Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) aggleány válasza laspring (#1247) üzenetére


aggleány
addikt

Bocs, kifutottam az időből, ez lemaradt: Jorte

Ez egy kicsit bővebb leírás az angol nyelvű verzióról, van pár kép is a különböző felületekről és widgetekről.

(#1252) Kyller válasza laspring (#1248) üzenetére


Kyller
senior tag

Ez engem is érdekelne... :K

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1253) Teaway válasza wrcboy (#1246) üzenetére


Teaway
veterán

Igen, a jobb oldalon a bill zár alatt villog egy zöld LED, ha nem fogadott hívás, vagy sms érkezett.

Nincs itthon csokid??

(#1254) wrcboy válasza Teaway (#1253) üzenetére


wrcboy
csendes tag

rtzmp, Teaway, köszi a válaszokat. :)

(#1255) adriano18


adriano18
tag

nem, én kékben néztem a telenorbba mivel csak az van, az ezüst alapból nem tetszik :)

Am a telenornál milyen időközönként szokott lemenni az ára? mert függetlenbe esnek elég jól mostmár

(#1256) Teaway válasza adriano18 (#1255) üzenetére


Teaway
veterán

Ez az a telefon, ahol nincs egyénfüggőség :)) , a szépségnek meghatározott sorrendje van, és ezen nem lehet változtatni. Ez pedig így néz ki: ezüst, piros, átmenetes kék.

Nincs itthon csokid??

(#1257) wrcboy válasza adriano18 (#1255) üzenetére


wrcboy
csendes tag

ez engem is érdekelne, ami nekem feltűnt, hogy a kezdőára a telenornál azt hiszem 77e volt mikor 12-én megjelent, és mikor legközelebb néztem, 22-én, már "csak" 72e.

(#1258) adriano18 válasza Teaway (#1256) üzenetére


adriano18
tag

ááá :D nem láttam a pirosat és az ezüstöt élőbe, de a kéket igen és az nagyon tetszik.... szóval nálam biztos nem lenne ujtolsó nagyvalószinüséggel nálam a piros az utolsó :)

(#1259) adriano18 válasza wrcboy (#1257) üzenetére


adriano18
tag

kezdőárak az ugyan ezek mint ami most nem? én ugy láttam csak én az abszólut kártyásat nézem amin nincs havidij....

[ Szerkesztve ]

(#1260) wrcboy válasza adriano18 (#1259) üzenetére


wrcboy
csendes tag

na ez azért jó kérdés, mert én meg csak az előfizetésest néztem ... :)

(#1261) laspring


laspring
tag

Gyakorlati butácska kérdés:
Hogyan lehet a telefonkönyvből egy névjegyet átküldeni másik telefonra? SMS-ben, Bluetooth-on, mindegy hogy... én nem látom hogy lehetne....

[ Szerkesztve ]

(#1262) Teaway válasza adriano18 (#1258) üzenetére


Teaway
veterán

Nem láttad??
Igen súlyos hiba. Megrögzött fekete-imádóknak pedig egy lavórt kell tolniuk maguk előtt, ha az ezüstöt élőben akarják látni :K

laspring:
Gondolom mint a többi telónál: ráállsz a névjegyre és utána opciók > névjegy küldése > e-mail/sms/BT

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#1263) aggleány válasza Teaway (#1256) üzenetére


aggleány
addikt

Kicsit eltévesztetted a sorrendet: gondolom, úgy akartad írni, hogy 1. piros, 2. ezüst, 3. kék. :DDD

(#1264) Teaway válasza aggleány (#1263) üzenetére


Teaway
veterán

Mert figyelembe vettem, hogy a piros gyűjti az ujjlenyomatot. Ezért nincs az első helyen.

Nincs itthon csokid??

(#1265) aggleány válasza Teaway (#1264) üzenetére


aggleány
addikt

Ha tiszta kézzel nyúlsz hozzá, azért nem olyan vészes. Különben is, ha elmegy az ember titkosügynöknek, direkt praktikus, nem kell szórakozni a poharakkal. Csak elkérik megnézni, odaadod, és már meg is van az ujjlenyomat. :DDD

(#1266) Dhampir válasza Teaway (#1262) üzenetére


Dhampir
félisten

Nyaranta sokat mosdottam "ezüst" lavórban, talán ezért nem vágom hanyatt magam az ezüsttől, bár szerintem az egyik legszebb készülékszín. :K

(#1267) aggleány válasza Dhampir (#1266) üzenetére


aggleány
addikt

Más telefonok nagyon hülyén tudnak kinézni vele, de a Neo nagyon dögös ezüstben. Már majdnem olyan szép, mint a vörös. :DDD

(#1268) MrTwister válasza aggleány (#1267) üzenetére


MrTwister
őstag

Nekem is a kék jön be, mivel a kedvenc színem, ez van, piros mehet a csajoknak! :C Ezüst egy fokkal szebb aláírom, de hát csak Pan*nnál volt ésszerű részletfizu. Ennyi. :D

