Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4934) k.t.a. válasza Kobe (#4926) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Hali!

Én is írtam, hogy nem akar működni a GPS. A helyzet megváltozott, most már oké. Nem csináltam semmit, csak ezek szerint mindig árnyékból (házon belül, épület takarásában, stb.) próbáltam. Most nincs engedélyezve semmi sem csak a GPS, és fél perc alatt talált 5 műholdat, aztán bekapcsoltam a "Speciális GPS" opciót és talált még 5 műholdat. Ez után megnéztem a navigáló progit is, és ott is megtalálja az aktuális pozíciót. T-s vagyok én is, de még nem aktív a sim kártyám mert számhordozással vettem a telót. Szerintem ezért nem működik az a-gps sem, illetve semmilyen egyéb hálózat sem volt aktív (wifi, mobil-net, stb.).

Próbálj kimenni egy térre vagy valamilyen nyílt terepre és úgy is próbáld meg mielőtt beadod szervizbe. Két napig én is szenvedtem, mint Te.

A Route66-hoz csak autós térképeket szedtem le és magyar hangot. Majd kipróbálom a navigációját is, mert jelenleg csak azt néztem meg, hogy koordinátákat kiír-e.

Sok sikert!

Látom már próbáltad. :( Akkor marad a garanciás javítás)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.