Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) sunahunter válasza BaLee (#2300) üzenetére


sunahunter
senior tag

Rootolod, és úgy. Én azonnal menesztettem a bészfukkot pl.

(#2302) timirosicka


timirosicka
tag

sziasztok
remélem tudtok nekem segiteni.a wifivel van gondom
sokszor a szomszédos szobában netezek és eldobálja a netet.van erre valami program,mert ez igy nekem nagyon nem jó.
koszi

(#2303) cefre00 válasza Echoo (#2297) üzenetére


cefre00
tag

Kár, hogy nem vállalatiban vetted! Most esett 13ezret az ára...:S
De azért hajár, és 1-2 sort írhatnál, mert ha veszek, akkor Telenornál fogok venni...:)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#2304) hitman, válasza cefre00 (#2303) üzenetére


hitman,
őstag

Mi az a vállalati?

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#2305) Loituma69


Loituma69
őstag

Routert cserélj mert nálam még 30 méterről az utcárol is veszi a jelet pedig 38 cm téglafal van.
Gps jelet meg kb 30 másodperc és atom stabilan fogja a jelet és megtartja 430km vezetett az igo val a teló hibátlanul.. A store meg működött az első 4 hétben 2 napja meg csak a forráskód jön be, ha ráklikkelek!

(#2306) Loituma69


Loituma69
őstag

Store nem múxik esetleg valaki járt már így?
Menü és a 3 lapon legalább is nálam a 3 lapon van youtube, Store, Letőltések Hírek és időjárás stb... a sony saját market oldala lenne. Az érdekes az egészben, hogy 4 hete vettem a telefont és ezidáig bejött a store weboldal és csak 2 napja nem működik. Abban biztos voltam, hogy nem hardveres hiba hanem szoftveres. Neo előtt htc incredible s telom volt, ott ha akartam letőltöttem még 1x az alkalmazást és telepítettem, de ezt a Store alkalmazást nem lehet letőlteni sehonnét sem még 1x! Telenoros a telefon, ha ez számít. Gondolom szoftverfrissítés megoldaná a gondot, de az meg még nincs a telenornál.

(#2307) cefre00 válasza hitman, (#2304) üzenetére


cefre00
tag

Vállalati tarifa vállalati flottákhoz. Én egy ilyen tagja vagyok, és ezért tudok néhány telefont olcsóbban is megvenni, másokat drágábban...változó...

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#2308) hurrikan


hurrikan
addikt

2.3.4 kinek van már fent? :)
Telenoros hiba megszűnt benne?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2309) GegeWarrior válasza BaLee (#2300) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Ennél a boltnál milyen garancia van? Megbízható?

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#2310) BaLee válasza GegeWarrior (#2309) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Sima bolti gari, állítólag megbízható, nekem ezt ajánlották.

(#2311) barbici


barbici
csendes tag

Sziasztok, Tudna valaki segíteni, hogy hol tudom átállítani a gtalkot? Mert sajnos beszélgetés kozben felül vannak amit masok írnak es alul amit en, es igy mindig vissza kell gorgetni es ez kicsit idegesítő.
Elore is köszönöm!:)

(#2312) sunahunter válasza hurrikan (#2308) üzenetére


sunahunter
senior tag

Hol van ez a rom? Mert akkor letesztelem.

Nem tudjátok, hogy a gyári emilkezelőben hogyan lehet egyszerre kijelölni a leveleket?

(#2313) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ti nem láttok csíkokat a kijelzőn? Fehér háttérnél látszik nálam a legjobban, hogy nem vízszintes, hanem kb. 10°os szögben kb. fél mm-es osztásonként csíkok futnának végig. Nem világos háttéren is látszik csak ott kevésbé.

Nekem így elsőre elég furcsa, meg a fehér sem olyan szép fehér mint vártam.

Nincs összehasonlítási alapom az a baj, remélem nem az van hogy kifogtam egy gyenge kijelzős példányt, mert akkor küldöm vissza a francba...

