Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) unrealnoise válasza Kyller (#1900) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Mondjuk jah, árban nem nagyon van ellenfele. :) viszont a ray azért tuti jobban össze van rakva. :)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#1902) darvinya válasza unrealnoise (#1899) üzenetére


darvinya
titán

[ÓFF]Szerintem SE Ray-el jobban jársz mint Nokia-val.
Nokia elavult rendszere és a probálkozákok miatt keresi önmagát.
De ha nem tetszik az SE telok keres olyat amin Android os van,

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1903) Hanon válasza iidavid (#1872) üzenetére


Hanon
tag

morr
:(
Olyan szintű "eltekintést" tanulok ezáltal a Neo által, hogy legközelebb azt se veszem észre, ha leszakad a karom. :D
Ez az egész annyira veszteséges volt. Pont áresés előtt lett megvéve majd' 90ért.
És recseg. És forró. És sose tudom meg mi az igazság, én reagálom-e túl vagy senki más. :DDD
De nembaj, mert az "ettől eltekintve", meg "ne foglalkozz vele" című ősi kínai harcművészeti módszerek alkalmazásával teljes élhetet élhetek vele. :R

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1904) kurion válasza Hanon (#1903) üzenetére


kurion
senior tag

A melegedés a scorpionnak köszönhető amit csak a lázas embetek nem éreznek. De ezt minden tesztben megemlítik. Kicsi hátány. Amúgy overclock felső határ 1.9ghz ami persze már veszéjjel lehet s hardverre.

[ Szerkesztve ]

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1905) iidavid válasza kurion (#1904) üzenetére


iidavid
csendes tag

Ezt nem lehet melegedésnek nevezni a régi ipod touch 4g-mhez képest, na az tüzelt rendesen. :D

Hanon: Itt leírták, hogy mit csinálj! Tedd fel az említett programot és nézd meg, hogy mennyire melegszik!

[ Szerkesztve ]

(#1906) stul87 válasza Hanon (#1903) üzenetére


stul87
tag

Ne aggódj,nálam nem csak recseg,ha nem szemmel láthatóan a hangerő gombnál az egész műanyagot be lehet nyomni vagy 1mm-ert(azért csak ott,mert a tobbi helyen,már megbarkácsoltam papírral,de a hangerő gomb miatt oda nem tudok bedugni). De ezért legalább,mivel majd szétesik a telefon,marha mindegy,hogy lesz e rajta karc,tehát nem is vigyázok rá,ütöm-verem és ha nem bírja majd, eldobom. Egyébként belül imádom.

[ Szerkesztve ]

"csak a pubg!" by Sz

(#1907) iidavid


iidavid
csendes tag

Úr isten, mit csináltok ti szegény telóval. Nálam semmi baja sincs, nem recseg-ropog, nem nyikorog meg semmi.
15 perc Skies of Glory és 15 perc GRave Defense HD után 42 fokos a CPU, ami nem sok. Temp+CPU V2-vel mérve!

(#1908) skul0


skul0
aktív tag

A melegedés szerintem teljesen normális dolog, dolgozik a processzor, melegedik, ennyi, szerintem egyáltalán nem zavaró, ha az ember elfogadja ezt a tényt.
Recsegés az jelen volt nálam is, de én is "barkácsoltam" kicsit, azóta semmi baja, egy helyen nyikorgott, de az is megszűnt. Azóta én is "teljes" életet élek vele és le nem cserélném semmire jelenleg. :D

