Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) adriano18 válasza kurion (#1650) üzenetére


adriano18
tag

nem

(#1652) Exini


Exini
csendes tag

Hy! Gondolkozok a Neo vásárlásán. Van valami negatívum a telóval kapcsolatban?

(#1653) smallcurrant


smallcurrant
tag

akinek van Zagg fóliája tájékoztatna pár dologbab???
mennyibe került pst.költ.el a rendelés?
mennyi ideig tartott a kiszállítás?
hogyan kell rendelni?
ha megérkezik, muszáj regelni, ill. hogyan is kell ?

(#1654) iidavid válasza smallcurrant (#1653) üzenetére


iidavid
csendes tag

Hali!
Ha visszaolvasol akkor van egy srác aki rendelt a hivatalos honlapról, most sajnos nincs időm, de ha nem találod meg akkor megkeresem neked, és küldhetsz neki PM-et! :)

(#1655) Kyller


Kyller
senior tag

Találtam az amazonon egy tartót a neo-hoz. Csak nem tudom eldönteni, hogy vajon milyen lehet a minősége, mennyire tartja meg a telót, és hogy karcolják e a pöckök a felületét... :F

[link]

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1656) smallcurrant válasza iidavid (#1654) üzenetére


smallcurrant
tag

ha a nevet megadnád akk. azt megköszönném és visszakeresném egyből . köszi a segítőkészséget :)

(#1657) rtzmp válasza smallcurrant (#1656) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Black Dragonnál tudsz rendelni. Küldj neki PÜ-t (én rajta keresztül vettem - nem volt semmi problem). De volt, aki direktben rendelt: Euro

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1658) bazsi0322


bazsi0322
tag

Most én is elbizonytalanodtam a nyikorgások miatt. Akinek nem nyikorog annak milyen idős a teloja ??

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#1659) adriano18 válasza bazsi0322 (#1658) üzenetére


adriano18
tag

5 napos nekem :) XD

(#1660) iidavid válasza bazsi0322 (#1658) üzenetére


iidavid
csendes tag

Két hetes kb. és még nem nyikorog!

(#1661) waterphone válasza bazsi0322 (#1658) üzenetére


waterphone
tag

Nekem 2.5 hetes és nem nyikorog.
Kivéve ha a nyikorogj_kerlek.mp3-at játszom le vele.

(#1662) Hanon


Hanon
tag

Lehet csak én fogtam ki egy kifejezetten selejtes fajtát...
Majd beszökök egy telenorba megfogdosni egy másikat, összehasonlítás céljából. :D Legrosszabb esetben meg visszamegyek a gsmbe ahol meg lett véve (félig ajándék volt a telefon, nem én voltam boltban) és megbeszéljük, hogy csak én picsogom-e túl és amit hallok és érzek az normális, vagy tényleg megszoptam.
Már csak azt kéne tudni, hogy XXLGSM-éknek mennyire magas az ingerküszöbük . :D

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1663) bazsi0322


bazsi0322
tag

Okés, köszi a válaszokat :D
Akkor lehet, hogy én is beruházok egyre a hónap végén! :DD

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#1664) kurion


kurion
senior tag

A mai nap szembetűnt 1 nagy hiba(2.3.3 GYári nem a legfrissebb) ami azt takarja hogy a menüben nem jeleníti meg némelyik telepített programot és hát ez nem kis hátrány. Ez a gyári launchernek köszönhető?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1665) smallcurrant válasza rtzmp (#1657) üzenetére


smallcurrant
tag

rtzmp ment PM.

(#1666) iidavid válasza kurion (#1664) üzenetére


iidavid
csendes tag

Én még ilyet nem tapasztaltam!

(#1667) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Van már frissítés ?
Merre találom ?

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1668) laspring válasza bazsi0322 (#1658) üzenetére


laspring
tag

Egy picit nyikorog, de még nem vészes
kb 3 hetes aszem..

(#1669) laspring válasza Kyller (#1655) üzenetére


laspring
tag

Na ilyen létezik az arc-hoz is!
Ennél jobbat szvsz nem találsz!!!

