Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Teaway válasza mrThomi (#1100) üzenetére


Teaway
veterán

X8 topic

Nincs itthon csokid??

(#1102) mrThomi válasza Teaway (#1101) üzenetére


mrThomi
addikt

ohh bocsi azthittem oda irtam, de már mindegy sikerült kideritenem :D

(#1103) apromon


apromon
csendes tag

A Telenornál mától kapható.
[link]

(#1104) coyote66


coyote66
aktív tag

A fenébe T-s vagyok.

Én vagyok

(#1105) adriano18


adriano18
tag

mi a különbség az új generációs kártyás és a sima kártyás között?

(#1106) adriano18 válasza adriano18 (#1105) üzenetére


adriano18
tag

már tudom, havonta fizetni kell annál...

szóval neten 95.990ft a boltba pedig 100 ezer

A neo alapból 96ezer forintért jelent meg, és eltelt már attól 2-3 hónap lejebb ment az ára és igy is 100ezer? mennyi hasznot akarnak ezek..

én aug közepe felé veszem meg, rem addigra lemegy az ára olyan 80-ra

[ Szerkesztve ]

(#1107) Kyller válasza apromon (#1103) üzenetére


Kyller
senior tag

Végre :R
66900 Ft-ért meg is tudom venni :DDD
Bár lehet várok egy hónapot vele, akkor akciót is tudok rápattintani... :K

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1108) smallcurrant


smallcurrant
tag

azt akarom megkérdezni tőletek, h szerintetek melyik telefont lenne érdemesebb megvenni a S.E.X Neo-t vagy az Arc-ot ???? már egy ideje olvasgattam a fórumot eddig a Neo mellett voltam csak hát nem les T-Mobile-ban és ez számomra elég rossz hír. A válaszokat előre is köszi ! :)

(#1109) smallcurrant


smallcurrant
tag

Végre
66900 Ft-ért meg is tudom venni
Bár lehet várok egy hónapot vele, akkor akciót is tudok rápattintani...

Kyller ha ez a Neora vonatkozik, nagyon hálás lennék ha megadnád azt az oldalt nekem ahol ennyibe kerül a telo. előre is köszönöm.

(#1110) Abus2 válasza smallcurrant (#1109) üzenetére


Abus2
tag

A telenor honlapján: http://www.telenor.hu/mobiltelefon/sony_ericsson/neo/
Alaptarifa 3-mal, bolti vásárlással.

Sörhassal nem lehet születni. Azért meg kell dolgozni!

(#1111) smallcurrant válasza Abus2 (#1110) üzenetére


smallcurrant
tag

köszi, Én teljesen másra gondoltam..reménykedtem benne, h rendelni lehet vhonnan függetlenül "ilyen olcsón"

(#1112) adriano18 válasza smallcurrant (#1111) üzenetére


adriano18
tag

neten vannak 84től kártyafüggetlenbe, csak vigyázni kell mert nem mindenhol adnak hozzá minden gyári tartozékot....

(#1113) smallcurrant válasza karell25 (#1096) üzenetére


smallcurrant
tag

"Én ma úgy hallottam, hogy T-nél is lesz majd kapható!"

ez biztos vagy csak egy kósza felvetés ??

[ Szerkesztve ]

(#1114) smallcurrant válasza adriano18 (#1112) üzenetére


smallcurrant
tag

láttam énis 84ért vhol de igen a tartozékoktól parázok, h mit nem adnak oda meg számomra nem vmi meggyőző az 1 éves garancia, főleg, hogy nem szolgáltató.

(#1115) Exom


Exom
tag

Sziasztok.
Én még NEOtlan vagyok, de mielőtt beruházok lenne egy nagyon fontos kérdésem a lakókhoz.
Mennyit tud az aksija ha bluetooth és wifi bekapcsolva?
Mennyit tud ha csak a bluetooth van bekapcsolva, minden más ki?
Szerény mennyiséget telefonálok csak...

(#1116) Sztif


Sztif
aktív tag

Valaki már vett Telenornál Neo-t? Vagy ha tervezi, vásárlás után legyen szíves megírni nekünk mi mindennel halmozta el a doboz tartalma?
De aki függetlenül vette az is megírhatja, összehasonlításképpen...

amúgy az Arc jobban megéri a nagyobb kijelzője miatt? vagy netán 3,7" is bőven elég a netezéshez?

