Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) laspring válasza Kyller (#1200) üzenetére


laspring
tag

Közben megtaláltam a használati utasításban is :DDD
Köszi! :)

(#1202) punky10 válasza aggleány (#1192) üzenetére


punky10
addikt

Nincs mit... Muszáj emlegetni, mert ha 10-15 hsz-enként nem látják a neved, akkor teljes letargiába esnek a topic-lakok...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1203) aggleány válasza laspring (#1195) üzenetére


aggleány
addikt

laspring

Szóval megint lemaradtam. :O Hiába, napozás közben nem figyelem olyan szorgalmasan a fórumot. :N

Örülök, hogy tetszett. :K

Én a vissza nyíllal szoktam kilépni a programokból, de azok ettől még futnak a háttérben. A teló akkor fogja bezárni őket, ha szüksége van memóriára, addig ott maradnak a háttérben. Nem eszi az adatforgalmat, csak várakozik. Nem kell külön bezárogatni. :N

A hívás lenémítása lefordítással egyes telefonoknál van, másoknál nincs. Van hozzá progi, de én nem tudom a nevét, kérdezd meg az Android appz topikban, ott biztosan tudják.

punky10

Muszájból inkább ne emlegess. :N Azt hittem, hogy azért javasoltak, mert jónak találtad a cikket. :O

[ Szerkesztve ]

(#1204) adriano18


adriano18
tag

elkezdett zuhanni a neo ára :) háleluja

(#1205) punky10 válasza aggleány (#1203) üzenetére


punky10
addikt

Na jo...Azért is... :)
De én szivemen viselem a topic sorsát is... :D
Amugy nekem is sokat segitettek anno a másik Portal-on lévö irásaid(Dyra-val közösen,de Ö most depis a Droidra.. ;] )
Valamivel el kell ütnöm a Forumozásra szánt idöm,mig a kinézett telefon meg nem jelenik...Bocsi,ha néha már bántoan sok az utalás... :B Nem akarok senkit sem bántani,ugyhogy...iszom még egy üveggel és ...peace...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1206) aggleány válasza punky10 (#1205) üzenetére


aggleány
addikt

Na így mindjárt más. :K

Szóval a Neo-t nézted ki, ezért vagy ezen a fórumon? Jó kis teló, tetszik! :C

Azért néha még benézek, ha nem zavarok senkit.

(#1207) punky10 válasza aggleány (#1206) üzenetére


punky10
addikt

Nem igazán...A Neo "még"csak a 2.
Az Active után érdeklödöm,de az még jopár honap.Hacsak nem lesz valami eddig titkolt problem,akkor az lesz.Ha kiderül rola valami turpisság,akkor lép szinre a Neo.Viszont nem szeretek zsákbamacskát venni,tehát gyüjtöm a lehetséges telokrol az összes infot.
A Neorol pl már tudom a szinvariáciokat:van szép szürke,van átmenetes kék,meg valami piros... :DD

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1208) rudi00 válasza adriano18 (#1179) üzenetére


rudi00
csendes tag

Igen minden gyári tartozék benne van, de ittis csak bolti garancia van 12 hónap teljeskörű +12 hónap szoftveres. Gyári garanciát csak szolgáltatók adnak, valamint gyártók szaküzletei ( pl nokia webshop) . Nem tudom sony ericsonnak van -e ilyen webshopja , de én nem találok olyant, mint a nokiáé.

(#1209) laspring


laspring
tag

Segítség!
Vettem egy hálózati töltőt a Speedshopban: gyári SE, "csomagolás nélküli" 3490.-Ft
Felteszem a telefont erre a töltőre, szépen el is indul a töltés, viszont a telefon szinte használhatatlan lesz!
Az érintőképernyő alig működik, pl sem a főképernyőn, sem a menüben nem tudok oldalra lapozni!!! Megmozdul a képernyő oldalra, de nem ugrik át. A billentyűzárat is csak nagynehezen lehet feloldani.
Leveszem a töltőről, újra rendben működik minden!!
Ez meg mi??? :F :(( :(((

