Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4451) zolcseges válasza AS (#4450) üzenetére


zolcseges
csendes tag

De ugy ertem, hogy en a kies-t ugy telepitetttem h olaszországot állitottam be országnak, a reg-elt email cimem is az olasz app-storebol enged csak letolteni.

és ott probálkoztam de nem ment... :\

(#4452) Kapanyél válasza zolcseges (#4449) üzenetére


Kapanyél
őstag

Mondd csak azt a kártyaszámot... mindjárt megpróbálom én is! :D

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4453) AS válasza zolcseges (#4451) üzenetére


AS
félisten

Magyar bankártyád van?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4454) leslieke válasza zolcseges (#4451) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Csak épp ettől még az IP-címed nem lesz olasz. Na meg ugye a bankkártya se.

Free alkalmazásokat bármelyik store-ból lehet leszedni.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4455) zsltb


zsltb
csendes tag

Szerintem a bada halott...apple és android után ez csak egy gyenge kezdemény arra hogy a samsung is gyarapodjon anyagilag.Pedig szeretem a samsung telókat nem vagyok elvakult egy bizonyos márka iránt.

(#4456) leslieke válasza tiggger (#4446) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Download limit exceeded

Azt jelenti, elérte a letöltések száma a maximumot, azaz többet nem engedi letölteni. Fel kell tenni újra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4457) zolcseges válasza AS (#4453) üzenetére


zolcseges
csendes tag

jaja magyar a kártya, az lenne a baj? nemértem minek kell igy megszoritani ezeket a dolgokat, no mind1 akkor várhatok szeptemberig?

(#4458) Karma válasza tiggger (#4446) üzenetére


Karma
félisten

Ez azt jelenti, hogy a céges hálózatról valaki már nagyban töltöget lefelé :U

“All nothings are not equal.”

(#4459) leslieke válasza zsltb (#4455) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt majd az idő eldönti.

A wave-ből már több, mint 1 milliót eladtak, jönnek a további badás készülékek, akik mind potenciális vevőt jelentenek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4460) opi064 válasza zsltb (#4455) üzenetére


opi064
tag

Ahhoz képest, hogy gyenge kezdemény, elég jól sikerült. És igen, valóban az a cél, hogy gyarapodjon anyagilag....mint az Apple, vagy a Google is. És ha nem veszi elég komolyan a cég, tán (túlzás ugyan), de esetleg tönkremegy. Ezt valószínűleg a Samsungnál is gondolják.

(#4461) leslieke válasza opi064 (#4460) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tönkre nem megy, de ha úgy alakul, hogy sikertelen lesz a platform, akkor sem lesz veszteséges emiatt a cég. Túl nagy ehhez, és mellette sok ás terméket is készítenek.
Pl. ki tudta, hogy gyártanak autókat is? (Még ja nem is teljesen saját fejlesztés)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4462) Predator...


Predator...
tag

Hali!

Nemrégiben vettem egy samsung monte-t hogy szokjam a touch screen és a touchwiz felületet, hát mondanom se kell hogy nokia n78 után nagy érvágás. nade hogy jön ez a wave-hez?
Szeretnék venni egy wave-t de előtte pár kérdés...a bill. zár feloldó gombot hosszan nyomva felold a bill. vagy orvosolták ezt a hibát???
a másik fontos, Programokat lehet-e háttérben futtatni mint pl egy s60-as rendszernél?
Monte-be lehet de csak java alkalmazásokat...gyári progikat nemnagyon..és az a baj h be kell lépni a program könyvtárába nempedig "tálcaelőhívással" bárhonnan...
Ez a 2 dolog ami igazán sziven ütött a touchwiz kezelőfelületnél....

köszi a választ.

Üdv.: Predator...

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#4463) opi064 válasza Predator... (#4462) üzenetére


opi064
tag

A hosszan nyomvatartott feloldógombbal nyitás miért hiba??? Egyszerűbb, mint megnyomni, majd húzgálni a képernyőt.

(#4464) peterk válasza zsltb (#4455) üzenetére


peterk
senior tag

Egy hónap után elég merész dolog ilyesmit kijelenteni.

