Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42001) dave182


dave182
senior tag

a szótár passz...:S
az első oldalon ki lehet kapcsolni de az akkor is fent lesz tartva ezeknek a widgeteknek,szal akkor sem lesz olyan oldal mint a többi viszont üressé tudod tenni(egyébként a 2. oldal számít elsőnek)+ha be van állítva időjárásnak hely akk a bill záras oldalon egyből írja h mien az idő...

(#42002) Goldmen75


Goldmen75
őstag

öööö hogy találom meg sygic-et appson??? Ha jól tom más néven van....

(#42003) consono


consono
nagyúr

Höhö, kint az első téma Bada 2.0-hoz :D :DD

lehet, hogy kell regelni...

itt a direkt letöltés link :http://bit.ly/SilverStylish-bada20

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#42004) richies válasza Goldmen75 (#42002) üzenetére


richies
senior tag

[link]

Rozsomak of Power

(#42005) mZoleee válasza consono (#42003) üzenetére


mZoleee
senior tag

és hova kell másolni? :P

edit: ja lehet megvan, mondjuk nekem marad az alap default az jobban bejön mint ez a szürke :)

[ Szerkesztve ]

(#42006) TomWexX


TomWexX
addikt

Glass widgets a bada 1.x-hez: [link]
Nem rossz... :U

Bár remélem nyelvet lehet választani, vagy valaki lesz kedves magyarítani. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#42007) ABal válasza Attelah (#41983) üzenetére


ABal
őstag

Az a szótár már nem elérhető.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#42008) mrhitoshi válasza consono (#42003) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Van valami változás a Bada 2.0-nál, érdemes felrakni huzamosabb ideig a béta verziót ?
Gondolom van róla véleményed hiszen nem tegnap raktad fel. :P

PS4

(#42009) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Emberek, hibáztam !
Elb...sztam a telefonomat.
Legyetek kedvesek segíteni nekem.
S8530-ra milyen firmware kell, ami működik, mert amit letöltöttem a
samfirmware.com-ról, csak rebootolgat :( :W

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#42010) leslieke válasza mrhitoshi (#42008) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy összefoglalót én is elolvasnék a 2.0-áról. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42011) mZoleee válasza leslieke (#42010) üzenetére


mZoleee
senior tag

arra kíváncsi vagyok én is :)

(#42012) eladogeppc


eladogeppc
veterán

A bajom az is , hogy a próba navigációmati is elcs..sztem evvel :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#42013) mZoleee válasza eladogeppc (#42012) üzenetére


mZoleee
senior tag

hát akkor marad neked is a megvétel, én jöv. hónapba fogom megvenni örök navi-t :)

(#42014) consono válasza mrhitoshi (#42008) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, hosszú összefoglalóra ne tőlem számítsatok :)

Ugye a főbb dolgokat mindenki tudja már: pl browser fényévekkel jobb és támogat html5 videót, folyamatos autofókusz videófelvételnél, mappák használata a desktopon és a menüben, működő social hub minden üzeneteddel és twitter, fafacebook frissítésekkel egy helyen, PSH hackelés nélkül is van MSN, Gtalk, hangvezérlés, stb, stb. Ami nekem fájt és ami miatt visszatettem az 1.2-t az az alkalmazások inkompatibilitása (remélem, hogy ezen a következő béta amit a hétvégére ígérnek változtatni fog) volt - meg persze az, hogy emellett nem fut az Android, még. Sok apróságban van előrelépés: pl. nekem csak miután visszatettem az 1.2-t akkor tűnt fel, hogy a 2.0-nál nem kellett létrehozni egy újabb embert a telefonkönyvben, hogy csengőhangot tudjak rendelni hozzá, megcsinálta az exchange-ről leszinkronizált kontaktomon is.Lehet külön háttérképet beállítani a lock screenre (itt mutatja az időjárást is, ha beállítottad a homescreenen), illetve változtatni, hogy hova tegye az órát. A billentyűzet is új, kisebb lett a szóköz, de pl. a helyzettől függően változik: a browserben "GO" gomb van a jobb alsó sarokban, menükben pl. "Next", hogy tovább lépj stb. Az új Samsund Apps progi szerintem jóval gyorsabb és szebb lett. Apropó kinézet: teljesen máshogy néznek ki a progik, legalább is a rendszeralkalmazások: eltűnt alulról a felhúzható menü, amik ott voltak vagy bekerültek a Settingsbe vagy külön gomjuk volt. Tényleg, így visszaemlékezve mintha kicsit iOs-esebb lenne minden kinézete, vagyis nem a kinézet, hanem a használati mód. Nekem az új kezdő képernyő nagyon tetszik, jó lenne, ha lehetne ide is widgeteket fejleszteni. Ki lehet tenni programok és mappák mellet kontaktokat is a kezdőképernyőre - illetve a kezdő, kezdőképernyő, vagy hogy is mondjam is tartalmaz egy kedvencek sávot ahonnan lehet hívni. A kontakton jobbra balra simítás megváltozott: mindkettő ugyanazt a kis sávot hozza fel, ami kibővült a hívás és sms mellett videohívással és azt hiszem email-lel (erre nem teszem le az esküt, hogy az a 4.) is.
Persze vannak dolgok, amiket szokni kell majd és itt a bugokról nem beszélek, mert azokat úgy is kigyomlálják (pl. flashnél újraindul a telő, stb.). Kisebbnek tűnik a használható képernyőméret a vastag alső és felső sávtól pl a beállításokban, de más programban is. Szerintem hülyeség, hogy mikor szerkeszteni akarod a menüt (ami most már kisebb ikonokat tartalmaz, mert 4x4-es + plusz dokk) egy kicsit lekicsinyíti még jobban, hogy design-os lehessen a képernyőváltás/rendezés, de ettől az eltávolító kis piros karika még kisebb lesz... Nem jöttem rá hogyan lehetne a homescreenek számát csökkenteni. Ilyesmik. Meg még egy dolog ami remélem csak a béta miatt volt: érezhetően lassabb a 2.0 mint az 1.2. Igazából ez is csak most 1.2-re visszaváltva tűnt fel, de akkor is...

