Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25001) here válasza leslieke (#25000) üzenetére


here
tag

Köszi, azt nem is próbáltam.

A google a barátom....az egyetlen....

(#25002) gamek!ller válasza leslieke (#25000) üzenetére


gamek!ller
senior tag

De lol.. :D Oda is van írva.. :D

(#25003) leslieke válasza leslieke (#25000) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jé, megnyertem a 25000. hsz-t. :C És se sör, se virág! :Y

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25004) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Valakinek cserélt már a T-mobil telót garancián belűl, nem csak azt írták hogy a készülékkel semmi baj? :U :W (Samsung S8500-ról lenne szó) :R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#25005) Tepla válasza leslieke (#24997) üzenetére


Tepla
csendes tag

Igazad van amúgy elég gyorsan megtalálja most már. Csak először volt lassabb. Most is 5 másodpercen belül már talált jelet szóval elég gyors lett... :)

(#25006) TomWexX válasza here (#24999) üzenetére


TomWexX
addikt

A bizonyos betű előbb utóbb elő fog jönni, és kiégeti a telefonod kijelzőjét. ;) Ehhez csak el kell menned vidékre, vagy olyan területre ahol EDGE jel van a levegőben. Pl. ha Pesti vagy, és utazol a metrón nézd meg hogy milyen betű van ott! Mivel a föld alatt csak GPRS jelet sugároznak ezért G jelet fogsz látni. De ne aggódj ez nem égeti ki a kijelzőt, csak leformázza a memóriakártyát...ne vedd komolyan, csak poénkodok és ez elsősorban nem is neked szól, hanem azoknak akik ezt nem tudják megérteni ;]

leslieke: :C Most akkor sör vagy virág? Ne válogass! ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#25007) here


here
tag

Bakker.
Ezzel a hívásfogadás dologgal nagy láma voltam.
Mentségemre az én koromban a színes ábrák prioritást élveznek az apróbetűkkel szemben.

Ja az edge jelzés nem izgat, csak már azt hittem nem eredeti a telefonom...:-)

Lassan 2 napja folyamatosan nyomkodom. nem tudom letenni.

Na jó éjszakát népek.

[ Szerkesztve ]

A google a barátom....az egyetlen....

(#25008) Dracula


Dracula
senior tag

Sziasztok!

Egy a kérdésem.

Galaxy S vagy Wave 8500?

Üdv!

(#25009) leslieke válasza Dracula (#25008) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Attól függ! Mire akarod használni?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25010) galmat89 válasza Dracula (#25008) üzenetére


galmat89
tag

Két eset lehet.
A telefon gyári funkcióit akarod használni, tehát a letölthető programok nem érdekelnek, akkor nálam egyértelműen a Wave a nyerő. Masszív fém ház, plusz LED-es vaku is van a fényképezőhöz. Sokkal strapabíróbb, mint a Galaxy S. Volt mindkettő sokat a kezemben, ez így van, mondjuk nem tudom miért, hisz a Galaxy S azért drágább, tehát ebből nekem az következne, hogy az anyaghasználata is jobb.. :F

Ha viszont alkalmazások ellátottsága fontos, azaz még sok egyéb program kellene a gyáriakon kívül, akkor meg egyértelműen Galaxy S. Igazából a Bada meg az Android nincs egy súlycsoportban ilyen téren sajnos. Az Android sokkal kiforrottabb rendszer jelenleg, mint a Bada, bár közel sem tökéletes, főleg nem a 2.1-es változat. 2.2 talán már frissíthető is, vagy legkésőbb januárban (ez tuti, ma kérdeztem meg benn a Samsungnál). Ráadásul a Wave-vel szemben itt nem 3,3" a kijelző, hanem 4". Plusz alapból van 8 GB beépített memória benne. Viszont a Galaxy S-ben meg nincs vaku a fényképezőhöz, nem túl, masszív műanyag a hátlapja.

Ezek a főbb különbségek, amik szembeötlőek.

[ Szerkesztve ]

(#25011) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy csak gépen keresztül, háttértár-sajátgép stb. módban tudok lemeztöredezettségmentesítést csinálni a telefonon, vagy van erre esetleg külön program? És ez a töredezettségmentesítés mennyire fontos?
Előre is köszönöm a válaszokat.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#25012) Polllen


Polllen
nagyúr

Nem tudja valaki, hogy a programbeállításokat lehet valahogy backup-i? Kies-ben nem látok ilyen opciót, igaz samsung account-tal még nem próbáltam... :F

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25013) csimmasz válasza Edi77 (#25011) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Minek?
Ha emlekeim nem csalnak azt hdd miatt kell csinalni,memoria kartyanal nincs ertelme a technologiabol adodoan.

