Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) torma1981 válasza darvinya (#2050) üzenetére


torma1981
veterán

Vadi zsír. Bontatlan. Persze nem fix az ár.

A Hardveraprón kívűl gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#2052) chaval válasza torma1981 (#2048) üzenetére


chaval
tag

Mi az oka hogy eladod? Még az is lehet hogy érdekelne :)

(#2053) torma1981 válasza chaval (#2052) üzenetére


torma1981
veterán

Kaptam. De nem kell mert már van másik helyette. :)

(#2054) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Hali !

Bocsi, de nem találom, hogy hogyan tudom felfrissíteni a telefonomon
a firmware-t.
Függő Telenoros, de szeretném rátenni az új Romot amit eddig kiadtak,
logikusan nem Telenorosat, hanem a legújabbat.

Kérlek segítsetek.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2055) darvinya válasza eladogeppc (#2054) üzenetére


darvinya
titán

Azt mondod, hogy szabaddá akarod tenni telefonod?
Google-ba beírod xperia neo ROM és XDA-t kiadja találatok között.
Igaz angol, de létezik forditó mellyel a lépések leírását értelmezhető.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2056) Dhampir válasza eladogeppc (#2054) üzenetére


Dhampir
félisten

Alkalomadtán majd vissza is tudod tenni a régit? Különben ugrik a garancia.

(#2057) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Tudtok valami helyet ahol lehet venni gyári garival a készüléket? Vagy az olyan garisok tényleg 100 körül kezdődnek? Mert akkor kockáztatás lesz belőle...

Webes gsm boltok közül ami megbízható? Mert találtam jó áron [link] bár ennyiért egy Arc sem lenne rossz csak itt még nagy eséllyel doboz sincs hozzá meg tartozék, csak készülék+töltő.

Szóval nekem egy olyan bolt is jó lenne, ami megbízható és rendes dobozos telefont adnak magyar nyelvű menüvel. Privátba is írhattok.

Köszi a választ.

(#2058) Bufu 18 válasza BaLee (#2057) üzenetére


Bufu 18
csendes tag

Én kockáztatni fogok, irreális a 2 év garosok ára....
Megkerestem azt a boltot ami már 10 éve működik és bízok benne hogy ezután is fog, Debrecenben 2 ilyen bolt van 1 év bolti gari nyilván.

(#2059) Rickazoid válasza BaLee (#2057) üzenetére


Rickazoid
addikt

Érdemes felhívni őket és sok kérdést feltenni és nem hagyni annyiban a kitérő válaszokat, minthogy tudják-e igazolni hivatalos papírokkal, hogy a telefon nem egy külföldi szolgáltatótól származik illegálisan (majdnem biztos egyébként, hogy igen). Én a GSMHome-ot tegnapelőtt hívtam, azt mondták az akciós példány nincs raktáron, emellett csak töltő van az akciós telefonjaikhoz. Egyébként azt mondták mind gyári független, pedig van náluk vörös, ami tudtommal csak a Vodafone-nál kapható (javítsatok ki, ha tévednék). Én vigyáznék, szeretik átverni az embert, de ez az összes GSM boltra igaz.
Végül én a Telenornál vettem. Legalább megvan rá a két év teljes körű garancia (igaz a második évben budapesti szervizben végzik csak, de bárhonnan odaküldik) és biztosan nem használták előttem, plusz megvan minden tartozék.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2060) Bufu 18 válasza Rickazoid (#2059) üzenetére


Bufu 18
csendes tag

Ááá lassan az egész vásárlástól elmegy a kedvem.
Senkibe nem merek már bízni ebben az országban. :(

(#2061) BaLee válasza Rickazoid (#2059) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A másik gond az ilyen akciós telefonokkal, hogy azokon sosincs magyar nyelv. Gondolom arra nem is lehet magyar frissítést feltenni. Vagy?

Bár szerintem az a 6 ezer ft különbség ami az akciós és a sima között van megér annyit, hogy legyen hozzá leírás, headset meg a magyar nyelvvel se legyen szívás.

(#2062) Loituma69


Loituma69
őstag

Hogyan lehet megoldani, hogy wifin keresztül kapcsolodjon a telefon az asztali géppel és fájlokat tudjak másolni ide oda? Ne keljen kábelezni. Router van! Hol hogyan kell beállítani kell e valami progi a telóra!? Help please.

[ Szerkesztve ]

(#2063) rtzmp válasza BaLee (#2061) üzenetére


rtzmp
aktív tag

az android 2.3 alapból tudja a magyart, tehát ezzel nem kell vesződni

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2064) BaLee válasza rtzmp (#2063) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Akkor miért írták nekem, hogy az "akciós" telefonokban (készülék+töltő) nincs benne a magyar nyelv?