(#1670) Kyller válasza laspring (#1669) üzenetére


Kyller
senior tag

És milyen a kialakítása? Valami szivacs vagy ilyesmi van a pöckök belsejében? Mer én attól parázok hogy szétkarcolják a neóm felszínét... :(((

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1671) ajca válasza eladogeppc (#1667) üzenetére


ajca
tag

Ha a van már rá frissítés akkor tudod meg ha usb-vel csatlakozol a számítógépedre és telpíve van se.pc.companion, felfogja kínálni a frissítéseket és 4 lépésben végig vezet a telepítésen, nekem már megvan sok szembetűnő változás nincs kapsz néhány új alkalmazást és azóta nekem legalábbis gyorsabban merül le.

[ Szerkesztve ]

(#1672) kurion válasza ajca (#1671) üzenetére


kurion
senior tag

a kamera nem javult? mert a képeket amiket csinálok vele és bele zoomolok telefonon nem nagyon akarja szoftveresen tisztítani és élesíteni ez kicsit zavaró.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#1673) ajca válasza kurion (#1672) üzenetére


ajca
tag

Nem igazán használom minőségi fotózásra, így nem is figyeltem a makró ,az biztos jobb lett.

(#1674) AMD Power


AMD Power
titán

Mikor először hozta a SE nekünk a Neo-t már akkor nagyon jó volt... most végre van eladási példányunk. 1x nagyon ott van. Ami nem tetszik az a menüje.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1675) ricco25


ricco25
csendes tag

Hali!

Gyári garisan függetlenül lehet vhol venni már 80k környékén? Ha igen akkor melyik üzletekben? Ha nem akkor tudtok vmi megbízható boltot ilyen árban?

(#1676) csatakacsa válasza ricco25 (#1675) üzenetére


csatakacsa
tag

Ez ugyan bolti garis de nem egy sufni-gsm én egy ipod touch 4 et rendeltem innen az megjött rendben. Xperi Neo 76E

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#1677) smallcurrant válasza csatakacsa (#1676) üzenetére


smallcurrant
tag

nem tudod véletlen, h ez a bolt milyen tartozékokat ad hozzá???

(#1678) adriano18 válasza ricco25 (#1675) üzenetére


adriano18
tag

ezt irták nekem a b-telnél amikor kérdeztem hogy mért nincs gyári garis neo-ba....:

"A bolti garanciás termékek minden esetben külföldről származnak, és a gyártó csak és kizárólag az adott országban vállalja a garanciát a készülékeire. Sajnos a NEO nem elérhető jelenleg gyártói garanciás verzióban. Amint lesz a nagykereskedésnek, felkerül az oldalra."

[ Szerkesztve ]

(#1679) eladogeppc válasza adriano18 (#1678) üzenetére


eladogeppc
veterán

Hali !

Amit írtak az teljességgel hülyeség.
Tudtam volna én is szerezni függetlenül, nagykerben dolgozó ismerősön keresztül.
De mivel T-lenoros vagyok , ezért nem érdekelt, meg amúgy is drágább lett volna.

Üdv !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1680) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Tudja valaki hogy melyik lejátszó alkalmas mkv lejátszásához ??

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1681) darvinya válasza eladogeppc (#1680) üzenetére


darvinya
titán

TCPMP

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#1682) AMD Power válasza csatakacsa (#1676) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk ugyan ez gyártói garival 100e.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1683) csatakacsa válasza AMD Power (#1682) üzenetére


csatakacsa
tag

Nem sok az egy kicsit? Igaz, hogy nem függetlenül, de a Vodánál plusz 9 ezerért már Xperia Arc-ot veszel. És az is kártyás. Eszem ágába sincs okoskodni, mert nem értek hozzá őszintén mondom, csak viszonylag kicsi a különbség.

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#1684) AMD Power válasza csatakacsa (#1683) üzenetére


AMD Power
titán

Nem olcsó... de a Westend az más.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1685) eladogeppc válasza darvinya (#1681) üzenetére


eladogeppc
veterán

Ez droidra ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1686) adriano18 válasza csatakacsa (#1683) üzenetére


adriano18
tag

Az arc csak annyiban különbözik a neotól hogy nagyobb meg lehet 1-2 kis dologba de lényegében ugyan az... nem tudom hogy vagytok vele de a neo is kicsit nagy zsebbe akkor az arc? Neonál nagyobb telefon nem is kell

(#1687) Hanon


Hanon
tag

No, megvan a bűnös:
http://img651.imageshack.us/img651/8826/p10305822.png
Lehet egy ponton elfáradtak a mexikói gyerekek a futószalag mellett és nem pattintották annyira össze, nem tudom.
Tehát az összeillesztés valahol abban a résben nem teljesen jó. Emiatt sír baloldalon azon a ponton.

