Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1402) Dhampir válasza adriano18 (#1399) üzenetére


Dhampir
félisten

Milyen tokot, milyen fóliát, mennyiért és hol? :)

[ Szerkesztve ]

(#1403) adriano18 válasza Dhampir (#1402) üzenetére


adriano18
tag

tokot mobilasztól rendeltem pickpack pontra, kék kihuzós tok.... 1550 ft
képernyőfólia meg győri boltban, olyan sima xd 1500 ft

(#1404) mrlujoak válasza turmix1997 (#1400) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ez sok tényezőtől függ.
Addig bekerül-e szolgáltatói csomagba.
Az addig megérkező tesója nyitó és későbbi ára, ráadásul az épeszű kereskedő a neo-t a pro alá pozicionálja majd árban.
Közben milyen új SE mutatkozik be, ráadásul ne felejtsük el, hogy valaki beáldozza pl a 3,7"-os kijelzőt 3-ra, vagy 3,3-ra, (active, ray), ha mondjuk jobban preferálja a vízállóságot, vagy mondjuk a fémet...

Ezek mind-mind nyomhatnak még a neo árán, de mivel fél évvel ezelőtt még be sem jelentette a gyártó a modellt (febr. 13) így a következő 5 hónap árképzéséről elég merész gondolat bármit is előre vetni...

Egy biztos csökkenni fog az ára. ;)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1405) darvinya


darvinya
titán

Neo ára biztos nem fog esni még egy jódarabig.
SE honlapján NEO óta már 5 teló van kibigyesztve ebből 3 hamarosan.
A NEO-t most 83eFt újonan független telefon boltba.
A boltok ezt az árképzést a szolgáltatókhoz állítják be.
Mert így tovább több pénzért tudják adni itt Mo-n.
Addig míg szolgáltatók nem dobja piacra az újjat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1406) Exini válasza darvinya (#1405) üzenetére


Exini
csendes tag

Szia! Milyen üzletekben kerül a NEO-t 83eFt újonan függetlenül ?

(#1407) Exini


Exini
csendes tag

Sziasztok! A Neo csak kékben kapható a Telenornál?

(#1408) mrlujoak válasza darvinya (#1405) üzenetére


mrlujoak
veterán

Már most alámentem ezzel a 80 ezres ajánlattal... :P

A szabványos értékesítési csomag tartalma:
MT15i Neo készülék
BA700 akkumulátor 1500mA
EP800 hálózati töltőfej
EC450 micro USB adatkábel
MH650 vezetékes sztereó headset
Digitális üzembehelyezési útmutató
8GB micro SD kártya

Márpedig:

89 850 Ft
Akció: 80 850 Ft
Kezdete: 2011.08.03 A készlet erejéig!
Szín: Blue
A csomag tartalma:Összes gyári tartozék

Kártyafüggetlen mobiltelefon, 12 hónap forgalmazói garanciával!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1409) smallcurrant válasza adriano18 (#1399) üzenetére


smallcurrant
tag

hol veszel fóliát? bocs nem olvastam tovább, már semmi :B

hogy kell szoftvert frissíteni ha frissíteném a 2.3at 2.4re(csak példa) akk. az addigiak nem vesznének el? előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1410) Dhampir válasza adriano18 (#1403) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi a választ! :)

mrlujoak:
A "forgalmazói garancia" ugyanaz, mint a bolti?

[ Szerkesztve ]

(#1411) adriano18


adriano18
tag

telenortól hivtak :D megerösitettem a megrendelést és hétfőn kiszállitják :D JEEEEEEAh :D am ha pl ha androidot frissiteném akkor a telenornál elveszik a garancia? vagy ha elbaszok valamit frissités közben akkor ingyen kijavitják vagy fizetni kell érte? :D

(#1412) Dhampir


Dhampir
félisten

A márkaszerviz ténykedése miatt kezdek félni egy ilyen készülék beszerzésétől.

Egyszer valaki már említette, hogy amennyiben jól emlékszem akkor a Neoval kapcsolatban elhajtották, és most itt egy másik tapasztalat, bár ez X8-as tulajtól: [link]

(#1413) mrlujoak válasza Dhampir (#1412) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nagyon egyszerű.
Veszel bolti garis modellt.
Azok többnyire először ne a SE szakszervizben kötnek ki.

