Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38001) consono válasza sittes79 (#37995) üzenetére


consono
nagyúr

Én hónapokkal ezelőtt megcsináltam a premium soc. hubot, azóta nem volt gondom sem a céges exchange-dzsel, sem a gmaillal.

"In God we trust. All others must bring data"

(#38002) duvi válasza Sógi (#37993) üzenetére


duvi
nagyúr

Tegnap elindítottam(18-án) és bármit állítottam/kapcsolgattam, mindig a másjus 19-i előrejelzést mutatta a kezdő oldalon.(18-i adatokat sehol nem találtam) Most ráfrissítettem és ma is május 19-i adatokat ír ki. Vagy utolérte magát vagy a frissítési rendszere nem konzekvens? :))

(#38003) San398 válasza duvi (#38002) üzenetére


San398
őstag

Csak nehogy holnap is a 19.-ei adatokat mutassa! :DDD

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#38004) duvi válasza mrhitoshi (#37984) üzenetére


duvi
nagyúr

Érdekesen alakulnak az appstore számadatok. Tegnap este amikor beszélgettünk erről, 5924 alkalmazás volt fent összesen. Most megint lekértem az összes találatot és 6212 lett az eredmény. Egy éjszaka alatt 288 új alkalmazás került volna fel :Y
Az is igaz, hogy már benne van a kiválasztható eszközlistában a P1000 és I9000. Bár ezek együttesen sem teszik ki ennek a növekedésnek a felét se :N

San398
Bezony, én is erre leszek kíváncsi :K

[ Szerkesztve ]

(#38005) San398 válasza duvi (#38004) üzenetére


San398
őstag

Az Angol Apps-on meg még több készülék közül lehet választani!

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#38006) Varszegig válasza San398 (#38003) üzenetére


Varszegig
veterán

Idétlen időkig c. film remélem mindenkinek megvolt:)

ruszi_tomi: Jó páran írtak már a problémáról

Konkrétan senki...

[ Szerkesztve ]

(#38007) duvi válasza Varszegig (#38006) üzenetére


duvi
nagyúr

Abszolúte megvolt :C (Bill Murray és Andie MacDowell jó páros volt :K )

(#38008) Sógi válasza duvi (#38002) üzenetére


Sógi
addikt

Holnap minden kiderül :D

Most akkor két év gari jár a wavünkre vagy csak 1 év + 2 hónap?
Csak 2011 04. hótól vásárolt telókra van 2 év gyári gari?

(#38009) Varszegig válasza Sógi (#38008) üzenetére


Varszegig
veterán

igen, 2011.04 óta 2 év jár. Hivatalosan.

(#38010) spider80 válasza ruszi_tomi (#38000) üzenetére


spider80
őstag

Nekem volt ilyen újraindulásos gondom új korától fogva. 4x volt szervízben miatta,nem tudtak vele mit kezdeni. Aztán mielőtt ötödjére elvittem, "véletlenül" multiloaderezés közben a boot szektor íráskor lehúztam a kábelt. Így egyből megcsinálták: kicserélték a teljes belsejét. Azóta (január 20) egyszer SEM indult újra!

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#38011) spider80 válasza Varszegig (#38006) üzenetére


spider80
őstag

konkrétan én lennék pl az a senki :) (bocs,elfelejtettem az előzőhöz hozzáírni,így 2 hozzászólás lett :( )

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#38012) duvi


duvi
nagyúr

Találtam az újdonságok között egy sokak által hiányolt alkalmazást:
BadApps Launcher³
290 Ft és cserébe 29 alkalmazás közül válogathatunk gyorsindító ikonokat. :C

Varszegig
Akkor csak nekem újdonság a 29 alkalmazás választó? Eddig nem találtam ekkora választási lehetőséget egyik hasonló alkalmazásban se. :(

[ Szerkesztve ]

(#38013) Varszegig válasza spider80 (#38011) üzenetére


Varszegig
veterán

ok, de a jópár emberke az nem 1, és a te gondodat sem oldja meg a firm csere, az hw hiba lehetett.

duvi: ez se tud többet, mint az eddigiek. Ennyit tud az API :W

[ Szerkesztve ]

(#38014) mrhitoshi válasza Varszegig (#38013) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Én úgy emlékszem, mint ha már írtam volna, hogy nálam is jelentkezett már párszor ez újraindulásos hülyeség. Eddig nem igazán volt jellemző nálam, de mostanában néha néha szeret újraindulni csak úgy. Na meg a hülye menügomb is. Mikor belépek a menübe egyből kidob onnan, és pedig csináltam egy preconf.-ot, ( ha ez segít) de nem segített. :W

PS4

(#38015) Piet


Piet
csendes tag

Firmware frissitest mivel erdemes csinalni, kies v multiloader? (jelenleg XXJF4 van)

(#38016) duvi válasza Piet (#38015) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha független a készüléked és nem akarsz Premium SocHubot akkor Kies.
Ellenkező esetben marad a multizás.