(#1210) rudi00


rudi00
csendes tag

Aki tudja a megoldást kérem ossza meg velem :) . Flash tartalmú oldalak megnyítása közben nem történik semmi, és ez elég bosszantó, mikor pl egy weblap flashel indít és ott kell rákattintani a tovább az oldalra. Flash playert telepítettem, ami a marketen van... nemtudom talán nem állíthattam be valamit? Továbbá sok ilyen jellegű tartalomnál jelzi hogy töltsem le a playert és kiírja hogy nincs ehhez az op renszerhez ( gondolom a windowsosra irányít)

Továbbá pl MTV videótáron szerettem volna pár filmet megnézni, de ittis ugye egy flash reklámmal indul és nem jelenít meg semmit.
Aki esetleg tudja mi a gond segíthetne..... remélem nem az én Neomban van a hiba, hanem bennem :D

(#1211) Dominic1


Dominic1
csendes tag

sziasztok.szeretnék venni egy Neo-t a Djuice-nál, van valakinek tapasztalata ezzel a szolgáltatóval? :) Nomeg, szerintetek milyen lett a Neo, megéri az árát?

(#1212) adriano18


adriano18
tag

már azt sem tudom hol vegyem a mobilt......

Kártyafüggetlenbe felbontott dobozost küldenek, akkor felmerül az hogy használt mobilt kapok, ha a tartozékait ellenörzöm átvételnél akkor a mobilt ugyse engedi a futár bekapcsolni :S

Telenornál meg azt mondják nincs memkártya és hdmi kábel...........

teljesen össze vagyok zavarodva pedig már nagyon epekedek a neo-ért

(#1213) Teaway válasza adriano18 (#1212) üzenetére


Teaway
veterán

"Kártyafüggetlenbe felbontott dobozost küldenek"

Vhogy ki kell venni belőle a papírokat lepecsételni.

Nincs itthon csokid??

(#1214) adriano18 válasza Teaway (#1213) üzenetére


adriano18
tag

de árukeresőn már a b-telnél is van egy hsz hogy használt mobilt küldtek

(#1215) Kyller


Kyller
senior tag

Akinek Nejója van, legyen szíves mondja már el, hogy mit kell beállítani ahhoz, hogy az ékezetekt az sms-ben normálisan küldje el...
Köszi!

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1216) skul0 válasza Kyller (#1215) üzenetére


skul0
aktív tag

Ez egy olyan kérdés, ami engem is érdekelne, mivel most a hosszú "ű" betűket hanyagolnom kell az smsből, különben nagyon drágára sikerül. Olyat olvastam, hogy jobbra dőlő ékezetek helyett balra dőlőket kell alkalmazni, és jó lesz.

Valaki írta ezt az érintő megbolondulást:
Láttam már videót neten, ahol szintén ez volt a probléma, hogy a töltő csatlakoztatásakor megbolondult a kijelző és érzéketlen lett. Szvsz a töltő lehet hogy nem eredeti. Van egy elméletem hogy mitől lehet, de nem osztom meg mert lehet baromság. :D

(#1217) €uro válasza Teaway (#1213) üzenetére


€uro
őstag

Ahol én vettem a mobilt, ott addig el sem mentek a telefonért a nagykerbe, amíg meg nem érkeztem az üzletbe. Megígértették velem, hogy ha elhozzák, akkor meg is veszem, majd a srác bringával elgurult a nagykerbe. Tíz perc múlva előttem bontotta ki a mobilt, és írta meg a papírokat.

(#1218) oggy71 válasza adriano18 (#1204) üzenetére


oggy71
tag

háálleelúújjaa :) !
Most már csak kerülne be szolgáltatómhoz végre :O !

Amúgy folyton itt leselkedem, mert még nem mondtam a készülékről!

(#1219) Teaway válasza €uro (#1217) üzenetére


Teaway
veterán

Igen, az rendben van, ha boltban veszed,de neki futár hozza :)

Nincs itthon csokid??

(#1220) laspring válasza adriano18 (#1212) üzenetére


laspring
tag

>>>Telenornál meg azt mondják nincs memkártya és hdmi kábel...........

