Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) darvinya


darvinya
titán

Be nézett egy HTC-és.
És elképedve hallgatom ötletesebbnél ötletesebb megoldásokat.
Ne híggyétek, hogy a HTC annyira jó.
Vegyük egy apropó példát.
Mint a legtöbben azt hiszik az Xperia X1 SE telefon.
Pedig az alsó logo burkolat alatt ott fityeg egy b@..nagy HTC felírat.
A minőség hát elég gyatra.
Az összes műanyag eltőrve, épnek csak a fémet mondhatom.
HTC HD2 a tokból kine vedd mert jaj a kiálló kamerának.
Desire koszgyüjtő.
És még sorolhatnám, de mindegyiknek van baja.

A pillanatragasztó nekem már szinte mindelhol kellett, vagy letört vagy egyszerűen kettéhasat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1602) smallcurrant


smallcurrant
tag

magyar oldalról hátlap fóliát nem lehet rendelni ?? :O

(#1603) iidavid válasza darvinya (#1601) üzenetére


iidavid
csendes tag

Ezt örömmel hallom ;] :DDD

(#1604) smallcurrant


smallcurrant
tag

http://www.ujgsm.hu/index.php?oid=items&gyarto=31&did=941&did=941 ez nem jó ??

(#1605) iidavid válasza smallcurrant (#1604) üzenetére


iidavid
csendes tag

Nem, mert ez sem csak a képernyőre van, így nem lehet szépen rásimítani.

(#1606) smallcurrant válasza iidavid (#1600) üzenetére


smallcurrant
tag

bocs h ennyire tudatlan vok, de a full elő hátlap oldal?? hogy zajlott a rendelés és mennyi a post költség? összesen mennyit fizettél???

Maximum Coverage for $24.99 Full Body Easy Install for $24.99 2 között mi a különbség ??? :O

[ Szerkesztve ]

(#1607) smallcurrant válasza iidavid (#1605) üzenetére


smallcurrant
tag

oké, akk ha rendelek lehet h olyat fogok amilyen neked is van..

(#1608) iidavid válasza smallcurrant (#1606) üzenetére


iidavid
csendes tag

Én nem akartam az oldalára meg az aljára/tetejére, szerintem bőven elég ez, de végülis egy ár, szal meg lehet venni azt is max nem teszed rá. Én mondjuk viszonteladótol vettem (mivel nem Mo-i vagyok), de akik a hivatalson honlapról rendelték azok paypalon utalták a pénzt kb. 5-6000 Ft-ba jön ki, aztán a futár hozta a csomagot. Kapod magát a fólitá, használati utasítást, valami spray-t amivel be kell fújni és úgy feltenni meg egy műanyag "lapátot" amivel a készülékre kell rásimítani a fóliát. Ha megkapod a csomagot, akkor regisztrálni kell a hivatalos honlapon, hogy érvényesíteni tudd a garanciát. Ez úgy történik, hogy írsz nekik egy mailt, hogy valami nem jó. Ők elküldik neked a csere terméket, és van rá 6 heted asszem, hogy visszaküld a tiedet ami megkarcolódott vagy valami. Ha nem küldöd vissza akkor lefogják a számládról az árá.

(#1609) smallcurrant válasza iidavid (#1608) üzenetére


smallcurrant
tag

köszi, nagyon kielégítő választ adtál, de areges részt nagyon nem értem, elmagyaráznád majd ha rendelek??

(#1610) timirosicka


timirosicka
tag

sziasztok
ma reggel végre megrendelhettem a neót.már alig várom,hogy megjojjon.
de most egy kicsit megrendultem ettol a nyikorgástól :(((

(#1611) Dhampir válasza timirosicka (#1610) üzenetére


Dhampir
félisten

Én emiatt álltam el a megvételtől, pedig már korábban megrendeltem. :D

Az Xperia Play két oldala viszont nem csupán fémszínű festést kapott, hanem valóban fémlemezek, ha jól tudom, és sztereó hangszórókkal.

