Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) sir fg válasza Szider (#3999) üzenetére


sir fg
aktív tag

Kiegészítés: 2GB felett, tehát 4GB-tól csak SDHC kártya van.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#4002) Szider


Szider
csendes tag

Hy All..

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy esetleg megoldható-e valahogy , hogy új fő oldalt hozzon létre az ember a telón, és ha igen akkor azt hogy lehet kivitelezni..
Ugye alapból van 5 de mondjuk az kevés akkor lehet e bővíteni.

válaszotokat előre is kösszi...

ja és a telóm: Sony Ericsson Xperia neo v

[ Szerkesztve ]

Loller

(#4003) sunahunter válasza Szider (#4002) üzenetére


sunahunter
senior tag

Marketbe: launcher

(#4004) Miarák


Miarák
csendes tag

Üdv!
Mobil után nézelődtem és találtam akciós áron egy Sony Ericsson Xperia Neo V MT11i-t. Nekem megnyerte a teszésemet így a vásásrláson gondolkozok Azt kérdezném hogy akinek van ilyen mobilja, mik a tapasztalatai? Nem lassul-e be néha stb... ?
Ja és nem vagyok tapasztalt szóval az MT11i-kifejezés mit takar?

(#4005) sunahunter válasza Miarák (#4004) üzenetére


sunahunter
senior tag

Az MT a tipusjele.
Masik kerdesedre a valaszt itt talalod.

(#4006) Miarák válasza sunahunter (#4005) üzenetére


Miarák
csendes tag

Kösz a választ :D

(#4007) Bence937


Bence937
csendes tag

Sziasztok!
A napokban elkezdtem gondolkodni egy új telo vásárlásán, és azon merengek h a neo-t vegyem meg vagy a samsung galaxy w-t. szerintetek a neo megéri az árát és egy jó telo? vagy manapság már inkább mást kéne vennem hisz ez nem egy mai telo asszem. és ha esetleg a SE mellett döntök akkor a sima neo vagy a neo v-t érdemesebb venni?

előre is köszi :)

(#4008) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Miért van az,hogy felakartam tölteni a névjegyzéket,jegyzeteket,naptár bejegyzéseket a Google fiókba,de állandóan elutasít,hogy "szinkronizációs hiba". Mi lehet a baj???
Azért lenne jó,mert így ha másik androidos mobilt veszek,simán átrakná ezt a 3 dolgot az új mobilra. Így most minden a 8 Gb-os micro sd kártyán van.

Ha van megoldás,akkor leírnátok,hogy mi a folyamata?

[ Szerkesztve ]

MegtorloXp

(#4009) sunahunter válasza Bence937 (#4007) üzenetére


sunahunter
senior tag

A NEO-t vegyed.
Megeri az arat.
A sima NEO-erdemesebb.

(#4010) Miarák válasza sunahunter (#4009) üzenetére


Miarák
csendes tag

Nem tudom számomra úgy tűnik a 2 konstrukció közt szinte csak a kamera a döntő különbség. Mármint a sima Neo és a Neo V közt.

[ Szerkesztve ]

(#4011) Bence937 válasza sunahunter (#4009) üzenetére


Bence937
csendes tag

és ha teszem azt most megveszem a djuice-ban akkor a legfrisseb szoftvert kapom hozzá va a régebbit amit még vrissíthetek?

(amúgy köszi :) )

(#4012) sunahunter válasza Bence937 (#4011) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nem tudom, sose vettem djuice-ban.


(#4010) Miarák:

Akkor szerinted melyiket erdemesebb megvenni, azt aminek jobb a kameraja, vagy amelyiknek rosszabb?