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#1117) smallcurrant


smallcurrant
tag

Én ha jól tudom az Arc csak a képernyőméretében jobb mint a Neo meg akinek a vékony forma bejön, ha nem akk leírhatná vki h még miben más.

(#1118) Dave1984 válasza Sztif (#1116) üzenetére


Dave1984
őstag

Nekem a 3colos kijelző is jó netezésre.Jelenleg is X8rol írok.Egyébént én még reménykedem,h a Tnel is kapható lesz.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#1119) rtzmp válasza smallcurrant (#1117) üzenetére


rtzmp
aktív tag

és nagyobb a memóriája is

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1120) rtzmp válasza Sztif (#1116) üzenetére


rtzmp
aktív tag

1.5 hónapos független doboz: töltő átalakítóval, 8 GB kártya, füles.

nekem (is) teljesen megfelel a netezésre a 3.7"

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1121) Sztif válasza rtzmp (#1120) üzenetére


Sztif
aktív tag

Kíváncsi vagyok, Ki kap hozzá HDMI kábelt és/vagy tokot. Az Arcnál több unboxing videót megnézve elég nagy a szórás, hogy mi mindent tartalmaz a doboz. De sztem az nonszensz hogy ilyen drága telefonokhoz miért nem adnak legalább egy normális tokot. A gyártónak ez potom összeg! :F
Ehelyett, Te keress a készülékhez passzoló tokot, ami többnyire horror áron van... :W

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#1122) mrlujoak válasza Sztif (#1121) üzenetére


mrlujoak
veterán

Egy nagyon egyszerű oka van annak, hogy miért is nincs szinte minden teló dobozában tok.
Ez a stílus. :K
Például egy piros neo-hoz csak piros, vagy fekete tokot adjanak?!
A kékhez meg kéket, vagy feketét?

Eleddig nem egyszer találkoztam, hogy pl. az X10 gyári, tokját cserére, vagy áruba bocsájtotta a tulaja, mert nem tetszett neki.
Egy komplett iparág épült a kiegészítők gyártására, így legalább van lehetőséged olyan tokot/kiegészítőt vásárolni a telefonodhoz, ami neked tetszik, és nem erőltet rád a gyártó semmilyen standard formát/színt(...)

Még a microHDMI-HDMI kábel sem egetverő összegbe kerül (gyári, 3E forint körül), a tokok meg akár ez az ár alatt, komolyabbak e felett...
Hasonlóan a headsetekkel.

Szóval ne bosszankodj, inkább élvezd, hogy olyan kiegészítőt használhatsz a telefonodhoz, és nem adtál ki pénzt (a vételárba építve) olyan dologért, amit nem fogsz használni... ;)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1123) rtzmp válasza Sztif (#1121) üzenetére


rtzmp
aktív tag

én még ezt is feleslegesnek tartom. Eddig minden telefonomhoz kapott füles kibontatlanul ott figyel a dobozban. Amióta szabványosak a csatlakozók inkább veszek majd olyan fülest vagy olyan hosszúságú kábelt, amilyet szeretnék - ha szükségem lesz rá. Ne adjanak 100. nem használt dolgot, hanem inkább legyen occsóbb a telefon - sztem

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1124) rtzmp válasza Exom (#1115) üzenetére


rtzmp
aktív tag

naponta töltöm (akár többször is - kocsiban, mh.-en; nem várom meg, hogy lemerüljön).
Nappal mindig be van kapcsolva a BT és a wifi is. Nagyságrendileg 2-3% a BT, kb. 8% a wifi. A képernyő pedig 60-70%. De én szeretem nyomkodni :-)

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1125) Sztif válasza mrlujoak (#1122) üzenetére


Sztif
aktív tag

Ezt nem értem, ilyen színű telefonhoz olyan színű tok?!?! Miért kéne egyeznie?! :F
Az jogos hogy több a lehetőség, univerzális tokból. és hát az igények végesek, de szerintem a cég szempontjából vállalható ha a drága készülékeihez ad egy szimpla fekete bőr/műbőr tokot. :U
És itt jön hogy ez miért jó neked! Ugyanis a készülékvásárlás után rögtön abba teszed, mert nem sokan rohangálnak egyből tokot vadászni keresztűl-kasul utazva a várost vagy a netet. Addig meg próbáld meg átvészelni hogy ne sérüljön... :DDD
És ha már elköltesz közel 100rugót, akkor szerintem az egy plusz öröm hogy mi mindent kapsz hozzá, akkor csak jó benyomásod van a márkát illetően.

