Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) adriano18 válasza €uro (#1000) üzenetére


adriano18
tag

csak nem tudom hogy igy meg-e rendeljem elöre.. nem jön-e közbe semmi a telefon vásárláskor (egyéb kiadás stb...)

(#1002) €uro


€uro
őstag

Megjött a fólia.

Szép nagy levegőbuborékos A4-es borítékban érkezett. Benne a fólia: képernyőre, hátlapra. Kaptam tisztítókendőt, tisztító spray-t, használati utasítást, és egy kis műanyag lapátot a fólia felhelyezéséhez.

Hiányolom az előlapi fóliát. Lehet, hogy mégsem az Easy Install csomagot kellett volna választanom.

Még nem tudom, hogy mikor fogom feltenni a telefonra. De majd beszámolok arról is.

(#1003) €uro


€uro
őstag

Full Body Maximum Coverage fóliát rendelt már valaki? Ahhoz van előlapi fólia?

(#1004) adriano18 válasza €uro (#1003) üzenetére


adriano18
tag

figy... ott a honlapon.... rákattintasz Full body easy installra a képen kijelzi hogy milyen fólia van benne, ha a másikra váltasz automatikusan változik arra

amikor a telefont mutatja és elötte/mögötte ott van a fólia

[ Szerkesztve ]

(#1005) €uro válasza adriano18 (#1004) üzenetére


€uro
őstag

Bakker! Hogy én ezt nem vettem észre!

Gyáááááááááá!

Nem kéri valaki az Easy Install-omat? Háromezerért eladom! :) Postaköltséggel együtt!

(#1006) skul0 válasza €uro (#1005) üzenetére


skul0
aktív tag

Mert ez csak a hátlapra és a kijelzőre van?

(#1007) mrlujoak válasza skul0 (#1006) üzenetére


mrlujoak
veterán

:K

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1008) €uro válasza skul0 (#1006) üzenetére


€uro
őstag

Na ja!

Pedig én anno érdeklődtem ez ügyben itt, rákerestem a Google-n, és beleolvastam fórumokba. És sehol sem találtam egyértelmű infót arról, hogy a két csomag között mi a különbség.

Nem baj. Tanulok belőle. És lehet, hogy fizetek is érte, hogy nem voltam elég körültekintő, figyelmes.

Az ajánlatom áll. Még érintetlen a ZAGG fólia, amit kaptam. Szívesen eladom olcsón,, akinek elegendő csak a hátlap és display védelme.

(#1009) karell25


karell25
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tudna ajánlani valami jó navigációs cuccot?

(#1010) €uro válasza karell25 (#1009) üzenetére


€uro
őstag

Iránytű - Bocsesz :)

(#1011) €uro


€uro
őstag

Írtam a ZAGG-nak, hogy van-e arra valamilyen mód, hogy kicseréljük a fóliámat egy teljes borítást tartalmazó csomagra. Kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak majd.

(#1012) rudi00


rudi00
csendes tag

Ha minden jól megy elméletileg 3 nap múlva nekem is megjön a Neo :) , mivel ez lesz az első komolyabb telefonom, biztos özönleni fognak a kérdéseim ... mindenki készüljön :DD

A Zagg-tól is rendeltem fóliát ( köszönet Euro-nak még 1x a kedvezményes kuponért), de arról fogalmam sincs mikor jön meg, még csak 1 e-mailt kaptam

Viszont a fólia feltéttel biztos lesznek gondjaim, ahogy a neten néztem a különböző trükköket pl sarkok tökéletes kisimításához .. stb..... bárcsak már itt tartanék :D

(#1013) Teaway válasza rudi00 (#1012) üzenetére


Teaway
veterán

Van olyan, hogy használati utasítás. Addig olvasgasd, amíg megjön a teló. Meg persze utána is.

Nincs itthon csokid??

(#1014) rudi00 válasza karell25 (#1009) üzenetére


rudi00
csendes tag

Amint a telefon a kezembe lesz ajánlok , előre beszereztem több navigációs programot, de ahogy olvasgatom az android marketen is vannak ingyenesek, szerintem majd énis tesztelés útján döntöm el mi lesz az igazi.

(#1015) rudi00 válasza Teaway (#1013) üzenetére


rudi00
csendes tag

Köszi végigolvasom, elmélettel most sincs gond 2 hónapja olvasgatom angol,magyar, német teszteket csak eddig nem érdekeltek a telefonok csak arra használtam amire való : beszélgetés, sms ..... azért egy sony ericsson j230i után óriási lépés lesz szerintem :)

(#1016) skul0 válasza rudi00 (#1015) üzenetére


skul0
aktív tag

De még mekkora! :D

(#1017) adriano18 válasza Teaway (#1013) üzenetére


adriano18
tag

mennyit fizettél összesen a fóliáért? én ugy számoltam 5200 ft postaköltséggel... de vaterán 4000 ft akár mire, akkor hogy van ez?