[ Szerkesztve ]

(#1612) eldiablo válasza darvinya (#1601) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Én püföltem az összes HTC-m de még egyiknek sem esett baja.
Lehet te fogtál ki problémás darabokat.

Nekem az anyaghasználat a fő problémám a SE telefonokkal. Vendégeskedik nálam egy Neo, de biztos, hogy nekem nem kéne, hiába gyors, okos és szép, mert fényes műanyag az egész.

(#1613) smallcurrant válasza timirosicka (#1610) üzenetére


smallcurrant
tag

honnan rendelted ?

(#1614) skul0 válasza darvinya (#1601) üzenetére


skul0
aktív tag

Én sem annyira örültem neki ennyi pénzért, és idegesített is, ezért léptem meg ezt a lépést, ami tényleg észrevehetetlen. De ezt sem úgy kell elképzelni, hogy amint hozzáértem nyikkant, csak egy bizonyos ponton ha egy ujjal hozzáértem. Az anyaghasználat a teló talán leggyengébb pontja, de hajlandó vagyok így is szeretni, mert ettől függetlenül jó nagyon. Most a frissítések is szép számmal jönnek eddig.
A másik kiszemeltem nekem is HTC volt, Desire S, de a rádió hiánya és a magasabb ár miatt mégis lemondtam róla, abban engem is az anyagminőség vonzott.

(#1615) Hanon


Hanon
tag

Na akkor majd nyugodtabb körülmények között megvizsgálom ezt a nyekegés-elhárítási lehetőséget.

Nézelődtem tokok után és tyühű, milyen ocsmányak! :D
Főleg a szilikonok. Találtam egy állítólag átlátszó szilikon tokot. Ellenben egy hands-on képet nem találtam amin a szilikon tok valóban átlátszó lett volna és nem lett volna bűnronda. Olyan bőr kinyitogatós dobozba pedig nem akarom tenni.

Szóval most a tokosokhoz fordulnék; kinek milyen van és mennyire elviselhető? Vagy értelmesebb lenne a teljes hátlapi fólia? (én nem nagyon pártolom) Most csak képernyőre van (mielőtt kérdeznék, nem én szenvedtem rá, hanem még a boltban megtörtént a feltétel :~d). Jelenleg ha megyek valahova, belerakom abba a greenheartos zsákocskába amiben a dobozban volt és úgy rakom zsebbe, de ez ugye nem állapot. :D

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1616) Kyller válasza Hanon (#1615) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem egy 2000Ft-os mágneses bőr tok van. A kihúzása egy gumis "nyelvvel" történik. Szerintem nagyon jó, mindig abban hordom, és ha leteszem a telót vhova, akkor arra teszem rá. Fóliát így nem érdemes rátenni, mert minek...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1625) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Nagyon megtetszett a teló. Olyan kérdésem van, mert nem találtam rá választ, miszerint ezen működik e a Swipe szerű szövegbevitel?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1626) stul87


stul87
tag

Srácok,csak egyesével tudom összekapcsolni a kapcsolataimat a faces adatokkal? Mert így egyenként nem túl jó buli,főleg van akire nem tudom még kézzel se beállítani az eggyezést,pedig még a név is úgyan úgy van beírva.

"csak a pubg!" by Sz

(#1627) kurion válasza stul87 (#1626) üzenetére


kurion
senior tag

hát ha minden igaz akkor lehet úgy hogy kapcsolatok->menü->beállítások->szinkronuizálás->és ott kijelölö hogy honnan szeretnél szinkronizálni.

Leírhatnád nekem hogy kell egyesével mert amit én írtam az csak nagyon gyengén működik max csak akkor ha kivan írva facen a telefonszám.(rájöttem hosszan kell lenyomva tartani a néven a kezünket)

[ Szerkesztve ]

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1628) laspring


laspring
tag

A telefonkönyv csak engem borít ki??