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#25014) Karma válasza Edi77 (#25011) üzenetére


Karma
félisten

Ahogy csimmasz is irja, flashmemorian nincs ertelme a toredezettsegmentesitesnek, csak feleslegesen nyuznad vele a kartyat. A memoriaalapu eszkozoknel pont az a lenyeg, hogy nincsen seek time, azaz egy mashol levo szektor eleresehez nem kell varakozni, azonnal elerheto, igy a toredezettsegnek nincs kozvetlen teljesitmenyronto hatasa.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#25015) Edi77 válasza Karma (#25014) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm! :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#25016) Edi77 válasza csimmasz (#25013) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm! öö izé, lehet, buta kérdés, de mi az a hdd? :F

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#25017) István100 válasza Gabi 8906 (#25004) üzenetére


István100
tag

Nekem igen. De csak 3 napon belül, utána már szervíz köv.

(#25018) Karma válasza Edi77 (#25016) üzenetére


Karma
félisten

HDD = Hard Disk Drive, azaz merevlemezes meghajto, szlengben winchester vagy vinyo.

“All nothings are not equal.”

(#25019) Varszegig


Varszegig
veterán

Szó volt a picasa feltöltésről, és hogy sajna elrontja a képeket.
MobilePaparazzi. Akit érdekel, esetleg ezzel próbálja meg.

(#25020) BadGe


BadGe
aktív tag

új (frissített) specifikáció a Wave 8530-ról.

ge.

(remélem nem csak nekem új)

(#25021) Karma válasza BadGe (#25020) üzenetére


Karma
félisten

Es van ebben valami erdekes?
Atfutottam de nem szurtam ki semmi uj motivumot benne.

“All nothings are not equal.”

(#25022) Edi77 válasza Karma (#25018) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönet a felvilágosításért!

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#25023) csimmasz válasza Edi77 (#25016) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Bocs lehettem volna egyértelmübb de a wave-ről irtam a hsz-t és a lakás legmelegebb helyiségéből! :DD
Asszem ez már függőség! :DDD

Végül is mindegy, Karma kollega kiegészitette!

[ Szerkesztve ]

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#25024) master12


master12
csendes tag

Jó reggelt!
Lenne egy kis gondom...Gugliztam a telón és kibökött nekem egy ablakot, miszerint én egy robot vagyok és hogy ezt cáfoljam meg azzal, hogy beírok egy azonosító kódot. Eddig nem is lenne gond de nem fogadja el az azonosízót. Kikapcsolás-bekapcsolás is megtörtént de úgy se...
Ha valaki tudna nekem segíteni azt nagyon megköszönném :)

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

(#25025) Karma válasza master12 (#25024) üzenetére


Karma
félisten

Biztos cylon vagy, csak meg nem ebredt fel a program :D
Mindenesetre torold ki a bongeszo cachet es a cookiekat elso probakent.

“All nothings are not equal.”

(#25026) formanekzs


formanekzs
tag

Sziasztok!

Két napja vagyok boldog tulajdonosa egy T-s Wave-nek.
Van egy kis gondom az E-mail fiókom beállításával. Minden működik, de csak manuálisan tudom letölteni a leveleimet. WinMo-ról váltottam, ott meg lehetett adni, hogy milyen időközönként töltse le a leveleket, de itt nem találok ilyen beállítást.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#25027) csabám válasza formanekzs (#25026) üzenetére


csabám
addikt

Beállítások-Exchange ActiveSync-Fogaskerék-Ütemezés

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#25028) ProdyG


ProdyG
senior tag

az apps folyamatosan kiírja, hogy 1 frissítés van, és mindig ott van a kis 1-es az ikon sarkában.
de ha rémegyek a frissítésre, akkor bejön az eddig letöltött progik listája és ennyi. honnan tudjam hogy mit kell frissíteni?

(#25029) s4tch válasza ProdyG (#25028) üzenetére


s4tch
veterán

Ez el van b4szva a friss appsban, nem teszi felülre a frissítendő programokat, és az "összes frissítése" menüre kattintva sem frissít. Le kell görgetni a megjelenített programok végére, megnyomni a "tovább" (vagy valami ilyesmi) gombot, és addig görgetni, továbbot nyomkodni, míg meg nem találod a frissítendő programot.

(#25030) leslieke válasza ProdyG (#25028) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az egyik mellett ott kellene, hogy legyen a Frissítés ikon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25031) formanekzs válasza csabám (#25027) üzenetére


formanekzs
tag

Köszi a gyors választ, de továbbra sem találom. Lehet hogy nem voltam elég pontos, beállítottam egy POP3-as fiókot és beállításkor sem, módosításkor sem találok ilyen lehetőséget. A telefon beállításai között sem találok ilyen lehetőséget.

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#25032) szipak válasza formanekzs (#25031) üzenetére


szipak
tag

my accounts-nál fiók neve feletti fogaskerék lesz a te barátod :)

(#25033) nyesix válasza Dracula (#25008) üzenetére


nyesix
senior tag

én más oldalról válaszolnék neked:
Ha kell céges xch-el szinkronizálnod, akkor galaxy S!, ha nem akkor wave.
nekem augusztus óta van meg a Wave. A teló nagyon tetszik, egyetlen dolgot kivéve meg vagyok vele elégedve, ez pedig a céges xch szinkron!
a telefonra csak hivatalos fw-eket tettem fel, de egyik sem oldotta meg a "kapcsolódási hiba" nevű néha-néha megjelenő hibaüzenetet. Néha nem szinkronizál, néha igen, néha küldök magamnak egy mailt telefonról, és észhez tér, néha magától észhez tér pár órányi próbálkozás után. egyszerűen megbízhatatlan. Nekem ez van, vannak itt olyanok akinek rendben megy.

