Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Bferibörs válasza t-shirt (#1740) üzenetére


Bferibörs
addikt

:R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1752) Bferibörs válasza LámaZ (#1746) üzenetére


Bferibörs
addikt

le szokott-szerencsére nálam ritkán

szilikon t. én is keresek meg fóliát,üveget de egyenlőre nincs , bőr tokot használok, abból sikerült kicsúsztatnom a földre-évek óta ilyenem van.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1753) N-zsöl válasza Bferibörs (#1752) üzenetére


N-zsöl
csendes tag

Fólia van itt: http://www.protectionfilms24.com/article/brotect-airglass-premium-glass-screen-protector-vernee-thor-2729933.html

„How many people would be capable of inventing the wheel if it had not been invited?”

(#1754) csobolade válasza andaxin76 (#1750) üzenetére


csobolade
csendes tag

Köszi a helyesbítést. Most frissítem épp. Az unroot annyiból állt, hogy a SuperSU programban rányomok, hogy unroot, ekkor le is törli magát. Most frissül. A második frissítés leírásában láttam a készülék fogyasztásának javítására vonatkozó részt. Remélem, hogy ennyi a megoldás, és élvezhetjük a hosszabb készenléti időt.

(#1755) phoenix64


phoenix64
őstag

Most reggel 13% ot merultem felora alatt. :p Igaz jatszottam tajta 20percet kb, de ez akk is sok nem?

(#1756) csobolade válasza phoenix64 (#1755) üzenetére


csobolade
csendes tag

Szerintem ez még korrekt. Nekem az a fő gondom továbbra is, hogy amikor hozzá se nyúlok, akkor "telefon - tétlen" állapotban magas a fogyasztás, percenként 1,5mAh, óránként 2-3%. Ez azt jelenti, hogy ha a telefonhoz hozzá se nyúlok, akkor is teljesen lemerül 40 óra alatt. Van olyan fórumozótárs, akinek úgy is kibír 40-50 órát, hogy közben van 3-4 óra kijelzőidő.

(#1757) phoenix64 válasza csobolade (#1756) üzenetére


phoenix64
őstag

Hat nem tudom en sokallom ezt a 13% ot felora alatt. :D

(#1758) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na, úgy néz ki átléptem a Rubicon-t, rendelés leadva az eustock-on.
ha minden jól megy pár nap és én is csatlakozom a klubhoz :) már csak a lumiámra kéne vevőt találni... :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1759) LámaZ


LámaZ
addikt

Nna, felszuszakoltam rá ezt a gumikeretet („bumper”), miután lekezeltem szilikonbalzsammal, hogy ne vonzza annyira a port.
A gombokat a gumin keresztül is lehet nyomogatni, felesleges kivágni ezért a gumit.
Most biztosabb lett a fogása, nem csúszik ki olyan könnyen a kézből.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#1760) spider80 válasza phoenix64 (#1757) üzenetére


spider80
őstag

A játék terheli le a legjobban. És így is kb 4 óra kijelző idő jonne ki. Hány órát szeretnél?

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#1761) KoryHu válasza phoenix64 (#1757) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Ahogy írták, nem mindegy, hogy mit csinálsz, csak olvasgatsz, vagy 8 mag pörög (milyen játék?) Szerintem 13% elfogadható így.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1762) FireKeeper válasza FireKeeper (#1758) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kijelzőre (üveg)fóliát, minőségit tud valaki ajánlani? (ebayről elsősorban)

illetve jó tok ajánlást is elfogadok.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1763) Bferibörs válasza N-zsöl (#1753) üzenetére


Bferibörs
addikt

Köszi, ha gépközelben leszek megnézem.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1764) csobolade válasza spider80 (#1760) üzenetére


csobolade
csendes tag

Nálatok mennyire merül tétlen állapotban? Hogy lehet belenézni, hogy mit takar a tétlen állapot? Máshol olyat is olvastam már, hogy éjszaka 1%-ot merült. Én statisztikákban azt látom, hogy még replüő módban is rendületlenül 2%/óra a merülés. Mit csináljak vele?