(#1018) rudi00 válasza adriano18 (#1017) üzenetére


rudi00
csendes tag

Elméletileg 28,53 dollár postaköltséggel együtt az úgy ahogy mondod 5200-5400ft kb. Nekem kedvezménnyel 4296 ft-ot vontak le . Néztem énis nemrég ezt a vaterás hirdetést -gondolom ez az- [link]

Aki árulja biztos tud valami, amit mi nem.... sajnos nem vagyok annyira képben a témában, kérdezz rá de nem hiszem, hogy megmondja honnan rendeli.

(#1019) Teaway válasza adriano18 (#1017) üzenetére


Teaway
veterán

Kérdésed megválaszolták :D

Nincs itthon csokid??

(#1020) karell25


karell25
csendes tag

Találtam navit, Sygic 10-es verzióját, tökéletesen fut, gyorsan talál műholdat, és pontosan működik, távolra is simán elvezet :C , magyar női hanggal, és nem foglal sok helyet, alig 100MB /csak magyar térkép/.
Ajánlani tudom!

(#1021) €uro válasza karell25 (#1020) üzenetére


€uro
őstag

A programtól függ, hogy milyen gyorsan talál műholdat a telefon? Nem a mobil GPS adó-vevőjétől?

(#1022) karell25 válasza €uro (#1021) üzenetére


karell25
csendes tag

Azt nem tudom, de nekem ez gyors.

(#1023) Exini


Exini
csendes tag

Hy! Jelenleg mennyibe kerül a legolcsóbban a Sony X. Neo minden tartozékával együtt?
Hivatalosan mikor lesz kapható vmelyik szolváltatónál?

(#1024) €uro


€uro
őstag

Válaszolt a ZAGG.

Azzal kezdték, hogy sajnálják, de nem tudják cserélni a fóliát, amit rendeltem. Viszont mondták, kérjek garanciális cserét. A kérelem intézésekor lehetőségem lesz a csomagot upgrade-elni - vagyis kérhetem majd a Maximum Coverage fóliát.

Hatvan napom lesz arra, hogy a régi fóliát visszajuttassam Írországba. Ha ez idő alatt nem érkezik meg hozzájuk, akkor megterhelik a számlámat a fólia árával.

Az egyedi megkeresésemre való tekintettel kaptam tőlük egy kódot, amivel mentesülök a cserét terhelő kezelési és szállítási költség alól. Garanciális cserénél ugyanis ezt az összeget normál esetben fizetni kellene.

Szóval úgy néz ki, hogy így végül egy Írországba címzett levélbe fog kerülni a fólia cseréje.

(#1025) adriano18


adriano18
tag

megint felment egyes honlapokon az ára a mobilnak pont ahol venni akarom :S
ennek soha az életben nem fog lemenni :S

(#1026) €uro válasza adriano18 (#1025) üzenetére


€uro
őstag

Hát persze! Szép lassan mindenki rájön, hogy ennél szebb mobil nincsen! Úgyhogy addig vegyél gyorsan, ameddig még ilyen olcsó! :)

(#1027) gatto_ válasza adriano18 (#1025) üzenetére


gatto_
senior tag

Jaja, én is bosszankodom. Már nagyon lecserélném az 5800-ás Nokiámat erre, de még nagyon drága. Talán majd ha szolgáltatóknál megjelenik akkor lejjebb megy az ára. Úgy érzem csak télen lesz ebből valami. :(

(#1028) mrlujoak válasza gatto_ (#1027) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nyugi, hamarosan piacon lesznek az újak Xperia pro, ray, itthon is kapható lesz a PLAY, és normalizálódni fog a neo ára is.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1029) adriano18 válasza €uro (#1026) üzenetére


adriano18
tag

de nem akarok annyit kiadni rááá :D másra is kell hogy maradjon pénz :D

(#1030) €uro


€uro
őstag

Ha valakit érdekel,

a ZAGG fólia cseréjére 3.99 dollár kezelési és szállítási költséget számítanak fel.

A gyakorlatban úgy működik a csere, hogy azonnal megterhelik a számládat a szállítási költséggel és a fólia teljes árával, valamint már küldik is neked az új fóliát. Majd, ha hatvan napon belül megkapják a hozzájuk Írországba visszaküldött régi fóliádat, ezt követően kapod vissza tőlük a fólia árát. Így végül a számládat csak a szállítási és kezelési költség fogja terhelni. (Illetve árfolyamnyereséget vagy -veszteséget fogsz még elkönyvelni.)