Ez csak az én szerény véleményem, aminek most hangot adtam. :)

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#1126) mrlujoak válasza Sztif (#1125) üzenetére


mrlujoak
veterán

Miért ne? :D
Például egy piros, csajos mobilt miért pont gyári standard fekete tokba tegye a tulaja?
Anno én a kék Vivazomhoz eleve mélykék tokot vadásztam (aztán végül egy fekete bársonytok lett belőle), de pl a húgom a fehér telefonjához pink tokot vett.

Egyébként ez a telefon legalább megéri az árát, nézd csak meg pl az árukereső értékelését...
[link]

Ha eleve nagyon tartasz a készüléked sérülésétől, akkor a telefon megvásárlásakor vegyél egy alap, standard tokot is - akár a szolgáltatónál, akár a GSM boltban - és ha a későbbiekben nem felel meg az a tok, akkor legalább a stílusodnak, praktikusságnak (pl övre csatolható...) megfelelő tok beszerzéséig is védett lesz a telefonod.

A gyártóknak meg írj egy-egy e-mailt, amiben tanácsolod, hogy tegyenek a csomagokba egy standard tokot is... :K

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1127) mrlujoak


mrlujoak
veterán

No, épp most láttam a Discovery Channel-en az Xperia neo - Telenor reklámját... :D

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1128) MrTwister válasza Sztif (#1116) üzenetére


MrTwister
őstag

Tegnap vettem! :K Dobozban: kék színű teló :D +papír hegyek+akksi+USB-s töltő+USB kábel+HDMI kábel! Füles nincs, de nekem nem is hiányzik. Tegnap végkimerülésig nyomogattam, most tölt. Eddig nagyon tetszik. :C

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1129) mrlujoak válasza MrTwister (#1128) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hol vetted?
(és ha nem indiszkrét, mennyiért, milyen garival...)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1130) MrTwister válasza mrlujoak (#1129) üzenetére


MrTwister
őstag

Ja bocsi kimaradt: Pannon itt Nyíregyen a korzóban. Gari passz, de gondolom szolgáltatói, de nem tudom mennyi idő. Részletre vettem 7500-ért, okos 360 csomival , egyébként a vége 49900. ;)

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1131) mrlujoak válasza MrTwister (#1130) üzenetére


mrlujoak
veterán

Jah, szolgáltatónál 2 év gyártói Sony Ericsson gari jár... THX
Memóriakari gondolom a standard 8 GB...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1132) MrTwister válasza mrlujoak (#1131) üzenetére


MrTwister
őstag

2 év az szuper! :C Igen memkari 8GB Class2-es. Lehet beletolom a 16Gigás Class6-osom ha kevés lesz a hely. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1133) Kyller válasza MrTwister (#1132) üzenetére


Kyller
senior tag

Majd kérünk tesztet! :D
Nincs hozzá füles? Most látom csak.... :F

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1134) MrTwister válasza Kyller (#1107) üzenetére


MrTwister
őstag

"Bár lehet várok egy hónapot vele, akkor akciót is tudok rápattintani... " Hétfő óta nincs ilyen akció mármint, hogy a pontjaid levásárolhatod, ha erre gondoltál. :O Nekem is van 7500 pontom, de sajna nem használhatom fel készülékvásárlásra a legújabb Pannon rendelkezés óta. :o

Kyller: Rendben nyomogatom egy darabig aztán írok. :K Füles nincs, de nekem nem is hiányzik, lehet veszek hozzá valami jó kis Sanyierikson sztereó blútyúk fülest, nem tudtok ajánlani valami jó ár/érték arányú típust? Most rendeltem hozzá gyorsboltból egy övtartós Bugatti tokot remélem jó lesz. :C

Arra a problémára mi a megoldás, hogy sztereó bt fülesen akarok rádiót hallgatni a telóm beépített gyári progijával? Ilyenkor ugye nincs madzag a jackben, így nincs antenna? :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1135) Kyller válasza MrTwister (#1134) üzenetére


Kyller
senior tag

"Arra a problémára mi a megoldás, hogy sztereó bt fülesen akarok rádiót hallgatni a telóm beépített gyári progijával? Ilyenkor ugye nincs madzag a jackben, így nincs antenna? :Y"

Maga a BT kütyü az antenna ilyenkor, ha jól tudom...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1136) mrlujoak válasza Kyller (#1135) üzenetére


mrlujoak
veterán

...és MrTwister:

Sony Ericsson MW600 a megoldás. Ár és ár

FM rádiós BT headset... :D

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1137) smallcurrant


smallcurrant
tag

Vki írt olyat, h lehet, h lesz a T-nél is a Neo. Ez mikor fog kiderülni ???