(#4013) Miarák válasza sunahunter (#4012) üzenetére


Miarák
csendes tag

Ne támadni akartalak csak szerintem kb. 6 ezres eltérés van a 2 tipus közt nagyátlagról beszélek és akinek nem a kamera a lényeg az sztem figyelembe veszi ezt mielőtt dönt pl. abból kijön egy jó tok. De ez csak az én szempontom mindenesetre köszi a választ. ;)

(#4014) sajo13 válasza Miarák (#4013) üzenetére


sajo13
senior tag

Szerintem a két kamera tök hasonló, EXMOR ide vagy oda, nem jobb annyival a Neo kamerája, mint itt sokan gondolják. És persze ugyanakkora érzékelőn a 8Mp is zajosabb, mint az 5 Mpixel.
Én csak tesztképeket láttam a Neo V-ről, de a saját Neo-m viszonyítva tök hasonló eredmény, szóval szerintem a kamera nem döntő dolog. Az ár már annál inkább...

(#4015) cucinho válasza Bence937 (#4011) üzenetére


cucinho
aktív tag

Ha régebbi lenne rajta, akkor tudod frissíteni. :)

(#4016) chaval válasza Bence937 (#4011) üzenetére


chaval
tag

Üdv!
Djuiceban megvásárolva a 2.3-as Androiddal kapod, de amint wifi közelben leszel, rá nem sokra felkínálja automatikusan a frissítés lehetőségét;)

(#4017) sunahunter válasza Miarák (#4013) üzenetére


sunahunter
senior tag

:R
Nekem szempont a kamera, ha szukseges tudok vele fotozni.
Havernak van V, sokkal pocsekabbak a fotoi.

(#4018) chaval válasza Miarák (#4013) üzenetére


chaval
tag

Igen 6 ezer forint, de a Neohoz átlagban kapsz egy 8 gigás memkarit is és nem 2 gigásat.... :) Ha megvennéd külön többre jönne ki.... :)

(#4019) Miarák válasza chaval (#4018) üzenetére


Miarák
csendes tag

logikus chaval kösz :)

(#4020) Jarod1


Jarod1
addikt

Myphoneexplorer kliensbe a wifinél mi az pin kód ami ott van? a pc-n hogy állítom be azt a jelszót? elég Bugos ez az oldal, tele van ikonokkal.

[ Szerkesztve ]

(#4021) chaval válasza Jarod1 (#4020) üzenetére


chaval
tag

a Myphoneexplorer fel van telepítve a gépre is? Ha jól emlékszem, a programon belül kell azt a kódot megadni amit a telefon ír, vagy fordítva?!? Sorry, csak emlékfoszlányok vannak, de segíteni szeretnék!

(#4022) Bence937 válasza chaval (#4016) üzenetére


Bence937
csendes tag

köszi chaval ;)
akkor megyek is a djuice-ba :D

(#4023) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Miért van az,hogy felakartam tölteni a névjegyzéket,jegyzeteket,naptár bejegyzéseket a Google fiókba,de állandóan elutasít,hogy "szinkronizációs hiba". Mi lehet a baj???
Azért lenne jó,mert így ha másik androidos mobilt veszek,simán átrakná ezt a 3 dolgot az új mobilra. Így most minden a 8 Gb-os micro sd kártyán van.

Ha van megoldás,akkor leírnátok,hogy mi a folyamata?

MegtorloXp

(#4024) Jarod1 válasza chaval (#4021) üzenetére


Jarod1
addikt

persze hogy fel van rakva, de a gépen ott hol tudom megadni a kódot?

(#4025) chaval válasza Jarod1 (#4024) üzenetére


chaval
tag

Amikor a csatlakozásra mész nem dob ki ilyesmit?

(#4026) Dzsano válasza chaval (#4018) üzenetére


Dzsano
tag

És ne felejtsük el, a "sima" NEO-hoz adnak egy sokkal jobb minőségű "agybadugós" fülest, a NEO V-höz meg egy egyszerűbb modelt.

Eltérések:

NEO:
8 MPixeles Exmor kamera,
8 GB kártya,
MH 650 fülhallgató.

E három együtt már sokkal több, mint 6000 Ft különbség a NEO javára.

NEO V:
5 Mpixeles kamera,
2 GB kártya
MH410 fülhallgató.

Asszem ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#4027) Lino


Lino
csendes tag

hello,

most akarok telefont venni és egy se neoban gondolkozok.. tudtok olyanban segíteni hogy ezzel meg lehet e azt csinálni hogy egy divx filmet (blueray rip mondjuk) átkonvertálás nélkül hdmi-vel kilőni tv-re? vagy az úgy akadozna?