Egyébként kicsit elvonatkoztatva a Wave-től, ez lesz a közeljövő. Mindegyik platformra elkészül az Appstore, az online social funkciók, aztán majd 4-5 év múlva kezdhetjük előlről, hogy ezek között szinkronizálgassunk. :o

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4465) Predator... válasza opi064 (#4463) üzenetére


Predator...
tag

csupán azért mert a zsebemben rendszeresen felold....a gomb nem süllyesztett tehát könnyen nyomható...el sem tudjátok képzelni h mennyire idegesít...
így semmi értelme a karakter feloldásnak vagy a touchscreen megfelelő helyen való megnyomásnak ha egyszerűen bármikor felold a zsebemben.....

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#4466) tiggger válasza Karma (#4458) üzenetére


tiggger
csendes tag

Nincs halozat,minden gep kulon csatlakozik.Allitasa szerint eppen egy terjedelmes Avi fajlt toltogetek,de nem.

....nem baj ha lassan haladunk,mert egyáltalán nem biztos,hogy jó felé megyünk....

(#4467) Karma válasza tiggger (#4466) üzenetére


Karma
félisten

Pedig akkor is valahol van egy NATolás, és annak a következménye ez...

“All nothings are not equal.”

(#4468) peterk válasza Kobe (#4426) üzenetére


peterk
senior tag

peterk: telepítettem a lekicsinyített widgetet. Sajna nem működik, teleíteni lehet, de amint kirakod a képernyőre, megmerevedik s nem frissül rajta az időpont.

Javítottam. Letöltés.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4469) opi064 válasza Predator... (#4465) üzenetére


opi064
tag

Hát a Wave feloldógombját biztos nem nyomod meg a zsebedben véletlenűl. Legalábbis nehezen tudom róla elképzelni az elhelyezkedése miatt.

(#4470) Predator... válasza opi064 (#4469) üzenetére


Predator...
tag

ez megnyugtató...és a programok háttérbe tétele majd azoknak egy gombbal való előhívása???...lásd. s60

''Földünk Jövője azon múlik, hogy képesek vagyunk-e cselekedni...'' (Sir David Attenborough)

(#4471) erdoke válasza swoody (#4431) üzenetére


erdoke
titán

Érdemes inkább fordítva megközelíteni: Ugyanaz a központi chip dolgozik mindkettőben, azonos a kijelző technológiája, de a Galaxy S-en nincs villanó.

(#4470) Predator
A középső gomb hosszú nyomására jön elő a feladatkezelő, ahol a futó programok jözül választhatsz.
Valójában nem ennyire egyszerű a dolog, többször előfordult már, hogy az ikonok közül ráböktem egyre, és nulláról indult, nem pedig az előző állapotból folytatta.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#4472) zolcseges


zolcseges
csendes tag

CSV-be exportáltatok már nevjegyzeket?

egyrészt: nekem a 06-os számok elol levágta a 0-t :\
masreszt a +36 bol pedig a +-t
ez hogy mukodik ha ezt vissza akarnam tolteni akkor az osszes számom ugymond elcsesződne? vagy ez visszaimportnál orvosolodik vhogy?

igazábol azert kerdem mert akkor nem nyulok bele exceles fuggvenyekkel meg ilyenek...

(#4473) fatty


fatty
aktív tag

Hupsz ez nem egy kellemes látvány (szerencsére nem az enyém)

[ Szerkesztve ]

(#4474) AS válasza Predator... (#4462) üzenetére


AS
félisten

Wavenak Montehoz semmi köze , TW3.0 nak meg úgyszintén nincs sok köze TW 2.0 hoz ami montéban van.
Kb olyan mint Trabantotrol váltasz BMV-re vagy Audia :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4476) peterk válasza fatty (#4473) üzenetére


peterk
senior tag

Ennek a fém-üveg megoldásnak ez az egyik rákfenéje. Szerintem fogunk még ilyen képeket látni. Remélem erre a gyártó is rájön, és viszonylag olcsón lehet majd üveget cserélni rajta. :D

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4477) peterk válasza zolcseges (#4472) üzenetére


peterk
senior tag

Mivel exportáltad a névjegyzéket?

