Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) toma37 válasza sunahunter (#2549) üzenetére


toma37
tag

Köszönöm én is! Elsőnek inkább átolvasom az SE fórumot, csak úgy vágok bele ha már tisztában leszek a dolgokkal, így azért nem merném :D

(#2552) adam10980


adam10980
tag

Sziasztok! Nekem független xperia neo-m van, telenoros sim-el. Láttam hogy kijött rá a 2.3.4 frissítés de nem dobja ki a PC Companion se az update center. Befolyásolhatja az hogy nekem magyar nyelvű és csak angol a frissítés? Vagy esetleg független készülékekre később jön ki? Ha valaki tudna segíteni ebben a kérdésben nagyon megköszönném! Hali!

(#2553) rtzmp válasza adam10980 (#2552) üzenetére


rtzmp
aktív tag

válasz itt

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2554) adam10980 válasza rtzmp (#2553) üzenetére


adam10980
tag

Tehát akkor kijön a frissítés csak összevissza... értem , és azt úgy lehet tudni ,hogy ez általában mennyi idő szokott lenni ? és köszi a segítséget :)

(#2555) hitman,


hitman,
őstag

Na, végre találtam Neo-t 2 év gyári garival 80-ért itt Debrecenben egy boltban, azt hiszem jövőhéttől tag leszek én is itt :DD

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#2556) adam10980 válasza hitman, (#2555) üzenetére


adam10980
tag

Elérhető neked a 2.3.4? :)

(#2557) toma37 válasza hitman, (#2555) üzenetére


toma37
tag

Köszi! Én is innen fogok vásárolni!
Feltéve ha le tudom mondani az eddigi rendelésem, ami még nem történt kiszállításra. Nem tudja valaki hogy ilyenkor lehet e töröltetni a rendelésem?

(#2558) solyomferi


solyomferi
tag

Szevasz mindenkinek.
Nemrég vettem egy NEO-t én is.
Venni akartam hozzá HDMI-Mikro HDMI kábelt.
2 fajta volt Ericsson meg Nokia utobbi majd felébe került volna.
Rá volt irva mind 2 kábelre standart.
Kérdés szerintetek tényleg csak a gyári ericssont szabad megvenni?

(#2559) skul0 válasza solyomferi (#2558) üzenetére


skul0
aktív tag

Elméletileg szabvány, úgyhogy mennie kéne avval is. De ezt ne vedd biztosra, nem mondom hogy 100%.
De én is most rendeltem samsungos usb otg kábelt, remélem jó lesz vele, ez is szabvány. Csak kinait ne vegyél, ők nem ismerik a szabványt.

(#2560) adam10980


adam10980
tag

Valaki független neo-snak elérhető már a 2.3.4? Aki persze telenoros sim-el rendelkezik.

(#2561) Loituma69


Loituma69
őstag

Feleségem gagyi galaxy mini-jét most frissítettem hivatalos telenoros 2.3.4 droiddal. A 3x drágább és jobb neo meg sehol sincs frissítés terén, pedig ezt kiemelte a sony, hogy erre ezentúl figyel. Ehhez képest megint az xperia sorozat kapja meg utoljára a hivatalos frissítéseket!

[ Szerkesztve ]

(#2562) adam10980 válasza Loituma69 (#2561) üzenetére


adam10980
tag

Akkor ezt most nem értem... akkor hogy lehet az hogy páran letöltötték már ha még nem jött ki a hivatalos? Ezek szerint tört van csak hivatalos nincs vagy nem lesz neohoz?

(#2563) MrTwister válasza skul0 (#2559) üzenetére


MrTwister
őstag

Honnan rendelted? Ha megjött beszámolsz róla, hogy jó-e a Neo-hoz? Köszi! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2564) Rickazoid válasza adam10980 (#2562) üzenetére


Rickazoid
addikt

A telenoros frissítésről beszélt. Nagyon nem számít, hogy a gyártó mikor ad ki egy frissítést, a szolgáltatók függetlenül dönthetik el, hogy az általuk értékesített telefonokra azt mikor fogják elérhetővé tenni.
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy a pletykált ICS frissítés vajon pletyka marad-e vagy valóság lesz Neo-ra is. Elvileg ugye az SE is vállalta a 18 hónapos támogatást, az meg majd csak jövő decemberben jár le, tehát még a jövő év végi Jelly Beant is meg kell elvileg csinálniuk rá (bár ahhoz már lehet kevés lesz a hardver).