(#1909) cefre00


cefre00
tag

Mindig és mindig újraolvasom ezt a tesztet...azt hiszem szerelmes vagyok! :DDD

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#1910) unrealnoise válasza darvinya (#1902) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Hát mivel a ray-t ajánlották a legtöbben, az lesz. köszi neked is. :)
Mellesleg jelenleg a ray vezeti a telefonok listáját, pontszám alapján - bár meglehetősen kevés szavazattal még. mindenesetre már ez is épp elég "elismerés". :)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#1911) hurrikan válasza unrealnoise (#1910) üzenetére


hurrikan
addikt

Nálam itt a ray teszten.
Bátran ajánlom nagyon jó készülék, mindenben veri a neot. Kijelzője az valami fantasztikus ezzel a felbontás/képernyőméret párosítással. A fényereje pedig még az arc-énál is nagyobb. Plusz van még meglepetés, de azt majd az 1hét múlva írandó tesztemben ;)
Egyedül tán hangzásban győz a neo. Jobban szól hangszórón mint a ray.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1912) chaval válasza hurrikan (#1911) üzenetére


chaval
tag

Kamerában is jobb? Illetve masszívabb?:)

(#1913) eladogeppc válasza hurrikan (#1911) üzenetére


eladogeppc
veterán

Üdv !

Hát nem tudom mivel lehet jobb a Ray a Neo-nál.
Egy kis gondolatot hozzáfűznék.
3.3"-nál a pixelek közelebb kerülnek egymáshoz, ebből fakadóan logikusan magasabb
fényerővel rendelkezhet. De 3.3" a mai világban nagyon nagyon kicsi.
Maximum női telefonnak tudom elképzelni.

:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1914) Hanon


Hanon
tag

Igen, felraktam a Minimalistic Textet és alapjáratban 28-29 fokot jelez. Utána direkt elkezdtem Angry Birdsözni, ha már úgyis azt említettük, meg egy kicsit fórumozni, és 42 lett a max. :K

Amúgy ezt a recsegést én személy szerint azért emlegetem annyiszor, mert fél évet vártam lángoló szerelmben, epekedve a telefonra (bíztam a t-mobilban), és mikor elkezdem használni akkor nyikorgásokban kaptam vissza a szeretetet.
De igen, már én is unom magam. :DDD

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1915) iidavid válasza Hanon (#1914) üzenetére


iidavid
csendes tag

42 fok az lóf@sz :)
Kíváncsi vagyok nálam mikor kezd el recsegni (ennyit védene a ZAGG fólia?),vagy egyáltalán fog recsegni? Az is érdekes lesz majd ha az oldalsó króm csíkról a festék elkezd kopni.
Lényeg, hogy eddig az egyetlen negatívum az, hogy gyorsan merül ha használom :D .

(#1916) hitman,


hitman,
őstag

Ebben a vidiben ugye csak el van írva a kijelző mérete?
1:40-nél
[link]

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#1917) Hanon válasza iidavid (#1915) üzenetére


Hanon
tag

Szerintem soha. Ez nem idő kérdése. Ahogy az eddigi észrevételeket elnéztem, ez eléggé zsákbamacska. Vagy recsegve veszed elő a dobozból, vagy van egy tökéletes telefonod.

Fóliának szerintem semmi köze hozzá.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1918) hitman,


hitman,
őstag

Találtam itt Debrecenben 75-ért Neo-t, 1 év garanciával ami bolti.
Azt mondták a boltban hogy végül is mindegy hova szól a gar mert csak Pesten van SE-on szerviz és így is úgy is fel kell küldeni a telót ha gond van.
Itt csak Nokia és Samsung szerviz van amúgy.

Szerintetek ilyen feltétellel megéri e megvenni vagy rendeljek valami pesti boltból 2 év garral kicsit többért?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#1919) cozyka83 válasza hitman, (#1918) üzenetére


cozyka83
tag

Itt jobban megéri:[link]

LG Optimus 2X

(#1920) chaval válasza hitman, (#1918) üzenetére


chaval
tag

A bolti gari véleményem szerint mindig lutribb... jobb gyártói 2 év

(#1921) cefre00


cefre00
tag

Van már 68-ért is itt, és itt!!! ;)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#1922) adriano18 válasza cefre00 (#1921) üzenetére


adriano18
tag

az akciós ár (legalacsonyabb ár)-ban csak töltő+mobil van

(#1923) cefre00 válasza adriano18 (#1922) üzenetére


cefre00
tag

Hát a mobil jó, a töltő meg ha lemerülne...(amúgy van otthon mUSB kábelem, tehát még a töltő sem kell olyan nagyon! :D)
Mi kell még? :DDD