Mondtam! Szépszemű nagymellű leánytól vedd! :D

(#1221) laspring válasza skul0 (#1216) üzenetére


laspring
tag

Na visszamentem a Speedshop-ba, hogy valami nem kóser a töltővel.
Ja meg vettem náluk egy gyári Motorola mikrousb-s autóstöltőt is, az meg rossz volt mert még a LED-je sem világított.
Hozott a szervizes srác egy másik motorolát, az már működött, de a touchscreen ugyanúgy meghülyült, mint a SE hálózati töltővel!!!
Hozott egy autós nokia mikrousb-s töltőt, szintén paff lett tőle a képernyő!!!!
Ezek után visszaadták az autóstöltőm árát is és a hálózati töltő árát is!!!
Mondta, hogy eddig ilyet csak Samsung telefonoknál láttak.

Mekkora égbekiáltó ordas disznóság már, hogy mikor a gyártók végre egységesítik a töltő csatlakozókat, akkor egyesek átmahinálnak rajtuk nem tudom mit (bekötés, érintkezőkiosztás??) és még sem lesz kompatibilis.

Tehát a Speedshopban nem tudtak nekem a neo-hoz autós töltőt adni (ja bocs, de tudtak volna eredeti SE-t 5ezerért... mondtam, köszi töltőt nem veszünk ötezerér...)

Úgyhogy mindenki nagyon figyeljen oda ha tartozékot vesz neo-hoz!

(#1222) Engikrisztus válasza adriano18 (#1204) üzenetére


Engikrisztus
tag

Az mit jelent,94 helyett csak 91?Én ennél olcsóbbat csak "akciósan"láttam(csak töltővel,néhol magyar menű nélkül).Esetleg tippek?

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#1223) adriano18 válasza Engikrisztus (#1222) üzenetére


adriano18
tag

2-3 ezerrel esett, pl: B-tel (86 700, fullos doboz), Vip-technika (88 700, fullos doboz), partnero gsm (84ezer, fullos doboz)

és persze elvileg mindegyik magyar nyelvel

[ Szerkesztve ]

(#1224) Engikrisztus válasza adriano18 (#1223) üzenetére


Engikrisztus
tag

Köszi a tippeket.Én is telefoncserét tervezek az ősszel,N82 cserélném le pályafutásom első "tapicskolós" telefonjára. :) Előtte K750-em volt,amit nagyon szerettem,és most lehet hogy visszatérek a márkához.Mivel az N82 is egy igen jó kis telcsi,elég magasra van téve a mérce,különösen a multimédiás részt tekintve.Mivel a Neo-ról e tekintetben elég vegyeseket olvastam azért még egy kicsit körbejárom a dolgot.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#1225) Füge93 válasza €uro (#1217) üzenetére


Füge93
csendes tag

Hol vetted?

(#1226) laspring válasza Engikrisztus (#1224) üzenetére


laspring
tag

Hehe azt hiszem telefon (és avatar) téren egyezik az ízlésünk :)
Nekem is K750i-m volt, utána N82-t akartam venni de sajnos lecsúsztam róla és csak ideiglenes telefont vettem (Nok6300, amit több mint 2 évig használtam) és most vettem neo-t pár napja :)

(#1227) skul0 válasza laspring (#1221) üzenetére


skul0
aktív tag

A kedvedért előkerestem azt a videót amiről beszéltem, csak hogy lásd, nem egyedi a probléma.
Nekem a gyári töltővel (meg gondolom sok más embernek) hálisten semmi probléma nincs. A jelenség szerintem az utángyártott töltőknél jelentkezik. Én arra gondoltam, hogy valahogy bezavar a capacitívnak a töltő, talán nincs úgy szigetelve és nagyobb az elektromos mező körülötte, bár a távolság meg ahhoz képest nagy, nem firtatom tovább. :D

(#1228) Engikrisztus válasza laspring (#1226) üzenetére


Engikrisztus
tag

Piszkosúl megy az idő,nekem szeptemberben lesz 4 éves az N82,azt hiszem megérett a váltásra.Azon gondolkozom,hogy beszámítassam-e,de lehet hogy az lesz a sorsa,mint a K750-nek.(megtartottam emlékbe :B ).Teljesen karcmentes,szép állapotú,de olyan árat mondtak rá hogy inkább nem adom oda.Neked hogy jött be a Neo?Kezelhetőség,minőség,kamera?