nekem tényleg tetszik a teló, de e nélkül fél lábú órás sajna. Tegnap el is határoztam magam, ha március végéig a hivatalos fw-ekkel ez nem oldódik meg lecserélem valami androidosra.
Engem nem zavarna a galaxy s műanyag hátlapja, meg hogy nincs vaku rajta

[ Szerkesztve ]

(#25034) Karma válasza nyesix (#25033) üzenetére


Karma
félisten

Ha bármilyen instant messaging kell (Google Talk, MSN, Yahoo, Facebook chat, stb.), akkor is SGS, Wave semmiképpen.

“All nothings are not equal.”

(#25035) Gabi 8906 válasza István100 (#25017) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Haverom telója nagy bukta neki. Már járt T-szervízben, és valami gépekre kötötték. A papírt odaadták neki a telóval hogy semmi baja. Pedig berreg rajta a fény ha le van véve a kijelző világítás alacsonyra.(ezt a szürkés árnyalatoknál mindig eljátsza) Sűrün fagy (pl:kamera gomb megnyomásakor), és 2-es en volt a tőltöttségjelzés és kikapcsolt a Wave. De már párszor csak úgy magától is kikapcsolt. T-mobil nem foglalkozott vele,csak szoftvert frissítettek rajta. Miskolcon is járt a teló Samsung szervízbe. És látták a kijelző gondját, erre azt mondták ezzel nem lehet mit csinálni. :F
Ilyenkor mi a teendő?? :U Haver új alaplapot akarna bele.

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#25036) ProdyG válasza s4tch (#25029) üzenetére


ProdyG
senior tag

ez így elég gáz :) de köszi

(#25037) marsi13 válasza galmat89 (#25010) üzenetére


marsi13
csendes tag

Szia!

Szerintem a vételárban is jelentős a különbség :K , legalábbis számomra elég szembeötlően :DD

(#25038) formanekzs válasza szipak (#25032) üzenetére


formanekzs
tag

Köszi megtaláltam. :R

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#25039) vizihod


vizihod
csendes tag

Sziasztok!

Vásároltam egy Samsung Wave s8500 készüléket és azt szeretném kérdezni,hogy lehet a széámítógéphez csatlakoztatni mert bedugom az adatkábelt és nem ismeri fel a számítógép a telefont?

(#25040) leslieke válasza vizihod (#25039) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt állítsd be: Beállítások -> Kapcsolatok -> USB -> Kérdezzen csatlakozáskor

Widgeteken kívül ne fusson semmi a háttérben csatlakoztatáskor, ezt a menü gomb hosszú lenyomásával tudod ellenőrizni

Amikor csatlakoztatod akkor felugrik egy menü. Kies mód: fw frissítés, app telepítési, névjegyzék mentés, stb esetén. Háttértár mód: fájlok másolása esetén.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25041) Karma válasza leslieke (#25040) üzenetére


Karma
félisten

Meg az se hátrány, ha telepít Kiest a gépére először.

“All nothings are not equal.”

(#25042) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

nekem ji3/ji2es szoftver van rajta és azt írja h a készüléken a verzió nem frissíthető?
nincs uj frissítés vagy ilynkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#25043) vizihod válasza leslieke (#25040) üzenetére


vizihod
csendes tag

Köszi szépen.Próbálkozok akkor :)
Kies-t épp most tettem fel!

(#25044) vizihod


vizihod
csendes tag

Nah az van,hogy rámentem mindkét víariációra is amit írtál de a számítógép még mindig azt írja ki hogy nem ismeri fel a telót és a telefon kijelzőn meg az van hogy "Csatlakoztatva" és fut alatta egy töltés jel.Most nemtudom mi lehet...
Bocsi ha hülye vagyok csak még nemértek hozzá :)

(#25045) ProdyG


ProdyG
senior tag

az SPB TV-vel lehet valamit kezdeni, ha a "buffering" résznél mindig megáll, ée nem csinál semmit? még nem tudtam rajta nézni semmit....

(#25046) leslieke válasza kacsuszka (#25042) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van újabb, JI5/JI2. Elméletben Kiessel feltehető.

(#25041) Karma Feltételeztem, hogy a Kies telepítve van. Bár háttértár módhoz nem kell.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25047) kacsuszka válasza leslieke (#25046) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

kies írja ki ezt nekem ....

(#25048) leslieke válasza kacsuszka (#25047) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A 82-es és a 102-es végű kiessel biztosan megy a frissítés. A JI3 is Kiessel került fel a telefonra?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25049) kacsuszka válasza leslieke (#25048) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

igen a ji3.

kies 102-es végű van nekem...
jah és egy független telo

(#25050) leslieke válasza vizihod (#25044) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Másik USB porton is próbáld meg.

(#25049) kacsuszka Akkor az lehet, hogy a Samsung levette a frissítést. De ez csak tipp.

Biztos mindjárt itt az 1.2. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.