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2565) Loituma69


Loituma69
őstag

a galaxy mini is telenoros meg a neo-m is a mini-hez van frissítés a telenornál a neo-nak meg nincs!

(#2566) adam10980 válasza Rickazoid (#2564) üzenetére


adam10980
tag

Értem az Ice-ra én is kiváncsi leszek bár úgy tudom , hogy igen megkapja a neo. Tehát annyi a lényeg hogy a drága kedves telenortól függ a a neora szánt 2.3.4, én csak erre voltak kíváncsi mert nekem azt bökte a szememet , hogy más emberek már letudták tölteni amit nem értek hogyan nekem és még pár embernek nem hozta ki a frissítés opciót, sőt a telenornál azt mondták hogy ez a gyártótól függ hogy kihozzák-e a független telefonokra meg a függőkre is tehát még hülyére is akartak volna venni... Bár ezt amit mondtak nem vette be nagyon a gyomrom. Az a lényeg ha valaki független telenoros neosnak bejön a 2.3.4 az eresszen meg egy üzit ide :) Még annyi hogy a PC Companion is fog frissülni?

(#2567) sunahunter válasza adam10980 (#2566) üzenetére


sunahunter
senior tag

Független, telenor, francia régiókóddal, jön a gyári frissítővel is....

(#2568) adam10980 válasza sunahunter (#2567) üzenetére


adam10980
tag

Jól van tehát kifogja dobni majd a frissítőt és a telenoron múlik mikor. Köszöntem szépen.

(#2569) adam10980 válasza sunahunter (#2567) üzenetére


adam10980
tag

Amúgy amit említettél az a francia régi kód azt mit jelent? Bocsi a tudatlanságomért de ezt most hallom először.

(#2570) sunahunter válasza adam10980 (#2569) üzenetére


sunahunter
senior tag

Azt, hogy ez egy franciában forgalomba hozott készülék.
A frissítő a régiókód szerint dobja a frissítéseket. Át lehet írni, és máris mindenkinek jön a legújabb apdét. Csak ugye kell a root, ami meg ha nem egyértelmű, nem javasolt.

(#2571) adam10980 válasza sunahunter (#2570) üzenetére


adam10980
tag

Ezt a kódot honnan tudom meg? Ehhez kell kivenni a aksit és az a sorozat szám az? Igazából nekem csak annyi kell hogy ha a telenornál elérhető lesz a frissités akkor a pc companion vagy a telefon adatainál a szoftverfrissítés menüpont kidobja ezt a felhasználóknak.?

(#2572) skul0 válasza MrTwister (#2563) üzenetére


skul0
aktív tag

Már meg is jött, kiderült hogy már tegnap itt volt csak nem vettem észre.
Ez szvsz nem samsungos, hanem kínai, még jó hogy pont én mondtam hogy olyat nem szabad venni. :) Lényeg a lényeg működik, igaz még csak az egeret próbáltam az gond nélkül működött, megjelent egy egér kurzor, és mindent lehet vele vezérelni, kattintás, vissza a jobbklikkel, hosszan nyomás stb.
Egy hordozható meghajtót próbáltam, azt nem vitte, de pendrive meg bill gondolom működik. Vateráról vettem.

(#2573) sunahunter válasza adam10980 (#2571) üzenetére


sunahunter
senior tag

ha a telenornál elérhető lesz a frissités akkor a pc companion .. kidobja ezt a felhasználóknak.?

Igen, maradjunk ennyiben, ez lesz a legbiztosabb.
De amúgy meg itt van.