(#2314) hurrikan válasza sunahunter (#2312) üzenetére


hurrikan
addikt

Innen a Flashtool topikból letölthető már:
Szotvercsere, Root, JIT, Recovery, Tisztítás FlashTool-lal!
FLASHTOOL használatát nem tudom ismered e. Egyébként a Minik kivételével mindegyik Xperiara megindultak a 2.3.4-es frissítések. Meg is találjátok a Flashtool topikban őket. De egyelőre még csak a Nordic és Baltic régiók frissülnek SEUS-al. Többiek innen tehetik fel Flashtoolal.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2315) Hanon


Hanon
tag

Jííí, dejó, hogy svéd a telefon. :DD A hamar ideérő frissítés kárpótolja a svéd, finn, norvég és holland nyelvű használati utasításokat.

//update: Aw, hol a képernyő kikapcsolás effekt? :'<

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#2316) Kyller válasza BaLee (#2313) üzenetére


Kyller
senior tag

Nálam is...Meg van a teló 2 hónapja, és most vettem észre ahogy írtad...szal nem zavaró..:D

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#2317) Hanon


Hanon
tag

3D kamera. Ne bassz'. :D :N
Parasztvakítás rulez.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#2318) trita válasza BaLee (#2313) üzenetére


trita
tag

Én azt már akkor észrevettem,mikor kibontottam a dobozból,de sztem az természetes.alapból ilyen.én már nem is látom mióta fólia van rajt.de az is lehet,hogy csak a szemem szokta meg. :K

Rita

(#2319) BaLee válasza trita (#2318) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Megnyugtattatok. :K

Nekem mindenesetre HTC Diamond után furcsa. Annál meg úgy jártam, hogy az első kijelzőjén szépek voltak a színek, a fehér fehér volt csak elő jött a tipushiba, a Newton Ring (egy réteg elvált és olyan volt mintha olajfoltos lenne) gari lejárta előtt kicseréltettem, az új kijelzőn a fehérek sokkal sárgásabbak voltak. A Neonál sincs olyan szép fehér, de ilyen csikozódást most látok először. De majd megszokom. :)

Holnap jön rá a fólia...

[ Szerkesztve ]

(#2320) sunahunter válasza hurrikan (#2314) üzenetére


sunahunter
senior tag

Természetesen ismerem, használom is :)

MT15i_4.0.1.A.0.283_Global Generic - ez lenne a 2.3.4-es?
Nekem a magyar van fenn, szintén innen, ez: MT15i_4.0.A.2.368 HU_2.3.3

2.3.4-es magyar? Mert akkor mindjárt fenn van.

(#2321) Senais


Senais
aktív tag

Sziasztok!
Neonak tényleg ennyire gyenge a fényereje? csak mert döntő érv lenne, mert így nehéz eldönteni, hogy mini prot vagy ilyet vegyek... mert ha tényleg ennyire gyenge (hogy napfényben is alig lehet látni), akkor inkább a mini pro mellett döntök. hdmit és a kamerát nem használnám túl gyakran, a 3,7" meg a 480x854 viszont csábító ajánlat! Hozzáteszem a 3"-os 320x480-as X8-cal is tökéletesen meg vagyok (bár annak hw_config.sh-ban 26.0-asra feltettem a fényerejét...). Tőletek kérdezem, inkább mint az eladótól, azokban nem bízok :D

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#2322) sunahunter válasza sunahunter (#2320) üzenetére


sunahunter
senior tag

A globalt hozza a gyári frissítő is már.
.
.
Fényerőnek nincs kutya baja.

(#2323) Dr. Maci


Dr. Maci
tag

Sziasztok!

A közeljövőben én is ilyen telefont szeretnék vásárolni, mert csupa jót olvastam róla.
De az árukereső.hu szerint a lassú de biztos árcsökkenés most ismét megtorpant. Vajon most kellene megvenni, míg ilyen alacsonyan van az ára, vagy nem eszik olyan forrón...? :)

Köszi a válaszokat! :DD

(#2324) Senais


Senais
aktív tag

Én majd tavasszal vagy nyár fele tervezgetem a megvételét, addigra óriásit fog esni az ára... (X10mini/proX8-nak is a felére esett, nem beszélve az X10-ről). Főleg Karácsony után, január-február fele szoktak az árak nagyot esni, legalábbis én ezt így vettem észre :D

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#2325) Dr. Maci válasza Senais (#2324) üzenetére


Dr. Maci
tag

Nekem a mostani teló szó szerint a szétesés szélén áll, úgyhogy mihamarabb kellene vennem egyet. Tehát ha október közepéig csökkenne egy pici az ára, lecsapnék rá.

