Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) csasaKKP válasza Imike_80 (#5999) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Szerintem mindegyik ugyanabból táplálkozik, ha az egyik nem jelez frissítést, akkor a másik sem fog. :) De megpróbálhatjuk.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6002) csasaKKP válasza csasaKKP (#6001) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Egyébként a SI számom: 1254-3423

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6003) darvinya válasza csasaKKP (#6002) üzenetére


darvinya
titán

Mi a SI számod?

Más nem tudja valaki hova menti el SUS amit letöltöt ROM-ot?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6004) csasaKKP válasza darvinya (#6003) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Fentebb írtam, bocsi. :)

Talán a temp fájlok mellét valahova.
Szerk: egyébként poén, hogy nincs a telefonom a listában: http://talk.sonymobile.com/message/178141

:U :( :O

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6005) darvinya válasza csasaKKP (#6004) üzenetére


darvinya
titán

Csak azért akarom tudni, mert javítani akartam a telot.
Ne legyen SI száma 1255-1755-ös, hanem az eredeti 1254-3429-es.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6006) Andre90


Andre90
tag

Üdv!

Szerintetek lesz kiadva Neo V-re javított ICS verzió a közeljövőben? Mert én még mindig nem raktam fel az eredetit, mert félek megbánnám a sok hallott/olvasott hibajelenség miatt. Remélem a Sony ezeken még javít. Szóval szállingóznak ilyesmiről hírek?

(#6007) csasaKKP válasza darvinya (#6005) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nem igazán értettem a mondanivalód. :) De a telóm SI száma nem 1254-3429 (ami a listában is benne van), hanem 1254-3423. :(

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6008) totyak


totyak
aktív tag

Telenor 20% olcsóbb napról a véleményem.

Székesfehérváron végigjártam az összes Telenor üzletet, de tényleg az összeset. Volt, ahol azzal fogadtak, hogy náluk nem is volt Neo V a kínálatban, holott a honlapon ott volt a készülék. Volt, ahol azt mondták, hogy már mind elfogyott. Gyanítom a "mind" szócska az egyes üzleteknél 1-2 darabot jelentett.

Beharangozzák, hogy mekkora akció lesz náluk, gyere paraszt vegyél olcsó telefont, aztán az ember lejárja a lábát és nem kap telefont. Mi kellett volna, hajnalban álljak sorba nyitásig?

Telenor én így szeretlek :W

(#6009) sdd2 válasza totyak (#6008) üzenetére


sdd2
veterán

Ez várható volt...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6010) darvinya válasza csasaKKP (#6007) üzenetére


darvinya
titán

Nem a te telodról írtam, hanem az enyémről.

Ma rádugtam a gépre átírva build.prop file -t az én számomra és SUS így rakja fel az ICS-t.
De a SUS nem töltötte le, hanem amit azelőtt letöltöt azt rakta rá.
Az meg 1255-1755-ös, nekem a telo 1254-3429-es és ezt akartam visszaállítani.

Már csak azt lenne tudni, hogy aki felrakta az ICS-t és előtte a gyári fw volt rajta annál milyen számot ír a build.prop file-ban.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6011) TheBomberman válasza Imike_80 (#5984) üzenetére


TheBomberman
tag

Tetszik a módszer! :C

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#6012) csasaKKP válasza darvinya (#6010) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Ja, értem, bocsi. :)

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6013) Hukli válasza totyak (#6008) üzenetére


Hukli
csendes tag

Várható volt, hogy így lesz. Én pont ezért tegnap elmentem a legközelebbi üzletbe megkérdezni mi a helyzet, mondták, hogy 1 db Neo V-van náluk, rendes volt a csaj megkérdezte félretegye nekem, úgyhogy nem volt gond.

Nyílván az üzleteik többsége (pl ahol én voltam a debreceni tescoban), nem egy túl nagy üzlet, egyszerűen nincs is raktárhelységük arra, hogy 30 típusból tartsanak 10-20 darabot.