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#1229) laspring válasza Engikrisztus (#1228) üzenetére


laspring
tag

Még ez a 3. nap hogy használom a neo-t, még sokat nem tudok írni róla.
Már az üzletben kellemesen meglepetés volt, mikor először kézbe vettem. Nincs nagy lapát kezem és ezért a Galaxy Ace nekem már túl széles volt ahhoz hogy kényelmesnek mondjam, de az iPhone is határeset volt. Ezekhez képest a neo nagyon jól a kezembe illik (ugyanis keskenyebb az előzőeknél), ez nagyon fontos volt :)
Nem tudom minden touchscreen-es telefon ilyen, de ez rettenetesen maszatolódik és újlenyomatolódik, legalább napi egyszer muszály törölgetni... ha maszatosan beteszem a tokjába a tok úgy szétkeni rajta a maszatot hogy kivéve belőle szinte olvashatatlan lesz a kijelző.
Androidban még erősen tanuló vagyok mint lentebb is látható :)
Még azt vettem észre, hogy a telefonálási hangminősége meglepően jó!
Kameráját még nem sokat próbálgattam, nem tudok róla érdemben nyilatkozni.
GPS-t még be se kapcsoltam rajta....
A készülék alján a három fizikai gomb lehetne jobb is, elég hosszú az útjuk mire klattyannak, lehetne kicsit precizebb. Meg furcsa hogy a piktorgrammjaik nincsenek megvilágítva.

Meg most figyeltem fel egy pici furcsaságra: le van zárva a telefon, készenlétben van. Kapok egy hívást, felveszem. Befejezem a hívást. A képernyő feloldva marad, nekem kell visszazárni! Nem baj, csak furi :)

Mindent összevetve én úgy érzem, hogy szeretni fogom!

(#1230) €uro válasza Füge93 (#1225) üzenetére


€uro
őstag

Az Euro GSM-ben.

(#1231) oszi666


oszi666
őstag

ha valaki esetleg még reménykedne, nem lesz a T-mobilnál. megkérdeztem, hogy fogják-e forgalmazni a sony ericsson xperia neo-t bármilyen díjcsomaggal válasz :"A levelében említett készülék forgalmazását vállalatunk nem tervezi."

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#1232) skul0


skul0
aktív tag

Nem értem a szolgáltatókat, miért nem tervezik a készülék forgalmazását, hiszen szvsz egy igen kellemes és az elvártat maximálisan hozó telóról van szó. (már csak abból kiindulva, ami vita jelenleg is folyik másik topikban az android optimalizálatlanságáról és fagyásairól. Nálam ezzel a készülékkel ilyen gondjaim nincsenek, bár egyszer már újraindult.)

(#1233) waterphone válasza skul0 (#1232) üzenetére


waterphone
tag

Talán azért nem tervezik, mert a Telenor kizárólagos szerződést kötött az SE-vel a Magyarországi forgalmazásra. Ez persze csak tipp, de a iphone-nal is hasonló volt a helyzet anno.

(#1234) Turbochiken


Turbochiken
csendes tag

[link]

Igen, ezaz, az összes Xperia kapható lesz az összes szolgáltatónál, kivéve a Neot juhúúúú -.-.....
Pedig olyan régóta várok márrá türelmesen (tavaly november óta használhatatlan az Arénám...)

Erősen elgondolkoztam, hogy független készüléket vásárolok, csak őszinténszólva félek tőle.., ha valami baj van a telóval nemtudok beugrani a T-mobileba rinyálni, vagy bontottat kapok v stb...
Innen sokan vásároltak már pl a GSMline-tól vagy az EuroGSM-től??? Valami rossz tapasztalat? Megbízhatóak azok?
A segítséget köszi :)

(#1235) adriano18


adriano18
tag

ma voltam a telenorba, megnéztem a mobilt..... nagyon szép..

csak egyesek azt mondják hogy ez nőies telefon :) van már him nemü egyednek ilyen telefonja?:D és mi a véleményetek erről hogy nőies-e vagy nem

[ Szerkesztve ]

(#1236) punky10 válasza adriano18 (#1235) üzenetére


punky10
addikt

Pirosban csajos,kékben pasis,szürkében pedig qrva szép uniszex...illetve
Pirosban "más",kékben dominás,szürkében pedig qrva szép uniszex... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1237) Teaway válasza adriano18 (#1235) üzenetére


Teaway
veterán

Ezüstöt válaszd, nem gyűjti az ujjlenyomatot...a másik kettő igen.

