Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:52

LOGOUT.hu

Vernee Thor

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) KoryHu válasza Bferibörs (#1850) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Ezek már megtörténtek :) (egyébként is alapból nem kapcsolja le a wifit alvóban, igazából nem ez a gond).

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1852) Bferibörs válasza KoryHu (#1851) üzenetére


Bferibörs
addikt

igaz bocs wifi hotspotra asszociáltam a kikapcsolással, :R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1853) mcreggor


mcreggor
újonc

Sziasztok , én is egy Veerne Thor büszke tulajdonosa vagyok.Más is szembesült azzal a problémával hogy a pokémon go nevű játék során nem működik az AR -mód giroszkoppal lehet összefüggésben van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?

(#1854) csobolade válasza alan wake up (#1846) üzenetére


csobolade
csendes tag

Na az nagyon jó lenne nekem is. Nálam 6,5 óra alatt egészen pontosan 13% a fogyasztás. 40%-ról bukórepülésben megy le. Onnan 2 óra és vége, ha hozzá se nyúlok. Megy vissza a kereskedőhöz. Nagy kár, mert az akksiján kvül minden nagyon tetszik. Szerintem Lenovo P70 lesz helyette.

[ Szerkesztve ]

(#1855) FireKeeper válasza mcreggor (#1853) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mivel nincs benne gyro gondolom azért.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1856) azbest válasza KoryHu (#1849) üzenetére


azbest
félisten

tippre olyan csatonrán van a wifi, amit más is használ és lehet, hogy még erősebb is a másik jele.
Saját hálózatnál egy wifi monitorozó program segít megtalálni a legjobb csatornát, amin a legisebb a zavar.

Idegen helyen max megtudod miért nem jó.

(#1857) mcreggor válasza FireKeeper (#1855) üzenetére


mcreggor
újonc

Akkor ez bukó, kösz a választ :(

(#1858) FireKeeper válasza azbest (#1856) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

amúgy az eldobálás bevallottam a WEP miatt van, az más kérdés, hogy ezzel olyan helyen nem igazán tudsz mit kezdeni, ahol nem a tiéd a hálózat (mint itt a szállodában ugye). viszont én úgy tudom ezt az egyik OTA frissítésben javították, az fel van téve a kollégának?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1859) misterazeko


misterazeko
tag

Sziasztok.
Utalt már valaki az Eustocknak?
Lehet Szlovákiából forintot utalni?

(#1860) bostone válasza misterazeko (#1859) üzenetére


bostone
addikt

Miért nem jó a készpénzes vásárlás?

(#1861) kicsizee válasza misterazeko (#1859) üzenetére


kicsizee
aktív tag

Ahogy elnézem az eusrock székhelyét,az Révkomáromban van,lehet ígymegoldható az eurós utalás is. Lehet valamikor elballagok hozzájuk (úgyis akarok egy új telót lassan) :)

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#1862) Wallenberg válasza KoryHu (#1849) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Szia.

Nálam TP Link router volt és az okozta az általam leírt wifi hibákat.

Jött a szerelő, a régi, több éves routert elvitte, újat hozott és azóta a probléma megoldódott.

[ Szerkesztve ]

(#1863) Wallenberg válasza csobolade (#1854) üzenetére


Wallenberg
senior tag

A Media Markt áruházban, Edigitalban és az Auchanban most 59990 Ft a Lenovo P70 2 év garival.

4000 milliamperes akksi, értesítési LED, háttérvilágítással rendelkező érintőgombok. Marshmallowra viszont ne számíts. Az elérhető max feissítés az 5.1.1 Lollipop.

[ Szerkesztve ]

(#1864) misterazeko válasza bostone (#1860) üzenetére


misterazeko
tag

Azt írták, nincs készpénzkezelés, minden beszedést a futárszolgálat intéz el. De szlovákiai GLS-el nincs szerződésük, pedig a címük is Szlovákiában van, de elmenni a telefonért megintcsak nem lehet, mert "csak előreutalással".

(#1865) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Sziasztok!

