Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) majkel válasza Hanon (#1999) üzenetére


majkel
tag

Egyetértek azokkal a véleményekkel, hogy a Neo nagyon szép telefon és kár elrejteni egy tokban. De döntsd el, hogy milyen mértékű védelmet akarsz. A jó tok megvédi a telefont az esés okozta sérüléstől, de teljesen eltakarja a telefont is. Az InvisibleShield pedig teljesen átlátszó, de csak a karcok ellen véd (ami ugye sokkal valószínűbb, mint egy ejtés).

Amúgy mi a véleményed a "belebújtatós" tokokról? Én világ életemben ilyet használtam, mert utálom amikor folyton rajta van egy tok a telefonon de a fóliák nem védenek az ütésektől.

Az enyém egy műbőr, belül plüssel bélelt darab, kb 2000 Ft-ért vettem egy sarki GSM boltban. Amikor nem használom akkor rendszerint zsebben vagy asztalon van, ilyenkor a tokban pihen, de használatkor meg kiveszem belőle egy mozdulattal. Én ezt tudom ajánlani! :)

(#2002) cintula187 válasza hitman, (#1973) üzenetére


cintula187
addikt

75 ért

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2003) hitman, válasza cintula187 (#2002) üzenetére


hitman,
őstag

Köszi!
Mondjuk itt Debrecenben is van olyan bolt ahol 75 egy év bolti garival...eddig az a nyerő.

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#2004) Dhampir válasza cintula187 (#2002) üzenetére


Dhampir
félisten

Itt 73.990 Ft: [link]
Piros színben is kapható ugyanannyiért.

Itt még olcsóbb, 72.850 Ft:[link]

Ezüst színben is: [link]

Tavasszal még lejjebb fog menni az ára. :D

[ Szerkesztve ]

(#2005) cintula187 válasza Dhampir (#2004) üzenetére


cintula187
addikt

Nagyon vacilálok ez meg a Xperia Mini közt. Eddig csak Nokiám volt, most E52 van. Elpártolok mert a SE-ek nagyon bejönnek most. Tetszik a NEO "nagy" kijelzője , de vajon kibékülnek e a mini kisebbjével e. Nem moziznék rajta :)

Egy emberes pasis ujjakkal lehet rajta azért szövegeket írni kényelmesen?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2006) Dhampir válasza cintula187 (#2005) üzenetére


Dhampir
félisten

Szerintem tapogasd meg valamelyik üzletben, az a legbiztosabb.

OFF: Az E52 miért nem jó? :)

(#2007) chaval válasza cintula187 (#2005) üzenetére


chaval
tag

A mini sem olyan pici véleményem szerint :)
Nekem a proci, a kamera és a kijelző miatt tetszik jobban! :)

[ Szerkesztve ]

(#2008) cintula187 válasza Dhampir (#2006) üzenetére


cintula187
addikt

Semmi bajom vele, csak újítani szeretnék. Szeretnék egy érintős mobilt már.

Chaval - a felsoroltak miatt teszik jobban a NEO? vagy melyikre érted? :)

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2009) chaval válasza cintula187 (#2008) üzenetére


chaval
tag

Cintula187- a felsoroltak miatt igen :) De amúgy még Galaxy Acen is gondolkodtam, de a kamera meg a mégjobb proci miatt egyöntetű szerelem a Neo irányába :) (Még annó a Pro-t vártam) De kicsit kézbe fogtam és eldöntöttem, nem ragaszkodom a fizikális billhez :)

Engem spec az android hozott lázba :D:D:D Meg a telefonon való netezés, most is lehetne de annyira nincs meg az élmény a c510-esen :)

[ Szerkesztve ]

(#2010) cintula187 válasza chaval (#2009) üzenetére


cintula187
addikt

Én is gondolkodtam egy ideig az ACE-en. :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2011) chaval válasza cintula187 (#2010) üzenetére


chaval
tag

Már miért nem?:)