(#4028) Jarod1 válasza chaval (#4025) üzenetére


Jarod1
addikt

nem dob semmit

(#4029) sajo13 válasza Lino (#4027) üzenetére


sajo13
senior tag

Igen, konvertálás nélkül viszi a DIVX filmet, én is néztem már TV-n, HDMI-vel, nem akadt egyáltalán.

Mindössze egy progi kell hozzá a Marketből, az MX Video Player(free). Én ezt használom, nem pedig a sokak kedvencét a MoboPlayert, mégpedig azért, mert az MX Video Playerrel ki tudod húzni teljes képernyőre a bármely filmet, míg a Mobo Player csak a 16:9-es filmeket tudja teljes képernyőn megjeleníteni. És sajnos egyre több film van, ami nem 16:9-es, hanem 21:9-es képarányú, így felül fekete sáv a 16:9-es kijelzőkön.

(#4030) sajo13 válasza Dzsano (#4026) üzenetére


sajo13
senior tag

Szerintem a Neo és Neo V különbség egyén függő. Kinek mi a fontos. Ismerek olyan embereket, akiknek elég a 2Gb kártya is, mert filmeket nem akarnak tárolni a telón, így a 2 Gb tényleg elég néhány zenének és progiknak. Amúgy egy 8 Gb-os kártya 3600-3800 Ft, ha tényleg kell a nagy tárhely.

Aki igényes a zenében, annak úgyis van egy jó fülese, pl Sennheiser vagy egyéb, így a gyári füles mellékes dolog, én sem a gyárit használom. Akinek meg mindegy a füles, annak bőven jó az MH410 is. A kamerában ismét csak nincs egetverő különbség.

(#4031) blt.62


blt.62
őstag

Tudtok olyan (esetleg Magyar menüs) programot amivel feltudnám venni az összes bejövő-kimenő hívásaimat? Amelyikkel korlátlan időt tudok felvenni és nem csipog a felvétel alatt?
Előre is köszi!

MegtorloXp

(#4032) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Tisztelt Hölgyek Urak!

Azt hiszem megvan a 0,62 es szoft roortolásának lehetősége:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1452233

Kipróbáltam és müködik:)

(#4033) Andre90 válasza sajo13 (#4030) üzenetére


Andre90
tag

Plusz még említve azt a nem elhanyagolható tényt, hogy sima Neo-t elég nehéz találni 2 év gyártói garanciával. Jószerivel ilyen feltételekkel csak Neo V-t árusítanak. Tapasztalat

(#4034) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Hi !

Please help me !
Valamiért a Wifi baszik kikapcsolni, amikor a gép standbyban van.
Asszony Bladeje ugyanígy van beállítva, ott nem ragad be a wifi. Amikor villany
leó van (standby) akkor ott nem is megy. A wifi speciális beállításaiban átállítottam
a képenyő kikapcsol akkor wifi ne legyen opcióra.
6 óra wifi után a gép dob egy hátast.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4035) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Ismét hali !

Ha valaki tudna ilyet nekem, ami nem multiupload-os, mert onnan
nem lehet lehozni.

MT15i_3.0.1.A.0.145 Hungary Telenor_2.3.3.ftf

Megköszönném !!!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4036) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Ismét megint hali !

Ha esetleg 4.0.2.a.0.42-es telenoros lenne az is jó lenne....

:(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4037) ragingspears


ragingspears
tag

Sziasztok!

Gondolkodom egy Xperia Neo megvételén, ez lenne az első okos bunkófonom telefonom. Tudnátok segíteni egy kicsit?

Mennyire megfelelő a készülék e-book olvasóként? Használja-e valaki annak? Melyik alkalmazást ajánljátok? (főleg .doc és .pdf fájlok vannak a kollekcióban).

