Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) GTaylor válasza rizso (#1050) üzenetére


GTaylor
csendes tag

Nekem fontos a külső is a tudás mellett, sajnos az egykaptafa LG/Samsung iPhone klónok már nem hoznak lázba :D

(#1052) adriano18 válasza GTaylor (#1051) üzenetére


adriano18
tag

én is igy vagyok vele :) nekem nem tetszik a copyzás a samsungnál :( nekem mindig a Sony ericsson jött be

(#1053) knyitogato válasza rizso (#1047) üzenetére


knyitogato
őstag

Az Optimus Black egyelőre hibás méretaránnyal rögzít hd videókat...elég bosszantó jelenség.

(#1054) rizso válasza knyitogato (#1053) üzenetére


rizso
addikt

Igen, az. Pedig ahogy néztem, nem is lennének olyan rossz minőségűek a videók - csak hát a méretarány ugye...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1055) knyitogato válasza rizso (#1054) üzenetére


knyitogato
őstag

vajon szoftveresen javítható?

(#1056) rizso válasza knyitogato (#1055) üzenetére


rizso
addikt

Biztosan...vagyis hát nagyon remélem.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#1057) IrsaiOlivér


IrsaiOlivér
tag

Sziasztok!
Vásároltam egy állítólag magyar menüs neo-t. Nem tudjátok, hogyan lehet átállítani a nyelvet? Sajnos nem tudok japánul.
Előre is köszönöm!

(#1058) knyitogato válasza IrsaiOlivér (#1057) üzenetére


knyitogato
őstag

Az üzletben nem segítenek? Hol vetted?

(#1059) jooker82 válasza knyitogato (#1055) üzenetére


jooker82
nagyúr

Megérdeztem ma az ügyfélszolgálaton,holnap jön a válasz.... :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1060) IrsaiOlivér válasza knyitogato (#1058) üzenetére


IrsaiOlivér
tag

Nem! Gsmhome.
Egyébként addig nyomkodtam még véletlenül sikerült.. :)
Tényleg töltsem 12 órát kikapcsolva, vagy ne vegyem komolyan?

(#1061) knyitogato válasza jooker82 (#1059) üzenetére


knyitogato
őstag

fingers crossed :)

(#1062) aggleány válasza IrsaiOlivér (#1060) üzenetére


aggleány
addikt

Nem tudom, ezt a hülyeséget ki mondta, de nem kell. Tedd fel tölteni, mindegy, hogy be van kapcsolva vagy nincs, és töltsd addig, amíg teljesen fel nem tölt. Ennyi. A Lithium polimer akksikat nem kell formázni, egyedül arra figyelj, hogy soha ne merüljön le teljesen, mert az nem tesz jót neki.

(#1063) Teaway válasza aggleány (#1062) üzenetére


Teaway
veterán

"egyedül arra figyelj, hogy soha ne merüljön le teljesen"

Hozzátenném, hogy én még arra se figyeltem soha. Amúgy is kikapcsol a telefon, ha lemerült.

Nincs itthon csokid??

(#1064) IrsaiOlivér válasza aggleány (#1062) üzenetére


IrsaiOlivér
tag

Köszi!
Egyébként az eladó mondta a boltban...

(#1065) punky10 válasza Teaway (#1063) üzenetére


punky10
addikt

Azért mert nem a lemerüléstöl kell tartani,hanem az un. mélykisütéstöl,az viszont normál használat mellett nem következik be.Max ha teljesen hagyod lemerülni kikapcsolásig,majd a teloban hagyod sokáig az aksit(állitolag akkor is merül az akksi,ha kikapcsolt állapotban van rácsatlakozva telo...)Ez több hetet feltételez...Meg nagyfoku hanyagságot...Alap:semmi elektromos kütyüt nem tárolunk bennehagyott áramforrással!Kivéve a beépitettet(de ez esetben a tervezök gondolnak ránk...)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1066) Teaway válasza punky10 (#1065) üzenetére


Teaway
veterán

Ezt a szót kerestem: mélykisülés :R

Nincs itthon csokid??

(#1067) aggleány válasza IrsaiOlivér (#1064) üzenetére


aggleány
addikt

Szívesen. :K Az eladók nagyon tudnak, akksiügyben soha nem szabad őket kérdezni. Lemaradtak valahol a nikkeles akksit környékén. ;]

Teaway:

Az a Te bajod. :P Persze, kikapcsol magától, de az okosok azt mondják, hogy ez állítólag nem tesz jót magának az akksinak.

(#1068) Teaway válasza aggleány (#1067) üzenetére


Teaway
veterán

Azt mondják? Akkor az meg legyen az ő bajuk :P

Nincs itthon csokid??

(#1069) aggleány válasza Teaway (#1068) üzenetére


aggleány
addikt

Ahogy gondolod. :DDD

(#1070) Teaway válasza aggleány (#1069) üzenetére


Teaway
veterán

Arról beszélj inkább, hogy muzsikál a teló!

Nincs itthon csokid??

