Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Dhampir


Dhampir
félisten

Eddig hogy vált be a teló, elégedettek vagytok vele? Egyenlőre X8-at használok, picit gyűjtenem kell a Neora. :)

(#1802) iidavid válasza Dhampir (#1801) üzenetére


iidavid
csendes tag

Viszonyítási alapom nem igazán van (faternak van egy Wave-e, dehát az ugyebár Bada) de nagyon meg vagyok vele elégedve. Imádom a telefont :)) Nem akad, szép a kijelzője ami számomra se nem túl nagy se nem túl kicsi. A fényképező minősége is tökéletes nekem. Szóval nem bántam meg, hogy megvettem! :C

[ Szerkesztve ]

(#1803) skul0


skul0
aktív tag

Nekem jelenleg vacakol a facebook app, nem tudom másnál is hasonló-e a helyzet, hogy nem engedi bejelentkezni. Barátnőmébe be tudok jelentkezni, csak a sajátomba nem. Ettől függetlenül a telefon szuper.

(#1804) eladogeppc válasza ajca (#1800) üzenetére


eladogeppc
veterán

Mert pl. Nfs shift sem akar kartyara menni. 28mb-ot foglal a 384 mb bol. A tobbi resze termeszetesen a kartyara telepul.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1805) kurion válasza Dhampir (#1801) üzenetére


kurion
senior tag

Hát a kijelzője nem sokkal rosszabb mint az SGS2-jé (Kinek mi a rossz persze nekem a Neo-é jobban tetszik mert nagyon élethű képet ad vissza.) Lefagyasztani/rebootig még nem sikerült kínoznom. (Eddig minden androidos telefont ami a kezembe került meghalt 10 perc után köztük az x8 és a galaxy mini is)

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1806) Dhampir válasza kurion (#1805) üzenetére


Dhampir
félisten

Az X8-al szerzett nagyon kedvező tapasztalatok után még nyitottabb lettem a Neora. :)

A Neonak érzékeny a WiFi antennája?

Az X8 antennája nagyon jó képességű, emlékeztet a régi HP iPAQ Voice Messenger telefonom antennájára, az látott ilyen sok hálózatot egészen messziről is.

Sokkal érzékenyebb, mint az alábbiakban próbált telefonok antennája:
Wave II, Ace, SGS, LG Optimus 7, Nokia E61

Az első négy az X8-hoz mérten a hálózatoknak csak a felét- vagy kevesebb, mint a felét látja, a Nokia pedig mindebből a negyedét.

Hangminőségben a Nokia E61 szerepel jól az X8 mellett.

Gondolom, hogy a Neo a dupla mikrofonjával és xLOUD-dal szépen szólaltatható meg.

[ Szerkesztve ]

(#1807) Teaway válasza skul0 (#1803) üzenetére


Teaway
veterán

"Barátnőmébe be tudok jelentkezni"

Én kérek elnézést! :)) :DDD

Nincs itthon csokid??

(#1808) waterphone


waterphone
tag

Van akinek sikerült megfelelő autós tartót venni a Neohoz?

Szeretnék én is venni, de nagyon nem mindegy a gombok elhelyezkedése, stb miatt, és látatlanban képek alapján nem egyszerű dönteni.

(#1809) laspring válasza waterphone (#1808) üzenetére


laspring
tag

Itthon specifikus tartót még nem láttam neo-hoz.
Én ilyet vettem: [link]
A kengyel az szuper, a felső fele rugó ellenében hátrahajlítható és így belecsúszik felülről a telefon. A kengyel rögzítése a tartóhoz gagyi, mert nem forgatható... a szellőzőrácsos tartó meg vagy jó a kocsidhoz vagy nem

Egyik topiktárs pedig ilyet rendelt: [link]
Még nem nyilatkozott róla...

(#1810) Kyller válasza waterphone (#1808) üzenetére


Kyller
senior tag

Én rendeltem azt a tartót, amit a kollega belinkelt alább. Szerintem szuper, pont beleillik a telefon, így nem lötyög benne, R-GO nem karcolja a felületet. A kar nagyon erős, alig lehet hajlítani, így a zötykölődéskor se mozdul el. 360fokban lehet csavargatni a bölcsőt, majd meg lehet húzni egy csavart, így fix pozicióba lehet állítani. Először rosszul tettem bele a telót, így az oldalsó pöcök megnyomta a volume gombokat...furcsa is volt, hogy nem navigál hangosan az IGO :DD

Nagyjából ennyi, nekem nagyon bejött!

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1811) waterphone válasza laspring (#1809) üzenetére


waterphone
tag

laspring, Kyller: Köszönöm a válaszokat!
Jól megrendelem valamelyiket.

