Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) k5.20 válasza Necross (#171) üzenetére


k5.20
senior tag

Redőny lehúz, Telekom-térerő ikonra tapi, majd a felugró ablakban mobiladat bekapcsol.
Ez megvolt?
(Mert előtte is mutatja a 4G-t az állapotsoron, de ha megy az adatforgalom, akkor a térerő-pálcikák fölött is megjelenik egy kis 4G ikon.)

[ Szerkesztve ]

(#202) max-pain


max-pain
senior tag

GSM - 900/1800/1900 MHz
UMTS - 900/2100 MHz

Ez cumi annak aki a kontinenst elhagyna :(
Miert nem alap a negysavos 2G es 3G :O

[ Szerkesztve ]

(#203) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Összevetve egy Samsung S3-al érdemes az előbbit erre cserélni?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#204) azbest válasza max-pain (#202) üzenetére


azbest
félisten

mert pénzbe kerül a licensz

(#205) LeTulipNoir válasza Richie86 (#196) üzenetére


LeTulipNoir
csendes tag

Igazad van, egyedi az irasa, de tipusidegen akkor is... nem rugozok rajta tobbet, igerem!!! :)

vodka martini, felrazva, nem keverve

(#206) batai15 válasza $p@rr0w (#203) üzenetére


batai15
félisten

egyértelmű hogy igen.. mindenbe jobb ..

(#207) k5.20 válasza zebede (#180) üzenetére


k5.20
senior tag

Azt a kör-alakú akku ikont hogyan varázsoltad?

(#208) max-pain válasza azbest (#204) üzenetére


max-pain
senior tag

Ezzel az erovel az 1900 MHz tamogatasa is kimaradhatott volna...

(#209) .DLL


.DLL
veterán

Az mit jelent, hogy a fotók mind 16:9, mind 4:3 oldalarányok esetén is maximális felbontásúak? Milyen oldalaránnyal rendelkezik a szenzor? (ugyanis azon a natív oldalarányon nyújt csak maximális felbontást, egyéb esetben levágással kell számolni)
Előre is köszi! :R

Tetszett a teszt, és az új formátumú videó is, ami ötvözi a zenés rövid bemutató és a fél órás narratív adás előnyeit! :K

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#210) bostone


bostone
addikt

Most kezdem belakni és tárhely problémájba ütköztem a spotify telepítése után, miszerint nincs tárterület, ellenőrizzem a készülék tárbeállításait.

(#211) Graphics válasza bostone (#210) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Android 5.1-től felfelé van jelen ez .

Tárhely - és ott válaszd ki ,hogy a készülék döntse el , hogy hova telepítsen, elvielg akkor jó lesz

NEm tudom ,hogy van-e ilyen opció, de éépp most műtöttem meg egy másik telefont , ugyanilyen "hibával"

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#212) detroitrw válasza bostone (#189) üzenetére


detroitrw
addikt

Az felfogható optimalizálásnak, szvsz ajánlott (feltéve ha nem "herélt" a rendszer)

más:
én is írtam pár saját véleményt: klikk

(#203) $p@rr0w: nagyon igen :K
Nekem előtte volt egy Newman N2 (S3 belső), össze se lehet hasonlítani
viszont az N2-nek tesztek szerint jobb a kamerája az S3-nál ... és a Thor nálam nem hozza az N2 szintjét

[ Szerkesztve ]

(#213) Fejvadi válasza LeTulipNoir (#205) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Jó ez a kis változatosság. :)

(#214) janes1976 válasza ÁrPi2 (#191) üzenetére


janes1976
őstag

"Vernee Apollo Lite "APOL30" kuponnal (pre-order) $200 -ért az Oppomart-nál"

Az nagyon jó ár + a szállítás, de így is megáll 60k-nál (Apollo Lite). Viszont az áruházról elég durva dolgokat írnak garanciális téren, úgyhogy ahogy vki írta, ha baja van, kuka. :D

Viszont ez meg nem buli így. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#215) maximilian4 válasza Richie86 (#196) üzenetére


maximilian4
addikt

Számomra már maga a cikkíró személye kuriózum. Hogy esett rá a választás? Itt vannak a fórumon azért jópáran akik jobban benne vannak a témában. Igaz általában férfiak.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#216) batai15


batai15
félisten

Amúgy száradna le a keze annak a programozónak aki a home gomb hosszan nyomására programozta a taskváltót az összes kinai telefonba..
Megnéztem a videót, Alice az új kedvenc tesztelőm.

[ Szerkesztve ]

(#217) Necross válasza k5.20 (#201) üzenetére


Necross
tag

Óóó ember! :D
Vagy te vagy az isten vagy én vagyok ennyire hülye:) ( csak költöi kérdés!:) )
Most mentetted meg az életem, de tényleg, már kezdett az egészségemre menni.:) Legyen dicsőség, minden rendben! Peddig már kezdtem becsomagolni, hogy holnap reggel vigyem. Nagyon köszi, mégegyszer! És a többieknek is a próbálkozást. Most már jó lesz a hétvégém, juhéé!:)

A paranoia jó dolog, éberen tartja az embert.