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4479) zolcseges válasza peterk (#4477) üzenetére


zolcseges
csendes tag

Kies-el

- hoppá, közben ugyanezt a fájlt visszatöltöttem a kies-be, és láss csodát az felimeri ezeket a számokat tehát odarakja a 0-t meg a +-t is ahova kell, érdekes...

[ Szerkesztve ]

(#4480) zack válasza zolcseges (#4479) üzenetére


zack
nagyúr

De miért csv-be mented? :U Ott a Kies saját formátuma, abba hibátlanul lementi.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4481) zolcseges válasza zack (#4480) üzenetére


zolcseges
csendes tag

azért mert Excelbe szeretek dolgozni, makrok es okos excel fuggvények miatt, es abban gyorsan tudom megszerkeszteni a nevjegyzekemet

nemtom a kies féle formátumot mivel tudom hasonlo modon szerkeszteni

[ Szerkesztve ]

(#4482) zack válasza zolcseges (#4481) üzenetére


zack
nagyúr

Kies-ben sztem tudod szerkeszteni.
Ezt a csv-s dolgot már régóta nem használom. Meg aztán miért kellene szerkesztgetni? Én mindent a telón csinálok, aztán ha változás volt pár nap elteltével megint mentem Kies-zel. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4483) peterk válasza zolcseges (#4479) üzenetére


peterk
senior tag

Kipróbáltam nekem jól exportálta. Igaz, én a nemzetközi szabvány szerint írom be mindenkinek a számát. ('+36 (körzetszám) tekefonszám").

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4484) zolcseges válasza zack (#4482) üzenetére


zolcseges
csendes tag

például egy régi telomrol anno vmikor ugy kerultek át számok hogy a nevek utan /1 ek állnak (gondolom az akkori csoportbeosztas szama volt ez)
a most egy ilyen dolog esetén nem fogom egyesével a nevekbe belépni és torolgetni a /1eket :D
excelben meg ezt elég gyorsan meglehet oldani ugyebár...

[ Szerkesztve ]

(#4485) bajusz15 válasza Deeday (#4440) üzenetére


bajusz15
senior tag

a csatlakoztatós kérdéshez csk annyit, hogy nekem az egész kijelzőn annyi van hogy "csatlakoztatva" + a kus usb jel és ennyi.. ( háttértár üzemmódban van, de a KIES üzemmódban azt írta h nyomjam meg a "vége" gombot mielőtt lehúznám kábelről, de itt nem ír semmit és a "vége" gombbal se csinál semmit - JF1 van rajta )

(#4486) Bayzee5 válasza zolcseges (#4484) üzenetére


Bayzee5
tag

Én CSV-ből raktam át a másik telómról a telefonkönyvet és tök jól ment. A baj amúgy az excellel van, azt kell jól beállítani, hogy ne törölje le a kezdő 0-t.
Ha exportáltál nyisd meg notepaddal, látod, hogy ott még benne van. Aztán szépen amikor beolvasod excellel, akkor állítsd be a telefonszám oszlopra, hogy az szöveg típusú. Hátha akkor megtartja.

(#4487) bajusz15 válasza peterk (#4483) üzenetére


bajusz15
senior tag

hello.
ha jól emlékszem neked volt olyan gondod h a régi telódból kellett az sms-eket a wave-re exportálni. ( bocsi ha nem így van :U ). Na most nekem is ez kellene, csak névjegyzékekkel.
K750i-ből kéne a wavere rakni a neveket, ha megoldható. myphoneexplorer-rel már lementettem a neveket .xml formátumban, de nem tudom, hogy ez segít-e valamit.

