat tároloként igen és egy 4gb-ost ami viszont müködött ugy mint neked . A kártyák egyépként mind jó fajta clas 10-es és mégis nagyon nehezen és lassan formázza le belsőként volt hogy nem is akarta leformázni csak adatárként sikerült utánna !

(#1034) annulus válasza annulus (#1010) üzenetére


annulus
aktív tag

Ma megmertem az autoban, uresjaratban kb 1200al tolt, waze+autoguard inidtasa utan kicsivel leesik 600ra, majd hamarosan beall fix 0ra... (4 normalis kabellel teszteltem)
Kihuz-bedug se segit.
Na ez igy eleg szivacs.

(#1035) Vigyorka


Vigyorka
senior tag

Sziasztok!
A Beállítások - SIM kártyák - X SIM-nyilás -hoz a saját telefonszámot hogyan lehet beállítani?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Vigyorka

(#1036) azbest válasza zebede (#1031) üzenetére


azbest
félisten

Jó lesz az 1mm-nek is. Ha te 70 centi x 142 centis példányt kaptál, akkor az valami bemutató darab lehet ;]
De a méretek nem tűnnek hitelesnek, mert ahány oldalon írják, annyiféle méretet írnak. Úgy látszik hiány van a tolómérőből kínában.

(#1037) alan wake up válasza annulus (#1017) üzenetére


alan wake up
csendes tag

Tudnál segíteni, hogy xposeden belül hogy lehet javítani a scrollozáson?

(#1038) annulus válasza alan wake up (#1037) üzenetére


annulus
aktív tag

Nincs tapasztalatom az xposeddel.
Keress vissza. Vagy itt, vagy az xda fórumban már le lett írva a módja.

(#1039) Jeami


Jeami
tag

Sziasztok,

Azt tudja valaki hogy ha normál módban van a telefon (a profilok közül az van kiválasztva) akkor hogy lehet kikapcsolni hogy a lenti gombok nyomkodásakor ne rezegjen? :)

Köszönöm....:)

" Középmagas, középbarna, balkont hordó férfi..."

(#1040) menyus11 válasza tintuska (#958) üzenetére


menyus11
tag

Hogyan csináltad? Nekem sem jön elő a 3 pötty :/
Screenshot pls

[ Szerkesztve ]

(#1041) kicsizee válasza Jeami (#1039) üzenetére


kicsizee
aktív tag

beállítások hang és értesítés kiválasztod a profilt amelyiknél be akarod állítani és így

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1042) Jeami válasza kicsizee (#1041) üzenetére


Jeami
tag

És tényleg! Köszönöm szépen! :) :C

" Középmagas, középbarna, balkont hordó férfi..."

(#1043) rik76


rik76
csendes tag

Sziasztok

Nekem van egy új gyári fehér fliptokom. Ha valakit érdekel:
[link]

"Na most már örökre jó lesz egy darabig!"

(#1044) zebede válasza azbest (#1036) üzenetére


zebede
őstag

Tudom hogy rohadt meleg van, de azért elég érdekesen számolsz. :D

Az Ivory 15.1cm x 7.7 cm, a Thor 14.20cm x 7.03 cm.

Akkor, most fuss neki mégegyszer. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1045) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Sikerült beállítanom, az ujjlenyomat zárat.. aminek a végén megkérdezte h az értesítőkből mit titkositjon a főoldalon .. amit sikerült közepesre állítanom.. de még az is sok.. Ezt a beállítást hol találom? Próbáltam megint végig menni az ujj tapicskoláson de másodjára már nem adta be..:S

Megtaláltam. Hang és értesítéseken belül..

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1046) azbest válasza zebede (#1044) üzenetére


azbest
félisten

Ahol te nézted, ott lehet annyit írnak (xiaomitoday?) :)

Máshol meg mást:
elephonestore 142.5*71.6*8.9mm , de a marketing képen 7.9-et írnak vastagságra, ahogy a thor marketing képen is.

Van összehasonlító oldal is, de szerintem ez sem pontos [link]. Hivatalos adatot meg nem feltétlen találni.

(#1047) tintuska válasza menyus11 (#1040) üzenetére


tintuska
csendes tag

Rányomsz a menünek a telo ikonjára , És felül a sávban ott van, hogy " név vagy telefonszám megadása " és ettől tovább jobbra ott a három függőlegesen elhelyezkedő három pontocska . Ne valami bonyolu ;] ltra gondolj...

(#1048) tintuska


tintuska
csendes tag

Szia.. hogyan teszel ide ilyen képet? Mi a módszer?

(#1049) tintuska


tintuska
csendes tag

Bocs az előző kérdés " kicsizee" fórumtársnak szólna.... Hadd tanuljak :R

(#1050) kicsizee válasza tintuska (#1049) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Mpbilos nezetbem sehogy,csak teljes módban tudsz. Azt hiszem ott egyedül is megleled

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.