(#218) egeisa


egeisa
csendes tag

Vki help... Hogyan tudom beállítani h MTP-ként is lássa a gép a telót..Nekem csak tölteni hajlandó ha összedugom a géppel... :(

[ Szerkesztve ]

(#219) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a cikket és videós bemutatót. :R

Nagy csibészek vagytok, mert a múltkori botrányos mobilarena tévé adás (HTC 10) után most egy jól sikerült bemutató videót kaptunk, melyen egészen "véletlenül" egy csinos hölgy szerepel. Egyébként eddig is ilyennek kellett volna eddig lennie a bemutatókkal az élő adás helyett: a beszédet helyettesítő zene meg a főképernyő folyamatos lapozgatása ellenében be is lehet mutatni a készüléket, ahogyan azt most láttuk is.

Térjünk át a telefonra. A külseje nagyon állat, olyan mintha szurokba mártották volna - nálam ezzel eleve nyert ügye lenne. A matt hátlap hasonló ahhoz, amit anno Sony Xperia T és LG Nexus 5 esetén tartottam a kezemben. Persze nem egy sandstorm, mint a OnePlus One/Two esetében, de így sem rossz.

Na de ezt a szoftvert hogy az istenbe kalapálták össze? Mintha Thor két egymáshoz nem illő dolgot, például egy sziklát és fát kovácsolt volna össze a Mjølnir segítségével... A beállítások menüpont és a gyorsbeállítások rendben van, de az a Jelly Bean-re hajazó kamera felület, és némelyik Kit Kat ikon elég ódivatú hatást kelt a környezetében, kb. mint John Spartan a San Angeles-i kapitányságon. Szinte kívánja a Cyanogen alapú romot, ordít érte fájdalmában ez a telefon.

Ezt leszámítva nem rossz, ár/érték arányban pedig szinte verhetetlen. 3 GB RAM birtokában ez egy igencsak tetszetős készülék.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#220) k5.20 válasza Necross (#217) üzenetére


k5.20
senior tag

Nem vagy h...én is csak keresgélve találtam meg, miután a leányom jelezte, hogy hiába ott az ikon, nincs net.

...nem vagyok isten, de Isten szolgája vagyok...örülök, hogy segíthettem!

(#221) AliceWake válasza egeisa (#218) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nyomj rá az értesítésre, ami felugrik, ha csatlakoztatod. Ezt fogod látni.

Non omnis moriar.

(#222) .DLL válasza maximilian4 (#215) üzenetére


.DLL
veterán

"Itt vannak a fórumon azért jópáran akik jobban benne vannak a témában."

Szerintem semmi gond nincs a technikai felkészültségével, és az hogy valaki ennél is jobban benne van, mondjuk a technikai mélyvízben, szerintem nem pótol olyan dolgokat, mint Alice személyisége, stílusa, szófordulatai, hogy csak azokat a dolgokat említsem amik írásban is megmutatkoznak. ;)

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#223) azbest válasza petipetya (#219) üzenetére


azbest
félisten

lehet a kitkates ikonok az mtk sdk vackaiból jön. A jogosultságkezelést jeleztem nekik xda és saját fórumon is, kíváncsi leszek rendbeteszik-e vagy le kell róla valahogy szedni a felesleges appot.

(#224) szami777


szami777
addikt

Nagyon szimpatikus a telefon, köszönet a tesztért, jó ez stílus, amit beleviszel az írásaidba. :)

Egyébként kövezzetek meg, de a kamerája is teljesen vállalható, normális fényviszonyok mellett szerintem nincs jobb kamerájú telefon 50k alatt.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#225) ferni


ferni
őstag

.

(#226) petipetya válasza petipetya (#219) üzenetére


petipetya
nagyúr

Most látom csak a HTC 10 teszt olvasása során, hogy ott is van hasonló bemutató videó. Ügyes munka, köszönjük. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#227) steevo0


steevo0
tag

Végre ismét felütötte fejét, a MA tartalmak között a stílus.
A tesztek régi fényét idézte.
Köszi.
A készüléktől azért nem estem hanyatt, de ár-érték tekintetben, tényleg rendben van.

(#228) Fejvadi válasza batai15 (#216) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Xiaomi? Azt állítasz be bármelyik gombra amit akarsz.

(#229) maximilian4 válasza .DLL (#222) üzenetére


maximilian4
addikt

Ez igaz. Csak kíváncsi lennék hogyan fedezték fel.

Maxi

(#230) batai15 válasza petipetya (#226) üzenetére


batai15
félisten

Biztosan olvasták a ma tv savazást

(#231) batai15 válasza Fejvadi (#228) üzenetére


batai15
félisten

Nem xiaomirol van szó. Na de huawein nincs ilyen gond.