(#2574) adam10980 válasza sunahunter (#2573) üzenetére


adam10980
tag

Köszönöm szépen segítségedet suna :)

(#2575) sunahunter válasza adam10980 (#2574) üzenetére


sunahunter
senior tag

Hát nincs mit, remélem valami hasznodra válik belőle. :K

(#2576) myk74


myk74
senior tag

Üdv!Nokiáról a telefonszámokat szeretném átimportálni a neo-ra.Ez hogyan lehetséges?Lementettem a számítógépre a névjegyzéket a nokia telefon memóriájából,de a neo-ra nem sikerül áttenni.Van-e valami program amivel ezt megtehetem-átkonvertálhatom stb?Lehet buta a kérdés de csak nokiám volt eddig.Köszönöm. :R

Nincs kéz Nincs csoki!

(#2577) MrTwister válasza myk74 (#2576) üzenetére


MrTwister
őstag

Nokia PC Suiteból összeszinkronizálod pl. Outlookkal és onnan elvileg már lehet szinkelni androiddal is. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2578) MrTwister válasza skul0 (#2572) üzenetére


MrTwister
őstag

Jöhet privibe egy vaterás link! :K Köszi! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2579) myk74 válasza MrTwister (#2577) üzenetére


myk74
senior tag

Köszönöm! :R

Nincs kéz Nincs csoki!

(#2580) kovalicsek


kovalicsek
csendes tag

Sziasztok !Új androidos vagyok és olyan problémám van , hogy felmásoltam a mem. karira a játék fájlokat és a telefon nem látja . Esetleg valami progi kell még hozzá ? Vagy nem jó az APK formátum ? Hogy kell ezeket telepíteni ? Ha valaki tudna segíteni , nagyon megköszönném .

(#2581) skul0 válasza kovalicsek (#2580) üzenetére


skul0
aktív tag

Marketről le kell szedni egy filekezelőt, pl ES File Explorer, Astro és azzal kell megnyitni.
De emlékeim szerint a 2.3.4-es szoftverben már alapból van egy alkalmazás telepítő vagy valami hasonló néven.

(#2582) ekviparticio


ekviparticio
csendes tag

Sziasztok!
Nektek mennyire vált be ez a telefon, érdemes ilyet venni?
Hosszútávra terveznék vele, megéri a neo szerintetek?
Illetve, ha választhatnátok maradnátok a neonál, vagy átpártolnátok az lg optimus blackre? Mert ez a kettő között vacillálok.
Segítsetek! :R

(#2583) kovalicsek válasza skul0 (#2581) üzenetére


kovalicsek
csendes tag

Örök hála . Működik :)) :)) :C :C :R :R

(#2584) sunahunter válasza ekviparticio (#2582) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nektek mennyire vált be ez a telefon, érdemes ilyet venni?
Hosszútávra terveznék vele, megéri a neo szerintetek?
Illetve, ha választhatnátok maradnátok a neonál,
Igen.
Lg vagy NEO? Szerinted ki az a hülye, aki LG-t vett volna inkább, de mégis NEO-ja van itt ebben a fórumban? :)

(#2585) Rickazoid válasza ekviparticio (#2582) üzenetére


Rickazoid
addikt

Én Optimus Black helyett vettem Neo-t. A Black-nél jobb a kijelző, ezt nem lehet tagadni, de a Neo mellett szól a szoftvere, illetve ha neked számít, akkor a külseje és ha számít, akkor a benyomható gombok.
Szóval nem bántam meg és elégedett vagyok a Neo-val. A korábbi Milestone-omhoz képest szinte nincs is problémám, nincsenek újraindulások, hálózat-eldobások, programfagyások, stb., egyedül az automatikus fényerő-szabályozó hiányzik, de ez ahogy itt kiderült, csak a telenoros Neo-kat érinti (és csak részben, mert a Widgetsoid félig megoldja, de a nyakunkon lévő 2.3.4 frissítés talán teljes megoldást kínál, meglátjuk).
A hosszú táv meg relatív és szokásfüggő, attól függ mit vársz tőle, de ha a másik alany a Black, akkor a Neo-val is ugyanott vagy ebből a szempontból, de mégis előrébb, hisz várható az ICS frissítés is, sőt ha az SE betartja a vállalt 18 hónapot és a hardver is engedi, akkor jövőre még a Jelly Bean is, Black-re még Gingerbread sincs ha jól tudom.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2586) Tin


Tin
veterán

Skacok, tervezem egy NEO vásárlását.1 év bolti garis, gyári tartozékos változat érdekelne, amik most 75 körül mennek.