(#2012) cintula187 válasza chaval (#2011) üzenetére


cintula187
addikt

Külsőre jobban kezdenek tetszeni a SE-k. Kezelési felület gondolom szinte mindegy, mert utána úgyis mindenki átalakítja marketről valamivel.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2013) chaval válasza cintula187 (#2012) üzenetére


chaval
tag

Nekem mondjuk a külső nem annyira befolyásoló tényező, elenyésző csak :) Ne legyen akkora mint egy tepsi, ne legyen csajos.... :) Nekem még a Döfy is tetzsene ha erősebb procija lenne, meg lenne olyan kamerája mint a Neonak, meg nem lenne szar szervízháttere a gari megszűnést követően :)

(#2014) cintula187


cintula187
addikt

Szervízzel kapcsolatban én a bolti gariban nem nagyon bízom. Mindenképp gyári garist vadásznék akár ez akár a Mini lesz végül.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2015) MikroTikker válasza chaval (#2009) üzenetére


MikroTikker
tag

Ja, mondjuk az Ace-t elég magasan veri a Neo :D Az Android is jó döntés, ingyenes appokkal is el tudsz lenni életed végéig akár, annyi van rá, engem is ez fogott meg anno, mikor ezt választottam. Neoban meg a kamerája szintén, ahhoz képest, hogy nem az irreál-elérhetetlen kategória ár tekintetében, igen szépen muzsikál, sőt, nemcsak ahhoz képest :K

(#2016) chaval válasza MikroTikker (#2015) üzenetére


chaval
tag

Hát még így is sokkal drágább mint amennyit szánnék rá :)

(#2017) hitman, válasza cintula187 (#2014) üzenetére


hitman,
őstag

Na az szinte lehetetlen küldetés korrekt áron!
Én Neo-t akarok venni de amihez a 2 év gyári gari van az 100körül mozog, 1 év bolti garival meg 75körül... :F

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#2018) chaval válasza hitman, (#2017) üzenetére


chaval
tag

Telenornál is bármilyen 2 év hűségnyilatkozatos csomagra elvihető 75ért, gyártói garival....

(#2019) Dhampir válasza MikroTikker (#2015) üzenetére


Dhampir
félisten

Ott viszont van Samsung Apps is.

(#2020) bazsi0322


bazsi0322
tag

Én most már csak a színeken vacilálok: fekete/kék vagy ezüst? :D

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#2021) hurrikan válasza MikroTikker (#2015) üzenetére


hurrikan
addikt

Még az hogy a neo veri Ace-t, de a Mini is bőven.
Samsung Apps meg semmit sem ér. Semmi kimagasló pluszt nem nyújt ami miatt megérné Samsungot venni, kezelőfelület meg messze a legrondább.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2022) rtzmp válasza chaval (#2018) üzenetére


rtzmp
aktív tag

azt azért mérlegelni kell, hogy általában a szolgáltatói telefonokra később jön ki a szoftver frissítés...

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2023) sir fg válasza rtzmp (#2022) üzenetére


sir fg
aktív tag

Drága jó Galaxy3-masomra az összes szolgáltatónál kijött a Froyo több hónapja, míg a függetlenre hivatalosan a mai napig sem - csak hogy legyen egy extrém ellenpélda.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#2024) rtzmp válasza sir fg (#2023) üzenetére


rtzmp
aktív tag

:-)

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2025) cintula187 válasza rtzmp (#2022) üzenetére


cintula187
addikt

Ezt kérdezni is akartam. Tehát hacsak nincs rootolva a teló akkor amíg a szolgáltató ki nem adja az újabb szoftvert nem is tudom frissíteni még pcről sem? (ezt általánosságban akármelyik androidosra kérdezem.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2026) rtzmp válasza cintula187 (#2025) üzenetére


rtzmp
aktív tag

tudomásom szerint így van

ha netán mégse, akkor hurrikan, mrlujoak vagy más, ebben a témában jártasabb kijavít :)

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2027) hurrikan válasza cintula187 (#2025) üzenetére


hurrikan
addikt

Így van.
Addig nem tudod frissíteni amíg a szolgáltató nem adja ki a saját verzióját.
Ez általában 1-2hónapos késéssel jön a függetlenekhez képest.