Na kb. ennyi ami egy szuszra kijött. Ha tényleg lesz új béta hétvégén, akkor valószínűleg azt is kipróbálom majd, meg az augusztus közepére ígért következőt is, Android terén úgy is nagyon nyár és uborkaszezon van (bár többé kevésbé megoldottam a MIUI-s ROM-nál, hogy lássa az SD-t, de piszkosul belassult tőle, szóval ez sem előrelépés)

szerk: még valami eszembe jutott: nem volt memória problémám amíg használtam, persze lehet, hogy olyankor simán csak újraindult ;) Heapnek a debug menüben ugyanúgy 247 MB körül mondott nekem is mint a Wave II-n, szóval lehet, hogy lassan elfelejthetjük azt is, hogy a Wave II-ben több a RAM...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#42015) TomWexX válasza consono (#42014) üzenetére


TomWexX
addikt

Méghogy hosszúra ne számítsunk. :DDD Köszi a nem rövid összefoglalót! :C

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#42016) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Valakinek működik ez az 1400ft-os bonuszos dolog? :F Mert én beregisztráltam, ott is van az utalványok között a welcome kupon, de amikor használni akarom akkor hitelkártya regisztrációt kér :U

(#42017) TomWexX válasza Lotusomega (#42016) üzenetére


TomWexX
addikt

Kell hozzá hitelkártya (illetve bankkártya), még ha nem is von le belőle semmit.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#42018) consono válasza TomWexX (#42015) üzenetére


consono
nagyúr

Amíg beírtam nem tűnt ilyen hosszúnak :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#42019) F-ECT$ válasza consono (#42014) üzenetére


F-ECT$
titán

Alakul ez a bada, mint hülyegyerek a prés alatt :)

Ahogy nézem a legfájóbb újítás a kisebb használható képernyőfelület, lehet, hogy ide is 4" körüli telefonokat tervez a Samsung, bár nem tudom, hogy a kisebb felbontáson ez hogy fog mutatni. Vagy a 2.0 már csak 800x480-on fog futni?

Dive ever, work never.

(#42020) szimike79 válasza consono (#42014) üzenetére


szimike79
őstag

Kössz az összefoglalót! :R
Kíváncsian várom a hétvégére beígért 2.0-át, így már lesz viszonyítási alap, hogy mennyit tudtak csiszolni rajta. Bár elég hamar jön a következő béta, nem tudom mennyi rovart sikerült kiírtani belőle?

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#42021) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Valaki tudna nekem magyar fw-t ajánlani , amire tudok telepíteni programokat is ??

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#42022) TomWexX válasza eladogeppc (#42021) üzenetére


TomWexX
addikt

Minden firmre lehet programot telepíteni, egyébként pedig itt ajánlottam neked az egyetlen magyar elérhető firmware-t!

A 30 napos navi licenszed pedig szerintem nem veszett el, mert azt IMEI szám alapján aktiválják, nem szoftver függő.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#42023) leslieke válasza consono (#42014) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi az rövid összefoglalót! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42024) busa28


busa28
csendes tag

valaki tud valamit erről a t mobilos biztosításról?ha elázik a telom beviszem és az önrész ellenében azonnal választhatok 1 másikat?

(#42025) Teaway válasza busa28 (#42024) üzenetére


Teaway
veterán

Igen, de csak akkor, ha jogos a kárigény és a teló nem javítható [link].

Nincs itthon csokid??

(#42026) rObika8802


rObika8802
aktív tag

kiváncsi leszek mivel bővül a béta 2.0 :) én is ki fogom próbálni mint az előzőt :D

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#42027) busa28 válasza Teaway (#42025) üzenetére


busa28
csendes tag

múlt héten voltam a balcsin és a parton sikerült bukfenceztetni a masinám,akkor elgondolkoztam h mi lenne a teendő,de ha véletlen vízbe ejtem akk az nem kizáró ok hisz éppen ezért kötöttem a biztosítást...utána meg gondolom nem javítható...vagy ráülnek 3 hétig amíg kiderítik hogy javítható-e így is?van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?