(#1138) mrlujoak válasza smallcurrant (#1137) üzenetére


mrlujoak
veterán

...az a valaki írta azt is, hogy ez még nem publikus ;)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1139) kali válasza smallcurrant (#1137) üzenetére


kali
legenda

tervben van, de; link

(#1140) Sztif válasza MrTwister (#1128) üzenetére


Sztif
aktív tag

Grat a telóhoz! :)
Majd tényleg írj egy kis tesztet, véleményt, okfejtést. :R

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

(#1141) MrTwister válasza mrlujoak (#1136) üzenetére


MrTwister
őstag

Köszi jó árak és jó cucc! :R
Sztif: Rendben úgy lesz! :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1142) smallcurrant válasza mrlujoak (#1138) üzenetére


smallcurrant
tag

jah oké, ezt nem tudtam..én nem nála olvastam ezt a hírt, de így már tiszta.

(#1143) stul87


stul87
tag

Voltam ma a Telenorban,és totál beleszerettem ebbe a telóba, jövőhéten meg is veszem! :DD

"csak a pubg!" by Sz

(#1144) adriano18


adriano18
tag

kérdeznék valamit.... a telenornál miben más ha a honlapjukon rendelem vagy ha bemegyek az üzletbe... mert 5 ezer ft különbség van

(#1145) bmarton7 válasza adriano18 (#1144) üzenetére


bmarton7
csendes tag

Nem kell alkalmazottat fizetni, helyet bérelni, stb gondolom.

más: tudnátok pesten valami üzletet v boltot mondani ahol meg lehet nézni élőben?

2 féle vélemény van, az enyém és a helytelen...

(#1146) rudi00 válasza adriano18 (#1144) üzenetére


rudi00
csendes tag

Semmivel nem különbözik , pontosan az a lényege amit előttem is írtak.... Sokkal egyszerűbb így a szolgáltatóknak, költséghatékony, időt spórolnak... és ha pl bemész egy üzletbe , de elvitték előled már mindet.... és azt mondják holnapra lesz csak..... itt sajnos csak az a lényeg minél nagyobb haszonnal dolgozzanak a szolgáltatók, és még ez a kedvezmény is megéri nekik, mert állítom 2-3x osát spórolják meg a kedvezménynek, ha neten rendeled meg...

(#1147) Kyller


Kyller
senior tag

Megvettem én is a kis drágát...Később írok egy kis elmélkedést róla! ;)

ui.: Csak annyi, hogy telenoros és van hozzá füles...

[ Szerkesztve ]

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1148) adriano18


adriano18
tag

Akkor felvilágositást szeretnék kapni mert holnap elvileg megrendelem :)

Mi a különbség gyártói vagy bolti garancia között?

Gyártói az két év teljeskörű? vagy olyan mint ált. bolti 1 év teljeskörü+1 év szoftver...

meg hol van sony ericsson szerviz magyarországon?

előre is köszönöm a választ

(#1149) Rick4 válasza adriano18 (#1148) üzenetére


Rick4
félisten

A gyártói garancia és a bolti közötti különbség kérdése nálam épp egy Samsung Galaxy tabnál merült föl, előbbi eredeti garanciajegy, a készülék új, nem használt, doboz, tartozék mellékelve, és arról nem beszélve, hogy a javítási procedúra eléggé behatárolt, csak új alkatrészt építenek be, mindenről mérési eredményt produkálnak, és persze hibás készülék esetén lényegesen pozitívabban állnak hozzá mint egy bolti garanciánál, ott ugyanis a boltos azt mondja hogy két évig garis, de a mókus aki szerel önképző, próbálkozó, akár a Te készülékeden is gyakorol, valószínű bontott készülékekből mentik ki az alkatrészeket, és ugye az se baj, ha egy forrasztás, ez az nem lesz 100%, csak működjön, aztán viheted, hiszen egyszer már kifizetted...
És nem mellékesen innen onnan beszerzett, feketén importált készülékek ezek, sokszor arab romokkal, nem működő markettel, és sorolhatnám.
Utóbbi megoldáshoz sok sikert és kitartást kívánok...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1150) MrTwister válasza Kyller (#1147) üzenetére


MrTwister
őstag

HDMI kábel is meg füles is? :Y

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.