Ne búsulj, lesz még ilyen akció szerintem ;)

(#6014) G.Peter válasza totyak (#6008) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Pesten is hasonló a helyzet. Hétfőn vettem magamnak egy Neo V-t. A barátnőmnek is nagyon tetszik, és mivel az ő telefonja is csereérett, ezért akartunk venni neki egyet. 5 telenor boltban jártunk, és mindegyikben azt mondták, hogy elfogyott az összes akciós telefon.

(#6015) totyak válasza Hukli (#6013) üzenetére


totyak
aktív tag

Engem igazából nem az bosszant, hogy nem volt telefon, mert ilyen előfordul, de azt ne akarják bemesélni nekem, hogy egy ekkora városban, mint Fehérvár, mindenki pont Neo V-t akar magának és seperc alatt el is fogy mind. Elfogy, persze, mert az 5 boltjukból kettőbe nem is küldtek, a másik háromba meg gondolom max. 2 darabot.

És akkor ugye nagyon reklamálni sem lehet, mert kiírták a honlapra, hogy a készlet erejéig. De lefogadom, ha azt mondtam volna, hogy leszarom, akkor adja 60 ezerért, hirtelen előkerült volna még egy darab.

Te voltál az okos egyébként. Nekem eszembe sem jutott, hogy lennének olyan jó arcok és egy nappal korábban félretennék nekem. Bár szerintem nálunk nem is lettek volna ilyen jó fejek.

Ja, biztos lesz akció, végül is nem rokkantam bele a dologba, csak kicsit bosszantott, de most már lenyugodtam. Majd legközelebb.

Neked meg gratula a telefonhoz :DD

(#6016) Skillerz válasza csasaKKP (#6002) üzenetére


Skillerz
tag

Nekem is ez az SI számom, de elvileg azon a listán azok a készülékek szerepelnek amikre már kijött, legalább is ha jóltudom, szóval sztem majd csak lessz erre az SI-re :S :D

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#6017) csasaKKP válasza Skillerz (#6016) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Neked is az? Írtam Sony Supportnak, hátha tudnak valamit.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6018) Hukli


Hukli
csendes tag

Na már rögtön egy probléma, feltötlött a drága kezdeném a szórakozást erre nem tudok marketre felmenni vele. Ugye google fiók regisztrálása rámegyek h van, beállítom, csatlakozna google szerverhez erre kiírja h nem lehet biztonságos kapcsolatot létesíteni a szerverrel. Próbáltam úgy is h újat hozok létre, ugyanez. A net amúgy megy a telón faszán. Vkinek volt már ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#6019) darvinya válasza Hukli (#6018) üzenetére


darvinya
titán

A net mobil vagy WiFi?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6020) Hukli válasza darvinya (#6019) üzenetére


Hukli
csendes tag

Most wifin vagyok (a sajátomon), de van amúgy mobilnet is. (apropó ha bevan nyomva a wifi és csatlakozva van akkor automatikusan azt használja? vagy ezt be kell állítani valahol?)

(#6021) darvinya válasza Hukli (#6020) üzenetére


darvinya
titán

Beállítási útmutató-t lefutattad és internet használatnál mobil és WiFi lett kijelölve?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6022) Hukli válasza darvinya (#6021) üzenetére


Hukli
csendes tag

Igen az megvolt. A net az megy wifivel is anélkül is, de a market sehogysem :(

[ Szerkesztve ]

(#6023) darvinya válasza Hukli (#6022) üzenetére


darvinya
titán

Akkor így most passz.
Vagy rosszul adtad meg WiFi ASP2 stb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6024) Hukli válasza darvinya (#6023) üzenetére


Hukli
csendes tag

A mit? :U Bekpcsoltam wifit, megtalált engem jelszót beírtam és midnen rendben, a net megy, wifi nélkül is 3gn, szóval nem értem éns e mi lehet a gond :(((