Egyébként meg ugyan ilyen "pórul" járt garivesztett userek mindegyik gyártó fórumán felbukkannak...
Arról nem is beszélve, hogy pont pl. az X8 fórumba érkeznének tömegesen csati törésre panaszkodó emberek...

Egyébként meg minden ilyen esetben javaslom, hogy a leadott készülékről pontos állapotleírás készüljön a felvevő lapon, mert úgy a szervizben sérült készüléket nem tudják rádverni. Értem ezalatt, hogy a látható vizesedésre elszíneződő indikátorok fehérek, a kijelző nem karcos, a készülék házán nincsenek sérülések.

Az X8 tulaj pedig bevallottan hitelrontásra utazik...

A szervizesek "negatív" hozzáállása meg az évek alatt elharapódzott a:
leejtettem, nem működik, de nem látszik, hogy leejtettem, beadom gariba ott hazudok valamit és majd jól megjevítják ingyen
viselkedés miatt is hágott a tetőfokra...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1414) laspring


laspring
tag

Egyik cimborám Galaxy Ace-ét (v2.3.3) nézegettem, két nagyon hasznos dolgot fedeztem fel benne, ami gyári Samsung tuning:
- Az értesítősávot lehúzva fentről, gyorskapcsolók vannak a wifi, gps, 3g, stb-hez
- Telefonkönyvben, a listában ha a kontakt nevét jobbra elhúzza az újjával akkor tárcsázza az alapértelmezdett számot, balra elhúzva pedig megnyit egy sms írást címsorban az adott kontakt alapértelmezett számával

Van esély ezeket megoldani a neo-n? :DDD

(#1415) Teaway válasza laspring (#1414) üzenetére


Teaway
veterán

"balra elhúzva pedig megnyit egy sms írást címsorban az adott kontakt alapértelmezett számával"

Balra nem üzenet?
Ami több, mint az sms, mert lehet sms, mms, vagy e-mail.

Nincs itthon csokid??

(#1416) Dhampir válasza laspring (#1414) üzenetére


Dhampir
félisten

Az LG-ken is van értesítősáv, nagyon hasznos. Tényleg, gyárilag elérhető hasonló funkció a SE telókon?

(#1417) adriano18


adriano18
tag

nem irnátok addig le hogy mit ajánlott letölteni marketről? :D vagy mit kell

(#1418) Dhampir válasza adriano18 (#1417) üzenetére


Dhampir
félisten

Aggleány cikke: [link]

(#1419) adriano18


adriano18
tag

köszi, nagyon hasznos ahogy igy olvasom

[ Szerkesztve ]

(#1420) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
A Neo-t jobb mobilnak tartjátok mint a Nokia N8-t? Szebb a kijelzője is? Anyagminőség,össze szerelés,hangminőség kihangosítva és fülessel?

MegtorloXp

(#1421) rtzmp válasza Dhampir (#1416) üzenetére


rtzmp
aktív tag

@dhampir: van progi a marketen, hogy kapcsolókat tudj rakni az értesitőre. widget + notification bar.
jobbra/balra húzás megoldása neon engem is érdekelne :-)

@blt.62: más. fénykép/videó jobb az n8-ban, de a symbian sztem nem annyira felhasználóbarát. de ez akár lehet szubjektív is...

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1422) iidavid


iidavid
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a menüben lehet-e mappát létrehozni? Konkrétan azért, mert pld. van kb. 2 oldalnyi játékom, és be szeretném tenni egy mappába! :)

(#1423) blt.62 válasza rtzmp (#1421) üzenetére


blt.62
őstag

És erre? Szebb a kijelzője is? Anyagminőség,össze szerelés,hangminőség kihangosítva és fülessel?