Melyik bolt megbízható ezügyben? Ahol tuti újat kapok, nincs trükközés, nem akarnak átverni, és ha neadjisten garit kell intézni, abban is korrektek.

Tudnátok tanácsot adni?

(#2587) sunahunter válasza Tin (#2586) üzenetére


sunahunter
senior tag

partnerogsm.shp.hu - ajánlott
gsmline - nem ajánlott, átverős hirdetéses

(#2588) Tin válasza sunahunter (#2587) üzenetére


Tin
veterán

mivel életemben nem hallottam erről a cégről, inkább másképp kérdezem.

b-tel, nextel, gsmline, gsmhome, mobilprofi

ezek közül melyikek jók?

(#2589) rtzmp válasza Tin (#2588) üzenetére


rtzmp
aktív tag

nextel-nél vettem, nem először. sztem megbízhatóak.

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2590) adam10980 válasza Tin (#2588) üzenetére


adam10980
tag

Tin ha esetleg Budapesti lakos vagy melegen ajánlom a vipphone-t az oktogonnál! Kíválóan felszerelt bolt, személyesen is átlehet venni a készülékeket és nagyon megbízható! Én ott vettem a független neo-mat mindennel eggyütt! 8 gb mem. kari fülhallga töltő átalakítóval magyar nyelvű stb stb. Aztán meg ha telenoros vagy kitartás neked is a 2.3.4 hez :) már nagyon várom :)

[ Szerkesztve ]

(#2591) adam10980


adam10980
tag

Amúgy meg a dobozon hol található , hogy honnan származik a teló? Mert amit találtam az EN,ZH ami ugye angol és kinai és ez a nyelvre megy tudtommal.

(#2592) sunahunter válasza Tin (#2588) üzenetére


sunahunter
senior tag

Lehet, hogy nem hallottál róla, de én már rendeltem jópár cégtől telefont, vagy harmincat biztos. A Partnero GSM hibátlanul szállított, mindig azt amiben megegyeztünk. A régiókódjai is mindig megfelelőek voltak, ellentétben a gsmhome, és a gsmline-al szemben. Az utóbbi két cég telefonjainak 99%-án a gyári szoftverfrissítés után eltűnt a magyar nyelv. A gsmline ráadásul hamisan adja meg az árait. A legolcsóbb kivitel náluk egy havi átfutással, és doboz nélkül rendelhető. Persze ez csak akkor derül ki, amikor megvan a pénzed a telefonra, és benyögik, hogy ja, annyiért csak ez van. Bass.ák meg.

Különben tapasztalatokat kérdeztél, én mondtam melyik a jó, de mivel nem hallottál még róla, így nem érdekes számodra. :F Én is így voltam régen, aztán saját tapasztalataim alapján mára már nem fordul elő, hogy kínai billentyűzettel kapom meg a rendelt készüléket a megbeszéltek ellenére, stbstb. :W Majd lassan mindenki kitapasztalja magának, hogy melyik bolt s.ar. :DDD

(#2593) Tin válasza sunahunter (#2592) üzenetére


Tin
veterán

Nem kételkedtem a tapasztalatodban, ha így hangzott akkor bocs.

Engem annyi érdekel, hogy ha gond van 1 éven belül, akkor korrekten szervizeljék meg, és ne kezdjenek el azon szarozni, hogy bizonyítsam be hogy szar, vagy várjak 3 hónapot mire megjavítják. Na meg persze az is fontos, hogy ne valami kínai régiós telefon legyen, amivel aztán csak a probléma van frissítéssel. Ja meg hogy legyenek meg a gyári tartozékai.