Anyumnak rendeltünk egy ilyen telót június végén. Eddig rendben van. Bár még sim kártya nincs benne (szoknia kell a rendszert).

Erősen elgondolkodtam rajta, hogy magamnak is rendelek egyet (Jelenleg Lumia 735-öm van).

Akksi témához!

Azt hiszem szerdán vagy csütörtökön töltötte fel teljesen, most néztem 24%-on áll az akksija.
A képernyő ideje 4ó 38p 50mp volt mikor megnéztem!

Alkalmazásokból csak a legalapvetőbbek vannak rajta. FB-ot chrome-on keresztül nézi, messenger, drive, you tube...végig Wifin lóg a teló.

Eddig ezek a tapasztalatok.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#1866) Dexar007


Dexar007
veterán

En arra jottem ra,hogy a hatlapjat mindig a kameraval ellentetes oldalrol kell visszapattintani,mert kulonben nyikorogni fog kozepen.

Give me your cum,bull!

(#1867) csobolade válasza Wallenberg (#1863) üzenetére


csobolade
csendes tag

Köszi szépen. Nekem nem fontos a legfrissebb android. Őszintén szólva nem is érzem a különbséget. Annak meg mondjuk a kamerája gyenge, nomeg csak 2Gb a RAM, de sajnos ettől a gyenge készenléti időtől meghülyülök.

[ Szerkesztve ]

(#1868) KoryHu válasza azbest (#1856) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Köszi, ismerem, nem a csatorna a gond. Ez a dobálós a 6-oson van és semmi más nincs a 6-oson. (5 wifi érhető el, a G3-AM lát egy 6. is, de az se).
Minden frissítés fenn van.

Hát ez van, de a készülék minden más wifire jó.
Reméljük azért javítják.

Köszönöm a segítséget, aki írt.

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1869) zebede válasza Wallenberg (#1863) üzenetére


zebede
őstag

emag-tól még picivel olcsóbb: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1870) zebede válasza misterazeko (#1864) üzenetére


zebede
őstag

Szerintem el lehet menni a telefonért személyesen is, ha jól emlékszem.
Fizetni nem lehet kp.-val, csak előreutalással.

(#1871) bostone válasza misterazeko (#1864) üzenetére


bostone
addikt

Nem fogadják el az eurót?
Próbáltál beszélni velük?

(#1872) FireKeeper válasza D1L1ZS (#1865) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha minden jól megy jövő héten már első kézből tudok nyilatkozni, mert én is lumia 735-ről váltok :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#1873) peat


peat
csendes tag

Sziasztok!

A hívószám kijelzést hol tudom beállítani?
2 sim van benne. Ha az elsőről hívok, azt kiírja, ha a másodikról azt nem...

[ Szerkesztve ]

"A játék az nem játék"

(#1874) Ze4lOtx


Ze4lOtx
csendes tag

Sziasztok,

Eustock-nak küldött már valaki vissza telefont átvétel utáni 1-2 napban? Hogy megy az ügyintézés?

Pénteken vettem át a telefont először minden rendben volt vele, aztán 2-3 hátlap levétel és visszarakás után elnémult a hangszóró. Kicsit megnyomkodtam visszajött, később megint elment. Aztán megnéztem hogy, hogy néz ki belülről és valszeg a szalagkábel csúszott ki belőle. A megfelelő irányba nyomkodás után visszajött a hang és még most is jó, de félek, hogy ha leejtem vagy valami akkor annyira kijön belőle, hogy már nem fogom tudni visszadugni. Plusz a görgetés is olyan szenvedős, mint a videón, amit valaki nem rég rakott fel. Ezek miatt érdemes lehet visszaküldeni és kérni egy cserét?

Köszi előre is!

(#1875) Viktor0610 válasza Ze4lOtx (#1874) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Soha nem fogom megérteni, hogy egy NEM a telefonhoz tartozó kérdést miért kell a topikban feltenni, miért nem lehet a céggel felvenni a kapcsolatot?
Vagy, ha már arra lusták vagyunk(?), akkor legalább PRIVÁTBAN megkeresni a "céges" tagokat -kelzsoca, eustock?