(#1765) andaxin76 válasza LámaZ (#1759) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Szerintem ez nem lesz annyira jó . Egyrészt bűnronda😃😃😃 Másrészt szvsz mivel nincs kivágva gombnak hely lehetséges hogy zsebbe magától lenyomodnak a gombok.....

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#1766) csobolade válasza FireKeeper (#1762) üzenetére


csobolade
csendes tag

A protectionfilms24-nél van gagyi is 6db 600,- ft-ért, meg van nagyon jó minőség 1500-ért 1 vagy 2 db. Németországból küldik, 4-5 munkanap alatt ide szoktak érni a borítékjaik.

(#1767) Bferibörs válasza csobolade (#1764) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nekem 10 %-ot merült, reggel 6:50- kor vettem le töltőről,pár perc telefon,kevés tapicskolás 10-15 perc, 4G fut folyamatosan,emilek,vibe,mesenger üzik jönnek olvasom is. Ma direkt a telót használom csak,kíváncsi vagyok az akksi merülésére.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1768) FireKeeper válasza csobolade (#1766) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egy linket tudsz dobni esetleg?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1769) csobolade válasza FireKeeper (#1768) üzenetére


csobolade
csendes tag

Olvasom, hogy hangerő le és bekapcsoló gombbal lehet képernyőképet készíteni, de nem tudok, nme működik ez a funkció. Így nem tudok képet mutatni róla.

(#1770) csobolade válasza FireKeeper (#1768) üzenetére


csobolade
csendes tag

Na megoldottam, béna voltam.

[ Szerkesztve ]

(#1771) zebede válasza csobolade (#1770) üzenetére


zebede
őstag

Ezekről a képekről bármit megállapítani annyi az esély mint kávézaccból jósolni.

(#1772) csobolade válasza zebede (#1771) üzenetére


csobolade
csendes tag

:) a lényeg annyi szerintem, hogy tétlen módban 1,5-2mAh-t fogyaszt percenként, ha aktív a kijelző, akkor pedig kb 6-7-et. Ha az akksi tud mondjuk 5 óra képernyőidőt, akkor matematikailag kb 25-30 óra készenlétet, úgy hogy hozzá se nyúlunk. Ez a gond. Millió programmal néztem, hogy mi zabál, és nem tudom. Van mélyalvás ha inaktív a kijelző.

(#1773) annulus válasza andaxin76 (#1765) üzenetére


annulus
aktív tag

ez a befőttesgumi egy vicc, az usb port és a jack sincs kivágva rajta. életszerű. :W

(#1774) LámaZ válasza annulus (#1773) üzenetére


LámaZ
addikt

Te is ki tudod vágni.

Legyen minden jó!

(#1775) phoenix64


phoenix64
őstag

Akinek rootolva van es custom romot hasznal: Ugyanolyan fura/ lassu neha a gorgetesi sebesseg?

(#1776) puszta123


puszta123
tag

Segítsetek! Nem érzékel a kijelző semmit, ilyet csinált már másnak is? Nincs kifagyva, a hardveres gombok működnek, jönnek a mailek stb...csak nem tudom az érintőkijelzőt használni...Próbálnám újraindítani, de nem lehet kivenni az akksit. Valakinek van erre ötlete, hogy hogy tudnám újraindítani?

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#1777) phoenix64 válasza puszta123 (#1776) üzenetére


phoenix64
őstag

15 masodpercig nyoms a power gombot, ugy ujra indult a telo. Massal is elofordult aztan mukodott nekik. Velem hal istennek meg nem

[ Szerkesztve ]

(#1778) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Tudtok pro kontrát írni a telefonról ?
Barátnőmnek vennék 2 kártyás telefonnak, meg hogy a mostani lumia 530-át váltaná.
Mik a főbb gondok vele.