De nem tudom, hogy a tőzsdei ingadozások, meg a forint mélyrepülése mennyire lesz befolyással a készülék áraira. Félek tőle, hogy nagyon is...

(#2326) Rickazoid válasza Senais (#2324) üzenetére


Rickazoid
addikt

és Dr. Maci: Jövőre inkább áremelkedés várható, 2012-től nálunk úgy általában mindennél. De hogy a következő hónapokban mennyit csökken, csökken-e, főleg karácsonyig, jó kérdés. Bár ha most kell telefon, nem érdemes várni, ha van rá keret, ha meg nem most kell, akkor akkor kell körülnézni a kínálatban, amikor kell, hónapokkal előre nem szabad eldönteni ilyet, mert hétről-hétre változik a kínálat.
Megjegyzem nem tűnt fel, hogy gyenge lenne a fényereje. Nem egy IPS panel, de én tudom használni kültérben napos időben is, igaz a fényerőt maxra kell állítani (nem teszi meg automatikusan valamiért). Persze nyilván ha úgy állsz, hogy épp a Nap verődik vissza róla, semmit se fogsz látni, de ez minden fényes kijelzős okostelefonról (ergo mindegyikről) elmondható.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2327) Dr. Maci válasza Rickazoid (#2326) üzenetére


Dr. Maci
tag

Ez igaz. Tehát ebben az évben kellene megvenni.

Októberre lesz meg a keret, de 75 ropinál többet nem akarok érte kicsengetni.

Láttam már arról is volt szó, hogy honnan érdemes venni. A B-tel-nél vásárolt már valaki?
Ha igen megosztaná velem a tapasztalatát?

Köszi! :DD

(#2328) skul0 válasza skul0 (#2293) üzenetére


skul0
aktív tag

Senki?
2.3.4-es szoftver tapasztalatokat osszátok meg nyugodtan, én nagyon kíváncsi vagyok már rájuk.

(#2329) marlboromen válasza skul0 (#2328) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Hm. Én rányomtam a telón a frissítés gombra, de azt mondja naprakész vagyok. Speedshop-os.

(#2330) Hanon válasza skul0 (#2328) üzenetére


Hanon
tag

Laikus szemmel is jöhet review?

Visszakaptuk ezeket az Xperia hotshot meg uefa vagy miahalál ikonokat (marketre mutató linkek igazából) amiket szerintem mindenki zsigerből törölt.
Kaptunk 3D kamerát.
"A 3D kép megtekintéséhez csatolja egy HDMI-kábellel egy 3D tévéhez."
Javárjá' akkor mindjárt odamegyek a 3D tévémhez, várjá...
a ház másik végében van, fél óra és jövök, addig pill

Eöm. A főképernyőre kirakott mappák ikonja változott (most 4 előnézeti kép van a mappában lévő ikonokról), a képernyő kikapcsoló effekt más, szerintem kevésbé vagány, most ilyen "fade to black" inkább.

A Store (PlayNow) még mindig egy adag forráskód.
Landscape főoldal nincs (mintha még előző frissítésnél lett volna szó erről).

Nem tudom jobban merül-e és gyorsabb/lassabb-e, ennyire még nem lett kipróbálva.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#2331) trita válasza marlboromen (#2329) üzenetére


trita
tag

Nekem is ezt irja.Naprakész vok.

Rita

(#2332) bazsi0322


bazsi0322
tag

A háttér beállításában vki tudna segíteni? Mert nem igazán értem, hogy hogy is van ez. Az alap sony ericsson háttérképeket viszonylag normálisan berakja (ott méretezni se kell ugye), de ha galériából akarok berakni akkor már méretezni kell és nagyon csúnyán rakja be (annyit nagyít rajta, hogy torz lesz) :S
Vki vmi ötlet? :)

Megcsillan a fény az Emirates-en, átszáguld a labda a gólvonalon, együtt forog a labda és a lélek , Arsenal-os leszek, amíg élek!