(#1071) aggleány válasza Teaway (#1070) üzenetére


aggleány
addikt

Milyen teló? :F

(#1072) Teaway válasza aggleány (#1071) üzenetére


Teaway
veterán

Melyik, melyik,hát a vörös :P

Nincs itthon csokid??

(#1073) aggleány válasza Teaway (#1072) üzenetére


aggleány
addikt

Vörös??? :Y :Y :Y

(#1074) €uro válasza aggleány (#1073) üzenetére


€uro
őstag

:P

(#1075) punky10


punky10
addikt

Felreppent olyan pletyka,hogy aggleány megvált a "valamilyen csajos szinárnyalatu" Neojátol.Mélységesen felháborit,hogy erröl semmit nem tudunk :)
Miután kiderült,hogy pár forumtárs nem is a telefon miatt,hanem a fentebb emlitett hölgy miatt látogatja a topicot,igy aggleányt hivatalosan is közszereplönek minösitjük...Tehát kéretik minden informáciot megosztani itt a topicon.
Mivel ez nem a blikk.hu,igy csak olyan infok kellenek,hogy a Samu után van-e társa,szereti-e a nagyot(vagy elég a 4" alatti is...)keményebben szereti,vagy lágyan(rezisztiv vagy kapacitiv...)nyomva vagy simogatva(fizikai gomb,vagy érintö...)lehet-e egyszerre több helyen érinteni(multitouch...)..stb... :D
Ez van kedves Hölgyem,ilyan élete van egy celebnek... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1076) mrlujoak válasza punky10 (#1075) üzenetére


mrlujoak
veterán

A szeretett fórumtársunk X10 mini-re "váltott" ...[link]

A váltás oka is napfényt látott:[link]

"Sajnos Neo már nincs, hirtelen financiális közbejövések miatt kellett megválni tőle."

Bocsi aggleány, csak ide tévedve látom, kerülgetitek a forró kását, így most mindenkinek vili, mi is a helyzet nálad mobilfronton :)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1077) Teaway válasza mrlujoak (#1076) üzenetére


Teaway
veterán

Ha ez így van, akkor kiveszem a kedvencekből ezt a topic-ot :O

Nincs itthon csokid??

(#1078) punky10 válasza Teaway (#1077) üzenetére


punky10
addikt

Látod mrlujoak,ezért nem akartam ilyen nagy sokkot okozni...
Az emlitett topicnak is rendszeres olvasoja vagyok,tehát tudtam a dologrol,csak szerettem volna megkimélni pár forumozot... :))

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1079) aggleány


aggleány
addikt

Na de kedves kollégák! Én nem akartam senkit frusztrálni azzal, hogy kénytelen voltam megválni a nagy Ő-től. :B Úgy terveztem, hogy nem is kell tudnotok róla, hogy pár hétig Neótlan vagyok. :K Az az igazság, hogy nem volt elég vastag a bőr az arcomon, hogy elmondjam Nektek. :B

punky10:

Azt hiszem, sikítófrászt kapnék, ha valamilyen általam ismeretlen oknál fogva celebnek kellene lennem. Azon okból, hogy ez még véletlenül se fordulhasson elő, gyorsan-gyorsan levágattam a hajam, úgyhogy a Mobile Meeting-es fórumban található kép alapján immáron senkinek sincs esélye arra, hogy felismerjen. :DDD

Jelenlegi társam átmenetileg egy X10 Mini, ő időnkéntn lágyan, időnként keményen szereti. Szeretem a nagyot is, de nem ez a mérvadó. Nyomva és simogatva is megfelel, és már megtanítottam arra, hogy szeresse a multitouch-ot. :P

mrlujoak:

Jól van, megjegyeztem. Szóval Te afféle 007-es ügynök vagy itt a fórumon, aki mindent tud. Jó lesz vigyázni veled! ;) (Nem emlékszel véletlenül, hogy pár éve hova dugtam el a kedvenc keki táskámat? Tudod, azt a hátizsák fazonút! :DDD )

Teaway:

Ha nem baj, azért majd jövök ide csevelyegni. Persze csak akkor, ha senkit nem zavar, hogy éppen Neótlan vagyok. :B

Mindenkinek:

Olyan lököttek vagytok! :DD Egy ilyen típusú fórumot nem egy liba miatt kell látogatni! :N

(#1080) mrlujoak válasza aggleány (#1079) üzenetére


mrlujoak
veterán

SOHA - és ezt halál komolyan írom - soha nem szégyen az, ha valakinek vissza kell váltania egy kisebb/olcsóbb/gyengébb/régebbi modellre, ha úgy alakul!

