Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) sunahunter válasza Meecklos (#2250) üzenetére


sunahunter
senior tag

Pont onnan nem vettem. 2 ok miatt is.
Amit legolcsóbban hirdetnek az nincs, több hetet kell rá várni, és angol, magyar nyelv nincs benne, valamint doboz nélkül kínálják. Ez nekem felér egy átveréssel. Mégpedig azért, mert elsorolja a csaj az árakat, megrendelem a legolcsóbbat, és utána mondja, hogy ja, az nincs is. Olyan átbaszós reklám vagy mi ez.
A következő lépcső a 74.000ft, viszont a partnerogsm-nél mindez megvan 71.000ft-ból. Rendeltem már innen is, onnan is, viszont a gsmline-tól nem fogok többet.

(#2252) hitman, válasza sunahunter (#2251) üzenetére


hitman,
őstag

És ott 71-ért bolti garis?(gondolom)
Mert nem írja a telónál de jobb oldalt fel van sorolva a márkák gyári garancia ideje.

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#2253) waterphone válasza Kyller (#1810) üzenetére


waterphone
tag

Kedves Kyller,

Most jött el pillanat, hogy rendelek többek között autós tartót is, és azt szeretném tudni, hogy
amit te rendeltél ahhoz adtak autós töltőt is? Elvileg azt írják, hogy tartalmazza a csomag, de fura hogy egyik képen sincs rajta.

[link]

Előre is Köszi a választ.

Amúgy rendelek hozzá micro hdmi - hdmi átalakítót, és majd okosan netezek + videózok a plazma tv-n :) mert a gyári kábele baromi rövid.

[ Szerkesztve ]

(#2254) Kyller válasza waterphone (#2253) üzenetére


Kyller
senior tag

Kedves vízitelefon! :)

Igen adnak hozzá töltőt, elég gagyi kinézetű, de maximálisan ellátja a feladatadát, csavart a kábele, mint a nagyanyám telefonjáé, szóval nagy távolságokba el lehet húzni... :)
Én teljesen elégedett vagyok a tartó/töltő párossal! Csak ajánlani tudom!

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#2255) waterphone válasza Kyller (#2254) üzenetére


waterphone
tag

Kedves Gyilok,

Borzasztó hálás vagyok a gyors válaszodért, és 10telettel megengedem, hogy egyszerűen vizifon-nak szólíts :)

Köszi a köszit

(#2256) Kyller válasza waterphone (#2255) üzenetére


Kyller
senior tag

Nagyon szívesen! Megtisztelő kedvességed! :)

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#2257) BaLee válasza Kyller (#2254) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Az amazonról lehet ide rendelni, vagy honnan rendelted? Ha lehet ide akkor mennyi a posta?

(#2258) Kyller válasza BaLee (#2257) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem összevissza postaköltésggel együtt £13.10 volt. Amazonról rendeltem, teljesen jó.

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#2259) BaLee válasza Kyller (#2258) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Mennyi idő alatt jött meg?

(#2260) Kyller válasza BaLee (#2259) üzenetére


Kyller
senior tag

Elég hamar, kb 1 hét, vagy még kevesebb, noha 2 hetet írtak az Amazonon... :))

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#2261) bazsi0322 válasza kurion (#2246) üzenetére


bazsi0322
tag

Tudnál nekem segíteni a beállításában?? PM-ben is jó! Köszönöm előre is :)

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#2262) marlboromen válasza waterphone (#2253) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Mi ezt rendeltük meg, ha megjön majd beszámolok.[link]

(#2263) BaLee válasza marlboromen (#2262) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ez is jónak tűnik.

Én mondjuk ezzel szemezek: [link]

Igaz árban több, mint amiket linkeltetek, de ez jó más telefonhoz is ha lecserélem majd valamikor, meg origi SE szivargyújtó töltő van hozzá.

(#2264) laspring válasza BaLee (#2263) üzenetére


laspring
tag

Semmiképpen nem ajánlom!
Az ilyen oldalról megszorítja a telefont tartók használhatatlanok neo-val, mert a hangerőgombot megnyomja és leveszi a hangot a készülékről. Navigációnál ez nem előny :)

(#2265) Kyller válasza laspring (#2264) üzenetére


Kyller
senior tag

Pontosan! Én is szívtam vele, mert fordítva tettem bele a tartóba, és csodálkoztam hogy nem hangos a navigáció...És a képen is rosszul van betéve, elnyomja a hangerőt az oldalsó pöcök...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#2266) sunahunter válasza hitman, (#2252) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nem tudom, nekem nem volt szempont. Garis, oszt annyi :)
Eddig egyetlenegy telefonom xart be, az is a buherától(Blade), pedig évente vagy 3at elhasználok, szóval mindegy a garancia nálam.