(#1812) stul87


stul87
tag

Tudom nem a legjobb helyen kérdezem,de mit kell ahhoz tennem, hogy teljesen új,gyári állapotba hozzam újra a telefont,mert már tele van minden szarral amit nem használok, mostmár tudom,hogy mit hagynék fent,és mi nem kell. Itt is újra kell telepíteni,mint egy pc-t? Vagy csak factory reset és egy formázás?

"csak a pubg!" by Sz

(#1813) bazsi0322


bazsi0322
tag

A nextel-nél már "csak" 73 850 Ft :C

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#1814) Dhampir válasza bazsi0322 (#1813) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak 1 év forgalmazói garanciával, plusz meg kell venni hozzá a HDMI-kábelt, amit a Telenor egyben ad hozzá.

(#1815) adriano18


adriano18
tag

telepitette már valaki az új marketet? nekem kinézetre marhán bejön :D

(#1816) ricco25 válasza Dhampir (#1814) üzenetére


ricco25
csendes tag

Mivel Telenoron kívül mindenhol csak forgalmazói garival kapható nyilván azzal van...

[ Szerkesztve ]

(#1817) kurion válasza adriano18 (#1815) üzenetére


kurion
senior tag

Nekem az előző szovfton telepítve volt és igen pofásra sikeredett az biztos.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1818) Engikrisztus válasza bazsi0322 (#1813) üzenetére


Engikrisztus
tag

Így van!Én is onnan rendeltem ,szombatra jön meg.Érdemes volt várni egy kicsit,mert múlt héten még 4-el több volt.Kíváncsi vagyok,mennyire fog tetszeni.N82-ről váltok neo-ra.

[ Szerkesztve ]

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#1819) kurion


kurion
senior tag

október környékén jön a 2.3.4 bővebb info Seria

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1820) Exini


Exini
csendes tag

Hy! A nextel-től érdemes megrendelni a telót? Milyen tapasztalaitok vannak a nextellel kapcsolatban,megíz6ó? Minden tartozékot adnak hozzá?

(#1821) iidavid válasza kurion (#1819) üzenetére


iidavid
csendes tag

Nagyon várós ez a 2.3.4. Főleg a 3D panoráma funkcióra leszek kíváncsi, nameg végre lehet programok nélkül is képernyőfelvételt készíteni.
A Neo V-ben kicsit furcsállom, hogy az eddigi információk alapján minden megegyezik a sima Neoval, csak a 8MP-s kamerát 5MP-sre cserélik és más színvariációk lesznek.

(#1822) trita válasza Exini (#1820) üzenetére


trita
tag

Nagyon megbizhatóak.Nekem ez a második telóm,amit tőlük rendeltem.olcsóak és megbizhatóak.minden gyári tartozékot adnak,plusz ha pik pak pontba kéred,akkor még postaköltség sincs.

Rita

(#1823) kurion válasza iidavid (#1821) üzenetére


kurion
senior tag

Még egy külömbség. A 8gb-s kártya helyett csak 2gb-s kártya lesz a csomagban. Ettől valamivel olcsóbbb lesz a készülék és több vásárló miatt hamarabb jönnrk majd a főzött romok. Anyi hogy a kameránál kell majd basztatni a romot hogy ne kúrja szét a sima neo-ba a kamerát.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1824) Engikrisztus válasza Exini (#1820) üzenetére


Engikrisztus
tag

Itt olvashatsz a boltról véleményeket:
http://www.arukereso.hu/stores/nextel-astoria-mobilszakuzlet-es-webaruhaz-s31844/velemenyek.html
Nekem ez az első rendelésem tőlük,bár még nem vettem át a telefont,eddig pozitív a véleményem a boltról.A rendelés után udvariasan fölhívtak és elmondták hogy mikor és hol vehetem át a csomagot.Minden gyári tartozékával adják a telefont.
Egyébként most néztem rá megint az oldalukra és egy ezrest "visszaemeltek" az árán. :Y

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#1825) Exini válasza trita (#1822) üzenetére


Exini
csendes tag

És ha vmi gond lesz a telóval,hova forduljak? Garanciát is adnak hozzá ugye?

(#1826) <Krissz>


<Krissz>
csendes tag

Haly! Lehet lesz egy Neo-m kékben, később ha megjelenik a Neo V ,akkor lehetőség van arra,hogy veszek egy Neo V fehér elő-,hátlapot és ráteszem a sima Neora? Úgy olvastam,hogy szinte mindenben megegyeznek

(#1827) Füge93 válasza Exini (#1820) üzenetére


Füge93
csendes tag

Üdv!

Én is tőlük rendeltem a telómat, igaz én személyesen bementem érte. Szeretem megnézni a dolgokat és így biztosabb :) Elégedett vagyok én is, minden rendben volt. És tényleg meglepő, hogy 1000-et visszaemeltek az áron. Valószínű nem én voltam az egyetlen, aki a 73850-es árnak már nem tudott ellenállni, pedig én azért egy ideje már gondolkodtam a telefonvételen.