Solution:
http://img717.imageshack.us/img717/3977/p10305852.png
Kellékek: tetszés szerinti színű stickit, olló.

És kijelenthetem, hogy megsufnituningoltam a 100ezer forintos mobilomat.
Egészen szánalmasan hangzik.
De mostmár nem (Pulse Mini alapján elméletileg ez az official megnevezés) nyöszörög. Legalábbis szeretném azt hinni, hogy ez hosszútávú megoldás.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1688) laspring válasza Kyller (#1670) üzenetére


laspring
tag

Nem hinném hogy karcol...
De ismétlem: ennél jobbat nem fogsz találni!
Ja és gyakorlatilag csak a töltő megéri ennyiért!!!

(#1689) laspring válasza Kyller (#1670) üzenetére


laspring
tag

Nem hinném hogy karcol...
De ismétlem: ennél jobbat nem fogsz találni!
Ja és gyakorlatilag csak a töltő megéri ennyiért!!!

(#1690) Kyller válasza laspring (#1689) üzenetére


Kyller
senior tag

Köszi:D Már meg is rendeltem amazon nénitől!:) :K

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1691) Kyller válasza Hanon (#1687) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem is így lett megtákolva, csak olló helyett a kiskacsómat használtam, stick-it helyett, meg egy számlakivonat alsó részét:D:D

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1692) smallcurrant


smallcurrant
tag

vki aki rendelt neten (nextel, b-tel, stb..bármely GSMből) hogy zajlik a rendelés??? megrendeled a terméket, kapsz 1 visszaigazoló e-mailt és utána? telefonon egyeztetnek veled ???? előre is köszi!

(#1693) timirosicka


timirosicka
tag

sziasztok
ma reggel végre meghozták a telefonomat.

még csak most ismerkedunk.elsore egy kicsit nagynak tunik,de nagyon szép.a csomagban volt egy csomó papir,tolto,hdmi kábel,8gb kártya, fólia a kijelzore.a fényképezojét már kipróbáltam és gyonyoru.nagyon gyors a telefon és rajta a net is.

sajna az enyémen is nyikorog a fényképezo gombja :O

[ Szerkesztve ]

(#1694) bazsi0322 válasza timirosicka (#1693) üzenetére


bazsi0322
tag

Hali!
Honnan vetted és mennyiért ?

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#1695) timirosicka válasza bazsi0322 (#1694) üzenetére


timirosicka
tag

szlovákia,orange mobil szolgáltató.

ha a kezdo kijelzon vagyok,és megnyomom oldalt a fényképezo gombot,akkor annak azonnal el kellene indulnia ugye?

(#1696) timirosicka


timirosicka
tag

vagyis ha roviden nyomom meg a fényképezo gombot,akkor nem csináll semmit,csak ha hosszan. ez igy jo?

(#1697) rtzmp válasza timirosicka (#1696) üzenetére


rtzmp
aktív tag

igen

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1698) Hanon


Hanon
tag

Na mégvalami. Az normális, hogy minden kikapcsolás és újra bekapcsolás után az értesítősávba kiírja a legutóbbi (több napos) nem fogadott hívást? Valamint ugyanott felajánlja a telepítővarázslót és kiírja, hogy letiltottam az adatforgalmat, még vagy két hete.

Ezen kívül, most fixen kiírja, hogy van egy új sms-em, miközben én azt már megnéztem. Ki-bekapcsolás után sem tűnt el. Mit csináljak ezzel? :O

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1699) Dhampir válasza timirosicka (#1693) üzenetére


Dhampir
félisten

Picit gonosz leszek: [link]
Az összeszerelésnél ott parányi hézag lehet.

(#1700) blt.62


blt.62
őstag

Tudom,hogy a Neo egy baromi jó telcsi,de ezért a recseg-ropog-ért nem mertem elcserélni az N8-m egy Neo-ra. Miért nem tudnak egy olyan minőségű mobilt kiadni a SE-nál mint az N8,csak Androiddal???? :F

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.