MegtorloXp

(#1424) karell25


karell25
csendes tag

Sziasztok!
Ez a telo szereti a TP-LINK-es routereket? Mert nekem van egy TL-WR941ND és van, hogy azt írja ki, hogy nincs kapcsolat, megszakad közben!
Valami tipp esetleg vagy egy kis segítség!
Előre is köszönöm! :R

(#1425) darvinya válasza karell25 (#1424) üzenetére


darvinya
titán

Nézd meg, hogy egyezik a protokol.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1426) rtzmp válasza blt.62 (#1423) üzenetére


rtzmp
aktív tag

nekem március elején volt N8-am. Akkori negatív tapasztalataimat írom le :
- push email nem működött. azaz nem akkor jött a mail, amikor küldték, hanem össze-vissza
- alsó led csak nem fogadott hívás és sms esetén villogott, emailnél nem
- navigálásnál ffi hang elharapta a szó végét,
- picasa és youtube feltöltés csak külső (pixelpipe) progival megy => jelszó kiadás
- menü tele van rövidítessel (sokszor értelmezhetetlen)
- sms írásnál nem volt görgető sáv, így nem tudtam visszanézni, hogy mit írtam,
- (automata) profil kezelés fapados,
- híváslista csak külön-külön volt, egyben nem mutatta a típusokat (nem fogadott, tarcsazott, stb)
- telefonkönyvből hívni, sms-t küldeni nem volt egyszerű

A kijelző is jobb, és tulképpen a kamerán kívül minden jobb a neoban. a hangminőségről nem tudok nyilatkozni, mert ezen se hallgattam zenét és az N8-n se. nekem előtte nokia 3600-m volt. Annak ellenére, hogy mennyibe került az N8, úgy éreztem, hogy a régi telefonomat telefonként sokkal jobb volt használni. úgyhogy inkább eladtam.

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1427) blt.62 válasza rtzmp (#1426) üzenetére


blt.62
őstag

Oké,de a Neo-nak szebb a kijelzője,mint az N8-é?

MegtorloXp

(#1428) rtzmp válasza blt.62 (#1427) üzenetére


rtzmp
aktív tag

kimaradt az összeszerelés minősége: mindkettő telefonnak nagyon jó :-)

igen, a neo kijelzője szuper sztem

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1429) Exini


Exini
csendes tag

Sziasztok! Milyen üzletekben tudom megvenni a Neot kártyafüggetlenül?

(#1430) ajca válasza Exini (#1429) üzenetére


ajca
tag

Csak Gsm boltokban,de azért azokkal vigyázz honnét számazik!

(#1431) rtzmp válasza Exini (#1429) üzenetére


rtzmp
aktív tag

google: "xperia neo ár"

én 2.5 hónapja a nextel-nél vettem (Astoria)

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1432) karell25 válasza darvinya (#1425) üzenetére


karell25
csendes tag

Mármint?

(#1433) dome29


dome29
aktív tag

Lenne egy neo cserém Nokia E7.em van!
1-1.ben a neo telenoros, 1 hetes..

Szerintetek megéri elcserélni :U ? vagy ugyanott vagyok..??

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#1434) ajca válasza dome29 (#1433) üzenetére


ajca
tag

Nagyon gyorsan cseréld el ha jót akarsz magadnak!

[ Szerkesztve ]

(#1435) V.Szabee


V.Szabee
tag

Sziasztok!

Még az első daraboknál voltak problémák a kijelzővel (gyengébb fényerő). Ezt most már megoldotta a cég?

Szabee

(#1436) Exini


Exini
csendes tag

Sziasztok! Milyen üzletekben tudom megvenni a Neot kártyafüggetlenűl?

(#1437) adriano18 válasza Exini (#1436) üzenetére


adriano18
tag

[link]

itt van árlista hol melyik boltba mennyi...
de vigyázz mert egyes boltokba van akciós csomag és abba csak töltő és telefon van...... (azért olyan olcsó pl.:gshome, gsmline, mobilprofi)

(#1438) dome29 válasza ajca (#1434) üzenetére


dome29
aktív tag

Tényleg :F?
pedig ez drágább nem?

neot nyomkodtam a telenor üzletben, kicsit kicsinek tartottam :U
nekem az U5 HD.ra emlékeztetett, de aztmondod cseréljemel?

Mostjött be, 65-70k.ért már vannak, de lefog menni az áruk.. nemde?