(#2264) laspring
Nekem oldalt fogó van, a szivacs nem nyomkodja a hangerőt. 1x beállítottam a tartót, és fentről csúsztatom bele a tellát, így okés.

[ Szerkesztve ]

(#2267) BaLee válasza laspring (#2264) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Még jó hogy szólsz, kösz! :)

Akkor rendelek egy ilyet amit belinkeltetek.

(#2268) bazsi0322


bazsi0322
tag

Vki adhatna tanácsot az akksival kapcsolatban, mert viszonylag gyorsan merül...
Lehet amiatt, hogy frissítettem a szoftvert?

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#2269) chaval válasza BaLee (#2267) üzenetére


chaval
tag

1
2
3

(#2270) sunahunter válasza chaval (#2269) üzenetére


sunahunter
senior tag

Ez szerintem ultragagyi összeállítás, pláne ehhez a telefonhoz.

(#2271) gasprix


gasprix
csendes tag

Sziasztok

Nekem olyan problémám lenne hogy nem tudok tölteni a márketről.
Azt írja starting download ...és nincs tovább
2 napja vettem a telcsit telenor-nál
Először tökéletesvolt majd gondoltam nyomok 1 gyári beálítások visszaállítása parancsot, és azóta nem tölt le.
Ha van ötletetek, előre is köszönöm. ÜDV

(#2272) chaval válasza gasprix (#2271) üzenetére


chaval
tag

A böngésző normálisan üzemel?

(#2273) gasprix válasza chaval (#2272) üzenetére


gasprix
csendes tag

Azzal nincs semmi gond, visz mindent.

(#2274) #17283328


#17283328
törölt tag

Sziasztok !

Hogyan lehet a menüben elrendezni az ikonokat ? Telepítettem csomó játékot, meg appot, és ahogy telepítettem úgy vannak sorba és ha töröltem valamit akkor ott egy "lyuk" maradt üres az ikon helye és lapozol tovább a menüben akkor ott vannak a többi alkalmazások. Tudom, hogy van ikon rendezés pl.: méret szerint, telepítés ideje szerint, legtöbbet használt etc. De nekem olyan kellene, hogy én huzogatom meg rendezgetem az ikonokat az oldalon a menüben. Mert az egyéni rendezéssel csak úgy van de nemtudok semmit sem arrébb húzni meg ilyenek.

Remélem értitek mire gondolok. Köszönöm a helpet.

(#2275) #17283328


#17283328
törölt tag

uhh rájöttem mekkora láma vagyok... a jobb alsó ikont kell megnyomni a mozgatáshoz... és lehet huzigálni..én meg azt hittem az csak arra, jó hogy így mozogjanak az ikonok dizájnosan :DD

(#2276) trita


trita
tag

Ujabb kérdés:(hozzátok kedves segitőkész barátaim) ;) Ha beállitottam,hogy rezegjen(gombnyomásra,stb mindenre)akkor miért nem rezdül?imádnámazt a kis rezgő isszajelzést.Fiamtelója (harmad ennyibe került)mégis rezdül. :O

Rita

(#2277) papi77 válasza trita (#2276) üzenetére


papi77
addikt

sajna,csak a fizikai gombok rezegnek...

Az első: NOKIA 1611

(#2278) trita válasza papi77 (#2277) üzenetére


trita
tag

Hát köszi.szomorú vok. :(((

Rita

(#2279) papi77 válasza trita (#2278) üzenetére


papi77
addikt

én is,hidd el! :(

Az első: NOKIA 1611

(#2280) rtzmp válasza trita (#2278) üzenetére


rtzmp
aktív tag

tárcsázáskor és sms/email íráskor is rezeg. Ez utóbbi(ak)nál gyengébben (alig érezni).

beállítások > nyelv és billentyűzet beállításai > nemzetközi bill > alsó pipa

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2281) Rickazoid válasza papi77 (#2277) üzenetére


Rickazoid
addikt

A fizikai gombok rezegnek? Nekem nem, pedig be van állítva, azt hittem az valami Android bug, hogy csak a kapacitív gombokat rezegteti, amik itt nincsenek.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2282) trita válasza papi77 (#2279) üzenetére


trita
tag

Nekem most probálgatom akkor se rezeg.Vagy én vok keta? :W

Rita

(#2283) trita válasza trita (#2282) üzenetére


trita
tag

Tárcsázáskor,és sms nél valóban rezeg az ok.de az kevés.

Rita

(#2284) fteebee


fteebee
csendes tag

Sziasztok! Tudnátok mondani olyan boltot Bp-en vagy Pest megyében, ahol van próbakészülék, azaz meg lehet nézni, kézbe lehet venni egy Neo-t ill. Ray-t? Akiket kérdeztem (Speedshop, Xxlgsm, Gsmline) ott nincs... Előre is köszi!

