Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) kurion


kurion
senior tag

Ma lett 1 hetes a telefonom és teljesen meg vagyok vele elégedve. a kamerája még persze javulhatna itt ott mert ez nem a maximum amit ki lehet belőle hozni. a rendszer elég gyors ha az ember nem nyomkod mint eszeveszettül(mint én) mert akkor elég hamar meghal.

Egyetlen dolog érdekelne. Valaki nem tud hasonló programot mint a Deep freeze.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1702) ajca válasza blt.62 (#1700) üzenetére


ajca
tag

Nekünk van a családba neo is n8 is össze tudom hasonlítani őket,a neo egyáltalán nem recseg ropog,a kijelzője sokkal tisztább és élesebb,a menűje pedig az androidnak köszönhetően testreszabhatóbb a gyorsaságról nem is beszélek 1Ghz az nem 680Mhz és ez nagyon meglátszik rajta,a nokia mellett a 12mpx. kamera xenon vakuval és a16G belső memória van,rövden ennyit róluk.

(#1703) adriano18 válasza ajca (#1702) üzenetére


adriano18
tag

nekem sem recseg ropog, tökéletes nekem.....
csak a kijelzőn baszakodok :D hogy a kijelző beljebb van mint a muanyag rész és igy a fóliát kurva nehéz lesz ráteni.... már rendeltem clear protectort (nem zaggtól) ami karcáló előre hátra rem jól rátudom rakni mert az 1800ft-os egy nagy ratyiság...

[ Szerkesztve ]

(#1704) Hanon válasza Dhampir (#1699) üzenetére


Hanon
tag

Höhö. :DDD Lehet hangszigetelőként is jól működne a Neo.

Eldurrant az agyam és megint visszaállítottam (másodszorra 2 hét alatt) a telefont, annak reményében, hogy nem fogja többet kiírni sem a plusz egy új sms-t, sem az a nem fogadott hívást. Nem jött be.
Most akkor rendes gyári alapbeállításra állítom vissza csak még erőt gyűjtök. ROAR.
Amúgy most megint elkezdett nyiszogni a bal ezüst csík, valamint a jobb felső rész nyiszogását semmi stickit nem tudja megakadályozni, az Xperia feliratnál lévőről nem is beszélve.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1705) blt.62 válasza ajca (#1702) üzenetére


blt.62
őstag

Akkor most "Hanon" fórum társunk miről beszél? És nem csak ő mondja ezeket a recsegő-ropogó hangokat

MegtorloXp

(#1706) Hanon válasza blt.62 (#1705) üzenetére


Hanon
tag

Nem zárom ki a lehetőséget, hogy csak túlreagálom. Lehet amit én szőrszálhasogatok, az okostelefonoknál még normális.
Viszont ez az sms meg nem fogadott hívás olyan mértékben idegesít, hogy nagyon. Na. Azt hiszem mostmár képes vagyok a visszaállításra *nagy levegő*

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1707) adriano18 válasza Hanon (#1706) üzenetére


adriano18
tag

töröld ki a nem fogadott hivást :D meg am csak lehuzod az információs sávot és rámész törlésre, ennyi sztem nem okoz problémát minden bekapcsolásnál :d

[ Szerkesztve ]

(#1708) ajca válasza blt.62 (#1705) üzenetére


ajca
tag

Ja, még legalább ketten panaszkodtak erre,de elhiszed nekem a másik 1000 ember akinek nem recseg ropog az nem fogja ide megírni neked a fórumba? :D

(#1709) blt.62 válasza ajca (#1708) üzenetére


blt.62
őstag

Maximálisan igazad van ebben!!!!! Ne értsd félre a Neo egy baromi jó mobil,csak való igaz,hogy egy 70 rongyos telcsi ne ropogjon. De ha nem csinálja annak csak örülök,mert az N8-m akarom lecserélni egy ilyenre.

