Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29001) the radish


the radish
senior tag

Navi közben nem lehet eltüntetni a nyilat? Nyílnézet kikapcsolva, de mindig látszik menet közben a következő irány.

(#29002) master12


master12
csendes tag

Sziasztok!
Feltettem legújabb KIES-t és amikor csatlakoztatom a cuccost, akkor felajánlja hogy frissítsek. Na most, akkor merjek frissíteni ezzel a verzióval vagy ez is hazavágja a telót ahogy eddig a többi verzió (egyáltalán valaki frissített ezzel?)? Ja JL2-re akar frissíteni...(ez 1.2 ugye?) Vagy várjak hátha tényleg lesz 2.0?
Várom a javaslatokat :))

[ Szerkesztve ]

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

(#29003) Varszegig válasza master12 (#29002) üzenetére


Varszegig
veterán

én a 2.0-s KIES-szel frissítettem az 1.2-re, nem volt semmi gond. Szerintem a buktára ugyanannyi az esély, mint a régieknél, bár jó hír, hogy a firmhelyreállítás külön menüpont lett:) Amiket kiír a kies a frissítés előtt azt tessék elolvasni, és nagyon komolyan venni.

(#29004) leslieke válasza master12 (#29002) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Frissíthetsz a 2.0-ával is. A JL2=1.2.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29005) master12 válasza Varszegig (#29003) üzenetére


master12
csendes tag

Hmm...Értem. Egyenlőre nagyon parázok, szóval megvárom mi lesz feb. 15-én, azt utána meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

(#29006) Varszegig válasza master12 (#29005) üzenetére


Varszegig
veterán

hát február 15-ét feleslgees megvárnod az egy szakmai bemutató lesz, bennünket csak a jövőkép szempontjából érint. Frissíts bátran, de azért előtte mentsd le a kontaktokat, meg az sms-eket, aztán go:)

(#29007) bexinho23 válasza leslieke (#28968) üzenetére


bexinho23
őstag

A húgom pont ezzel a termékkel hostes-kedett tavaly nyáron plázában. Sokan vették, de véleménye és az én véleményem szerint sem használt semmit! Pedig 3 telefonon próbáltuk ki, illetve 1 laptopon. De semmi javulást nem eredményezett.

(#29008) plejik


plejik
addikt

Esetleg nem tudja valaki hogyan lehet vásárolni , badára alkalmazásokat?
Mintha valahol láttam volna csak nem találom az oldalt. :W

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#29009) plejik


plejik
addikt

Megtaláltam. :) Bár elég bonyolult. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#29010) SlyChocolate válasza leslieke (#28968) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Aki egy kicsit is olvasott a mai LI és LP akkúkról az jól tudja, hogy elég komoly töltő elektronika van bennük.
(Amik ha szar lásd nokedli botrány pár éve az aksi robbanásához vezet.)
Ami idővel még ha jó állapotúak is a cellák nem fogja engedni a maximális teljesítményt.
Sem töltésben sem kisütésben ha már egy bizonyos töltési cikluson túl ment az aksi.
Ezzel megelőzve a tragédiákat!
Sok esetben ezt az elektronikát kell heckkelni a valódi javuláshoz.
Persze innentől kezdve mindenik magára vessen ha kiég a lakása vagy az arcába robban a telója töltés közbeni telefonáláskor...stb..stb..
Kamú az egész!

[ Szerkesztve ]

(#29011) leslieke válasza SlyChocolate (#29010) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Talán épp ezért írtam én is, hogy szerintem az egész marhaság.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29012) SlyChocolate válasza leslieke (#29011) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Tudom nem is Neked szántam.
Hanem sokkal inkább azon fórumtársaknak aki ilyenben gondolkodnak, hogy ne vegyék meg.
Csak sajnos olyan könnyű a jóhiszemű embereket megvezetni...

[ Szerkesztve ]

(#29013) irmacsek


irmacsek
csendes tag

Érdeklődnék,hogy erre a bada rendszerre lehet-e tenni olyan gps-t,mint a nokiára a garmin,vagy az omniára az igó,a lényeg hogy ne neten keresztül menjen?Köszi a válaszokat!

(#29014) leslieke válasza irmacsek (#29013) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Route66! Nem kell hozzá net.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29015) irmacsek


irmacsek
csendes tag

Ez a gps amit írtál van olyan jó mint az igo vagy a garmin?Fog olyan könnyen jelet?Kevés használatnál az aksi meddig bírja?Kihangosítva hogy szól a rádió?Köszönöm a válaszokat!Most gondolkozom hogy lecserélem az omnia2-met vagy egy ilyenre vagy egy htc-desire-re!Nehéz dönteni!