Nincs itthon csokid??

(#1238) adriano18 válasza Teaway (#1237) üzenetére


adriano18
tag

nekem az ezüst nem igazán tetszik, csak a kék átmenetes

(#1239) aggleány válasza Turbochiken (#1234) üzenetére


aggleány
addikt

Én több éve az EuroGSM-nél veszem a telefonjaimat, és tökéletesen elégedett vagyok velük. :K

(#1240) Teaway válasza adriano18 (#1238) üzenetére


Teaway
veterán

Telenorba nézted az ezüstöt?

Nincs itthon csokid??

(#1241) MrTwister válasza Teaway (#1240) üzenetére


MrTwister
őstag

Ott nem csak "telenor kék"(á lá vodkafone piros :U ) van? Ezüst színváltozat is kapható náluk? :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#1242) Teaway válasza MrTwister (#1241) üzenetére


Teaway
veterán

Fogalmam se nincsen, adriano18 írta:
"ma voltam a telenorba, megnéztem a mobilt .... nekem az ezüst nem igazán tetszik",
ezért kérdeztem, hogy ott nézte-e.

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#1243) laspring


laspring
tag

Help!
Sajnos a facebook naptáramat leszinkronizáltam a telefonra. Hogyan lehet kipucolni a telefon naptárát?
A gmail naptáramat meg miért nem akarta leszinkrozniálni?? :((

(#1244) Kyller válasza laspring (#1243) üzenetére


Kyller
senior tag

A naptárban be lehet állítani, hogy melyiket mutassa, akár az összeset is tudja. A facebook-osat, a gmail-eset, nekem még van céges naptáram is, azt is tudja. Lehet hogy csak nincs bekapcsolva nálad hogy melyik legyen látható...

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#1245) stul87


stul87
tag

Sziasztok!
Én is beléptem, komoly a teló nagyon! :)

"csak a pubg!" by Sz

(#1246) wrcboy


wrcboy
csendes tag

Sziasztok!

N97 miniről készülök váltani neo-ra, és érdeklődnék, hogy szerintetek mennyire fog hiányozni a QWERTY. Nem minden esetben használtam, de néha áldottam az eget érte. :)

A másik, hogy a minin a menü gomb villogott időnként, ha volt nem fogadott hívás, email vagy sms. Amennyire látom a neo gombjai nem világítottak, de örülnék ha valamelyikőtök volna kedves megerősíteni, hogy az ilyen eseményekről hogyan (ha egyáltalán) jelez a telefon.

Köszönöm előre is a segítséget!

(#1247) laspring válasza Kyller (#1244) üzenetére


laspring
tag

Siker, köszi!
De nem vagyok elájul ettől a gyári naptártól, van jobb tippetek?

(#1248) laspring


laspring
tag

Vmi jófajta autós tartót vett már vki?
Addig nem is keresek navi szoftvert hozzá :)

(#1249) rtzmp válasza laspring (#1247) üzenetére


rtzmp
aktív tag

laspring: Calendar Pad

wrcboy: oldalt van led, ami villog, ha van elmulasztott hívás, sms, email, naptár bejegyzésed. De erre van még egyéb progi is, amit ha felraksz, akár x mp-ként villogtatja a képernyőt, stb (pl.: Missed Reminder)

Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

(#1250) aggleány válasza laspring (#1247) üzenetére


aggleány
addikt

Naptárnak Jorte. Elég macerás beállítgatni, de ha egyszer megcsináltad, nagyon jól belakható. Van egy csomó widgetje is, és stefi68 Logoutjában megvan magyarul is. :K

Esetleg nézd meg még itt, itt is van egy pár egyéb ötlet, de szerintem a Jorte a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.