Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) ajca válasza hurrikan (#1950) üzenetére


ajca
tag

Mondjuk én már egyszer akartam segíteni, de nem válaszoltad meg hol találom a build számot :F

(#1952) ajca válasza hurrikan (#1950) üzenetére


ajca
tag

Nem találom a Myphone explorerben ezt a hivatkozást!

(#1953) hurrikan válasza ajca (#1952) üzenetére


hurrikan
addikt

Fájlkezelő. Telefon memória. System mappa

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1954) sir fg válasza hurrikan (#1949) üzenetére


sir fg
aktív tag

Nem egészen. Ott van a GSMhome honlapján, hogy az akciós készülékhez nem jár semmilyen kiegészítő. Amúgy 71000Ft.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#1955) Bufu 18


Bufu 18
csendes tag

Sziasztok

Segítsetek már nekem léci rendbe rakni a fejemben ezeket a garanciákat.
Több év után most vennék telefont ami egy Neo lenne de nagyon megvagyok kavarva hogy itt 12hó amott 24hó itt eu ott magyar gari stb stb...
Én debreceni vagyok és az fix hogy itt a SE-nak nincs szervize.
Mennyire számít hogy milyen garisat veszek?
Milyet lenne érdemes venni?
Pl egy nagyobb áruházba ahol 2 év gyári gari van rá ott a teló 110ezer még mindig, ahol meg 75 ott meg 1 év bolti gari van rá.

(#1956) sir fg


sir fg
aktív tag

Tud valaki tippet, hogy hol vehetnék kézbe egy ilyen telefont, ahol működés közben kipróbálható? Telenor boltra gondoltam, mert elvileg a szolgáltatók közül csak az forgalmazza, de nem mindegyikben van ugyebár minden készülék kirakva, pláne nem bekapcsolva. Nagykörút, Rákóczi út, ill. XI. ker, Allée környékén lenne tuti.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#1957) chaval válasza Bufu 18 (#1955) üzenetére


chaval
tag

A 2 év gyártói garancia a "legjobb, és legmegbízhatóbb" mert a gyártó vállalja ha gubanc van a telóval szervizeli, bármelyik gyártói szervizben. A bolti garancia, az hogy oda viheted vissza csak és kizárólag a cuccot, ha bármi gáz lenne vele. Ezek átlagban 1 évet vállalnak, a második év már csak szoftverre vonatkozik náluk (tudomásom szerint). Az a vész az egészben, ha pl bezár a bolt...akkor a garanciát nem tudod hol érvényesítettni.

(#1958) Hanon


Hanon
tag

Aucs, megtörtént az első leesés. Éjjeliszekrényről vetette alá magát egyenesen a hosszabbítóra. Szegény.
Túlélte, szerintem nagyobb volt a hangja mint a lángja. Úgy értem füstje. Mármint na.
De azért beszartam. :'3

stul87: höhö, nekem eddig a hangerőgombnál fel sem tűnt. De megnyomogattam és tényleg. :D

Az ilyen lcd tisztító kendőket lehet a képernyőn használni? Eddig csak a szemüvegtisztítóval törölgettem.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1959) Fr33zeye


Fr33zeye
tag

Megvettem, adja nagyon... jöhetne a frissítés.

(#1960) ajca válasza ajca (#1952) üzenetére


ajca
tag

A sys.mappában van 10 jegyzet köztük a kernel is,de bármelyikre ráknyomok azt írja ki,hogy nem támogatott fájl!Úgyhogy velem nem sokra méssz :D

(#1961) stul87


stul87
tag

Nem a sys.-ben,hanem a system mappában kell keresgélni. Hogyan lehet teljesen kipucolni a telefont,hogy olyan állapotba legyen,mint mikor a dobozból kivettem? Újra kell rakni az androidot,mint pc-nél? Vagy csak gyári visszaállítás,és format?

"csak a pubg!" by Sz

(#1962) rtzmp válasza hurrikan (#1950) üzenetére


rtzmp
aktív tag

az én frissítésem után a teló a szervízben végezte, ott meg downgrade történt. Azóta se lehet upgrade-lni. Nem szeretnék másnak szervíz tapasztalatot szerezni...

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1963) rtzmp válasza rtzmp (#1962) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Ma délben üzent a telefonom, hogy lehet szoftvert frissíteni. Felcsillant a remény! Juhé! A telefon befrissítette magát (Build: 4.0.A.2.368) - és megint NINCS netem. De legalább nem kellett a PC hozzá.

Egy kicsit már morcos vagyok...