(#42028) dave182 válasza rObika8802 (#42026) üzenetére


dave182
senior tag

Én meg megvárom a Ti véleményeteket mert most van psh-m és nem akarom ellőni feleslegbe, ;) de már én is nagyon várom..

(#42029) rObika8802 válasza dave182 (#42028) üzenetére


rObika8802
aktív tag

majd írok énis vmit :D csak én melózok szombat vasnap...szal hétfőn :D ugyis csak hétvégén lesz online a ROM :P

igaza van mer van benne PSH :)

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#42030) consono válasza dave182 (#42028) üzenetére


consono
nagyúr

A psh-t beheggesztették már a mostani 2.0-ba is ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#42031) dave182 válasza consono (#42030) üzenetére


dave182
senior tag

Akk nincs mit vesztenem :DD

(#42032) dave182 válasza rObika8802 (#42029) üzenetére


dave182
senior tag

hát ha benne lesz tolom én is egyből:D

(#42033) rObika8802 válasza dave182 (#42032) üzenetére


rObika8802
aktív tag

akk rakhatod már most is a bétát :P :DDD

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#42034) Atomgeszi válasza busa28 (#42027) üzenetére


Atomgeszi
veterán

.. téves.

[ Szerkesztve ]

(#42035) dave182 válasza rObika8802 (#42033) üzenetére


dave182
senior tag

jah nekem beta van fent de már az amit a badaitaliarol szedtem le és psh-s...:Dmost én is a frissítettre várok:D

(#42036) busa28 válasza Atomgeszi (#42034) üzenetére


busa28
csendes tag

??

(#42037) mrhitoshi válasza consono (#42014) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Köszi! :R
Ez a memória dolog elég érdekesen alakul akkor. :U

PS4

(#42038) snecizero


snecizero
senior tag

A good ram jó ehez a telóhoz ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#42039) mrhitoshi válasza snecizero (#42038) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Az szerintem nem Good ehhez a telohoz. ;]

PS4

(#42040) Teaway válasza busa28 (#42027) üzenetére


Teaway
veterán

Sajnos nincs tapasznyalat...csak az unalmas, igen száraz biztosítós szöveg.

Nincs itthon csokid??

(#42041) szimike79 válasza busa28 (#42027) üzenetére


szimike79
őstag

Tapasztalatom ugyan még nincs, de biztosításom nekem is van. Pár hónapja módosították a szerződést. Ha pár napon belül javítható a telefon, akkor javítják a biztosító terhére. De ha valami történik a telóval, jobb ha teszel róla hogy ne legyen javítható, és akkor cserélik az önrész fejében újra, vagy ha már nincs, akkor hasonló értéküre

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#42042) szimike79 válasza snecizero (#42038) üzenetére


szimike79
őstag

Tapasztalat még nincs vele, de gondolom a T-nél akarsz olyat venni. Lassan nekem is összejön annyi aranykártya pont hogy vegyek belőle egy 8 gigást. Egyébbként class 4-es kártyák.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#42043) ADAM1337 válasza szimike79 (#42041) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

És elvileg a cserét elutasíthatod ha nem felel meg az igényeidnek legalábbis tudtommal így van.
Vagy több cserét is felajánlanak.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#42044) rObika8802


rObika8802
aktív tag

most elkapott a vágy megint vissza raktam a 2.0.1-et :DD

én sem szeretnék már 1.2-t xD

[ Szerkesztve ]

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#42045) ADAM1337 válasza rObika8802 (#42044) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem amióta felraktam az van fent, nem rakok már vissza 1.2-t az tuti. :K

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#42046) leslieke válasza consono (#42003) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó ez a szürke kialakítású menü.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42047) chizow


chizow
tag

Sziasztok!

Kaptam az alkalmon és kihasználtam az 1400 Ft-os kupon lehetőséget. Ki is néztem magamnak a Settlers HD nevű játékot ( 225 MB). A 8 GB-os memóriakárytámon 635 MB szabad hely van, de mégis azt írja hogy nincs elég hely a kártyán. Miért lehet ez ?

Take it, Hold it, Love it ! < Samsung Wave S8500 Ebony Black Bada 1.2 JL2 >

(#42048) szimike79 válasza ADAM1337 (#42043) üzenetére


szimike79
őstag

Ha árban nincs az igényeidnek megfelelő készülék, választhatsz komolyabbat is, De ki kell fizetni a különbözetet. Most gondban lennék én is mert Wave már nics a T-nél, ami esetleg szóba jöhetne az meg nagyon drága.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#42049) Dhampir válasza szimike79 (#42048) üzenetére


Dhampir
félisten

Mennyibe kerül most egy Wave gyártói garival?

(#42050) busa28 válasza szimike79 (#42048) üzenetére


busa28
csendes tag

hát nekem sem lenne egyszerű dönteni mert most még a wave 2 sincs...talán omnia 7 lenne a befutó...de a tv kimenet rettenetesen hiányozna..

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.