MegtorloXp

(#1710) ajca válasza blt.62 (#1709) üzenetére


ajca
tag

Nem fogod megbánni ha körültekintő leszel,mert hát mint látjuk mindenütt vannak elcsúszások :)(10 évig nokiás voltam én is picit melléfogtak szerintem a késlekedéssel,hogy nem váltottak hamarabb) :((

[ Szerkesztve ]

(#1711) blt.62 válasza ajca (#1710) üzenetére


blt.62
őstag

Megvárom míg valaki elcseréli az N8-m egy Neo-ra!

MegtorloXp

(#1712) Hanon válasza adriano18 (#1707) üzenetére


Hanon
tag

Ó, dehogynem idegesít. :DD
Amúgy az sms jelzést a hívás törlése nem oldotta volna meg. :D
Plusz titkon annak is örülök, hogy van egy rendszer, ami még olyan friss, hogy nagyjából gond nélkül le lehet gyalulni és kezdeni előről, nincs sok veszteség. Nem úgy mint pölö a PCm.

Hogy miért pont én kaptam ki a nyekergős telefont. Nincs igazság. Aaaagh.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1713) darvinya válasza Hanon (#1712) üzenetére


darvinya
titán

Tán nem bújt bele a kiskukac?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1714) adriano18 válasza Hanon (#1712) üzenetére


adriano18
tag

Én ha elolvasom az smst akkor már nem jelzi azt már ,csak az adatforgalom tiltást jelzi de engem nem zavar

[ Szerkesztve ]

(#1715) timirosicka


timirosicka
tag

segitsetek légyszi,valamit nagyon elszúrtam

este kipróbáltam a navigációt,ami tokéletessen mukodott.késobb egy kicsit nyomkodtam a telefonomat,valamit elállithattam és most már nem mukodik :W ,eloszor valamilyen beállitás menut dobott ki,persze én ott is áligattam,kódot adtam meg.
most meg ha belemegyek a menuben sim-kártya zárolásának beállitásait irja ki,és ha a billenytyuzárat oldom fel,akkor is kódot kér.
hogy tudom ezt vissza csinálni? :O

(#1716) skul0 válasza timirosicka (#1715) üzenetére


skul0
aktív tag

Nem állítottál be jelszavas védelmet? Mert ha igen de mégsem emlékszel a jelszóra akkor szerintem csak a szoftverfrissítés segíthet.

Picasa-s képfeltöltést akartam próbálni, de valami gebasz van, folyton "waiting to retry" felirat fogad, és nem tölt, ami így elég gyér. Ezt eddig nem vettem észre. Tapasztalta már valaki más is?

(#1717) szmatyi


szmatyi
tag

Frissítés érkezett. 4. valamennyi
Felnyomták a hangerőt, új grafikák,animációk, a háttérnál témák, stb.
remélem most javították a nem vagyok elérhetős hibát is!

(#1718) Kyller válasza skul0 (#1716) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem müxik. Néhány képnél írta csak ki. De akkor vissza és kijelöl újra, és megoszt picasa...És akkor az is felment!
Telenorbisok mikor kapják meg a frissítést végre?:D

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1719) adriano18


adriano18
tag

már igen jönne meg a telenornak is a frissités mert gyáááááááá

[ Szerkesztve ]

(#1720) adriano18


adriano18
tag

tudtokm ondani olyan progit hogy magyar nyelvű csatornákat tudok nézni? gondolok itt HBO :D :C

[ Szerkesztve ]

(#1721) cintula187


cintula187
addikt

Erre valaki?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1722) Kyller válasza cintula187 (#1721) üzenetére


Kyller
senior tag

Ha felteszed a Swipe-ot, akkor természetesen müxik. De azt nem tudom, hogy magyarul tud e...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1723) cintula187


cintula187
addikt

Ja hogy az is külön marketről leszedős történet. Gondoltam ezt alapból használható funkció. Értem, hát ennyire vagyok képben még az androiddal:)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1724) skul0 válasza cintula187 (#1723) üzenetére


skul0
aktív tag

(#1725) majkel válasza adriano18 (#1720) üzenetére


majkel
tag

Hacsak nincs az HBO-nak erre alkalmazása úgy nem hiszem, hogy tudnál telefonon HBO-t nézni.
De van amúgy olyan alkalmazás mely a teljesen szabadon elérhető csatornákat (M1, M2, Duna, HírTV, stb) képes streamingelni. De ha tényleg szeretnél TV-t nézni akkor a T-nél tudsz mobil TV-re előfizetni rendes csatornákkal.