(#2285) rtzmp válasza fteebee (#2284) üzenetére


rtzmp
aktív tag

én most jártam pórul ray-jel [link]. (ma van egy a nextelnél)

neo-t javaslom.

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2286) #17283328


#17283328
törölt tag

Nemtudom miért vagytok oda ezért a rezgetését... hamarabb leszívja az akksit... plusz engem idegesített is előző telómon is samus5230-on is rögtön kikapcsoltam, itt meg külön jó, hogy nem rezeg orrba-szájba minden tapizársa... felesleges szerintem a visszajelzés merthát látod a szemeddel, hogy mi történik :)

(#2287) trita válasza #17283328 (#2286) üzenetére


trita
tag

Kinek a pap kinek a papné. :Y

Rita

(#2288) chaval


chaval
tag

Valahogy be lehet lőni hogy a menü lefele görgetős legyen és ne oldalra lapozós?:)

(#2289) rtzmp válasza chaval (#2288) üzenetére


rtzmp
aktív tag

másik launcher, pl. a launcher pro-nál olvastam a függőleges menüt

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2290) trita válasza chaval (#2288) üzenetére


trita
tag

Igen.A 3D shell -nél is olyan(igaz az fizetős,de király). :C

Rita

(#2291) Loituma69


Loituma69
őstag

Nem működik a Store ráklikkelekés semmi, egy halom szöveg jön be az oldal programozási szövegei jönnek be. Mit lehet ilyenkor tenni? Újraindítottam a telot akkor sem műxik.

(#2292) rtzmp válasza Loituma69 (#2291) üzenetére


rtzmp
aktív tag

passz.

próbáld meg a Android appz - szoftver kibeszélő topik /Nincs warez!/ fórumon, hátha ott tud vki segíteni

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2293) skul0


skul0
aktív tag

Kamera lenémításához csak én vagyok balfék vagy valóban nem lehetséges? Analízis előadáson ülök és nagyon jó lenne, ha tudnék lőni pár fotót sunyiba.

(#2294) Abus2 válasza skul0 (#2293) üzenetére


Abus2
tag

Kamera bekapcs, bal oldalról beállítás menü behúz, vagy hardveres beállítások gomb. "Zárhang" menü kiválaszt, "Kikapcsol" gomb.

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#2295) Rickazoid válasza skul0 (#2293) üzenetére


Rickazoid
addikt

Látom vannak még mazochisták a világon. Pont analízis előadáson!? :Y Nincs annál rosszabb. :N
Persze ha lányokat fényképezel.. :U bár analízis előadáson... :)

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2296) Hanon válasza Loituma69 (#2291) üzenetére


Hanon
tag

Az nálam is, kapok egy szép forráskódot és ennyi.
Nem mintha annyira akarnám használni, csak mikor egyszer végignézegettem, hogy milyeim vannak, akkor láttam, hogy ez nemhogy nem kell, de mégcsak nem is nagyon működik.

Épp az előbb fogta magát és rebootolt. Mondta is szegény, hogy "nincs hálózat". Aztán nem nagyon akarta érzékelni az sd kártyát (semmi alkalmazás vagy widget ami sd-n van nem jött be), szóval kapott tőlem is egy újraindítást.

Szóval a sim kártya? Lehet, hogy a 6 éves sim kiöregedettnek számít?

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#2297) Echoo


Echoo
senior tag

Úgy hozta a sors, hogy vettem ma a Telenornál egy Neo-t. 60k volt két év előfizuval, ami 1490ft. Ezt most megtartom egy darabig, mivel az előd X10-et is szerettem, csak hiányzott az FM-rádió.

(#2298) Saccco válasza Rickazoid (#2249) üzenetére


Saccco
nagyúr

Értem, köszi az infót. :R

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2299) skul0 válasza Abus2 (#2294) üzenetére


skul0
aktív tag

Na ezaz, hogy ott nincs ilyen, ennek mi lehet az oka? Csak 3 zárhang közül tudok választani.

Hát analízison bizony, mert beáll az agyhalál, nincs kedvem írni és puskának sem utolsó a telefon. A csajokra még nem is gondoltam.

(#2300) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nos, megjött a Neom a Nexteltől.

Ismerkedős fázisban vagyunk.

Az érdekelne hogy tudok kiirtani belőle két kínai programot ami eléggé irritál. Ez egyik ikonján valami yoku felirat alatt ázsiai halandzsa, a másik valami piros madár szem szerűség. Alkalmazás kezelőben nem aktív az eltávolítás lehetősége.

Műholdat nem talált kint a szabadban sem. Nincs valami GPS keresés könnyítő program Marketen?

Illetve a billentyűzet bevitelnél is van pár kínai humbug néha.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.