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1269) Dhampir válasza aggleány (#1267) üzenetére


Dhampir
félisten

:DD

(#1270) aggleány válasza MrTwister (#1268) üzenetére


aggleány
addikt

Én is valahogy így gondoltam. Ti vigyétek csak a kéket meg az ezüstöt, a vörös meg megmarad nekünk. ;]

(#1271) cnor válasza aggleány (#1270) üzenetére


cnor
csendes tag

Hát akkor ebben kiegyezhetünk! :D A piros változat valóban eléggé lányos! :)

Én most egy Neo-t szemeltem ki magamnak. Eredetileg egy Arc-ra hajtottam, de csak most esett le, hogy annak nincs is előlapi kamerája. Szóval nagy tepsi kijelző ide vagy oda, sajnos ki kellett lőnöm, mert sűrűn használnám az előlapi kamerát. Mivel "erőben" és kamerában az Arc és a Neo szinte teljesen megegyeznek, így akkor lett ez.

Azért kérdésem is van: Olvastam, hogy az SE az idei Xperia telefonokhoz 8GB-os memkarit mellékel (az Arc-hoz és a Neo-hoz legalább is igen). A Telenoros verzióhoz is ekkora memória jár?

Amit ma megtehetsz, halaszd holnapra! - Garfield

(#1272) stul87 válasza cnor (#1271) üzenetére


stul87
tag

Igen, 8GB-s memkarit, agybadugós fülest és hdmi kábelt ad a telenor.
Van olyan aki usb wifi adapterrel oszt netet a telónak? Az istenért nem akar működni.(köszi Bill ezt a csodát,amit win7-nek hívnak) :)

"csak a pubg!" by Sz

(#1273) Dhampir válasza stul87 (#1272) üzenetére


Dhampir
félisten

Én a laptop beépített antennájával osztom meg a netet a Virtual Router Manager programmal Win7 Home Premiumon: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1274) Dhampir


Dhampir
félisten

Számomra a dupla mikrofon (zajszűrés), a kamera, a hívásjelző LED, és a sok-sok gombocska ( :DDD ) jön be leginkább a Neon.

A hangminőség kihangosított hangszóróval milyen?

[ Szerkesztve ]

(#1275) wrcboy


wrcboy
csendes tag

Tegnap este óta én is neo-tulaj vagyok, nagyon tetszik, bár még barátkozunk. :)

A hívásjelző LED baromi hasznos, és a feljebb említett programmal kb korlátlanul konfigurálható eseményjelzéshez. :) Aki vacillál, annak csak ajánlani tudom eddig! :)

(#1276) Dhampir válasza wrcboy (#1275) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem vacillálnék, de szünet van az irodában, ahol a telefon-megrendelést leadhatnám. Egyúttal megvárom az új árlistát.

[ Szerkesztve ]

(#1277) rtzmp


rtzmp
aktív tag

Tegnap meglepő dolog történt: 1 nap alatt csak ~35%-t esett a töltöttség. Eddig azért naponta kellett etetni... Igaz most is, mert aztán rászabadultak a gyerekek és szétjátszották magukat :))

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1278) Kyller válasza rtzmp (#1277) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem bírja 3 napot:) Pedig annyira nem kímélem! :D

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1279) Dhampir válasza Kyller (#1278) üzenetére


Dhampir
félisten

Szadista, de jó neked, már használhatod a djágaszágot! :D

(#1280) oggy71


oggy71
tag

Húdekár, hogy a tré nem fogja forgalmazni :O !
Gratulálok annak aki ezt így "kiokoskodta" :W !
Most kénytelen leszek másik készüléket vásárolni..!

(#1281) laspring válasza Dhampir (#1274) üzenetére


laspring
tag

>>>A hangminőség kihangosított hangszóróval milyen?

Azt még nem nagyon próbáltam, de kihangosítás nélkül én meglepődtem rajta, hogy milyen jó a hangminősége

A hívásjelző LED szvsz igen rossz helyen van rajta, így sok vizet nem zavar... de lehet később fogom majd csak hasznát látni :)

(#1282) Dhampir válasza laspring (#1281) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez jól hangzik. :))

(#1283) MikroTikker válasza cnor (#1271) üzenetére


MikroTikker
tag

Azt én is néztem, hogy erre tettek előlapi kamerát, a másikra meg nem. Mondjuk így jobban tudod magad fényképezni, ez kétségtelen :C Na jó, persze videotelefonálásra sem utolsó. Amúgy az mekkora adatforgalmat generál? Mármint, ha videotelefonálni akar az ember rajta?

(#1284) skul0 válasza MikroTikker (#1283) üzenetére


skul0
aktív tag

Wifin már próbáltam a videotelefonálást, a másik fél azt mondta hibátlan volt mind hang mind pedig képminőség terén. Adatforgalmat nem néztem, de ha gondolod, lemérem a kedvedért.