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#1439) ajca válasza dome29 (#1438) üzenetére


ajca
tag

A Neo 95E kártyásan,rablánccal kapod meg olcsóbban vagy gsm boltban bizonytalan múlttal és nincs híre az olcsóbbodásnak és az android sokkak testre szabhatóbb és kezelőbarátabb mint a symbian én is arról váltottam de nagyon örülök neki.Az előtted lévő hozzászólésban ott az árlista linkje különben!

[ Szerkesztve ]

(#1440) deja vu válasza ajca (#1439) üzenetére


deja vu
addikt

Az a nokia sokkal többet ér a symbian ellenére is, tehát bukna a cserén pénzügyileg. Még mindig a nokiát a legkönnyebb eladni a vergődése ellenére is, nem mindenki geek és olvas szakportálokat. Szóval dome29 még kérjél mellé pénzt is, vagy inkább egy az egyben egy Arc csere, bár azt meg gariztathatod a törő háza miatt.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#1441) punky10 válasza rtzmp (#1421) üzenetére


punky10
addikt

Már az olcso Alcatel telefonok (pl t-mobile Move)értesitö sávjában is van kapcsolo. Csuszkás megoldásra pedig ajánlom a RocketDial nevü appot.Telefonkönyv,tárcsázo egyben,nagyon jo.Ezzel a programmal be lehet állitani,hogy teljesképernyös legyen a hivokép hiváskor,választhatsz hivásfogadásra gomb és csuszka közül,illetve be lehet állitani,hogy a kapcsolatok közt bolyongva,a nevet jobbra elhuzva hivást inditasz,balra huzva pedig SMS-t küldesz a telefonkönyvben lévö cimre.

A Nokia nem mindenkinek ér többet...Vannak,akik nem dobnak hátast attol,hogy egy telon Nokia matrica van,hanem nézik a telefon tudását,kezelhetöségét...stb is.És ebben az E7 alulmarad szerintem a Neoval szemben.Ez egyéni döntés,de én nem haboznék...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1442) darvinya


darvinya
titán

Nokia E7 Symbian az meg mi a frássz.
Talán 2006-ot írunk. Ilyen tré OS-el meg nem találkoztam.
Ha valaki adana nekem egy ilyet akkor sem kellene.
MARADJUNK AZ ÖRÜLTSÉGEKNÉL,
ELCSERÉLEM XPERIA X1-T(HTC Energy Rom-os) EGY NEO-ÉRT.
MERT TUDÁSILAG ÚGYAN ANNYIT TUD

:) :) *;[

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1443) deja vu


deja vu
addikt

Egy Vertu is többet ér mégsem tud ennyit, szóval ha kérhetem maradjunk tárgyiasak. Főleg ne elvakult fanboy kommentekkel próbáljátok az ellenkezőjét bebizonyítani amikor nincs igazatok :DD A nokia e7 drágább újonnan, használtan is többet ér, ergo bukna a cserén pénzt. Ne akarjunk már a másiknak anyagi kárt okozni. Egy nem nokia tulaj. Nem mellesleg az e7 anyaghasználata 100x jobb.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#1444) dome29


dome29
aktív tag

Lehet függetlentenk unlockkal a neot? Lecserélték.. Vagy nem érdemes megpiszkálni?

Apple iPhone - Samsung széria megveszem ...Hívj bátran a 0630/234-9160as telefon számon !

(#1445) punky10 válasza deja vu (#1443) üzenetére


punky10
addikt

Már ne haragudj,de Te sem tárgyias vagy,maximum anyagias.A Vertu pont jo példa:alaptudásu telefon minöségi anyagokba csomagolva,nagyon-nagyon tulárazva...Amit megfizet a vásárlo,az az anyag,meg a márkanév(jo,tudok a hozzá kapcsolodo szolgáltatásokrol,de azok nekem semmit nem jelentenek...)Ez van az általad emlitett Nokiával is.Bujhatod az árlistákat,de attol,hogy egy telefonra 15-20 ezerrel többet irtak,mint amit ér,attol még nem lessz jobb...Legfeljebb irreálisan drága :DD
Tehát modositom az elözö HSZ-emet:ha valakinek többet ér egy felirat a telefonján,mint az,hogy mit tud a készülék,akor az az illetö ne cserélje el a Nokia E7 készülékét egy SE Neora!