Jobb megoldást nem tudok. Talán még az AXN Player vagy mi a 'zisten jöhet szóba. Ha jól emlékszem anno az előző generációs SE Xperia telefonokat látták el vele és lehet hogy még mindig csak az SE telefonjaira engedi letölteni a Market. Azon lehet (magyar nyelven is) nézni az AXN sorozatait.

Szerk: Olyat viszont el tudok képzelni, hogy ha van az asztali gépedben vagy laptopodban TV tuner akkor azzal meg tudod osztani a telefon irányába a TV képét.

[ Szerkesztve ]

(#1726) cintula187 válasza skul0 (#1724) üzenetére


cintula187
addikt

Köszönöm szépen. És ezek hogy működnek elindítom mint widgetet és "beépül" ha pl sms-t akarok irni?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1727) majkel válasza cintula187 (#1726) üzenetére


majkel
tag

Feltelepíted és a beállításokban kiválasztod, hogy melyik billentyűzetet használja. Ekkor a gyári billentyűzet helyett ez fog előjönni bármilyen szövegbevitel esetén.

(#1728) galacskov válasza blt.62 (#1705) üzenetére


galacskov
csendes tag

Ez tényleg egy olyan dolog, amit nehéz pontosan megítélni. Öcsémnek van GT540 Optimusa, annak van olyan hibája, hogy kicsit lötyög a jobb alsó sarkán az oldalsó borítás. De kb annyira, hogy észre sem lehet venni, ő is csak azután vette észre, hogy valami fórumon olvasta, aztán röhögött rajta, hogy ennyiből mekkora problémát csinálnak :D Itt meg ráadásul csak elvétve lehet hallani ilyet, én pl nem tapasztaltam, hogy bármi probléma lenne ezen a téren, egy-egy hibás darab meg bármilyen típusból előfordulhat, mert pl leesett a rakodás közben, vagy mittudomén. Ilyenkor persze, aki az ezerből egy hibásat kifogja, az szidja a gyártót, hogy milyen gány a készülék, pedig valószínűleg csak pechje volt, és inkább a szállítókat/rakodókat kéne szidnia. Úgyhogy mindig benne van egy ilyen a pakliban, amíg nincs népfelkelés miatt a fórumokon, addig azért nem kell tartani tőle, mert valószínűleg nem komoly a dolog ;)

(#1729) smallcurrant


smallcurrant
tag

én is Neo gazdi lettem !!! :D

(#1730) smallcurrant


smallcurrant
tag

merítsem le teljesen a kicsikét??? tudom, h nem kell kisütni, de csontra merítsem le ??

(#1731) rtzmp válasza smallcurrant (#1730) üzenetére


rtzmp
aktív tag

keress rá a "töltés" szóra a fórumon belül. Megtalálod a választ :)

ui.: ja, és grat a telefonhoz! Sok örömet a használatához.

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1732) smallcurrant válasza rtzmp (#1731) üzenetére


smallcurrant
tag

köszi a segítséget és a gratulációhoz :)

(#1733) csatakacsa válasza smallcurrant (#1729) üzenetére


csatakacsa
tag

Tudom hogy te sokszor kérdezted ezt mástól, ugyhogy most akasztják a hóhért.
Tehát hol vetted, mennyiért, milyen garival? :DD

Egyébként grat hozzá. :)

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#1734) smallcurrant válasza csatakacsa (#1733) üzenetére


smallcurrant
tag

kérdésedre a válasz:
http://nextelshop.hu/spd/unas_674118/Sony_Ericsson_Xperia_NEO_MT15i_Blue_1_ev_garancia
jah és köszi :D

(#1735) smallcurrant


smallcurrant
tag

hogy tudom kikapcsolni az összes hálózatot a telon??? ha csak wifi meg bluetotth marad meg MMS az bőven elég...nem kell nekem a wifin kívül net

(#1736) kurion válasza smallcurrant (#1735) üzenetére


kurion
senior tag

Apndroid. ez tiltja az adatforgalmat az az nem megy fel hálózatra

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1737) smallcurrant válasza kurion (#1736) üzenetére


smallcurrant
tag

nagyon kezdő vok érintőképernyős+androidos Neocskámmal..
lenne pár kérdésem?? melyik frissítést érdemes rárakni? hogyan kell rárakni?? a programokat hogyan kell felrakni a telóra??? köszi előre is!