(#29016) leslieke válasza irmacsek (#29015) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

GPS: A program nincs olyan jó, de használható, szerintem elfogadható. Jel: van, akinek gyorsan; van, akinek kevésbé gyorsan talál.
Akksi: 3-4 nap kevés használat mellett.
Rádió: jól szól kihangosítva és fülesen is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29017) Dapro


Dapro
senior tag

lol @ etikett mód. nem is vágtam. ezért nem hallottam sokszor, de ha tokban van akkor mi van? (teljesen fedett szövettokom van, barátnőm általi :P) vagy a gyro érzékeli?

szerk:közben próbálgattam és ha minden igaz akkor nem az érzékelő miatt van hanem a gyro miatt sztem.

[ Szerkesztve ]

(#29018) Cymby válasza plejik (#29008) üzenetére


Cymby
tag

Talán erre gondoltál?

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#29019) bokrosolajos válasza leslieke (#28968) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Te jó ég! Azt hittem, legalább egy hétig viszem a prímet a bada 2.0 videohírrel, de ez túltesz mindenen :DD
A legszörnyűbb az egészben, hogy a pdacafe ilyet leközöl... A mobiltelefónia prolongja :P
Volt már párszor hasonló értelmetlen gyógyító pisivíz, mint a mágneses benzin ionizáló karburátor elé, valamint a légáramlás-gyorsító ventillátor szívócsőbe
Persze, ha a Bifidus-actireguláris miatt is megveszik a joghurtot, akkor érthető, hogy egy körömnyi matricáért kiadnak ezerötszázat :D
Az S8500 hátlapja hűtési célt is szolgál (belül ott a borda), aki leragasztja, pont ebben a céljában gátolja meg

(#29020) Nefretiti


Nefretiti
csendes tag

azt hogy lehet megcsinalni, hogy ha be van allitva a push akkor ne kapcsoljon be magatol? szivja a telomrol a pénzt rendesen. mar beallitottam h csak targyat toltson le de megeszi az osszes penzem igy is. tobbszor allitottam mar be ujra, ejszakara kikapcsolom a pusht ia meg a wifit is hogy ne meruljon le reggelre, kikapcsolniva telefont nem nagyon szoktam, de van amikor nap kozben csinalja ezt...
van vkinek tippje hogy mi lehet a problema?

(#29021) Varszegig válasza Nefretiti (#29020) üzenetére


Varszegig
veterán

nem értjük a kérdést. a push akkor megy, amikorra te mondod neki. ha nem állítasz be neki automatikus indulást, akkor nem fog elindulni. De ha ennyire nincs mobilnet előfizud, akkor ne használd a pusht.

(#29022) Binyi01 válasza Nefretiti (#29020) üzenetére


Binyi01
aktív tag

Be lehet állítani kézire is, vagy hogy csak naponta szedje le... Ez user hiba.

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#29023) Nefretiti válasza Binyi01 (#29022) üzenetére


Nefretiti
csendes tag

és azt hol tudom beállítani, hogy csak akkor szedje le amikor én akarom? mert ha én kikapcsolom, akkor miért kapcsolja magát vissza? lehet, hogy user hiba, viszont akkor hihetetlen logikátlan a dolog. most ha be van állítva, hogy Pl. két óránként szedje le az emaileket, de kikapcsolom a pusht, akkor miért szedné továbbra is, ha egyszer ki van kapcsolva?

(#29024) consono válasza Nefretiti (#29023) üzenetére


consono
nagyúr

A push azt jelenti, hogy nem x időnként szedi le, hanem azt, hogy amikor megjön a levél akkor rögtön (ha csaka lényeget nézzük)...

"In God we trust. All others must bring data"

(#29025) ABal válasza Nefretiti (#29023) üzenetére


ABal
őstag

Ahogy consono írta, ha a push aktív, azonnal meg fogod kapni a leveleidet, amint azok a postafiókodban megjelennek. Ha a pusht kikapcsolod, akkor beállíthatod, hogy milyen időközönként nézzen rá a postaládára, vagy akár kézire is teheted, akkor nem fog semmit sem nézegetni magától. Csak a szinkronizáció ideje alatt aktív, egyébként nem bóklászik a neten. Mi ebben a logikátlan? Vagy nem értem, hogy min akadtál fenn...

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#29026) Nefretiti válasza ABal (#29025) üzenetére


Nefretiti
csendes tag

igy mar kezd tisztabb lenni. azon akadtam fent hogy ki van kapcsolva a push es megis elkezdi letolteni a mailjeimet. mostmar csak az a kerdes hogy hol lehet beallitani kezire?

(#29027) Cymby


Cymby
tag

Több Gameloft játék is akciós a német Apps-on!
Aki tud vásárolni (Wirecard vagy más módon) és kedveli a játékokat annak ajánlom az alábbi linket.

Klikkide

Úgy még nem volt, hogy valahogy ne lett volna...

(#29028) Varszegig válasza Nefretiti (#29026) üzenetére


Varszegig
veterán

na ez is azok közé a kérdések közé tartozik, amit naponta megválaszolunk. Saját fiókok/fiókot kiválasztod, fogaskerék

[ Szerkesztve ]

(#29029) ABal válasza Nefretiti (#29026) üzenetére


ABal
őstag

[link]

Varszegig: elmondtad helyettem is

[ Szerkesztve ]

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#29030) Gino73


Gino73
csendes tag

Tudom hogy elfogulta vagytok, de megkérdezném hogy szerintetek Wave, vagy Galaxy 3?
És miért?? A héten venném a telót.