(#1828) iidavid válasza <Krissz> (#1826) üzenetére


iidavid
csendes tag

Ezüst és piros előlapokat/hátlapokat már most is lehet venni. Viszont a fehér az talán a virágmintás lesz, szóval inkább lányoknak van kitalálva :DDD .

(#1829) kurion válasza iidavid (#1828) üzenetére


kurion
senior tag

A virág mintás ezüstös lesz és a a gehér pedig simán matt semmi minta csak a szokásos logó és a hd gelirat

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1830) <Krissz> válasza kurion (#1829) üzenetére


<Krissz>
csendes tag

Tehát nyugodtan megvehetem a sima Neora is majd?

(#1831) <Krissz>


<Krissz>
csendes tag

Szerintetek milyen a Neo képernyője a Samsung galaxy s amoled-es kijelzőjéhez képest?

(#1832) Füge93


Füge93
csendes tag

Üdv mindenki!

Van valamiféle driver a Neo-hoz? Ugyanis rádugom a gépre, felajánlja a telón a PC Companion telepítését, dolgozgat egy kicsit aztán nem sikerül telepíteni. Mi a teendő?

(#1833) kurion válasza <Krissz> (#1831) üzenetére


kurion
senior tag

Én s2 melett néztem meg és nem láttam azt a külömbséget amit írnak. Sőtt a kijelzője nem is a valóságot mutatja inkább túszinezi ami nem mindig jó.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1834) Füge93 válasza Füge93 (#1832) üzenetére


Füge93
csendes tag

Probléma megoldva, valószínűleg nem nagyon szerette az USB 3.0-t, másik lyukban már ment :)

(#1835) bazsi0322


bazsi0322
tag

Olyan élő háttérképet lehet rá tenni ami az akku töltöttségét jelzi??
Pl: 1 pohár tele sör van a képernyőn és úgy fogy a pohárból a sör ahogy az akksi merül

Remélem nem hülye a kérdésem és megértettétek, hogy mit is szeretnék :D

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#1836) Teaway válasza bazsi0322 (#1835) üzenetére


Teaway
veterán

Hűűccsé' be egy karton sört, és idd meg...mindenki jobban jár :DDD

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#1837) rtzmp válasza bazsi0322 (#1835) üzenetére


rtzmp
aktív tag

ha rákeresel az "akku beer" szavakra a marketen, akkor nem egyet fogsz találni :-)

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1838) bazsi0322 válasza rtzmp (#1837) üzenetére


bazsi0322
tag

Ha meglesz a telóm akkor mindenképpen rákeresek :D
Köszi a választ.

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#1839) rtzmp válasza bazsi0322 (#1838) üzenetére


rtzmp
aktív tag

már most is tudsz csemegézni az android marketen

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1840) Dhampir válasza rtzmp (#1839) üzenetére


Dhampir
félisten

Reklámmentes? Az ingyenes Markettal az a baj, hogy némelyik letöltött program undorító reklámokat tol az user arcába.

(#1841) €uro


€uro
őstag

Üdv!

Rövid beszámoló a ZAGG fóliáról.

Négy óráig tartott mire a hat fóliát felvarázsoltam a mobilra. A végén már minden bajom volt. Az eredmény ugyanakkor mindent felejtet.

Egyszerűen annyira jó! Nagyon elégedett vagyok vele. Tökéletes. Nem látszik, hogy körbe van fóliázva. Csak a fogása más, és az is csak nekem, azok után, hogy tudom, hogy előtte milyen volt. Így nem annyira csúszós a felülete. De ez egyáltalán nem zavar. Ugyanúgy néz ki, mintha nem lenne rajta, és így nem kell hozzá tok.

(#1842) Hanon válasza Dhampir (#1840) üzenetére


Hanon
tag

némelyik
Úgy érted minden második? :DD

Itt vagyok még és stalkolok. Egyik nap eldurrant az agyam és meg lett nézetve a telefon a bótba'. Azt a választ kaptuk, hogy mertezműanyag. (viccért köszönet Dhampirnak).

Szóval hja. Van egy közel 100.000 forintos telefonom ami úgy nyeszeg mint valami rosszul összefröccsentett játék. Amibe papírdarabokat rakosgatok.
Az élet amúgy szar?
Ugyanmár, azért szeretem.

Meg ki kell emelnem, hogy mennyire IMÁDOM a zenelejátszó effektjeit. Artwork alatti kis highlightra és szintén színben harmonizáló számcímekre gondolok. Ez annyira aranyos, nem hiszem el, hogy még erre is képes volt gondolni valaki.