Megint mehetek szervízbe :W

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1964) hurrikan válasza rtzmp (#1963) üzenetére


hurrikan
addikt

Mért mennél szervízbe?
Ilyen még soha nem volt senkinél, nem hogy még 2x is. Valamit te rontasz el. Net profilok be vannak állítva egyáltalán? Frissítés után azt neked kell megadni.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1965) rtzmp válasza hurrikan (#1964) üzenetére


rtzmp
aktív tag

remélem, hogy így van :)

először amit csináltam: telefon jelez, hogy van friss szoftver, kell PC hozzá. SEUS install után a szoftvert frissítettem a progi utasításai alapján. Remélem abban nem bénáztam, mert az elég egyértelmű volt. Bekapcs után pár órával vettem észre, hogy nincs net. Küldés szolgáltatzóhoz SMS (06209000749 "BEA"), visszajövő sms-re jön a lenti válasz. Ha kézzel akarok felvenni hozzáférési pontot, akkor meg a mentésre nem csinál semmit. Vodafonos, ás T-s kártyával mindez csont nélkül, csak telenorossal nem megy. (Se a NextTel-nél, se Telenornál nem tudtak mit kezdeni a problémával)

Most másodjára annyi különbség volt, hogy a telefon jelezte, van új szoftver, letöltse? (PC nem kell hozzá). Én OK-ra tappintottam, vártam kb 10 percet és az új szoftver rajta volt. Tehát sok mindent elrontani nem tudtam.

Beállítás meg elvileg automatikusan megy pár perc múlva a telefon letölti magának, de valóban lehet kézzel ([innen]) is megadatni illetve lekérni konfig üzenetként, azt meg [innen]. Kézinél mentéskor semmi nem történik, mms-nél meg a lenti hibaüzenet.

nem hinném (de előfordulhat), hogy én vagyok a béna :B

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1966) hurrikan válasza rtzmp (#1965) üzenetére


hurrikan
addikt

Ja...
hogy Telenoros vagy.
Igen ez egy ismert Telenoros SIM-hiba. De van megoldás.

Telenoros SIM/4.0.A.2.368-as buildú szoftver összeakadása!!

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1967) Kyller válasza rtzmp (#1965) üzenetére


Kyller
senior tag

Telenoros alap ROM volt rajta? Mert én még pl. nem kaptam frissítést az enyémre... :((

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1968) rtzmp válasza hurrikan (#1966) üzenetére


rtzmp
aktív tag

@hurrikan: nagyon szépen köszönöm. Müxik. Ha belegondolok, hogy mennyit idegeskedtem emiatt. Arrgghhh. Szóval köszi!!!!

@kyller: független a telefonom.

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1969) - William -


- William -
csendes tag

Sziasztok! Gondolkozok egy ilyen teló vásárlásán,mondanátok érveket ill ellenérveket,h megéri-e megvenni? Online,hol tudom a legolcsóbban megvenni?

(#1970) chaval válasza hurrikan (#1966) üzenetére


chaval
tag

Aki teheti kérjen djuiceos sim kártyát! ;)

(#1971) hitman, válasza - William - (#1969) üzenetére


hitman,
őstag

Én is most akarok venni de fogalmam sincs hol vegyem.
Ahol a legolcsóbb ott nyilván a gari stb nem olyan jó vagy nincs tartozék hozzá.
A megbízható boltokról is olvasok mindig rossz dolgokat, olyat meg hogy olcsó legyen és 2 év gyári gari legyen rajta na, olyat még nem találtam.

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#1972) chaval válasza hitman, (#1971) üzenetére


chaval
tag

Én találtam [link]

(#1973) hitman, válasza chaval (#1972) üzenetére


hitman,
őstag

Igen, azt nem írtam hogy 75 körül kéne lennie.
Az egy dolog hogy van ahol 62-64, én adnék 80-at is ha megbízható lenne a forrás és a gari de azért 100-at nem fogok adni érte...

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#1974) chaval válasza hitman, (#1973) üzenetére


chaval
tag

Sajnos én is max 70-75ig mennék el, és max tényleg csak előfizetéssel tudnék annyiért venni!

(#1975) hitman, válasza chaval (#1974) üzenetére


hitman,
őstag

Én lehet belemegyek egy bolti gariba is mert debreceni vagyok és itt úgy sincs szerviz ha valami gebasz van így is úgy is fel kell küldeni pestre...

Itt már találtam 75-ért 1 év garival.

[ Szerkesztve ]

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#1976) chaval válasza hitman, (#1975) üzenetére


chaval
tag

Egyik haverom mondta hogy sokszor a bolti gari gyorsabban megvan mint a gyári

(#1977) hitman, válasza chaval (#1976) üzenetére


hitman,
őstag

Ezt én nem tudom...majd imátkozok hogy azért ne legyen baj, frissítgetni meg buherálni nem nagyon akarom, csak használni és vigyázni rá.

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#1978) veres attila


veres attila
csendes tag

Melyik telefon a hangosabb az xperia neo vagy a nokia n8?

(#1979) rtzmp válasza veres attila (#1978) üzenetére


rtzmp
aktív tag

xLOUD-dal egyértelműen a neo. Már túl hangos.

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1980) veres attila válasza rtzmp (#1979) üzenetére


veres attila
csendes tag

két hangszórós?

(#1981) hurrikan válasza veres attila (#1980) üzenetére


hurrikan
addikt

Nem. Egy.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1982) Dhampir válasza veres attila (#1980) üzenetére


Dhampir
félisten

A Play 2 hangszórós.