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1446) ajca válasza punky10 (#1445) üzenetére


ajca
tag

:DD maximálisan igazad van :C

(#1447) darvinya


darvinya
titán

Nokia vs üres burkolat mert akárhogyis egy felírat nem minden!!
Én nekem volt Nokiám s kb. 1 hét és rö :) ve túladtam, mert aki megvette az csak annyit látott NOKIA.
Amúgy használhatatlan volt, s méreg drága.N8 minden baja kelekezet a kamerája miatt nem estem hátast, a frisdités egyre sz@..r volt

De ezt már a Nokia gyártok is érzik nem véletlenül tárgyaltak a Windows-zal.
Symbian ist dead
Alsó kategoriás telefonokban piacvezető az igaz.
Azért kérdeztem, hogy 2006. VAN?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1448) deja vu válasza punky10 (#1445) üzenetére


deja vu
addikt

Benned sincs annyi gerincesség, hogy legalább azt javasolnád, hogy adja el, és vegyen egy neót, a megmaradt pénzből meg pl menjen el a gyerekével a vidámparkba.

Tehát modositom az elözö HSZ-emet:ha valakinek többet ér egy felirat a telefonján,mint az,hogy mit tud a készülék,akor az az illetö ne cserélje el a Nokia E7 készülékét egy SE Neora!
Ez már ne haragudj baromság, az E7 tudja mindazt mint a neo, csak a kezelőfelület elavult és lassabb, de emelett ingyen navigáció+100x jobb anyaghasználat+qwerty meg pl tárhelyben is nagyobb.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#1449) iidavid válasza deja vu (#1448) üzenetére


iidavid
csendes tag

Nokia E7: nagyobb 4 hüvelykes kijelző, 360x640 pixel felbontásban, ezért pixeles. 680 MHz-es processzor, 256 MB RAM, 1 GB ROM 16 GB belső tárhely, de nem lehet beletenni microSD kártyát. A böngészés rajta elég gáz, sokszor akad a görgetés, képernyőre igazítva a weboldalakat nem lehet elolvasni, csak ha nagyítunk. A fényképező fixfókuszos. 1200 mAh-es akksi. Szóvel eddig a Neo szinte mindenben jobb. Kivéve az anyaghasználat meg a QWERTY. Mennyi egy E7 ára? 160k? Nincs miről beszélni!

Nem érdemes elcserélni. Ha jó áron el tudod adni vehetsz belőle egy Neo-t és még marad is pénzed. De a Neo tényleg jobb mint a Nokia!

[ Szerkesztve ]

(#1450) punky10 válasza deja vu (#1448) üzenetére


punky10
addikt

Én már befejezettnek tekintettem,de ez a gerinces utalás durva...
Akkor utoljára vegyük át:adott egy E7 és egy Neo,
Az E7 mellett:
-fém ház
-fizikai QWERTY
-+0,3" a kijelzöben
-ingyenes navi
Ellene:
-elavultabb a proci
-kissebb RAM
-elavultabb OS
A közös:
-HDMI
-8Mp foto
-HD video
És még sok szubjektiv dolog(pl amoled vs Bravia...)Függetlenül kb 10 ezer van a kettö között,a Telenornál meg a Nokia q...a drága.A Neo 1 hetes,az E7 már régebben a piacon van ,lehet több honapos,lehet 1 hetes is.Az emlitett tárhely valoban a duplája,de a Neonál cserélhetö/bövithetö.Az E7 használt ára kb 79 ezertöl 89 ezerig van,90-ért már újat lehet kapni.
A Neo ennél olcsobban kaphato.Mindenki döntse el,melyik éri meg,mert saját véleményt nem szabad a Forumon leirni.Szociálisan érzékeny forumtársunk ugyanis rögtön csalást,vagy rosszindulatot,"gerinctelenséget"feltételez minden olyan vélemény mögött,mely nem az Ö meglátását tükrözi.
Volt már ilyen a történelem folyamán,olyan dezsávu érzésem van...Bocs...témát befejeztem...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.