Samsung Galaxy A54

(#1876) Ze4lOtx válasza Viktor0610 (#1875) üzenetére


Ze4lOtx
csendes tag

Szerintem nagyon is ide tartozó téma, legtöbb ember szerintem az eustockról rendeli ezt a telefont, ráadásul olyan problémákat írtam, amik másnál is előjöhetnek. Bocsánat de foglalmam sincs, hogy kik a céges tagok...

(#1877) Viktor0610 válasza Ze4lOtx (#1876) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért írtam először azt, hogy a céggel magával felvenni a kapcsolatot. :U

Samsung Galaxy A54

(#1878) KoryHu válasza peat (#1873) üzenetére


KoryHu
aktív tag

Szia, nem a sim foglalattól függ, a hívás beállítások között van (híváslista opcióknál valami Telefonos fiókok név alatt a további beállításoknál).
Alapból "hálózati alapértelmezettre" van állítva, ez pl. Telekomnal rejtett.
Gondolom Telekomos kártya :)

[ Szerkesztve ]

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1879) LámaZ válasza Ze4lOtx (#1876) üzenetére


LámaZ
addikt

Ha százszor leveszed a hátlapot, még több baj előjön. Megsérül ez-az.

Szerintem, véleményem szerint, nem erre tervezték a telót, hogy mindennap levegyék a hátlapot. Ha ilyen strapának veted alá, akkor van egy tippem: öntsd műgyantába az egészet, akkor semmi nem tud elmozdulni, bár a hőelvezetés biztos romlani fog. Még jobb ötlet: csak azokat a csatlakozásokat erősíted meg – műgyantával, PowerTape nevű szalaggal –, amelyek lötyögősek. Adott esetben forrasztani is lehetne, persze mindez a garancia elvesztésével jár. Bumm!

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#1880) kidpepi válasza kidpepi (#1692) üzenetére


kidpepi
tag

Üdv!

Mióta működik a deep sleep a telefonon, elégedett vagyok az akksival is.
4 óra kijelzőidővel az alábbit produkálta:

Egy problémám van még. Valamiért, ha töltőre rakom, megint csak nem akar aludni, de ezt egy újraindítás megoldja a következő töltésig.
Ez egy kicsit zavaró, keresem a megoldást, de úgy látom, hogy ez nem egyedi eset, itt olvasgattam róla.
Kipróbálom majd az itt írt tippeket, hátha bejön valamelyik.

[ Szerkesztve ]

(#1881) eustock válasza zebede (#1870) üzenetére


eustock
tag

Pontosan így van.

(#1871) bostone

Nincs készpénzkezelés, tehát minden összeget a GLS szed be.

(#1874) Ze4lOtx

A webáruház ÁSZF-ben minden szükséges információ megtalálható a 3 napon belüli, 3 napon túli, és az elállással kapcsolatosan.
Korábban a 3 napon belüli. a vásárló szerint hibásnak vélt termékeket "bemondásra" is cseréltük, azonban a sorozatos visszaélések miatt, ezt be kellett szüntetni, tehát a szerviznek látnia kell a készüléket, mielőtt egy esetleges csere történne.

[ Szerkesztve ]

(#1882) Bettti válasza Ze4lOtx (#1874) üzenetére


Bettti
újonc

Nekem ment tönkre az érintőkijelző az első 24 órában. Végül a 3 napon belüli meghibásodáskor kérhető cserét választottam. Én aztán örültem ennek a lehetőségnek, mert sokkal olcsóbb és gyorsabb folyamat, mint az elállás. Viszont nagyon reménykedem, hogy a cserekészülékkel már nem lesz semmilyen komoly problémám.
Mivel nem vagyok pesti, ezért GLS futárszolgálattal küldtem a telefont a budapesti szervízbe 1200 Ft-ért, így másnapra oda is ért (szerintem a posta sem olcsóbb a honlapjukon fellelhető információk szerint ajánlva, értéknyilvánítással és netalán még elsőbbségivel már bőven többe került volna).
Múlt hét csütörtökön kapta meg a szervíz a telefont, de még nincs hírem róla. De mind az eustock emailben, mind a szervíz telefonon azt mondta,hogy kb. 1-másfél hét mire kézbe kapom a cserekészüléket. Nagyon reménykedek ebben, mert pénteken elutazom külföldre egy hónapra.