A Neo-t jelenleg már csak a Telenor-nál látom (ami nem is gond, náluk vagyok már x éve, csak kártyás előfizetéssel).
Cirka 52.000 Ft lenne a készülék ára, 2 éves hűséggel, 2 éves tarifamegtartással, Okostarifa 90 csomaggal (ez a legkisebb csomagjuk: 90 MByte adatforgalom/hó, 90 perc lebeszélhetőség - minden havi 3rugó).
Megéri ez az ajánlat? Keveset telefonálok, sms-ezek, munkám során netközelben vagyok, ezért szerintem a legkisebb csomag tökéletes nekem.
A tarifa megtartás mit jelent pontosan? Magasabb csomagra hűségidővel, gondolom azért válthatok (pl. Okostarifa 180-ra, stb.)

Lenne még egy-két nem konkrét készülék kérdésem...

Vasúton mennyire használható egy fenti mobil internet csomag? Konkrétan egy Bp.-Záhony 4 és fél órás szösszenetre gondolok :-)
Metrókon mi a helyzet?

Azt láttam, hogy a Youtube nem számít bele a korlátlan adatforgalomba, de tényleg nagyon megenné a havi 90 MB korlátot, ha azt is használom?

Esetleg tudtok-e más alternatívát ajánlani készülékben (bár mindig is a Sony Ericsson volt a kedvencem, és nagyon hajlok a Neo megvételére...) ?
Legyen legalább a Neo-hoz hasonló 3,7''-es kijelzője, és a kamera is legyen 8MP körüli.

Fényképezőként és kameraként is használnám a telefont, hogy gyakorlatilag kiváltsak vele egy alacsony-közép árkategóriás kamerát vagy fényképezőgépet.
Egy egész napos városnézést kibír a Neo aksija? Ha kvázi csak fényképezek vele? Max. 200-300 db fotó, maximális felbontással, jórészt napfényes időben

Sorry a sok láma kérdésért, válaszotokat előre is nagyon köszönöm!

Üdv,

Snoop

(#4038) mrlujoak válasza ragingspears (#4037) üzenetére


mrlujoak
veterán

A neo-n is már van "értelme" olvasni, és nem is kell nagyon hunyorgatnod...
(iPhone-t vedd alapul, az ugye "csak" 3,5", és mégis...)

VuDroidPlus-t használ a párom, jócskán kisebb kijelzős Xperia modellen... (2,55")

Tarifával kapcsolatban nem tudok segíteni.

Vasúton a Vodafone-nak elég kiegyensúlyozott a 3G - GSM hálózata, így Szombathely-Veszprém - Budapest viszonylatban csak pozitív a tapasztalatom, de a Telenorét nem tudom neked kielemezni sajna.
Mindettől függetlenül nem hinném, hogy annyival rosszabb lenne a lefedettség, hogy ne tudnát legalább a GPRS-EDGE párost használni...

Yuotube-bal elég hamar le tudod szívni azt a 90 MB-ot...

Metrón a Telenornak és a T-mobile-nak nincs szélessávú(3G, HSPA) hálózata, az csak a Vodafone hálózaton keresztül tudod elérni a föld alatt...

Városnézős-kattintgatós nap szerintem eléggé megizzasztaná, de sajnos nem tudok még csak körülbelüli értéket sem mondani, mert még nem próbáltam, de talán van aki hasonló mennyiségű képet készített már vele egyhuzamba...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4039) ragingspears válasza mrlujoak (#4038) üzenetére


ragingspears
tag

Köszi szépen a gyors választ! Várom mások hozzászólását is, és még egyszer előre is köszönöm segítségeteket.

(#4040) csiziktomi válasza eladogeppc (#4035) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Esetleg a wotan-nal rakd fel,ne a flash toollal.Abban választhatsz ,hogy melyik androidot,milyen regióval rakod fel.Én a cent europa 3 at a 0,42 vel szoktam.(Ha hibázok valamit mókolás esetén:) )

(#4041) Lino válasza sajo13 (#4029) üzenetére


Lino
csendes tag

köszi a választ.. szerintem ez lesz a befutó...
még játékban van az lg 2x de arról elég sok hibát olvastam, illetve a motorolla atrix azzal meg az a bajom hogy nincs támogatása itthon.. szerintetek a másik kettő milyen?