(#6025) Skillerz válasza csasaKKP (#6017) üzenetére


Skillerz
tag

és elküldenéd pm-be ha esetleg megtudsz egy dátumot vagy valamit? :D

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#6026) punky10 válasza Hukli (#6024) üzenetére


punky10
addikt

Probáld meg az alábbiakat:
beállitások->alkalmazások->alkalmazások kezelése->Google Play->adatok törlése.
Ha ez sem segit,akkor passzolom...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#6027) csasaKKP válasza Skillerz (#6025) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Persze, semmi akadája.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6028) Hukli válasza punky10 (#6026) üzenetére


Hukli
csendes tag

Átnéztem kétszer az egészet, nem találtam olyat, hogy google play. Van search, calendar minden más de olyan h google play nincs :(

(#6029) csasaKKP válasza Hukli (#6028) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Akkor Android Market.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6030) Hukli válasza csasaKKP (#6029) üzenetére


Hukli
csendes tag

Én is arra gondoltam, azt ki is töröltem a biztonság kedvéért, de nem segített :(

[ Szerkesztve ]

(#6031) darvinya válasza Hukli (#6030) üzenetére


darvinya
titán

Amúgy az Alkalmazások, Mind/Saját fül alatt van a Play(Market) és rákattintva bejön az app kezelő felület és ott az adatok törlése gombot kellett volna nyomni.

De nagy valószínű hogy te kitörölted a …vendig… app-ot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6032) Hukli válasza darvinya (#6031) üzenetére


Hukli
csendes tag

Igen play nem volt, Marketet megtaláltam és ott rámentem az adatok törlésére (volt nemtudom pár kb az egész). Nem töröltem ki appot :) Másik fórumban láttam egy srácnak ugyanez volt a gondja s2-vel, még nem írtak neki.

(#6033) darvinya válasza Hukli (#6032) üzenetére


darvinya
titán

Hát így sincs semmi változás, akkor már csak a fw újrahúzás segít.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6034) Hukli válasza darvinya (#6033) üzenetére


Hukli
csendes tag

Jah csak tegnap vettem ki a dobozból, még semmit nem csináltam fele :W

(#6035) darvinya válasza Hukli (#6034) üzenetére


darvinya
titán

Akkor inkább csinálj FR és kezd előről.
Pl: tegnap Telenor hálozatról nem jött le a beállítás a net és az mms-hez, pedig eddig lazán lehívta. Rendszert újra tettem és emiatt nagyon mérges vagyok, mert kézzel kellett beállítani. Igaz ezt kb. fél perc, de akkor is XXI. században élünk.

Ha te is Telenor-os vagy, inkább kézzel állítsd be a mobil net-et, mert valami rossz adatot kapsz WiFi-n.
Mint fentebb írtam.
Ha kell a beállítás…

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6036) Hukli válasza darvinya (#6035) üzenetére


Hukli
csendes tag

Letudod írni akkor pontosan mit és hogyan csináljak? :) Még kezdő vagyok androidból :U Jöhet privátban is.

[ Szerkesztve ]

(#6037) rtzmp válasza Imike_80 (#5989) üzenetére


rtzmp
aktív tag

RAM elfogy: ez inkább vmelyik alkalmazás számlájára írható, mint a rendszerére - az én tapasztalatom alapján. Se nekem, se a feleségem telefonján nem fogy a hely. Én ráadásul elég sok progit telepítek - majd kukázok -, amikor vmilyen funkcióhoz keresem a megfelelő app-t.

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#6038) darvinya válasza Hukli (#6036) üzenetére


darvinya
titán

Internet beállítás Telenor.


A legalján lévő Tulajdonos menünél nincs megadva semmi.
MMS-t nem használok ezért be sem állítottam.
Csinál egy FR(Gyári visszaállítás, ez ICS alatt a biztonság menü) ha ezek után sem akar menni.
Egyszer indítsd a telot SIM-nélkül.
Utána Beállítási varázsló lefutattni, de ne kérd le WiFi-n a beállítást ha mobil net-en nem jön le.
Szaladj rajta végig és kézzel állítsd be újra.
És ekkor csináld gmail fiókot.
És ezután market és nem WiFi-n lehetőleg.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6039) skul0 válasza rtzmp (#6037) üzenetére


skul0
aktív tag

Ezt már én is észrevettem mondjuk. Utóbbi időben a viber szokott 80-90 megákat megenni a RAM-ból, letöröltem és nem volt launcher újratöltődés. Viszont Vibert szeretem, mert hasznos, ezért ismét fent van.