(#1779) rzoli válasza ADAM1337 (#1778) üzenetére


rzoli
senior tag

kontra:
- Ami szinte mindenkinél jelentkezik előbb utóbb, az a görgetési anomália, kb. úgy képzeld el, hogy nem megy, majd ugrik egy hatalmasat...
- Valaki írt még típushibát, hogy elenged a fülhallgató forrasztása, ha sokat használod.

pro:
nálam minden más... :)
- gyors
- a memória még nem fogyott el
- jó a wifi, gps, mobilnet
- ismeri a magyar hálózati szabványokat mindet.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1780) ADAM1337 válasza rzoli (#1779) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A görgetési anomália gyárilag silány digitizer vagy mi okozza, lehet tudni ? (testvéremnek van egy dooge x5 pro-ja de az borzalmas a kijelzője érintés 2pontos és társai full kékre van kalibrálva)
Kamerája mennyire vállható ? mondjuk egy 530-as lumiánál minden jobb kb.

A hw ami tetszik benne, ha vállalható legalább 2évre az jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1781) puszta123 válasza phoenix64 (#1777) üzenetére


puszta123
tag

Köszi, már működik!

Citromosh teafilter. Az ultimate.

(#1782) sto1911 válasza ADAM1337 (#1780) üzenetére


sto1911
veterán

En a kamera minosege miatt kuldom vissza, az LG Leone is jobb nala, a vakuja is gyenge.

(#1783) zebede válasza csobolade (#1772) üzenetére


zebede
őstag

Sok minden lehet a gond.
Lehet gond pl a "millió program" amit telepítgettél.
Lehet ez a gond: [link]
Lehet az a gond hogy fel flasheltél egy TWRP Recoveryt.

Ha ennyire fétis nálad a fogyasztás, akkor első körben rakd vissza a gyári recoveryt, csinálj gyári visszaállítást és nézd meg úgy mennyit eszik.

[ Szerkesztve ]

(#1784) zebede válasza rzoli (#1779) üzenetére


zebede
őstag

Nálam nincs görgetési anomália.
Valaki írt hogy elengedi a jack dugalj a forrasztást, ez mitől tipushiba? :F

(#1785) qamu74


qamu74
őstag

Betoltom már az en HS-emet... :)
A sok "fapadost" látva :O

(#1786) phoenix64 válasza sto1911 (#1782) üzenetére


phoenix64
őstag

Azert ne tulozzunk. :D A leon olyan kepet csinal kb mint egy 5mpx es live with walkman... A thor hozza a jobbik sz*rt egy G4C szintjet siman hozza( az volt elotte ), csak a szelfi kamera egy tragya amit alairok.. Az meg mellekes h a leon is kb ugyanennyibe kerul es ha megynitsz par ablakot bongeszobe illetve egy messengert, akkor good bye memoria es bezar mindent( ugyanugy mint a laggos f*s G4C ). A kicsit harmatos kameratol eltekintve ez a telefon BEST BUY: Piszok gyors, remek osszeszereles, jo fogasa van, szep a kijelzoje, es az akku is hozza az also kozep atlagat.. Gorgetesi anomalia nalam sincs csak jatekokban vagy neha kepek gorgetese kozben lassucska.

[ Szerkesztve ]

(#1787) GhanBuri Ghan válasza rzoli (#1779) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

kontrához: nincs iránytű

(#1788) zebede válasza GhanBuri Ghan (#1787) üzenetére


zebede
őstag

Negativ tulajdonságnak bevésni egy telefonhoz olyasmit, amit gyárilag nem tartalmaz?
Ez igen! :C