[ Szerkesztve ]

(#1883) LámaZ


LámaZ
addikt

Akkor ki önti ki velem együtt a kütyüjét műgyantával? Vízhatlan lenne. :DD

Legyen minden jó!

(#1884) #61583616 válasza phoenix64 (#1600) üzenetére


#61583616
törölt tag

Nekem 3G és Edge között ugrál, amint meg akarok vmit nyitni egyből átugrik Edgre.... :s

(#1885) Ze4lOtx válasza eustock (#1881) üzenetére


Ze4lOtx
csendes tag

(#1881) eustock
(#1882) Bettti

Köszönöm a válaszotok és a tapsztalatokat! :)

(#1886) Wallenberg válasza Bettti (#1882) üzenetére


Wallenberg
senior tag

Ne aggódj, másfél hét lesz a csere ideje.

Én tudom, mert nálam wifi hibával kellett a telefont cserére küldeni.

Kérdezz rá emailben, hogy megkapták-e a készüléket, megvizsgálták-e, megállapították-e az általad leírt hibát, van-e készleten cserekészülék (az áruházban perpillanat nincs) és ha megítélik a csere jogosságát, mikorra várhatod a cserekészüléket.

Arra készülj fel, hogy valószínűleg az új készüléket a régi dobozában és tartozékaival együtt kapod vissza!
Nálam így volt.

[ Szerkesztve ]

(#1887) annulus válasza LámaZ (#1879) üzenetére


annulus
aktív tag

a hőelvezetése mondjuk így is elég ramaty, kár lenne tovább rontani :C

(#1888) peat válasza KoryHu (#1878) üzenetére


peat
csendes tag

Telekomos mindkét kártya. De nem találok benne hívás beállítás opciót. (A korábbi telefonjaimban volt.)

"A játék az nem játék"

(#1889) zebede válasza peat (#1888) üzenetére


zebede
őstag

Szám küldés: Tárcsázó / jobb felső sarokban 3 pontra nyomni / beállítások / telefonos fiókok / kiválasztod a sim kártyát / további beállítások / hívóazonosító

[ Szerkesztve ]

(#1890) B1T3


B1T3
addikt

Ma elkezdtem tesztelni. Szóval azt mondjátok, teljesen oké, hogy a 20%-ot elérve 5 perc alatt lemerül a telefon? :D Mindenkinél így van, azaz szimplán ennyire „kínai” a szoftver, vagy aggódjak?

(#1891) phoenix64 válasza #61583616 (#1884) üzenetére


phoenix64
őstag

Hat igen kezd engem is felk*rni... Mostanaban tobbet van 3G-n mint 4-en.... A legjobb hogy mostanaban kepes arra is h szeged belvarosaban lemasszon szepen Edgere, ott ahol mindenkinek 4G van meg egy fos G4C-n is...Na ugy tenyleg hasznalhatatlan... Na mind1 kar erte, hogy egy ekkora retek antenna van benne... Par honapig meg nyuzom hatha jon par frissites, illetve par normalis custom ROM, aztan tuladok rajta.

Nekem 20%rol felora alatt merul le ha vegig nyomkodom azaz 30p kijelzo idovel.

[ Szerkesztve ]

(#1892) Dexar007 válasza phoenix64 (#1891) üzenetére


Dexar007
veterán

Vodaval nekem szinte folyamatosan 4G-n van Gyongyoson.Csodalkozom is,hogy ennyire ki van epitve a halozat..nem igazan hasznalom mar a vodas kartyamat,de ezen volt meg net pokemon go-hoz :D

Give me your cum,bull!

(#1893) hobbitka_


hobbitka_
tag

Sziasztok!
Bármi ötlet arra, ha leejtéstől keresztbe repedt a kijelző?
Hogyan és hol érdemes cseréltetni?
Köszi előre is a segítséget!