Néha belassúl és 1-2mp-es lag-ek vannak a működésében. (Főleg megnyitáskor)
Mondjuk ma volt egy eset, amikor a híváslistára való átváltásnál vagy 5-6mp-et gondolkodott....
Egy tárcsázott hívás befejeztével pedig mindig mást csinál:
- vagy visszadob a főképernyőre
- vagy se kép, se hang és lezárja a telefont
- vagy visszatesz a kapcsolatok listába
Kicsit furcsa azért, hogy mindig más történik ha befejeződik egy hívás...

Vagy minek vettem okostelefont ha telefonálni is akarok vele és nem csak nyomkodni, játszani, internetezni??? :(( :DDD

(#1629) adriano18 válasza laspring (#1628) üzenetére


adriano18
tag

nálam ilyen "hibákat" nem csinál

(#1630) laspring válasza adriano18 (#1629) üzenetére


laspring
tag

Gondolom nem 450 bejegyzás van a telefonkönyvedben és a mai kimenő+fogadott hívásaid száma nem közelíti az 50db-ot...

(#1631) iidavid válasza laspring (#1630) üzenetére


iidavid
csendes tag

Nekem sincs ilyen problémám, pedig én is sokat telefonálok meg sms-ezek vele!

(#1632) kisdodo95


kisdodo95
csendes tag

Hali!

Nekem az a problémám hogy most vettem egy vadonatúj készüléket és jó lenne ha valaki végre meg tudná mondani hogy kell az internettet rendesen beállítani mert jelenleg nincs internet a telefonon. telenoros vagyok és minden ötletet fogadok

(#1633) laspring válasza kisdodo95 (#1632) üzenetére


laspring
tag

Olvass itt!

Persze mobilinternet szolgáltatásod is kell legyen!!

(#1634) laspring válasza iidavid (#1631) üzenetére


laspring
tag

Tárcsázott hívás befejezte után mi történik nálad?

(#1635) iidavid válasza laspring (#1634) üzenetére


iidavid
csendes tag

Ha hívásnaplóból hívok akkor visszaugrik oda, ha a kapcsolatokból akkor pedig oda ugrik vissza!

(#1636) kisdodo95


kisdodo95
csendes tag

Köszi szépen összehoztuk!!!!!!!!!!!!

(#1637) laspring


laspring
tag

Akit érdekel autós tartó:
Itthon én még csak univerzálisakat láttam, pont neo-hoz valót még nem. (Próbálkoztam eggyel ilyen oldalról összeszorítóssal, de használhatatlan, mert a béna hangerő billentyűt megnyomta és általában levette a hangot teljesen)
Angol ebay-ről rendeltem ezt:
[link]
A kengyel az szuper, nagyon jól meg van oldva: a felső részét hátra lehet nyomni (rugó ellenében) és felülről belecsúsztatni a készüléket. Ki nem esik belőle az biztos. A tartó az már gagyibb, ez a szellőzőbe rögzíthető cucc ez vagy jó vkinek az autójába vagy nem. Ja és sajnos nem forgatható el vízszintesbe, illetve csak ha leszeded a kengyelt és vissza rakod 90 fokkal elforgatva, de ez nem éppen kényelmes.
Mindenesetre ennyi pénzt röhögve megért!!

(#1638) skul0


skul0
aktív tag

Ez a facebook-kontakt összekötősdi hogy is van akkor? Mert nálam is csak úgy nagyjából rendeli hozzá a dolgokat a kapcsolatokhoz. Ugyan úgy kell lennie a névnek mint facebookon és kész?
Egyébként a facebook alkalmazás kivitelezése minősíthetetlen.

(#1639) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Két kérdésem lenne.
Nektek is nagyon halovány a kijelző ???
Valahogy ki tudom kapcsolni az automatikus fényerő állítást ?
Hiába van kikapcsolva, akkor is levesz sötétben a fényerőből.