[ Szerkesztve ]

(#1031) waterphone


waterphone
tag

" A paletta most tovább bővül: a hazai operátorok közül kizárólag a Telenornál lesz megvásárolható a modern, környezetbarát eljárással gyártott Sony Ericsson XperiaTM neo. "

Forrás

Remélem a Telenor a független árak alá megy jelentősen.

[ Szerkesztve ]

(#1032) GTaylor válasza waterphone (#1031) üzenetére


GTaylor
csendes tag

Remélem nem igaz, hogy csak a Telenornál lesz, hisz anno felbukkant T-Mobileos szórólapban is. :(

(#1033) adriano18 válasza GTaylor (#1032) üzenetére


adriano18
tag

ha azt nézzük hogy a szolgáltatóknál 10-30ezer forinttal drágább egyes mobilok mint kártyafüggetlenbe akkor esély sincs rá

jah bocs aki irta hogy reméli, hogy kártyafüggetlennél olcsobban adja a szolgáltató.. ez neki szól Xd

[ Szerkesztve ]

(#1034) adriano18


adriano18
tag

uramatyám most látom hogy az Xperia x10 mennyi náluk....... a duplája mint a kártyafüggetlenbe.... hogyan lehet ez?

(#1035) Teaway válasza adriano18 (#1033) üzenetére


Teaway
veterán

Persze hogy olcsóbban kéne hogy adja, hiszen nem bír teljes funkcionalitással :W

Nincs itthon csokid??

(#1036) rudi00


rudi00
csendes tag

Pár napja nekem is megérkezett a Neo, erősen ismerkedek vele...

Akit érdekel kaptam a zaggtól énis 2db 25% kedvezményre jogosító kódot, akit érdekel esetleg jelezze 7 napig váltható be

(#1037) GTaylor


GTaylor
csendes tag

Tegnap beszéltem egy SE-s területi képviselővel, és ő is megerősítette, hogy nem lesz Neo T-Mobilenál, pedig ő volt kiszemelve nekem. :(

(#1038) defter válasza rtzmp (#887) üzenetére


defter
csendes tag

szia!

tudnál mesélni pár szót arról, hogy mik azok a dolgok amiket a defyból hiányoltál, de a neo ez megadja? Milyen dolgokban kellett megalkudnod a defy-nál?

Kíváncsi lennénk, mert ez a két telefon az ami a jelenlegi kínálatból leginkább tetszik :)

(#1039) rtzmp válasza defter (#1038) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Szia,

- engem zavart az jobb alsó "search" gomb. Érintős és eléggé a szélén van. Nekem nincs nagy kezem, és ezért sokszor megnyomtam ezt a gombot a hüvelykujjam alsó részével akkor is, mikor nem akartam. Ezért direkt fizikai gombos telót ketestem.
- a telefonkönyvben való keresés a 2.1 miatt nekem macerás volt. Vagy görgetni kellett ezerrel, vagy search gomb és nyomkodni a betűket. Itt van oldalt abc, rábökök és már a jó helyen vagyok, esetleg egy kicsit kell pluszban görgetni. Nekem ez jött be
- ezeket a telcsiket állandóan tölteni kell. Az lenne a legjobb, ha munka közben lehetne vhogy dokkolni. (Ezért néztem a SGS2-t, de az több szempontból nem jött be.) Apróság, de a defy-nél nehezebben tudtam a töltő "fedelét" kinyitni. Ez naponta többször (én az autóban mindig töltőre dugom) már idegesítő tud lenni.
- hívás közben előfordult hogy lefagyott, ezzel ilyen még nem volt.

Nekem arra nincs időm/energiám, hogy a telefont állandóan modoljam, stb. Ez egyből működött, teljesen jó sebességgel.

Az meg még szubjektívebb, hogy ez mennyivel szebb telefon :-)

Remélem tudtam segíteni abban, hogy a döntésedet jobban meg tud alapozni. Nem kis összegről van szó és én mindkét "próba" telefonom buktam :-(

ui.: Azért az se rossz, hogy nincs most adsl (+wifi), de a feleségem notebookjára pikk-pakk megosztottam a mobilnetet. Én meg közben pötyögök :-)

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1040) rtzmp válasza rtzmp (#1039) üzenetére


rtzmp
aktív tag

még vmi:
- feloldó gomb oldalt van, így nem kell 2 kéz a feloldáshoz,
- viszont a defy-n jó volt, hogy meg tudta mutatni - akár programra lebontva -, hogy mennyi net használat volt.

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1041) €uro


€uro
őstag

Ez a telefon egyre jobban tetszik!