(#6040) Hukli válasza darvinya (#6038) üzenetére


Hukli
csendes tag

Köszi szépen! :) Végül egy egyszerű visszaállítás után ment a dolog (csak most a telepítővarázslónál már beállítottam rögtön a google fiókot, nem vártam)

(#6041) darvinya


darvinya
titán

Észrevétel:

Március 15-i ICS XDA-ról letöltöt alap
Május 5-i SUS-szal letöltöt ICS már javítottak gyorsabb lett.
Május 25-i SUS-szal letöltöt ICS már megint javítottak ez viszont észlelhető, ami eddig nem ment az nagyából megy, viszont kicsit döccenősebb lett.

Lehet nyár végére kiforr.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6042) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kezdem megutálni a Neomat...

Az egy dolog hogy ha 3g net be van kapcsolva, meg wifi, akkor zsebben folyamatosan meleg a hátlapja (nem langyos, meleg) ez ahhoz vezet, hogy 4.5 óra alatt 100%ról az akksit 45%ra szívja le csak készenlétben, azaz mást nem is használsz.

Tetű lassú. Megy egy program, alatta a zene, bejön egy hívás és oly szinten lassul le, hogy fél perc volt mire reagált bármire, majd szépen újraindult. Ez kib*szta a biztosítékot nálam mivel épp mértem egy futásomat és az egy dolog, hogy ha bejön egy hívás nem folytatja a zenét, de ilyenkor az vesz el 1 percet mire hármat kattintok, hogy lehetne folytatni, neki ez 1 percig tart. Persze még újra is indult így buktam az eredményt, ami az utóbbi időben amúgy sem volt túl pontos bár ez lehet a program írók hibája, nem a GPS szar.

Sokszor nem tudom fogadni a hívást, mert nem reagál, vagy épp felveszem csak nem csinál semmit, szétkapcsol.

Kedden (!!!) töltöttem vitamax kártyát amihez jár ajándék 100mb net, most 60mb-nál tart az adatforgalom és fogalmam sincs mi eszi. Pontosabban tudom: OS services 19mb, com.sonyericcson.uns...(???) 18mb, Fancy Widget 22mb (amikor be van pipálva, hogy frissítés csak WiFiről). Máskor 100megával 1.5 hónapig kitartottam most 60 megánál jár 4 nap alatt.

Ami meg aztán végkép felb*sz, hogy beígérték az ICS frissítést, várom mint a messiást (talán az megoldja a gondjaimat), NeoV típusokra kijött április 23. környékén és azt ígérték, hogy innentől kezdve 3-4 hét alatt kijön az összesre. Most május 26 van.

Sokszor olyan szinten idegesít a telefon, hogy legszívesebben földhöz vágnám. Nem egyszer maradtam le amiatt egy jó pillanatról, mert fél perc alatt nem volt képes eljutni odáig a kamera, hogy készítsek egy képet...

Vicc, hogy fusi rom hackelésekkel kellene szórakoznom ha ICS-t akarnék ahelyett, hogy kiadnák végre mindegyikhez. Nem is értem mi tart nekik eddig, nem fogom fel, kész az ICS ezekre a típusokra, kiadták már jó pár Neora, a többire miért nem sikerül?

Lehet, hogy nem lesz többet Sony telefonom ez után. Vagy az összes android ennyire gáz?