(#1738) Hanon


Hanon
tag

Wtf, nagyon érdekes dolog folyik a galériámban.
Szóval, gondolom a facebook képeim a facebookkal való szinkronizálás után kerültek bele. A kutya se kérte de nem baj, legyen. De akkor a profil fotók miért nincsenek itt? Gondolom csak az általam létrehozott albumok vannak itt, oké. De. Nem lehetne ezeket eltűntetni? Semmi szükségem rá, törölni meg nem enged, hanem ha rámegyek egy képre akkor felajánlja, hogy kommenteljek alá. Bwagh.
Aztán egyszercsak idekerüt egy "android" nevű mappa, egy darab kisméretű ikonnal. Ezt lehet törölni, de félek hátha hozzá van randelve valamihez és akkor annak eltűnik az ikonja.
És olyan létezik, hogy temporary mappa? Mert az előbb volt egy "dashboard" nevű, tele kis ikonokkal, meg mégegy "settings" nevű, 2 darab kis ikonnal - mostanra eltűnt. Érteni akarom, hogy ez micsoda. :O

Azt hiszem perpillanat más bánatom nincs. :D

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1739) Hanon válasza Hanon (#1738) üzenetére


Hanon
tag

Höhö, oké bocs, facebook képeket véletlenül sikerült megoldani. Bár most meg se tudnám mondani, hogy sikerült, de mindegy is. De azok a temp albumok creepyk voltak, és még mindig gőzöm sincs hogy kerültek oda.
Btw első fórum post Neoròl. :D

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1740) adriano18 válasza smallcurrant (#1737) üzenetére


adriano18
tag

Beállitások --> vezetéknélküli éshálozati beállitások ----> mobilhálozatok ----> Adatok engedélyezése pipát vedd ki onnan, igy az adatforgalmad lelesz tiltva és nem megy fen internetre, csak wifivel lehet..

Van két megoldás:

Benyomod a Wifit, csatlakozol egyre elinditod a Marketet, és onnan töltögeted le (ott van mellette az osztályzat és az hogy ingyenes vagy nem ingyenes, Free az ingyenes..)

Vagy:

Letöltöd marketről az Astro file managert, feltelepited rákötöd gépre a mobilt létrehozol egy valamilyen nevű mappát oda berakod az apk kiterjesztésü progikat, aztán astroba megkeresed és rányomsz és telepiti (közbe kérdez egy-két dolgot) Ehhez azonban engedélyezni kell az ismeretlen forrásokat..... Beállitások ---> Alkalmazások ---> Ismeretlen forráshoz teszel pipát

Frissités:
Felrakod gépre a PC compation progit linkje: http://www.sonyericsson.com/cws/support/mobilephones/downloads/subject/pccompanion/xperia-neo?cc=hu&lc=hu

aztán csatlakoztatod a telefont (leirja hogy kell ha nem tudnád..) és a progiba a Mobil képe melett ott van hogy telefon frissitése.... ha nem talál akkor azt irja ki hogy a telefon naprakész..

[ Szerkesztve ]

(#1741) laspring


laspring
tag

Tegnapi produkciója a telefonomnak:

Bejövő hívásnál elfelejtette kirakni a felvevő sávot :DDD
Nem tudtam felvenni a hívást, hiába simiztem a sáv hűlt helyét
Most először volt ilyen, jó lenne ha utoljára

(#1742) rtzmp válasza adriano18 (#1740) üzenetére


rtzmp
aktív tag

a szoftver frissítéssel csak óvatosan, amennyiben telenor-s kártyád van és független a készüléked, mert nekem a szoftver frissítés (én seus progival csináltam) után nem lehetett beállítani a net-t (már ha kell). T-s és vodafonos kártyával csont nélkül sikerült, csak épp telenorossal nem. Én - elvileg - ma megyek érte a szervízbe, hogy downgrade-ljék, vagy tudomisén mi, csak oldják meg...