Fülest mindig sajátot használok, mert finnyás vagyok a minőségre. Memókarte van saját...használati meg nem kell, mert miért kellene. És akkor azt hiszem kipipáltam mindent. Szóval? :D

[ Szerkesztve ]

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#1924) adriano18 válasza cefre00 (#1923) üzenetére


adriano18
tag

akkor megse szólaltam :D

(#1925) chaval válasza adriano18 (#1924) üzenetére


chaval
tag

De ha úgy vesszük 2 ezer rádobással én ezt találtam: [link]

(#1926) adriano18 válasza chaval (#1925) üzenetére


adriano18
tag

de tudod, az ilyen belenyukálós dobozoknál kitudja hogy megsértike a telefont vagy használtat adnak-e el........ én ebből a bizonytalanságból vettem meg a Telenornál igaz 95 ezer volt de akkor is ez a biztos :)

és reklamálni csak az átvételnél lehet, utána nem.... (megkell nézni amikor átveszed)
legalább is tartozékszámát illetően, de ha pl. régi adatok vannak a telefonon ott kijelzi az időt mikor másolták rá/hozták létre és az ugy bizonyitható

[ Szerkesztve ]

(#1927) chaval válasza adriano18 (#1926) üzenetére


chaval
tag

Tény figyelmesnek kell lenni :) De a bontott doboz nem feltétlenül rossz, legalább tudod hogy minden benne van. Találkoztam már olyan origi dobozzal, amiben nem volt meg valami (pl aksi) :) Anélkül meg necces!

[ Szerkesztve ]

(#1928) adriano18 válasza chaval (#1927) üzenetére


adriano18
tag

de árukeresőn már volt olyan vélemény egyes boltoknál hogy használt telót adtak el újnak titulálva, és hogy kártyafüggetlen telót hirdettek és utólag lett kifüggetlenitve és ez már szivás hiábanem okoz gondot de ennyi pénzért már adjanak olyat amit kiirnak

(#1929) chaval válasza adriano18 (#1928) üzenetére


chaval
tag

Tény és való :) De én ugyanakkor úgy gondolom nem sok bolt játszik ilyenekkel, mivel keményen perelhetők, ha újként adják el.

(#1930) adriano18 válasza chaval (#1929) üzenetére


adriano18
tag

de ha ugy csinálják hogy bizonyitani nem tudod akkor.... pl karcos a mobil vagy valami ilyesmi nem tudsz róla és átveszed az jelentheti hogy használt és ha pereled azt mondják hogy te csináltad rá...... szóval bizonyiték nincs rá

(#1931) chaval válasza adriano18 (#1930) üzenetére


chaval
tag

Csomag átvételnél érdemes megtenni, mert utána már tényleg bizonyíthatatlan

(#1932) Dhampir


Dhampir
félisten

Erről a boltról mi a véleményetek? [link]

(#1933) chaval válasza Dhampir (#1932) üzenetére


chaval
tag

(#1934) cefre00 válasza adriano18 (#1924) üzenetére


cefre00
tag

Jó, ez én vagyok. Az emberek nagy többsége ugyanakkor csak a lezárt dobozban hisz, és ebben igazuk is van. ;)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#1935) Dhampir válasza chaval (#1933) üzenetére


Dhampir
félisten

Saját személyes tapasztalat esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#1936) chaval válasza Dhampir (#1935) üzenetére


chaval
tag

Nem ismerem a boltot, de segíteni viszont szerettem volna :)

(#1937) Dhampir válasza chaval (#1936) üzenetére


Dhampir
félisten

A segíteni akarást köszönöm szépen! :) :R

(#1938) adriano18


adriano18
tag

mikor jön már ki a telenornál a frissités?

meg msot feltettem egy 320kb/s bitsürüségü zenét és az jó..... a többi 320 nem... 120 mind jó és 224nél pedig már hallani kicsit a recsegést

[ Szerkesztve ]

(#1939) adriano18 válasza adriano18 (#1938) üzenetére


adriano18
tag

helyesbitve, mostmár minden 320 kb/s jó lett max hangerőn.... mért nem volt jó eddig?