(#4042) sajo13 válasza ragingspears (#4039) üzenetére


sajo13
senior tag

Hali!

Nekem is Okostarifa 90-es csomagom van, bőven jó, mert korlátlan böngészés és email van benne. Youtube tényleg eszi az adatforgalmat, de ezt a csomagot nem a Youtube-ra találták ki, azt inkább számítógépen nézz vagy ha mobilon, akkor wifi-vel. Metrón tényleg csak GPRS van, de Opera Minivel simán lehet böngészni, ez tapasztalat. Ha nem youtube-ozol és internetrádiózol, akkor a 90Mb-ot nem fogod elérni, esetleg csak 1-2 youtube fér bele.

Ha pedig 3.7"-ban gondolkozol, akkor még a másik S-betűs gyártó W jelű telefonja sem rossz. Hasonló tulajdonságok, de gyorsabb proci(1.4 Ghz).

[ Szerkesztve ]

(#4043) eladogeppc válasza csiziktomi (#4040) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi, de Wotan nem fizetős ?

Szerk: És ott ki tudom választani, hogy Telenor-os-e meg ilyenek ???

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4044) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Kérek szépen valakit, hogy próbálja ki nekem, hogy a telefonja Wifiről le válik-e vagy nem ?
Mert megőrjít... Nekem nem engedelmeskedik. Egyfolytában Wifin van.
Amikor át kéne váltania Adat módra.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4045) perszabi válasza ragingspears (#4037) üzenetére


perszabi
csendes tag

Szia!

Vasút ügyben. A telenor hálózata egész elfogadható, bár csak Bp. Nyugati - Debrecen távon tudok nyilatkozni. Edge mindenütt van végig, 3G/HSDPA kb Ceglédig végig, utána csak a nagyobb városokban. Attól függ mit akarsz netezni, mert a sima gyári böngészővel edge is elég. Legalábbis nekem. Az előző telefonommal (galaxy spica), még meg is osztottam a laptopnak a mobiltinternetet, mert kellett valami codec az ubuntunak. Lényeg a lényeg, egész jól lehet böngészni meg csetelni vonaton ülve.
Metro: vagy van térerő vagy nincs, állomásokon még néha 3G is van. Ha böngészel/cikket olvasol bőven elég.
Yt-t ne erőltesd a 90megával. Azt sztem leszívja anélkül is, hogy észrevennéd. De netradio van ami megy http alapon, az viszont korlátlan... Ezt én is csak olvastam, nekem 500mega van havonta mobilnet keret, és elég, pedig alig wifizek.

Üdv!

(#4046) TheBomberman válasza eladogeppc (#4044) üzenetére


TheBomberman
tag

Nekem szépen vált, csak hát időbe telik mire kilép a wifi zónából

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#4047) willi74


willi74
csendes tag

Sziasztok! Tegnap este a Neom felajánlott szoftverfrissítést, Én el is indítottam, el is kezdte szépen. Egyszer csak se kép se hang, kikapcsolt. Azóta nem tudom bekapcsólni a készüléket! Meghalt? Ilyenkor mi a teendő? Segítsetek! Köszönöm!

(#4048) rtzmp válasza willi74 (#4047) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Próbáld meg a
SEUS progival. Link a #1 hsz-ben.

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#4049) ragingspears válasza perszabi (#4045) üzenetére


ragingspears
tag

Köszi szépen a válaszokat mindenkinek. Ha bárki hozzászól még a 4037-es hozzászóláshoz, köszönettel veszem.

(#4050) kovacszk válasza ragingspears (#4049) üzenetére


kovacszk
senior tag

Nagyjából válaszoltak mindenre, én az ebook képességre térnék csak ki. Ha doc, rtf vagy bármi ami nem pdf akkor tökéletes milió különböző progi van én a coolreadert preferálom. Viszont pdf-re nem alkalmas, legalábbis én még nem találtam olyat ami normálisan tördelt volna.

Bár ez a ebookdroid egész biztató, ahogy ezt megírtam gondoltam meglese :)

[ Szerkesztve ]

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.