Nem akarom rootolni, asszonynak akarom venni, és ha lenne a T-nél, megvenném ott hűséggel, de nincs. A Ray meg nagyon kicsi, az Arc meg nagyon nagy. A Pro billentyűzete meg felesleges ballaszt.

De ha így ekkora problémák vannak a garikkal, akkor lehet hogy inkább megveszem 10-15-el drágábban a 2 éves hivatalos magyar garis neo-t.

De ha tudtok olyan boltot ami tuti magyart ad, tuti jó a szervize és jó áron adja, akkor az is jó. De minél többet olvasok, annál több vélemény csak annál jobban elbizonytalanít.

[ Szerkesztve ]

(#2594) sunahunter válasza Tin (#2593) üzenetére


sunahunter
senior tag

Szerintem ha fontos a garancia, akkor ahogy írod, valami komolyabb helyen kell venni. Igaz, drágább, de nyugodt lehetsz felőle. Ezeknél a "garázsboltoknál" elég necces lehet, szerintem bármit ígérnek, a garanciát érvényesíteni náluk felér egy apeh cirkusszal.
Még nekem nem volt garanciás hibám, csak szolgáltatótól vett készülékkel.
A zte blade egy jó dolog, én kettőt cseréltettem ki, mert akkoriban még nem javították :)

(#2595) Tin válasza sunahunter (#2594) üzenetére


Tin
veterán

Kösz. Magamnak 1 hónapja simán vettem Galaxy S-t a gsmline-nál. Megnéztem a sorozatszámot, 2011. augusztusi gyártás, az aksiján pedig rajta is van hogy augusztus. Tehát zsír új. A doboza román, tehát ugyanaz a régió. Meg mondjuk ennél tökmindegy, ha akarom akkor rárakok akármit, millió darab van belőle, ha harcolni kell a céggel a javítást illetően, azt meg lehet.

Viszont asszonyéval nem akarok szarozni, se rootolni nem akarom, se mást, csak frissíteni ha kijön rá a frissítés, és kész.

Szóval asszem a 2 év SE gari és a gyári tartozékok megérik azt a +10-et, hogy ne legyen fejfájás belőle.

(#2596) adam10980 válasza Tin (#2595) üzenetére


adam10980
tag

Sok sikert remélem a számításaid bejönnek :) Majd írd meg a dolgokat , hogy hol vetted meg stb :) Érdekelne :)

(#2597) adam10980


adam10980
tag

Ui.: Ha az EN ,ZH van a dobozkámra írva akkor az most Észtországi és Kinai régiós?

[ Szerkesztve ]

(#2598) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Olyan problémával szembesültem ma, hogy 16%on volt a telefon, és navigációra használtam majd az út végén lekapcsolt. Meglepődve tapasztaltam, hogy nem tud annyit tölteni rajt a kocsi szivargyújtó töltője, mint amennyit leszív a navi.

Más is találkozott ilyen problémával?

Lehet "erősebb" töltőt venni vajon?

(#2599) skul0 válasza BaLee (#2598) üzenetére


skul0
aktív tag

Nekem volt már tapasztalatom régen fater autós töltőjével, v630i-hez használta, és mondta nézzem meg mert szerinte alig tölti a telefont. Szétszedtem, és hát persze hogy egy hajszálvékony rézszálon próbálta tölteni mert össze volt kókányolva. Megjegyzem nem gyári. Persze ezzel nem azt akarom mondani hogy nálad is ez a probléma.

(#2600) hurrikan


hurrikan
addikt

Írtam egy eléggé tartalmas cikket a 2.3.4-ről. A frissítés menetéről, lehetőségeiről. Hogy mik újultak, (3D kamera, SWIPE, Screenshootok poer gombbal stb.) mik alakultak át stb. Igyekeztem sok más dologra is kitérni benne. Milyen programokkal lehet frissíteni, miért késnek a szolgáltatós szoftverek, stb.
Remélem minden kérdés megválaszolásra került! :)

Android 2.3.4-es frissítés a 2011-es Xperia termékcsaládra

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.