(#2065) hurrikan válasza eladogeppc (#2054) üzenetére


hurrikan
addikt

Itt megtalálod a Magyar leírást és a ROM-okat is.
[link]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2066) Rickazoid válasza Loituma69 (#2062) üzenetére


Rickazoid
addikt

SwiFTP telefonról gépre FTP-n, visszafelé AndFTP, vagy AndSMB, hogy lásd a Samba megosztást a telefonon.

(#2064) BaLee: az szürkeimportos telefon lehet, külföldi szolgáltatótól nem épp legálisan. Egy szolgáltató megteheti, hogy kiveszi a számára szükségtelen nyelveket (és egyebeket), akár csak a helyi(eke)t és az angolt/németet bent hagyva. Szerintem ez lehet az oka, mondjuk enyém is szolgáltatós (bár ennek nyoma nincs a telefonon) és benne vannak a nyelvek (már amennyire meg tudom ítélni, de nem számoltam meg őket, nagyon sok van), de ettől még a lehetősége megvan.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2067) hitman,


hitman,
őstag

Most akkor ha én bemegyek egy GSM-boltba és rendeltetek velük egy új Neo-t amit ők a "nagykerből" hoznak és pár nap az átfutási idő akkor az nagy valószínűséggel valami nem legális megbízhatatlan forrásból van nekik is???

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#2068) denorbi


denorbi
tag

Sziasztok!

Most voltam Telenornál a Neorol érdekődni. Mondta az eladó hogy tegnap voltak a Sony-tól nálluk és hogy tervezik a Neo-t 20ezerel olcsóbban adni annyi hátrányal hogy nem 8 hanem 5 mpixelesen adják ki a következő darabokat!
Halotta már ezt más is?
Szerintem azért megveszem igy is ma :)

(#2069) chaval válasza denorbi (#2068) üzenetére


chaval
tag

Az a NeoV :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#2070) denorbi válasza chaval (#2069) üzenetére


denorbi
tag

Köszi! valóban... Nem hallotam még rólla
Tényleg nincs szinte más különbség
[link]

(#2071) chaval válasza denorbi (#2070) üzenetére


chaval
tag

Egy tesztre azért kíváncsi lennék, mennyivel csinál rosszabb képet (rosszabb képet csinál e egyáltalán?!?) :)

(#2072) Dhampir válasza denorbi (#2068) üzenetére


Dhampir
félisten

5 Megapixel bőven elég egy telefonnál. :)

(#2073) Rickazoid válasza chaval (#2071) üzenetére


Rickazoid
addikt

Könnyen meglehet, hogy a modul marad ugyanolyan, csak szoftveresen "butítják", cserébe jobb képminőséget kapsz. Persze csak találgatok, viszont ez lenne a legköltséghatékonyabb részükről.
Amúgy nem a leghitelesebb forrás, de ez az összehasonlítás többet mond.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2074) chaval válasza Rickazoid (#2073) üzenetére


chaval
tag

Igen ugyanezen filózom én is :):) Érdekel a téma mert nekem a V is elég lenne ha jó képet csinál :):P nem kell nekem 8.1 megapixel :) Ugyis csak "névleges" :)

(#2075) cefre00 válasza chaval (#2074) üzenetére


cefre00
tag

Nekem sem fontos a 8 MP, viszont ha 20-al csökken az ár, akkor nem sokat fogok gondolkodni rajta...:D

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#2076) cintula187 válasza cefre00 (#2075) üzenetére


cintula187
addikt

Én is a "V"-re hajtok. Mondjuk mivel újdonság lesz októberben nem 20-al lesz olcsóbb hanem valszeg kevesebbel sajna

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2077) darvinya


darvinya
titán

Én csak örülök a Neo V-nek, mert tényleg a kamera hibát javítottak benne mint hardware-n és softwaren.
A szimpla Neo-ban a kamera sem teljesen 8Mp-s.
4:3-ban elérhető a 8Mp, de 16:9-ben 6Mp-s.
Ezt kijavítva egységesen 5Mp-s lett és így a kép minősége a ultra fine kategoriába tehető.
A video is nagyobb fps-ben dolgozik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2078) ajca


ajca
tag

Olvastátok ezt a hírt!http://www.telefonguru.hu/hir/Android_40_minden_idei_Xperia_modellre_2011-9-9

(#2079) denorbi


denorbi
tag

Meg vettem már a sima Neo nem csalódtunk idáig benne. Most már remélem nem lesz sokkal olcsóbb a V :D

(#2080) Hanon


Hanon
tag

Még meg is gondoltam volna, ha lenne sima kékben a V. :DDD
Nááá dehogyis.