Kihangosítva sincs szerintem gond a hanggal. Régebben egy külföldi oldalon volt téma, hogy nagyon tré a neo a hangminőség terén, akár füles, akár kihangosítva. Nálam eddig 5800 kihangosított hangját simán veri, pedig annak szép hangja van.

(#1285) skul0


skul0
aktív tag

Sajnos letelt a szerkesztési időkorlát...
Kereken 5 perc videotelefonálás skypeon 43,3mb adatforgalmat generált, magas minőségű videóra állítva.
Ez az értek 29mb alacsonyra állítva.

(#1286) Exini


Exini
csendes tag

Haly! A T-mobile áprilisi katalógusában fel volt tüntetve, hogy hamarosan kapható lesz náluk a Sony Xperia Neo, de eddig csak a Telenornál jelent meg, kapható lesz majd vmikor a T-m-nél is?

(#1287) ajca


ajca
tag

Szevasztok!
Rootolta már valaki, esetleg leírást tapasztalatot tudnátok linkelni?

(#1288) _Smooth


_Smooth
senior tag

Nem olvastam végig mind az 1300 hsz-t, de azért remélem, nem csak én buktam ki a fotó képminőségén. Soha nem telefonnal fotózgatok (van külön kompakt, bridge és DSLR gépem is), de ha már ekkora szenzációként reklámozzák az EXMOR szenzort... legalább teljesíthetne valamit. 0 dinamika tartomány, mozaikos kép... még egy telefontól is gyenge, nem hogy egy EXMOR telefontól. Egy 20k-s teló tud ilyen képet.
Nokia N8 meg iPhone 4-nek messze sokkal jobb képminősége van (még ha nem is ugyanez az árkategória, de legalább nem is marketingelnek EXMOR szarsággal és nem is erre fektetik a hangsúlyt). Az a borzalmas műanyag, gyenge összeszerelés... nincs minőségérzetem. HTC-nél, iPhone-nál még ilyet nem tapasztaltam.
Én továbbra se vennék sonyt.

[ Szerkesztve ]

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#1289) karell25 válasza Dhampir (#1273) üzenetére


karell25
csendes tag

Ez nagyon jó, most már meg tudom osztani és így telon is tudok majd netezni! Ezer hála és köszönet!!! :R :R :R :R :R :R :R

(#1290) rtzmp válasza _Smooth (#1288) üzenetére


rtzmp
aktív tag

sztem nincs rossz képe (persze lehetne jobb is :) ),
- androidos telcsik között a jobbak közé számít (Defy rosszabb képeket csinált, bátyám Desire telefonja is)
- N8 fényképezésben király, de küzdjön más a S^3 oprendszerrel,
- szifon meg valóban nem ez az árkategória.

Marketingnek meg nem szabad hinni sosem...

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1291) adriano18


adriano18
tag

lenne amugy kérdésem :)
ugye a neo nem játsza le az Xvid formátumot

Ha marketről letöltenék olyan lejátszó progit ami viszi akkor lejátszaná a neo?

[ Szerkesztve ]

(#1292) Dhampir válasza adriano18 (#1291) üzenetére


Dhampir
félisten

Tipp:

A RockPlayer lejátssza és az arcMedia [link] is.
Egy másik médialejátszó a MoboPlayer, amihez a processzor architektúrájának megfelelő kodek-csomagot kell letölteni.
[link]
[link]

Hozzá kel tennem, hogy én még egyiket sem használtam, de ezek közül valamelyik megfelel a követelményeknek.

[ Szerkesztve ]

(#1293) skul0 válasza adriano18 (#1291) üzenetére


skul0
aktív tag

A rockplayer tuti viszi, a többiről MÉG nincs tapasztalatom...

(#1294) zsoleer


zsoleer
senior tag

sziasztok vennék egy ilyen neo-t de én t-s vagyok és most tudnék egy telenorost nem tudjátok hogy tundám kifüggetleniteni ?? garancia is megmaradjon?

(#1295) laspring válasza zsoleer (#1294) üzenetére


laspring
tag

Úgyhogy a garancia is megmaradjon, úgy sztem sehogy.
GSM boltost kellene venned...

(#1296) skul0


skul0
aktív tag

Esetleg turbo sim, ha kezeli persze. Próba nélkül nem érdemes megvenni.

(#1297) aggleány válasza adriano18 (#1291) üzenetére


aggleány
addikt

A MoboPlayer és a RockPlayer biztosan viszi, de próbáld ki a BS Playert is, ez most a legújabb. :K

(#1298) adriano18


adriano18
tag

köszönöm a válaszokat :)

(#1299) Khelben válasza zsoleer (#1294) üzenetére


Khelben
nagyúr

A szolgáltató függetleníti neked hivatalosan. Persze nem ingyen.

(#1300) zzola


zzola
félisten

üdv.
Mostanság ezt a készüléket hol érdemes megvásárolni? Gyártói garanciást még nem láttam, van olyan bolt, ahol normális a support, ha esetleg elromlana?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.