(#38017) kacsuszka válasza duvi (#38016) üzenetére


kacsuszka
aktív tag

mire jo a Premium Sociális Hub?

(#38018) ruszi_tomi válasza Varszegig (#38013) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Pedig hidd el, 2010 októbere olvasgatom a fórumot, elég sokan írták hogy néha-néha újra indul a telefon, annó még vita is volt róla, hogy ki milyen farmert hord, mert a zsebben való gomb benyomódással lett magyarázva a probléma, de azóta kiderült hogy nem arról van szó!!!
:(

Varszegig: Én nem a gombosra írtam, hanem hogy kint hagyom az asztalon, és 5 percre rá már kéri a PIN-kódot........... Eddig ilyen kétszer fordult elő!
És már többen panaszkodtak ilyenre, emlékszem!!! Meg a zsebembe újra indul.... És tuti nem nyomódik be a gomb.......... navigálásnál is volt rá példa hogy fogta magát és újraindult!!

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8T 8/256

(#38019) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nekem csak akkor indul újra a telefon, ha én akarom! Az meg ritkán van. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38020) Varszegig válasza ruszi_tomi (#38018) üzenetére


Varszegig
veterán

de más a gombos újraindulás, és más a spontán. Én a spontánra írtam, hogy ilyen nem volt. A gombos, az nem bug, hanem feature, még ha hülye is. És nem derült ki, hogy nem erről van szó. Ha valakinél spontán is újraindult, az egyedi probléma, ilyen 1-2 ha volt.

hagyjuk, nem értjük meg egymást...

kacsuszka: arra, hogy elolvasd az 1. hsz-t :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38021) Sógi


Sógi
addikt

Nálam akkor indult újra már párszor mikor elfogyott a memória :W :)

Bár csak ne lenne ez a memória elfogyás! Annyira zavar néha, csak ezért nem kap 10 pontot :U

[ Szerkesztve ]

(#38022) duvi válasza leslieke (#38019) üzenetére


duvi
nagyúr

+1, bár nekem Wave II van.

(#38023) Ferdzsoo válasza leslieke (#37999) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah megrendeltem. 77k-lett gyári garival helyben sufnigsm, srác állította hogy én fogom kibontani a csomagot. Holnap kiderül. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#38024) Tibi32


Tibi32
csendes tag

Sziasztok,
lenne egy kérdésem a nálam kicsit tájékozottabbak felé:

Nagyjából két héttel ezelőtt felraktam a Soc Hub-ot, ami kifogástalanul működött egészen pár nappal ezelőttig.. A különböző e-mail-es fiókokról beérkező üzenetek megérkeznek, viszont a facebook-os üzenetek nem.. Nos a kérdésem a következő lenne: ez a facebook miatt van, valamilyen átalakításon megy keresztül, vagy csak egyedi probléma az enyém, s másnál kifogástalanul működik ez a szolgáltatás? (Természetesen ha ez a kérdés mostanában felmerült, s elkerülte a tekintetemet, akkor elnézéseteket kérem)

(#38025) leslieke válasza Ferdzsoo (#38023) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van a dobozon egy gyári Samsung logós matrica. Ezt ellenőrizd le, hogy sértetlen legyen, mielőtt felnyitod.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38026) Garsza


Garsza
veterán

Heló van egy problémám az S8500 mon össze tört a kijelző előtti üveg, amúgy minden tökéletesen működik. Az volna a kérdésem hogy lehet e olyat kapni külön vagy csak kijelzővel együtt. Ha lehet kapni akkor hol. Mert neten nem találtam semmit.

(#38027) leslieke válasza Garsza (#38026) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A kijelzőt csak együtt lehet cserélni, mivel a Samsung így szerelte össze. E-bay-en lehet kapni vagy irány egy szerviz, ahol szintén tudnak szerezni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38028) Garsza válasza leslieke (#38027) üzenetére


Garsza
veterán

és az menyibe kerül? Akkor küln az üveget nem lehet kapni?