Sztori~ Ma egyszercsak fogta magát és navigálás (wisepilot, kipróbáltam a poén kedvéért, ha már úgyis Győrben jár a pösti) közben lejátszotta a lekapcsolás animációt. Utána a bekapcsolás gomb egyszeri (nem hosszú) megnyomása után simán életrekelt (szóval mintha csak képernyőzár lett volna) és kérte a pin kódot. De semmi baja nem volt ezután.
Igazából ezt a mai nap eljátszotta mégegyszer, de ott gyanítom, hogy én voltam a béna és sikerült véletlenül ki és bekapcsolni zseben keresztül, mert mikor előhúztam már a pin kódnál tartottunk. :DDD

//update: Sony Ericsson saját összehasonlításában a "Médialejátszó" alatt mit kéne érteni? Külön app videó-zene-miegymás lejátszására? (V-nél igen, Neoban nope)

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#2081) hurrikan válasza cintula187 (#2076) üzenetére


hurrikan
addikt

Ez így van. Kezdőár lesz még a V-nek. 65-70ezren fog debütálni. Később persze majd csökken.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2082) Loituma69 válasza Rickazoid (#2066) üzenetére


Loituma69
őstag

thx

(#2083) hitman,


hitman,
őstag

A Vodánál van kék Neo?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#2084) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Beléptünk a klubba mi is, az asszonkám beleszeretett mert gyönyörű. Ismerkedem vele, nem rossz cucc ez :) .

(#2085) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Azt írja hogy van új szoftver, ez mi lehet, most is 2.3.3 van rajta. Ha frissítek megmaradnak a beállítások?

(#2086) rtzmp válasza marlboromen (#2085) üzenetére


rtzmp
aktív tag

érdemes frissíteni. Ha teleronos a kártya, akkor nem lesz net, de van rá orvosság: #1966 hozzászólásban.

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2087) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Üdv!

Szerdán csatlakoztam az Xperia Neo tulajdonosok táborához.
Rögtön fel is merült egy kérdés bennem. Alapértelmezett launchernek az ADW EX-et használom, de erre nem tudom kirakni a "Fényképek és videók" illetve a Timescape widgeteket. Ez csak a gyári launcherre lehetséges vagy csak én nem találom a módját?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2088) rtzmp válasza Rickazoid (#2087) üzenetére


rtzmp
aktív tag

üdv a klubban :-)

tapasztalat alapján csak a gyáriban lehet elérni. A go launcher ex-ben sem megy... az időjárás widgetet se :-(

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2089) hurrikan válasza hitman, (#2083) üzenetére


hurrikan
addikt

Nincs neo a Vodánál.

Frissült a Telenor az új buildra?

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2090) adriano18


adriano18
tag

Ha akarok GPS-t használni az mennyi adatforgalmat generál? (Google maps van fent)
de ha tudtok valami mást aminek nem nagy az adatforgalma pls irjátok meg...

olyan 30 percet használnám kb.

[ Szerkesztve ]

(#2091) hurrikan válasza adriano18 (#2090) üzenetére


hurrikan
addikt

Ha offline GPS-t teszel fel akkor semennyit nem használ.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2092) adriano18 válasza hurrikan (#2091) üzenetére


adriano18
tag

és tudnál olyat mondani? ami jó is...

(#2093) rtzmp válasza adriano18 (#2092) üzenetére


rtzmp
aktív tag

sygic

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2094) adriano18 válasza rtzmp (#2093) üzenetére


adriano18
tag

magyar nyelvű?

[ Szerkesztve ]

(#2095) hurrikan válasza adriano18 (#2094) üzenetére


hurrikan
addikt

Vagy Navigon, esetleg iGO.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2096) adriano18 válasza hurrikan (#2095) üzenetére


adriano18
tag

meg amugy a google térképhez szedtem le iylen utcakép kiegészitőt vagy mit, de nem találom hol lehet beállitani hogy lássam is rendesen az utcát ( normális tereppel és szép tiszta látással, hogy annyira ráközelitsek hogy lássam szépen tisztán mi történik az adott utcában....)
Lehet ilyet ezzel vagy más progival?

[ Szerkesztve ]

(#2097) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Lehetséges a fényképeket DSC*.jpg helyett dátumot tartalmazó fájlnévvel elmentetni? Videókról ugyanez a kérdésem.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.