(#1789) phoenix64 válasza GhanBuri Ghan (#1787) üzenetére


phoenix64
őstag

Miert jo az iranytu ha van GPS? O.o

(#1790) FireKeeper válasza zebede (#1788) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

miért, csak az lehet negatívum, ami benne van, csak szar? szerintem teljesen jogos megemlíteni hogy nincs compass

phoenix64: pl túrázásnál jól jöhet

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1791) rzoli válasza ADAM1337 (#1780) üzenetére


rzoli
senior tag

Pár fotó az egyik fórumtárstól: képek.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#1792) zebede válasza FireKeeper (#1790) üzenetére


zebede
őstag

Ó, hát ezt a logikát követve én is tudok ezer negativ tulajdonságot leírni a telefonról. :DD

Nincs értesítési led, nem világítanak a kapacitiv gombok, nincs nfc, nincs benne infra, nincs benne gyro sensor, nincs benne temperature sensor, nincs benne magnetic senzor... sőt. nincs benne 4 giga RAM se 32 giga belső tárhely, se full HD Amoled kijelző...

Sorolhatnám reggelig.

[ Szerkesztve ]

(#1793) FireKeeper válasza zebede (#1792) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nyilván nem arról van szó hogy minden apróságot megemlítünk, meg csúcskat telefonokhoz hasonlítjuk. de azért egy 40ks telefonba, legyen akármilyen frankó, meg legyen akármilyen gyors a hardvere, azért ciki hogy nem fért bele a compass. vagy hogy nem gondoltak az értesítési LED-re.

félreértés ne essék nem leszólni akarom a cuccot, elvégre is épp ma rendeltem egyet, csak azt mondom hogy azért legyünk objektívek.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1794) phoenix64 válasza FireKeeper (#1790) üzenetére


phoenix64
őstag

Hat nem tudom turazasnal is mukodik a gps, ha meg nincs terero akkor ugysem a telefonnal fogok tajekozodni, a legtobb ember ugyse megy semmire azzal hogy tudja merre van eszak meg del, ha eltevedne. :P

Szerk.: Az nem sok egy kicsit ha 2%rol 3 ora 54 perc alatt akarja 100 ra tolteni?

[ Szerkesztve ]

(#1795) zebede válasza FireKeeper (#1793) üzenetére


zebede
őstag

De ami nincs benne az tudható, csak el kell olvasni a telefon terméklapját vagy teszteket, fórumokat.
Elolvasom, látom nincs benne iránytű pedig az nekem fontos lenne?
Tovább lépek, keresek másik telefont.

[ Szerkesztve ]

(#1796) GhanBuri Ghan válasza FireKeeper (#1790) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

A Sky maphoz is jól jön.

(#1797) sto1911 válasza phoenix64 (#1786) üzenetére


sto1911
veterán

Nem tulzok. Napfenyben meg csak csak fej-fej mellett vannak, aztan felhomalyban mar a Leonom koroket ver ra. A videoja meg konkretan siralmas. Lehet ez is valami hiba miatt van, de akkor is gaz.

(#1798) GhanBuri Ghan válasza zebede (#1795) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Mondjuk pont a saját weboldalán nem említik meg, hogy nincs benne.
Pont azért említettem meg, hogy akinek fontos, továbbléphessen.

(#1799) zebede válasza GhanBuri Ghan (#1798) üzenetére


zebede
őstag

Mondjuk egyik telefon gyártó sem olyan hülye, hogy kiemelje mi nincs a készülékben.
Azt kell nézni mi van benne.
Az már megint más kérdés, főleg kínai gyártóknál, hogy még az sem biztos ami fel van sorolva.
Erre jók a tesztek, fórumok.

Legalább is én úgy vagyok vele, még ha csak 40k-ról van is szó, hogy előbb tájékozódok, aztán vásárolok.

(#1800) Bferibörs válasza GhanBuri Ghan (#1798) üzenetére


Bferibörs
addikt

Positioning
GPS, A-GPS,
Gravity Sensor,
Ambient Light Sensor,
Touch Sensor, OTG

ez van a saját honlapján - nem sorolják fel,hogy mi nincs benne, más gyártó sem

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.