(#2333) sunahunter válasza skul0 (#2328) üzenetére


sunahunter
senior tag

Nekem fenn van. És a gyári frissítővel is jön. Erősebb a wifi, meg a sim térereje, plusz a menüben is van valami változás.
Kezdéskor a beállításvarázsló az eddigi 7 opció helyett 9-et ajánl fel, csak nem néztem meg miket.
A telefonon levő szoftverfrissítő nem hozott semmit, míg a desktopos igen.

(#2334) hurrikan


hurrikan
addikt

Telenoros SIM hiba megszűnt?

3D kamera részről ikonról tudna valaki dobni egy screenshootot?

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2335) sunahunter válasza sunahunter (#2333) üzenetére


sunahunter
senior tag

Kikapcsológomb kapott 1 új funkciót: screenshot

(#2336) Echoo válasza Dr. Maci (#2327) üzenetére


Echoo
senior tag

Szervusz!

A B-Tel rendes, megbízható cég.

(#2337) sunahunter


sunahunter
senior tag

Billentyűzet is változott.

(#2338) iidavid válasza bazsi0322 (#2332) üzenetére


iidavid
csendes tag

Érdemes nagy felbontású képet berakni, és amikor kiválasztod a képet akkor megjelenik egy négyzet amit húzz szét amennyire csak tudod. Nekem így tökéletes a hátterem!

(#2339) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Telenoros frissítés van már ehhez a szerencsétlen foshoz ? (NEO) ???
Baromira idegesít, hogy szarik a telenor az egészbe.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2340) sunahunter válasza sunahunter (#2337) üzenetére


sunahunter
senior tag

Na, 3D panoráma a kameramódoknál! Frissítsetek!

(#2341) eladogeppc válasza sunahunter (#2340) üzenetére


eladogeppc
veterán

Frissíteném, de hogyan ?????

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2342) Hanon válasza sunahunter (#2335) üzenetére


Hanon
tag

Úristen ez zseniális, fel sem tűnt.

És igen, a billentyűzet lehelletnyit változott, de esküszöm nem tudnám megmondani, hogy pontosan mit.
Kicsit boldabbak a betűk tán.

Sony Ericsson Xperia neo > Sony Xperia SP > Sony Xperia Z3 Compact | Superlux HD681 EVO; JVC HA-SZ1000

(#2343) hurrikan válasza eladogeppc (#2341) üzenetére


hurrikan
addikt

FLASHTOOL fentebb linkeltem.
Telenoros is felvan töltve tehát később garira visszatudod rakni ha kell.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2344) hurrikan


hurrikan
addikt

A kameramenü újdonságairól valaki egy-két Screenshootot .
Köszi.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2345) sunahunter válasza hurrikan (#2344) üzenetére


sunahunter
senior tag

(#2346) hurrikan válasza sunahunter (#2345) üzenetére


hurrikan
addikt

Köszi.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#2347) sunahunter válasza hurrikan (#2346) üzenetére


sunahunter
senior tag

Szivesen.
Még nem teszteltem a fotózást "3D"-ben (majd lesz kép), meg folyamatosan vannak új dolgok, és szerintem tök jó, hogy ilyen mértékben foglalkozik a SE a támogatással.

(#2348) trita válasza sunahunter (#2347) üzenetére


trita
tag

Ha nekem azt irja a telóm,hogy naprakész a frissitésem,elméletileg a legujabb,akkor pl miért nincs ilyen beállitási módom? másik:lentebb olvastam vkinél,hogy nem tudja a kamerát lenémitani.Hát kipróbáltam,én se! :O csak a 3 zárhang közül enged választani,más nincs.Légyszi"magyarul" egyszerüen irjatok ha tudtok segiteni nő vok,és okostelózásból kezdő .Köszike! :C :))

Rita

(#2349) rtzmp válasza trita (#2348) üzenetére


rtzmp
aktív tag

4.0.A.2.368-s verzióban lehet némítani a zárhangot (4. opció)

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#2350) Kyller válasza rtzmp (#2349) üzenetére


Kyller
senior tag

Egyébként a régebbi verzióba, ami nekem van Telenorosként, simán ki lehet kapcsolni a zárhangot...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.