(#6043) rtzmp válasza BaLee (#6042) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Javaslom, hogy csinálj egy gyári visszaállást és utána csak a szükséges progikat rakd fel. ICS nem lesz megváltó, mert ha egy progi rosszul van megírva, akkor azon oprendszer nem fog csodát tenni. Én spec nem is izgulok az ICS miatt, mert a telom most is teljesen jól működik.

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#6044) punky10 válasza BaLee (#6042) üzenetére


punky10
addikt

"Vagy az összes android ennyire gáz?"

Szerinted ha annyira gyakori lenne az általad emlitett hiba,akkor nem ezzel lenne tele a topic?Nekem ugyan nem Neom van,de ezek közzül egyet sem tapasztaltam.Sőt ki merem jelenteni,hogy még ilyen stabil,gyors és megbizhato telom nem volt(kopp-kopp-kopp...)Ha le van tiltva az adatforgalom,akkor egyszerűen nincs adatforgalom.
Simán működik,hogy zenehallgatás közben. netezek,és tudok hivást fogadni.A hivás befejezése után ott folytatja,ahol abbahagyta.
Az ICS nekem nem is hiányzik,a tablettemen csalodás számomra.Többet vártam 3.2 után.
Az akksi tényleg lehetne combosabb,de azért egy napot kibir .

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#6045) csasaKKP válasza BaLee (#6042) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Én neo V tullaj vagyok és még mindig nincs ICS. Egyébként újra kéne raknod a szoftverét, ez nem normális dolog. Nekem semmi hasonló problémám nincs.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6046) gtamate2 válasza BaLee (#6042) üzenetére


gtamate2
veterán

Én ha játszom és hívnak, akkor is simán fel tudom venni (pl: Plants vs Zombies esetén is többször előfordult már, vagy gta3 közben volt kb 2mp míg megjelent de ez a rekord).
A hátlap kb 1 óra játék után melegedik de nem vészes, a Galaxy 3-am, ehhez képest tűzforró volt ugyanennyi idő után, szóval ezt sem nevezném vészesnek.
Nekem a programok simán indulnak egymás után, semmiféle akadás nem volt még, kivétel egyszer az astro beakadt de update után tökéletes volt ismét, szóval app crashnek tudható be ez is.
Szóval nincsenek ezek a problémák vele. A kamera tényleg nem olyan gyorsan indul, de ez kb az összes android készüléken így volt nekem, de ez is olyan 10mp körüli érték nem pedig fél perc.

Röviden: Nyomj neki egy resetet, utána felrakod a szükséges programjaid és menni fog az, ha nem akkor gariztasd le.

*Sn0w

(#6047) TheBomberman válasza BaLee (#6042) üzenetére


TheBomberman
tag

olyan már nekem is volt hogy abszolút nem tudtam hívást fogadni (nem reagált az érintő?), de az segített, ha megnyomtam a feloldógombot, mintha el akarnám némítani a hívást, majd megnyomtam mégegyszer... nem idegeskedek emiatt, 100 hívásból 1-2 ilyen sajna nálam is, tűrhető :U :K

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#6048) darvinya válasza BaLee (#6042) üzenetére


darvinya
titán

Bocs ne haragudj, de sz@rt ami nálad van.
Ne csodálkoz, hogy minden baja van.
Amúgy amikor a zsebre vágod kapcsolj ki mindent.
Abba nem gondoltál bele, hogy a zsebedben le van árnyékolva egy kicsit és emiatt 4x 5x annyi energia kell a szolgáltatások biztosítására, akkor meg pláne ha olyan helyen vagy.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6049) csasaKKP válasza darvinya (#6048) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nem biztos, hogy a telefon sz*r, elég lenne egy szoftver javítás. Szerintem egy app fut folyamatosan a háttérben, esetleg egy beragadt process.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#6050) darvinya válasza csasaKKP (#6049) üzenetére


darvinya
titán

Én nem a telot sz@.roztam le, hanem amilyen app-ot rakott rá.
Figyelmesebben olvasd el.
Főleg Fa@#$%-a Widgets ami megmutatja hogyan szívja az erőforrást.
Ideértve az akkut és procit.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.