(#29031) Polllen válasza Gino73 (#29030) üzenetére


Polllen
nagyúr

Tedd fel ugyanezt a kérdést a "Milyen okos mobilt vegyek" topicban!

Thx! ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#29032) Nefretiti válasza Varszegig (#29028) üzenetére


Nefretiti
csendes tag

koszonom szepen a segitseget:) remelem igy mar jo lesz!

(#29033) leslieke válasza Polllen (#29031) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vagy a galaxy3 topicban, csak fordított sorrendben. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29034) Varszegig válasza Gino73 (#29030) üzenetére


Varszegig
veterán

szerintem a 2 telefon nem egy kategória. ha olcsó androidos teló kell, akkor jöhet szóba a galaxy 3.

(#29035) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Nálam hamar eldőlt, hogy wave vagy galaxy 3:)
Nem említhető egy lapon a kettő!
Igaz ez bada, az meg android....de ezt mindenki döntse el!
Viszont a vasakban óriási a difi!

(#29036) AS


AS
félisten

Samsung to launch Wave II in South Korea this month
Még csak most lesz Bada ott. pedig Samsung szülőföldje:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#29037) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Előbb hívtam a samsung szervízt, azt mondta a szerelő, hogy 1.2-es bada nincs hivaltalosan, csak angolul, és ő nem telepít, mert akinek feltette, majd mindegyik jött vissza hogy hogy kell kezelni stb:)
No most akkor?!:)

(#29038) Varszegig válasza Goldmen75 (#29037) üzenetére


Varszegig
veterán

tetess fel valami mást, JI5-öt, és aztán frissíts KIES-szel. (Az hog ynincs hivatalosan 1.2 az akkora LOL:)

(#29039) Binyi01 válasza Goldmen75 (#29037) üzenetére


Binyi01
aktív tag

Nem ért hozzá.

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#29040) plejik válasza Cymby (#29018) üzenetére


plejik
addikt

igen erre de lehet megcsinalom ma. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#29041) újhullám


újhullám
csendes tag

Segítene valaki, hogyan tudok T-s telon firmvert frissíteni?

Réteskék

(#29042) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Melyik a legjobb fizetős navi a telora ez a route66 kikészít.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#29043) bokrosolajos válasza ADAM1337 (#29042) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Be kell érned azzal, mert nálunk csak az van :)
Ha ügyes vagy, akkor használhatod az Ndrive-ot is. Az viszont sík buta és lassú

A következőket állapítottam meg tucatszori reboot-olással:

Első app indításakor azonnal lockol egy oylan helyen, ahol csak szenved
Második app ezek után már képtelen jelet fogni

Reboot után újra az első app, ami használja a GPS-t, könnyű szerel lock-ol, és hasonlóan a többi már nem

Ebből azt a következtetést vonom le, hogy mittomén :)
Beragad

[ Szerkesztve ]

(#29044) Varszegig válasza újhullám (#29041) üzenetére


Varszegig
veterán

olvass vissza légyszi 3 db hozzászólásnyit :R
mármint magadtól számítva :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29045) Zolii44


Zolii44
tag

Aki frissitett az 1.2-re,annak a kamera szoftver is kellett frissitenie?
És ha igen akkor ugyan olyan képet csinál vagy rosszabbat?

(#29046) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Karma, hogy all a progid? :)

@Zolii44:
Kelleni nem kellett. En nem is frissitettem. Igazabol soha nem frissitettem kamera fw-t, meg most is a gyari eredeti van (SESBDG01 vs SESBDC22)
Allitolag ha ez nem sikerul akkor ezt joval nehezebb visszahozni mint a telo fw-t.

[ Szerkesztve ]

OK

(#29047) Karma válasza Z_A_P (#29046) üzenetére


Karma
félisten

Sikerült egy bazinagy, szánalmas bugot előhoznom a badában, majd kitesztelnem és körüljárnom. Még egy kis csiszolás kell neki... Úgyhogy ha minden jól megy, egy-két hét és viszontlátszik az Appsban :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#29048) Varszegig válasza Zolii44 (#29045) üzenetére


Varszegig
veterán

ugyanaz a firm, mint a JH3 óta

(#29049) bokrosolajos válasza Karma (#29047) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Gratulálok!!!
Mi lesz az appod? Free vagy fizetős? Koreaiak tesztelik-e ? Reklám lesz-e benne? Ki kényszerített végül ? :DD

(#29050) Karma válasza bokrosolajos (#29049) üzenetére


Karma
félisten

Majd meglátod (remélem lesz visszhangja), free, kötelezően igen, nem, nemmondommeg.

“All nothings are not equal.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.