(#1983) hurrikan válasza Dhampir (#1982) üzenetére


hurrikan
addikt

Így van. Az vantnekem.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1984) chaval


chaval
tag

Valaki tudna konkrét fóliát ajánlani rá? Lehetőleg karcálló (az sem baj, ha nem csak az érintőpanelre van), strapabíró (szval nem jön fel könnyen), és nem maradnak alatta idegesítő buborékok...:)

(#1985) hurrikan válasza chaval (#1984) üzenetére


hurrikan
addikt

Ha áldozol rá akkor az Invisible Shieldet ajánlom. Teljes körburkolat, full karcálló.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1986) mrlujoak válasza chaval (#1984) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ezt a fóliát javaslom, hurrikan-nal maximálisan egyetértve.
Ebben a kiszerelésben: Maximum Coverage for $24.99 maximális védelmet adsz a mobilnak.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#1987) chaval


chaval
tag

[link] még ilyesmire gondoltam esetleg :) Csak lehet valami erőteljesebb fóliával az elejére :)

(#1988) rtzmp válasza chaval (#1987) üzenetére


rtzmp
aktív tag

Nekem is zagg van. Nagyon jó.

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1989) chaval válasza rtzmp (#1988) üzenetére


chaval
tag

Felrakása? Mennyire volt gázos? Illetve neked melyik változat van? Fullos?

(#1990) iidavid válasza chaval (#1989) üzenetére


iidavid
csendes tag

Ha nem vagy kétbalkezes akkor sima ügy felrakni, de minden le van írva a használati utasításban és találsz videót a youtube-on. Nekem a maximum coverage van de az oldalsókat nem tettem fel.

(#1991) rtzmp válasza iidavid (#1990) üzenetére


rtzmp
aktív tag

ja, nekem is max van, de végül csak az elő- ill. hátlapit raktam fel. De a max-t vedd meg, ugy is egy árban van. A hátlapra meg mindenképp kell...

felrakása ahogy iidavid is írta, egyszerű és adnak hozzá mindent

[ Szerkesztve ]

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1992) chaval válasza rtzmp (#1991) üzenetére


chaval
tag

Hol vettétek, mennyire jött ki?:)

(#1993) rtzmp válasza chaval (#1992) üzenetére


rtzmp
aktív tag

nem rég (#1650 környékén) volt erről szó, keress rá a fórumon belül a zagg vagy a fólia szóra

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1994) Hanon


Hanon
tag

Na elkezdtem megint tokokat keresni, hátha van valami nem ocsmány.

Na, az elejétől kezdve valami ilyesmire gondoltam. Kérdés az, hogy van-e valakinek ilyen (vagy ehhez haosnló) átlátszó tokja, és ha igen, akkor ez mennyire lehetetleníti el a telefon zsebrerakását (női nememet figyelembe véve nekem nem jutnak szép nagy tágas zsebek :DDD ), valamint mennyire randítja el.

Nem, olyan mintás/színezett szarokat nem akarok. Pont az a lényeg, hogy milyen szép a mobil, nehogymár el kelljen rejteni.

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1995) Bufu 18 válasza Hanon (#1994) üzenetére


Bufu 18
csendes tag

És ez a tok vagy mi?
Ez nagyon szép...
[link]

(#1996) hurrikan válasza Hanon (#1994) üzenetére


hurrikan
addikt

Hát sajna a szilikon tokok elég rondák szoktak lenni.
Én inkább egy jó bőrtok beszerzését ajánlom.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1997) Hanon válasza Bufu 18 (#1995) üzenetére


Hanon
tag

Igen, de ez meg mintás PLUSZ színezett. Szeretném, ha látszódna a színátmenete a telefonnak, valamint nem kell minta, köszönöm szépen.

Tudom, hogy az Arcra szokás mondani, hogy milyen gyönyörű, de nekem a Neo az.

Bőrtok nekem túl "formális", talán? Azok a lenyitogatós doboz tokok szerintem túl nagyok. Nem kell nekem olyan. Ja és szintén, totálisan eltakarják a mobilt.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#1998) hurrikan válasza Hanon (#1997) üzenetére


hurrikan
addikt

Ha megvédeni akarod akkor neked is az Invisible Shieldet ajánlom, fentebb olvashatod a hsz-eket róla, igaz nem tok, hanem egy full karcálló körburkolat, de nagyon jó.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#1999) Hanon válasza hurrikan (#1998) üzenetére


Hanon
tag

Igen, olvasgattam az ilyen fóliákról, de az a baj, hogy ezek vajmi keveset érnek ha egy határozott mozdulattal leverem a telefont a padlóra. :DDD
Nem mintha terveznék ennyire nem vigyázni rá, de balesetek mindig történnek.

Amúgy végignézegettem a választékot, hál' Istennek volt néhány hands-on kép a szilikon tokokról és hát igen, elég randák.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#2000) hurrikan válasza Hanon (#1999) üzenetére


hurrikan
addikt

Szilikon tok sem ér többet az Invisible-nél szerintem. Szilikon tokok védenek a legkevésbé.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.