(#1940) iidavid válasza adriano18 (#1939) üzenetére


iidavid
csendes tag

Lehet be kellett járatni a hangszórót!

(#1941) adriano18 válasza iidavid (#1940) üzenetére


adriano18
tag

de márvagy fél hónapja megvan :D igaz nem hangositottam fel maxra

(#1942) Bufu 18


Bufu 18
csendes tag

Ma néztem egy ilyen telót élőben.
Nagyon szép és nagyon bejött csak annyit mondtak az eladók hogy vigyázni kell vele mert nagyon hamar karcos lesz nem a kijelzőre gondoltak hanem az egész házra.

Ezzel ti hogy vagytok akik már több hónapja használjátok?
Tényleg nagyon vigyázni kell majd rá?

(#1943) cefre00 válasza Bufu 18 (#1942) üzenetére


cefre00
tag

Én vagyok az egyetlen ember, aki az sem érdekel, ha a mobilom úgy néz ki, mintha egy betonkeverőből rántották volna elő? :DDD

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#1944) Loituma69


Loituma69
őstag

Hol lehet beállítani, a Galéria honnét olvassa be a képeket, ne az egész telóról játékok könyvtárból stb, hanem csak bizonyos könyvtárakból jelenítse meg a képeket?

(#1945) Dzsano válasza Dhampir (#1932) üzenetére


Dzsano
tag

Saját tapasztalat: többször vásároltam tőlük, eddig minden teljesen rendben volt.
Albertirsán és Cegléden (és máshol is) van üzletük, nem sufnicég.

[ Szerkesztve ]

(#1946) Dzsano válasza cefre00 (#1943) üzenetére


Dzsano
tag

Tényleg túl van lihegve a téma. Használati tárgy. Pár év alatt úgyis totálisa elavul.
Aki vigyáz a holmijára, annak nem karcosodik, és nem megy szét.
Aki meg hüjegyerek, annak meg úgyis vesz apuci 3 havonta új készüléket.

Példa: Anno az ORION Magnó deckem 10 évig használtam, és árában adtam el! Haver azalatt 10 decket nyúzott szét, Samsungokat, AKAI-t, stb. Mindegyikre szórta az átkokat, ebben az nem jó, abban az nem jó, soha nem volt elégedett, teleragasztotta matricákkal, szétgányolta őket, stb. stb. :)

(#1947) kurion


kurion
senior tag

Dungeon Hunter 2 HD működik Neon is igaz kicsit lassan jön le de szerintem megéri kivárni :D

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1948) iidavid válasza kurion (#1947) üzenetére


iidavid
csendes tag

Javaslom gyorsan töröld mert ez már wareznek számít!

(#1949) hurrikan válasza Loituma69 (#1944) üzenetére


hurrikan
addikt

Ilyet sajnos sehol sem lehet beállítani.
Javaslom töltsd le a QickPic-et , az mappák szerint rendezi és elrejtheted belőle a mappákat.

GSM Home-nál már csak 64ezer a kicsike 2év garival, tőltővel, memkarival, főlessel. :)
Ennyiért nagyon jó vétel.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1950) hurrikan válasza hurrikan (#1843) üzenetére


hurrikan
addikt

Látom senki nem akar segíteni másokon, a közösségnek. Na sebaj.... amajd megoldom. De akkor legalább adjatok egy Telenoros build számot.

Sytem/Build prop fájlban találjátok meg.
2x4jegyű szám kötőjellel elválasztva.
Köszi.

Meg tudjátok nézni root explorerrel vagy MyPhoneExplorerrel akkor is ha nem vagytok Rootolva.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.