Ez úgy megy hogy amikor elérhetővé válik a független, azt megkapja az adott szolgáltató is, Pár hét alatt megcsinálja benne a saját kis változtatásait, aztán egy darabig (újabb 2-3hét) teszteli, hogy a változtatásaik nincsenek e negatív hatással a szoftverre, ha minden rendben van akkor pedig kiadja, visszaküldi az SE-nek, hogy felteheti a szerverre és elérhetővé teheti, ekkor még az SE tesztelői is átfutnak a szoftveren, hogy mihez nyúltak, csak olyanhoz nyúltak e amit enged a szerződés és ők is megvizsgálják hogy nem e okozott az adott szolgáltató változása szoftver hibákat (ez kb. újabb 1hét). És ha ők is mindent rendben találnak akkor megy az adott szolgáltatós szoftver is fel a szerverre és elérhetővé vállik. Ez így összességében egy 7-8hét.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2028) cintula187 válasza hurrikan (#2027) üzenetére


cintula187
addikt

Atyagatya. Köszi az infót.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#2029) hurrikan


hurrikan
addikt

A készülék fényerejével egyébként mennyire vagytok elégedettek?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2030) Kyller válasza hurrikan (#2029) üzenetére


Kyller
senior tag

Semennyire

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#2031) rtzmp válasza hurrikan (#2029) üzenetére


rtzmp
aktív tag

teljesen

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2032) chaval válasza rtzmp (#2031) üzenetére


chaval
tag

akkor most már döntsétek el :D:DD

(#2033) hurrikan


hurrikan
addikt

Én eddig tök jónak gondoltam.
De most hogy nálam van a ray. :D hát kb. a háromszorosa, ha nem négyszerese a kijelző fényereje. De végül is ez is elég, csak nem tűző napfényben.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2034) chaval válasza hurrikan (#2033) üzenetére


chaval
tag

Napfényben a C510-ből sem látok semmit, tényleg kicis a ray?:)

(#2035) laspring válasza hurrikan (#2029) üzenetére


laspring
tag

A kijelző fényereje lehetne jobb is, szikrázó napsütésben kevés

(#2036) rtzmp válasza laspring (#2035) üzenetére


rtzmp
aktív tag

ja, bocs. Szikrázó napsütésben az enyém se látszik. De eddig egyik telefonomat se láttam olyan körülmények között, bár ez az eddigieknél fényesebb.

Nem várom el a telefontól, hogy nagyobb fényereje legyen a Napnál. :))

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2037) chaval válasza rtzmp (#2036) üzenetére


chaval
tag

pedig elvárható lenne, nem kéne szoli sem XD

(#2038) hurrikan


hurrikan
addikt

Ha hozná a ray fényerejét bőven elég volna. :)
nem kell napfény elég a hold.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2039) rtzmp válasza rtzmp (#2036) üzenetére


rtzmp
aktív tag

megnéztem: 3/5-nél áll a fényerő és úgy használom napi szinten...

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2040) Dhampir válasza rtzmp (#2036) üzenetére


Dhampir
félisten

A Szuper AMOLED-es kijelzők napfényben is jól láthatóak. A Nova kijelzőt is dicsérik a felhasználók.