És na. Most komolyan. Inkább egy nyikorgó Neom legyen mint egy megrepedt Arcom. Hámostnem.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1843) hurrikan


hurrikan
addikt

Kellene egy kis segítség!
Telenorosok és különböző régiójú függetlenesektől.
FLASHTOOL topikunkban szeretnénk létrehozni a különböző FLASHTOOL-al felrakható szolgáltatós és fügegtlen szoftver verziókat.

Amiben a segítségeteke kellene (egy mappa a frissítési fájlból):
Ha SEUS-sal csináltad a frissitést akkor itt találod
c:\Program Files\Sony Ericsson\Update Service\db\13740270\blob_fs\
elég ha a blob_fs mappát becsomagolod és felteszed

Ha PC Companionnal / PCC / csináltad akkor meg itt találod
c:\ProgramData\Sony Ericsson\Update Engine\db\13740270\blob_fs\
elég ha a blob_fs mappát becsomagolod és felteszed

meg azt volna jó tudni hogy akkor milyen verziójú, pl mire frissítettél és pl Német független, vagy stb. Ha nem tudod elég odaírnod magát az SI számot amit a build.prop-ban találsz. Abból majd tudjuk. Főleg szükség lenen Telenorosok segítségére.

A szóban forgó tiopikjaink ahova elkészítenénk az FLASHTOOL-os ROM-okat:
FASHTOOL HASZNÁLATA ÉS SZOFTVEREK
Garancia visszaállító topik

Előre is köszönjük a segítséget mindekinek! Ezzel másokon segítetek!
Itt egyébként mindenféle témát, Root információkat megtaláltok a készülékkel kapcsolatban: Xperia neo/pro/neoV topik

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1844) Dhampir válasza Hanon (#1842) üzenetére


Dhampir
félisten

Meg ki kell emelnem, hogy mennyire IMÁDOM a zenelejátszó effektjeit. Artwork alatti kis highlightra és szintén színben harmonizáló számcímekre gondolok. Ez annyira aranyos, nem hiszem el, hogy még erre is képes volt gondolni valaki.

Gonosz leszek, 40-55 pezetáért beszerezhetőek: [link] [link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#1845) €uro válasza €uro (#1841) üzenetére


€uro
őstag

*feledtet

(#1846) adriano18 válasza €uro (#1845) üzenetére


adriano18
tag

akkor szépen rálehet tenni? nem lóg rá a müanyag szélére a kijelző része? a kijelzővédő szélét is rátudtad simitani?

am én nem a zaggtól hanem Clear Protectorost rendeltem, ami ugyan azt tartalmazza csak nincs benne spray... szappanos vizzel kell feltenni XD

(#1847) €uro válasza adriano18 (#1846) üzenetére


€uro
őstag

Mindegyik fóliát szépen rá lehet tenni. Mindegyiknek pont jó a mérete.

A kijelző fóliája a bal felső oldalával és a bal alsó széléével kicsit rálóg a keretre. Az én figyelmetlenségem volt, egy kicsit ferdén tettem fel. De nem látszik ez sem, csak ha nagyon nézi valaki.

Egy kicsit még használom így a telefont, aztán majd kérek rá új fóliát. Annak felrakásában már gyakorlott leszek, és tökéletesen be tudom vele vonni a mobilt. Bár, mint mondtam - így is teljesen rendben van.

(#1848) adriano18 válasza €uro (#1847) üzenetére


adriano18
tag

de az ilyen karcmentes fóliákat lelehet venni és lemosni nem aztán ujra rárakni?
a rosszabb fóliáknál is igy van.... amit vettem legalábbis

[ Szerkesztve ]

(#1849) Hanon


Hanon
tag

Najólvan ha már itt vagyok.

A képernyő és teljes telefon átmelegedáse (de nem csak olyan "langyosan") másfél percnyi, teszem azt angry birdsözés után normális? Értem én, hogy valamennyire ígyis úgyis bemelegszik, de ilyen gyorsan és ennyire?

Valamint. Mégegy olyan kérdés amire úgysem lehet választ adni ha valaki nem látja, de azért kiadom magamból. Néha (annál azért gyakrabban) egyszercsak megvillan a képernyő - egy pillanatra elsötétedik, aztán vissza. Eleinte azt hittem, azért van, mert rácsúszott az egyik ujjam a fényérzékelőre, de épp az előbb ugyanezt játék közben produkálta, úgy, hogy az érzékelőre direkt figyeltem.
Miért lehet ez?

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1850) Turbochiken


Turbochiken
csendes tag

Hali!
Én Myscreen márkájú fóliát rendeltem hozzá (nekem elég ha csak a képernyőt védi, szeretem a tokom), de borzasztó szar, rálóg teljesen az oldalakra, még a boltban is mondta a szaki, hogy ez nagyon kaki, visszaisadta a fólia árát, ami szép, csak fólia még mindig nincs a telómon... Szóval olyat nevegyetek! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.