Feltételezem, nem Neo sajátosság, de a TrackID olyan számokat azonosított be három másodperc alatt, melyekről nem gondoltam volna, hogy bármit is hozzájuk tud szólni.

Már párszor lefagyott. Vagyis újraindította magát. Három hét alatt háromszor fordult elő.

Valamint volt egy olyan eset, amikor arra ébredtem, hogy a telefon full süket. Nem tudtam mi van vele. Hiába nyomkodtam a power gombot, nem tudtam bekapcsolni. Végül rádugtam a töltőre, és feléledt. Teljesen le volt merülve. Nem tudom miért. Előző eset teljesen feltöltöttem. Bár asszem, bekapcsoltam a wifi-t és a GPS-t is. De akkor is! Egy éjszaka alatt úgy le tudott merülni, hogy reggel meg se nyikkant?!

...Mindegy. Szép, és szeretem! :)

(#1042) rtzmp válasza rtzmp (#1040) üzenetére


rtzmp
aktív tag

megint vmi eszembe jutott (bocs, hogy így darabokban):
- megosztás. Nemtom android verzió kérdés-e vagy vmi más, de a youtube-s feltöltés (elég sokszor töltök fel a családnak a gyerkőcökről videókat) jogosultságban a 2 végletet tudta. Vagy teljesen magán vagy mindenki számára látható. Nekem pont a középső kellett... - itt minden flottul megy (youtube, picasa). Azt érzem, hogy a telefon kiszolgál és nem azt, hogy ezer db progit kell felinstallálnom, hogy használhatóvá tegyem. (Bár ez kicsit sántít, mert erre is kellett, pl.: profile managert, hangrögzítőt, stb)

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1043) rizso válasza GTaylor (#1037) üzenetére


rizso
addikt

Na az fasza lesz, eddig arra vártam, hogy megjelenik T-nél a Neo...Azt hiszem meg kell barátkoznom a 4" feletti kijelzőkkel, ha T-nél akarok telefont venni :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1044) €uro válasza rizso (#1043) üzenetére


€uro
őstag

Miért nem mindegy, hogy hol veszel telefont?

(#1045) rizso válasza €uro (#1044) üzenetére


rizso
addikt

Annyira nem. T-nél meg tudnám venni részletre kedvező áron, és amúgy is előfizetés-hosszabbítás lenne, de a családba kellene egy új előfizu is, szóval akkor már élnék a "kedvezményes" árral. A másik, hogy ha a T-nél veszek telefont, akkor azt könnyen szervizeltetem az országban szinte bárhol, míg mondjuk egy pesti kis gsm bolt garanciája nekem nem sokat ér vidéken...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1046) aggleány válasza rizso (#1045) üzenetére


aggleány
addikt

Jogos, általában én is így veszek drága telót. :K

Mit szólnál az Archoz? Ugyanaz, mint a Neo, csak nagyban. Na jó, a Neo sokkal szebb, az Arc viszont feltűnőbb.

(#1047) rizso válasza aggleány (#1046) üzenetére


rizso
addikt

Hát, amik most "esélyesek": Arc, SGS2, Optimus 3D, Optimus Black (most jött be, és csak 82k dominoban), esetleg Desire S.

Neo azért tetszett, mert viszonylag kompakt volt, külsőre is jó volt, nem hagyták le a kameragombot, no meg az ára is szimpatikusabb, mint mondjuk egy SGS2...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1048) aggleány válasza rizso (#1047) üzenetére


aggleány
addikt

Ezek közül én az SGS II-t venném, az a legkomolyabb, de Neked kell eldönteni, hogy melyiket szeretnéd.

Nagyon jó teló a 3D és a Black is, de én valamiért nem szeretem az LG-ket, mondjuk ez az én bajom. Kameragomb sajnos tényleg csak az SE-ken van jelenleg, nem is értem, hogy miért ilyen bénák a többiek. :F

(#1049) GTaylor válasza rizso (#1045) üzenetére


GTaylor
csendes tag

Hasonló cipőben vagyunk, nekem kamatmentes részletre jobban megéri, mint függetlenül, egy összegben.
Így marad az Arc, igaz drágábban, viszont eszméletlen szép élőben. :B

(#1050) rizso válasza GTaylor (#1049) üzenetére


rizso
addikt

Én még nem döntöttem el...Szerintem most még várok egy kicsit, hátha lejjebb megy 1-2 telefon ára T-nél, és majd akkor eldől mi lesz. Arc és Optimus 3D egy árban vannak, és azért a 3D fejlettebb hardveres szempontból (még ha a 3D kicsit mókusvakítás is).

Aztán még az is lehet, hogy csak árulja majd a T a Neo-t (voda is árul már iphone-t, szóval semmi sem kizárt).

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.