(#38029) Varszegig válasza Garsza (#38028) üzenetére


Varszegig
veterán

nem lehet külön, egybe van építve. 30-40K körül.

(#38030) s4tch válasza Garsza (#38028) üzenetére


s4tch
veterán

Ebayen nézz szét: http://href.hu/x/famf

(#38031) bokrosolajos válasza Garsza (#38026) üzenetére


bokrosolajos
őstag

80+10 USD szállítással . De hogy ki szereli be, az egy másik kérdés.

(#38032) spider80 válasza Varszegig (#38013) üzenetére


spider80
őstag

Tudom,én már az első szervízlátogatáskor is mondtam a srácnak,hogy ez hardver hiba,cseréljék. de nem. Frissítenek szoftvert,majd az megoldja. Meg azt mondta ne telepítgessek rá minden féle programot,és akkor nem indul újra :)

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#38033) leslieke


leslieke
Jómunkásember

"Javítottak" a Samsung Apps szövegein: Fizetésre való, Választjon ki.. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38034) Varszegig válasza leslieke (#38033) üzenetére


Varszegig
veterán

de az árkád még mindig megvan:)
A samsung apps levelezni is google translatorral levelezik

[ Szerkesztve ]

(#38035) Garsza válasza bokrosolajos (#38031) üzenetére


Garsza
veterán

És ha vennék egy rossz kijelzőt aminek az üvege ép arról nem lehet át tenni az üveget?
Ja meg minden kijeelző superamoledes amit lehet hozzá kapni? Mert az ebay on aszt írják hogy LCD. Meg mennyire megbízható az Ebay?

(#38036) Sógi válasza duvi (#38002) üzenetére


Sógi
addikt

Megfrissítettem és a holnapit mutatja, a mai/aznapi időjárást meg úgyis látod, ha kidugod az orrod az ablakon/ajtón ;]

(#38037) Karma válasza Garsza (#38035) üzenetére


Karma
félisten

Ezt nézegesd egy kicsit és úgy ítéld meg, hogy akarsz-e ilyet házilag barkácsolni.

“All nothings are not equal.”

(#38038) leslieke válasza Garsza (#38035) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az egész panel egyben van. Nincs olyan, hogy különálló üveg, amit leszedhetsz róla.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38039) JMC válasza Garsza (#38035) üzenetére


JMC
tag

Olyan nagyot nem téved az EBay, a sima S8500 (alias Wave) Samoled+ kijelzőt kapott, az S8530 (Wave II) SCLCD-t. Támpontot még esetleg a kijelző mérete adhat, a Wave 3.3, a Wave II 3.7 coll méretű.

[ Szerkesztve ]

(#38040) Varszegig válasza Sógi (#38036) üzenetére


Varszegig
veterán

hát ez elég szar...

(#38041) Piet


Piet
csendes tag

erdekesseg a masik tabor vilagabol...

[link]

(#38042) Varszegig válasza Piet (#38041) üzenetére


Varszegig
veterán

ettől jobb nekünk? nem hinném...

(#38043) Sógi válasza Varszegig (#38042) üzenetére


Sógi
addikt

de azért egy sgs2-re beneveznél szivesen :)

(#38044) szimike79 válasza leslieke (#38038) üzenetére


szimike79
őstag

Megjelent a Hockey Nations 2010, 1120 Ft. ha jól emlékszem te írtad, hogy kell, ha megjelenik. Egész sok játékot toltak ma fel, és van köztük jó pár ütős is.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#38045) JMC válasza szimike79 (#38044) üzenetére


JMC
tag

Végsősoron a hoki is ütős játék... :DDD

(#38046) leslieke válasza szimike79 (#38044) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, láttam, hogy megjelent. Igen, ütős játék, ahogy az ára is. Ez kell is, de várok egy kicsit, hátha lesz akciózva is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#38047) Varszegig válasza Sógi (#38043) üzenetére


Varszegig
veterán

be is fogok, de ez titok:)

(#38048) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

15k ráfizetéssel lehetne egy Samsung Galaxy S-em.. Ejjhh de nehéz.. :D

(#38049) Polllen válasza gamek!ller (#38048) üzenetére


Polllen
nagyúr

Segítek a döntésben. A legújabb bada feature, hogy az új kies látja a telefonom, mindent tudok csinálni, kivéve programot telepíteni a telefonra... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#38050) Cymby


Cymby
tag

Ezt észrevettétek ? :Y

Balra lent meg orosz ikonok a magyar apps-on :)

[ Szerkesztve ]

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.