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1743) laspring válasza rtzmp (#1742) üzenetére


laspring
tag

És honnan tudja a telenoros paraszt, hogy már frissíthet?

(#1744) smallcurrant válasza adriano18 (#1740) üzenetére


smallcurrant
tag

köszi nagy segítség voltál :D THX!

(#1745) rtzmp válasza laspring (#1743) üzenetére


rtzmp
aktív tag

hm, azért bátorkodtam ezt írni, hogy ne járjon esetleg úgy, ahogy én. És azért írtam azt is, hogy ma mennék érte - már ha kész lesz, hogy tudjam írni a fórumba is, mi volt a baja. Esetleg innen. De az is lehet, hogy nincs összefüggés, és az én telóm egyedi eset.

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1746) adriano18 válasza rtzmp (#1745) üzenetére


adriano18
tag

A nem hivatalos ROMokat az SE-nél a SEUS nevű szoftverrel szokták feltenni. Ezekben általában nem működik minden hibátlanul.

talán ezért nem volt jó (egy nagytudású hölgy irta)... pc compationnal kell frissiteni az keresi hivatalos frissitést.... meg úgy 100% hogy a garancia is megmarad...

(#1747) rtzmp válasza adriano18 (#1746) üzenetére


rtzmp
aktív tag

A seus - gyári progi. Amint rádugtam, a netről leszedte a friss progit és már telepítette is. Én semmi extra-t nem csináltam. Ezek szerint a hivatalos progi nem hivatalos ROM-t szedett volna le? No comment...

Gari meg nem érdekel (úgy is csak bolti van), mert így is beviszem a hivatalos szervizbe, max fizetek érte.

Épp most hívtak, hogy másik szoftvert kellett rá rakni és már mehetek is érte...

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1748) jameswarn válasza galacskov (#1728) üzenetére


jameswarn
csendes tag

Jó hát az emberek mindig háborognak a fórumokon. Legalább is ez jön le folyton. Egy másik telefon topikjában már lezajlott egy ilyen rövid párbeszéd:

- Ez a telefon biztos jó? Mert elég sokszor olvasok itt nyafogásokat, hogy valami nem megy és segítsenek.
- Szerinted egy Mobilaréna "Különösen Ajánlott" plecsnis telefon szar? Jó, hogy egy fórumon többségben vannak a segítséget kérők, hiszen akinek nincs kérdése az nem jön kérdezni, hanem vigyorogva használja.

Szóval ebből még kár következtetéseket levonni. Az iPhone esetében felfújták a térerő problémát, a Motorola Defy esetében felfújták azt, hogy nem minden készülék tökéletesen vízálló és szinte minden más készüléknél vannak apró gondok amik a fórumokon túl nagyra lesznek nagyítva.

"Utálom a hétfőket!" - Garfield

(#1749) skul0 válasza adriano18 (#1746) üzenetére


skul0
aktív tag

Nehogy azt mond már, hogy a SEUS nem gyári szoftvert tesz fel. Ez a program a SE sajátja, mindig is azt a célt szolgálta, hogy legálisan tudja vele frissíteni a telefonja szoftverét az ember. Nekem PC Companionnal nem sikerült frissíteni, ezért SEUS-sal frissítettem, de szerintem a gari az nem ugrott tőle.

(#1750) rtzmp válasza rtzmp (#1747) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Nos, downgrade történt. Visszarakták a 3.0.1.A.0.145 build verziót.

Tehát a tapasztalat: aki telenoros kártyával rendelkezik és független telefont használ, az számolhat azzal eshetőséggel, hogy az új 4.0.A.2.368 build-s szofverben nem fogja tudni a netet használni.

Én így jártam.

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.