(#2041) hurrikan válasza Dhampir (#2040) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem kell ide Super Amoled meg Nova.
Ray fényereje kenterbe veri mindkettőt. Egyszerűen csak fényerő kell, meg jó felbontás, az ilyen márkavakítás nem kell, csak egyszerűen jót kell csinálni, nem kell annak új nevet adni csak azért mert nagy a fényereje. :D
Az LG inkább a 2.3-al foglalkozzon... ne a Novával xd meg azzal hogy ne olyan telefonokat gyártson amik használhatatlanok.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2042) Dhampir válasza hurrikan (#2041) üzenetére


Dhampir
félisten

A SAMOLED keveset is fogyaszt, ami azért nem hátrány egy telefon esetében.

(#2043) mrlujoak válasza Dhampir (#2042) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mindegyik kijelzőtechnológiának meg van az előnye, és a hátránya...
Az általad említettnek (és utódjának) a természetellenes színvilága nagyobb visszatartó erő számomra, mint a többi magasabb fogyasztása. (a fekete színt kivéve, mert az összehasonlíthatatlanul gyönyörű)

Mindemellett a SE modellek az átlagnál jobban gazdálkodnak az energiával - természetesen a hasonló hadverkészletet alapul véve...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2044) hurrikan válasza mrlujoak (#2043) üzenetére


hurrikan
addikt

Így van.
És a RealityKijelző előnye pont ez. Ez is LED kijelző ugyan úgy tehát keveset fogyaszt. Csak épp valósághű. És ehhez jön még a BRAVIA meghajtó mint szoftveres javítás. És a ray esetében ez egy igen tekintélyes fényerővel van megspékelve és vannak még meglepetései a kijelzőnek, de azt majd a tesztemben olvashatjátok.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2045) Dhampir válasza mrlujoak (#2043) üzenetére


Dhampir
félisten

A korábbi SE modellek némelyikében 600 MHz-es CPU dolgozik, kevesebbet is esznek. A Li-Polymer akkumulátor is jobb, szerintem.

hurrikan:
Én szeretem az erőteljesebb, csodás színeket. Mindez a Gorilla Glass-szel együtt sem hátrány.

[ Szerkesztve ]

(#2046) mrlujoak válasza Dhampir (#2045) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen. Kemény 3 nemzetközi modell esetében. X10 mini, mini pro és X8...
De nem is ezekről szól a fáma, hanem az idei (2011-s) modellév termékeiről...

Plusz eleve írtam, hogy hasonló hardverkészlet mellett - ez elkerülhette a figyelmed...
...és eleve fel sem hozod a 600-as procis tavalyi modelleket fogyasztási versenyben, mondjuk a Galaxy S-szel szemben... :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2047) hurrikan válasza Dhampir (#2045) üzenetére


hurrikan
addikt

A Gorilla Glass-ra valóban rászokhatna az SE. Mert ezek az üveg borítások nem karcállók, zsebkarcnak lehet hogy ellenáll de kicsit erősebbnek már nem.
Az élénk színek szépek, de ha az elrugaszkodik már a valóságtól akkor nekem pl már nem jön be, márpedig az SGS2 kijelzője már nagyon túltelített, lefotóztam vele itthon egy tál narancsot és a kijelzőn piros volt xd ez már nem bejövős. Fogyasztani meg nem fogyaszt kevesebbet az AMOLED, mint a Reality LED. Ez látszik az üzemidőkön is. Az idei Xperiak közül a neo-nak van a legkisebb fényereje. Aztán jön a PLAY, holtversenyben a Minikkel, majd az arc és végül a ray aminek csodálatos kijelzője van.
Viszont a LI-POLYMER valóban dicséretes. Míg a többi gyártó az olcsóbbat választja és ez a kamerákkal is így van.

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2048) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok!

nekem van egy eladó.
Bontatlan, 2 év gyártói garanciával. Mélykék, telenoros. 70k.

(#2049) torma1981


torma1981
veterán

Netán tudtok még helyet ahol meg tudnám hirdetni az eladó telómat?

(#2050) darvinya válasza torma1981 (#2048) üzenetére


darvinya
titán

Talán hardvareapron?
70k-ért huzos Telenor függő teló, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.