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1640) Hanon válasza eladogeppc (#1639) üzenetére


Hanon
tag

Ha a halovány alatt ugyanazt értjük, akkor igen. De lehet csak megszokás kérdése, mert előző telefonom egy 5 éves SE Z710i, amit éjszakánként elemlámpának használtam kinyitott állapotban. A Neonál ugyanezt a szerepet a ledes vaku tölti be... :D
Jut eszembe, nincs lehetőség "folyamatos vakuzásra"? Tehát hogy ne csak a fókuszálásig és elsütés alatt legyen fénye? Mert akkor micsoda komapkt kis zseblámpám lenne. :DDD /jk

Más kérdés, bár szinte lényegtelen mert nem változtat semmin, de kíváncsi vagyok, hogy mások is (akik nem telenortól vették) úgy jártak-e, hogy a "my first hour", nooboknak valószínűleg igencsak hasznos füzetecskét megkapták svéd, finn, norvég és a negyedikre nem emlékszem nyelven? Mert én azért kicsit könnyeztem mikor nem találtam seholsem angolt a dobozban... :D Aztán pár perces lefagyás után eszembejutott, hogy az internet még mindig létezik, szóval elveszve nem vagyok, de mégis. Örültem volna ha azzal indulhatnék neki a telefonnak. :'3

Hogy locsolgassam kicsit a frissen ültetett szóvirágot, a nyekegés mára igazán félelmtesre nőtte ki magát - mostanra alul, a gombok alatt is sír. Nem vagyok boldog. Holnap lesz két hetes, azt hiszem megünneplem a hétfordulóját egy szétszedéssel. Mert azért a hátlap levevése nem egyszerű operáció - vagy csak én bánok vele túl finoman.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1641) timirosicka válasza smallcurrant (#1613) üzenetére


timirosicka
tag

szlovákia orange - mobil szolgáltató

(#1642) laspring válasza Hanon (#1640) üzenetére


laspring
tag

(#1643) Hanon válasza laspring (#1642) üzenetére


Hanon
tag

Neeem hiszem el... :W :N :C

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1644) Kyller válasza laspring (#1637) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem is kéne egy jó autós tartó, de eddig nem sok sikerrel jártam. Ez jónak tűnik, csak nekem hátrány hogy nem lehet elfordítani "natívan" a cuccost. Search shall be continued...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1645) iidavid válasza Hanon (#1643) üzenetére


iidavid
csendes tag

Ha videózás alatt bekapcsolod a vakut akkor is egyfolytában világít :P de én is progit használok!

(#1646) iidavid válasza timirosicka (#1641) üzenetére


iidavid
csendes tag

Én is én is :DDD

(#1647) Dhampir válasza iidavid (#1645) üzenetére


Dhampir
félisten

Én ezt az alkalmazást szeretem: [link]

Pontosabban X10 Mini Pro-ra ezt töltöttem le, de ha X8-am lesz, akkor ez kilőve, és marad a kijelzővel történő éjszakai "tájolás". :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1648) Hanon


Hanon
tag

Na, nem bírtam ki, és mégis nekiálltam frissíteni a telefont 1 gigányi mobilnettel.
Mint mezei alsóbbosztályú android user, annyit észleltem az egészből, hogy "ÚÚÚ EZ A SHUTDOWN EFFEKT BÁÁÁZEE~". Ellenben kaptam pár új ikont a menübe, amire annyi szükségem volt mint halnak a biciklire, és szerintem semmivel nem lett gyorsabb, sőt, errefelé kifejezetten akadósabb az asztalváltás pl.
Az a landscape főmenü meg hoax?

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1649) iidavid válasza Hanon (#1648) üzenetére


iidavid
csendes tag

Nekem nem akad, landscape főmenü nálam sincs, viszont azt vettem észre, hogy sokkal jobban merül a teló az új firm-el :O :(((

(#1650) kurion


kurion
senior tag

Telenoros készülékekre kijött már a frissítés?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.