Egyébként a tatyód sajna nemtom merre kószál, mer' nem Sony Ericsson. De minden más ami SE, azt igen :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1081) aggleány válasza mrlujoak (#1080) üzenetére


aggleány
addikt

Félreértettél. Nem azt szégyellem, hogy el kellett boltolni egy kisebbre, hanem azt, hogy kénytelen voltam itthagyni ezt a társaságot. Olyan kedvesek itt a topiklakók, szeretek itt lenni. Ráadásul végre nem csókolomot köszönnek, hanem letegeznek, és ez jó érzés. :DDD

Ezek a visszaváltások nálam elég rövid ideig szoktak tartani, mert valahogy mindig megoldom a dolgot. :K Ráadásul általában ugyanolyan lesz belőle, hacsak időközben nem találok egy szimpatikusabb ketyerét. :B

(#1082) mrlujoak válasza aggleány (#1081) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ennek örülök :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1083) aggleány válasza mrlujoak (#1082) üzenetére


aggleány
addikt

Örülök, hogy örülsz. :K

(#1084) HWuser


HWuser
csendes tag

Én azt hiszem soha nem szabadulok meg ettől a telótól :-D Komolyan, annyira megkedveltem, hogy ennyivel be is érem. Kár, hogy amikor majd valamiért tönkremegy, vagy elvész vagy ilyesmi, már valószínűleg nem lesz kapható... Kéne venni egy tartalékot ;-)

(#1085) Prien


Prien
addikt

Micsoda??? Aggleánynak már nincs neo-ja? Akkor én se nézek be ide olyan gyakran...:D
Bocsi, de ezt nem bírtam kihagyni...:D

A kevés is több a semminél.

(#1086) punky10


punky10
addikt

Nem megmondtam...
:))

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1087) aggleány


aggleány
addikt

HWuser:

Jó ötlet, halmozzunk fel egy kisebb készletet. :C

Prien:

Én sem hagytam volna ki. :DDD

punky10:

Látod, a szokásos társaságból senki nincs itt. Máris leléptek??? :Y

(#1088) punky10 válasza aggleány (#1087) üzenetére


punky10
addikt

Mély letargiába estek... Igérd már meg nekik, hogy Mini-tulajként is naponta ellátogatsz ebbe a topicba is(ami egyébként az utolsó HSZ-ekből látszik is...)és mihamarabb szerzel egy ujabb "piroskát"... :DD

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1089) aggleány válasza punky10 (#1088) üzenetére


aggleány
addikt

:DDD Ez a Neós társaság kicsit elveszett a Mátrixban. ;]

Egyáltalán nem voltam a honlapon két hétig, nem csak itt nem jártam, egyéb dolgom volt, amibe nem fért bele a fórumozás. :N

Még nem tudom, hogy Neócska lesz, vagy nem, de ha nem zavarok, akkor benézek időnként. :K

(#1090) rtzmp válasza aggleány (#1089) üzenetére


rtzmp
aktív tag

...itt vagyunk :)

jó az x10 mini, nekem is az volt a kedvencem anno. Olvastam is rendszeresen a topikot.

Persze a Neo jobb :DD

Reméljük azért láthatunk majd erre felé és a telefon kérdésed is mielőbb megoldódik...

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1091) aggleány válasza rtzmp (#1090) üzenetére


aggleány
addikt

Na azért! :D

Úgy néz ki, hogy maximum pár hét (jobb esetben kettő), és meglesz az új ketyere. :C

Addigra legkésőbb készen akarok lenni a cikkel is. :K

(#1092) Füge93


Füge93
csendes tag

Sziasztok

Jelenleg a Neo melyik szolgáltató(k)nál kapható, illetve melyiknél lesz várhatóan kapható? Megnéztem mindhárom szolgáltatónál a weboldalukat, de egyiknél sem találtam.

(#1093) aggleány válasza Füge93 (#1092) üzenetére


aggleány
addikt

Még sehol nincs, de egy fórumtárs azt írta, hogy várhatóan a Telenornál lesz.

(#1094) waterphone válasza Füge93 (#1092) üzenetére


waterphone
tag

A Telenornál lesz a hírek szerint egyedüliként.
A szolgáltató facebook oldalán ma reggel tűnt fel a hír, miszerint HAMAROSAN jön.

[ Szerkesztve ]

(#1095) mrlujoak válasza Füge93 (#1092) üzenetére


mrlujoak
veterán

Telenornál lesz kapható.[link] (de, hogy ne kelljen a hsz-em megnyitni itt a hír linkje is - A HTC ChaCha után hamarosan a Sony Ericsson Xperia Neo is elérhető a Telenor kínálatában
... ;) )

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1096) karell25 válasza Füge93 (#1092) üzenetére


karell25
csendes tag

Én ma úgy hallottam, hogy T-nél is lesz majd kapható!

(#1097) newteló


newteló
csendes tag

Heló nekem 2011. 07.05.-óta vn neom és az mms küldésről szeretnék kérdezni
A simem 2001-es de telenort ír mms-t pedig se fogadni se küldeni nm tud.
Sim csere megoldaná?

(#1098) knyitogato


knyitogato
őstag

Sziasztok!

Lehet már kapni gyári garival a Neót?

(#1099) rtzmp válasza newteló (#1097) üzenetére


rtzmp
aktív tag

a kártyacsere mindenképp javasolt...

Nekem 2000-s pannonos/telenoros volt és tudtam küldeni. Lehet, hogy nem ez a hiba, de egy próbát megér. Gondolom a beállításokat már megtetted :-)

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1100) mrThomi


mrThomi
addikt

Hali, nem tudjátok hogy mi az x8 szervizkodja ? amivel sensort lehet nézni, meg lcd testet !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.