(#1894) B1T3 válasza phoenix64 (#1891) üzenetére


B1T3
addikt

Az teljesen reális, de nekem percenként merült vagy 5%-ot 20%-tól kezdve. :( Még egyszer sem töltöttem, megnézem, beáll-e holnaptól. Ha marad ilyen, küldjem vissza?

(#1895) Dexar007 válasza Dexar007 (#1892) üzenetére


Dexar007
veterán

Pokemonozas kozben csinaltam egy par kepet,ha kivancsi ra valaki: [link]

Give me your cum,bull!

(#1896) Bferibörs válasza Dexar007 (#1892) üzenetére


Bferibörs
addikt

nekem amerre jártam eddig Pest-megyében-kis települések határában is- még nem dobta el a 4G-t, még nem láttam 3G-t a kijelzőn sohasem.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1897) Bferibörs válasza B1T3 (#1894) üzenetére


Bferibörs
addikt

olvasataim szerint kb 10 töltés kell ahhoz,hogy az akksi beálljon , nekem nincs eddig gondom vele,kb. 2 naponta este felteszem töltőre akár a sajátjára és reggelig töltöm, napközben összesen 2x töltöttem rövid ideig-nem kellett volna kibírta volna hazáig szerintem, ha 20-30 % között indulok haza melóból este 10-ig el van simán ezzel,nem merül hirtelen ,igaz ilyenkor már kevesebbet használom max. 1-2 telefon, 1-2 messenger,viber üzi olvasás,írás a wifi folyamatosan fut otthon-

-persze írtak olyan telóról itt a fórumon ami szintén zuhan akár 50%-ról is-

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1898) Pikachu24 válasza Bferibörs (#1897) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Ez a telefon nagyjából meddig bírja alapjáraton(100% feltöltés után)? Internet nélkül, háttérben nem fut alkalmazás, stb...

[ Szerkesztve ]

(#1899) B1T3 válasza Bferibörs (#1897) üzenetére


B1T3
addikt

20%-ig elég jól bírta. Azért nem mindegy, beáll-e, mert ott van a 3 napos „határidő”.

(#1900) Bferibörs válasza Pikachu24 (#1898) üzenetére


Bferibörs
addikt

napközben folyamatosan fut a net 4G (vidék kis települések,határ,mező stb is ) , általában wifi hotspotot dobok ki róla más külyüknek,ha nem akkor a telót használom ,képernyő idő nem sok van , napi 3-6 hívás napközben , szerintem 15-20 perc kijelző idő- a teló többet ír 31 percet - messenger ,viber üzik olvasása, válaszolás , e-mailek olvasása ,kevés net ( ezt naponta értsd ) kb. 2-3 óra közötti hotspot használat ( ez a mai használat amit figyeltem ) most 64%-on van.Este 10:30-kor kikapcsolta magát,reggel 5:45-kor bekapcsol, így simán kibírja a holnapi napot, ha 50% merült akkor 20-30 %-al hozom haza melóból 16:30-kor, este 10:30-ig ezzel el van max. 1-2 %-ot esik )

Az akku használatot alapvetően csak most kezdtem tesztelni , lesz majd több kijelző idő is ,majd a kezemre csapok,hogy ne más kütyüt használjak.

(#1899) B1T3 létezik még a 3 napos határidő ?

alapvetően-lehet,hogy már írtam itt - amikor kézbe kaptam akkor töltőre lett téve, nem kezdtem használni (kb. 5-6 órát ) utána kezdem csak belakni ( na jó nem voltam itthon a lányom tette töltőre, a telójéra ) , úgy látom nincs gondom az akksival merülés szempontjából de mint írtam kijelző időt nem sokat használtam ez most lesz csak igazán tesztelve. A pihenő teló nekem nem merül (talán óránként írta itt valaki a 2-5 %-ot ) állandóan bekapcsolt wifi vagy 4G sem meríti és a wifi hotspot kiadás sem túlzottam szerintem.A kalkulációk itt olyanok voltak,hogy 50 óra alatt csontra lemerül ha nem használják akkor is , nekem biztosan nem.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.