(#232) macskea válasza buvartacsko (#73) üzenetére


macskea
őstag

Hát pedig nekem nagyon úgy tűnik, hogy pontosan ezt mondtad...: "jó, hogy van ilyen is ennyi pénzért, de használtan sokkal jobb ajánlatok vannak ennyi pénzért"

Nincs azzal baj, ha valakinek nem vagy kevesek által elfogadható a véleménye, de ha veszi a fáradságot, hogy megosztja a közzel, akkor legyen már benne annyi tisztesség, hogy tíz perc múlva nem tagadja le... :'-(

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#233) zebede válasza Necross (#217) üzenetére


zebede
őstag

:)) Első kérdésem az volt ugye be van kapcsolva a mobiladat kapcsolat, azt válaszoltad "persze, annyira azért nem vagyok fapados."
Ezek szerint mégis. :DD

[ Szerkesztve ]

(#234) zebede válasza k5.20 (#207) üzenetére


zebede
őstag

(#235) Potrien


Potrien
senior tag

Azt tudni lehet, hogy hány pontos az érintő érzékelése?

(#236) detroitrw válasza Potrien (#235) üzenetére


detroitrw
addikt

(#237) atike válasza AliceWake (#221) üzenetére


atike
nagyúr

...midi? :F

Amúgy rootolható már a teló...? :)

(#238) Macika66 válasza Graphics (#110) üzenetére


Macika66
addikt

Nem használja a magyar nyelv, amennyiben VAN rá magyar név. És az a magyar név a titán.
A stronciumnál az -ium végűt használja a magyar nyelv is. Arra nincs magyar megfelelő.

Látod, ezek vagyunk mi, magyarok. Szóvá teszi valaki (és igaza van benne!), de nem, neki kell menni, miért ugat bele, miért nyelvtannáci...

(#239) rdt89


rdt89
addikt

Ha ez ilyen jól sikerült, milyen lesz majd az Apollo? 40 ezerért még 2gb ram se dukál mindig nem, hogy 3. Ezért hatalmas :C jár a fejlesztőknek és a frissítésből látszik, hogy szívük ügye a készülékük! :)

[ Szerkesztve ]

(#240) atike válasza rdt89 (#239) üzenetére


atike
nagyúr

Az azért húzósabb lesz árban... Ha már csak a Lite is 64 ezer kint... Mondjuk akkor is esélyes, hogy a sima Apollo 100 alatt marad, és hát elég nagy számokat villant majd az tény. Na majd ha arról lesz teszt... :)

(#241) rdt89 válasza atike (#240) üzenetére


rdt89
addikt

Pont emiatt leszek rá kíváncsi, hogy mit villant majd, bár 6gb ram nem fog akadozni reméljük. :D

(#242) atike válasza rdt89 (#241) üzenetére


atike
nagyúr

A ramon - már ha nincs lehetetlenül kevés ( < 1 giga) akkor nem olyan nagyon fog múlni akadozás. Proci, rendszer, rendszeroptimalizálás jobban mérvadó. De ott sem igen lesz hiba. :)

(#243) dpinyo válasza buvartacsko (#56) üzenetére


dpinyo
csendes tag

Egy valamiben, az pedig a dual sim.
Én Nexus-ról váltottam előbb egy elephone P8000-re majd erre. Meguntam, hogy kettő telefon legyen nálam. Ami még nagyon tetszik a stock droid.

(#244) .DLL válasza .DLL (#209) üzenetére


.DLL
veterán

Alice!
Csak a válaszod való sansz miatt tartom még ezt a topikot az "Itt szóltam hozzá" szekcióban, kérlek segíts nekem eldönteni ezt a kérdést! :R

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#245) detroitrw válasza atike (#237) üzenetére


detroitrw
addikt

már van TWRP-s rom :K

(#246) misterazeko válasza rdt89 (#239) üzenetére


misterazeko
tag

Épp ezért én is nagyon megkedveltem ezt a telót. A gyártók is szemüveges nagyokosok, akik vérprofik. Tetszik minden benne, mintha nekem (is) találták volna ki úgy érzem :D

(#247) gepardlacee


gepardlacee
tag

Ha visszatérek Windows -ról Androidra, lehet, ezzel fogom megtenni :) jó kis készülék, talán az NFC-t hiányolom csak...

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#248) viktorhu válasza azbest (#223) üzenetére


viktorhu
veterán

A kameraszoftver jön az MTK-tól (MTK Camera app - ami szerintem sokkal jobb, mint a google camera, de azt play store-ból le lehet tölteni, ha valakinek az hiányzik).

A kitkates ikonok alatt mit értetek? Az olyanokat, mint az android galéria a google photos app helyett? Ez csak azt jelenti, hogy valamelyik kisebb google packet rakták fel a telefonra = te választod ki, hogy melyiket rakod fel belőle = kevesebb bloatware, amire nincs szükséged (pl. ha nem használod a google play music-ot, akkor elég lehet a sima android zenelejátszó, vagy amit Te szeretnél helyette).

(#249) Fejvadi válasza batai15 (#231) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

" az összes kinai telefonba.."
Ok, csak erre írtam, hogy nem mind.

(#250) Graphics válasza Macika66 (#238) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tedd OFF-ba, mert nem kapcsolódik a témához!

Ha visszajelzésed van a cikkel kapcsolatosan, akkor pedig írd meg a szerzőnek.

Ezek legyünk.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.