(#4488) zack válasza bajusz15 (#4487) üzenetére


zack
nagyúr

Másik telefon tipus mentésiet mindig is problémás volt importálni. Én bluetooth kapcsolattal toltam át W995-ről, és meg is lepődtem, hogy nem lettek kriksz-krakszos karakterek. Minden olyan lett amilyen a W995-ben. Amikor meg már a Samu-n volt, lementettem Kies-zel.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4489) rObika8802


rObika8802
aktív tag

rohamosan közeledik ez a fórum az 5000. hsz-hez nagyon durva :D

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#4490) zolcseges válasza zack (#4488) üzenetére


zolcseges
csendes tag

Sztem is ez a legjobb modszer en is igy toltam át a neveket egy nokiárol!

(#4491) zack válasza rObika8802 (#4489) üzenetére


zack
nagyúr

Persze mert már most sok a tulaj. Ez az előnye ha ingyééé' adnak egy okostelót. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4492) Karma


Karma
félisten

Én meg kitartóan Google Syncet használok minden platform között, valahogy végeredményben sokkal kevesebb fájdalom, mint BT-vel küzdeni vagy a PC-n táncolni. Mondjuk egy SE/Nokia butatelefonon nem megy ilyen könnyen sajnos :(

“All nothings are not equal.”

(#4493) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Egy hete használom a készüléket, és gondoltam leírom a tapasztalatokat a készülékkel kapcsolatban! :)
Soha nem volt még "tapizós" telefonom, sőt eddig még próba szinten is csak egy S5230-as Samsunggal találkoztam, ami valljuk be nem volt valami megnyerő! Samsung Innov8-ról váltottam, és nem csalódtam! A váltás kicsit sürgősebb lett az eltervezettnél, ugyanis behalt az Innov kamerája, és a javítás olyan 30 ropi körül mozogna, és most nem akartam arra annyit költeni, inkább előre hoztam a vásárlás időpontját! A készülék gyönyörű,tetszik a forma, az anyaghasználat, és a kijelző is szemet gyönyörködtető! Nekem még az XXJE, XDJED kombinációs softver van rajta, így kaptam, és a Kies felajánlotta, hogy van frissebb verzió, de még nem szántam rá magam a frissítésre, mert általában amihez hozzákezdek, az nem úgy szokott elsülni ahogy szeretném, és inkább hagytam még rajta a régit! Tök gyors a készülék, és eddig az egy hét alatt csak egyszer fagyott ki majdnem az NFS alatt, de fél perc múlva kiderült, hogy nem fagyott le, csak bezárta a játékot, és visszaállt a főképernyőre! Nincs újraindulás, (kopp kopp), tehát eddig nem tudnék rosszat említeni! A fizikai gombok egy minimálisat mozognak, de nem annyira mint a régebben beszúrt videóban! A fényképezőjével annyira nem vagyok megelégedve, de furcsa is lenne, hisz az innov8 után, ami még mindig az élmezőnyben mozog kamera szinten, ezt nem tudja hozni, de nem is vártam el tőle, de bevallom egy kicsit azért jobbra számítottam a jelenleginél, de ennyi baja legyen, majd a következő softokban hátha javítanak még rajta! Szeretem a készülékeimet óvni, és mindenféle behatástól távol tartani ha lehet, és nagyon zavar a karcos kijelző, de úgy néz ki, hogy ennél a telefonnál nem kell attól tartani, hogy a törölgetések végett akár mini karcok is keletkeznek! Nem vagyok nagy program rápakoló emberke a telefonokra, de természetesen ha találok valami jópofa dolgot, azt kipróbálom, és itt is töltögettem az apps-ról pár mókás progit, és azokkal sem volt gondom, illetve a készített widgetek is egyböl mentek, és természetesen az NFS is, ami eszméletlenül tetszik!! Az akksiról viszont vegyes érzelmeim vannak: ma hallgattam kb 1,5 óra zenét külső hangszórón, és közben wifiztem, és 40%-ot zuhant az aksi, ami szerintem annyira nem jó, de hátha változik még pozitív irányba! Eddig minden nap töltőre kellett raknom este, de az innov8 miatt már hozzászoktam! Még egy fontos dolog: a munkahelyemen, és otthon is van wifi, nem volt csatlakozási gondom még sehol, de a wifi jóval gyengébb mint az Innov8-ban volt, ugyanis ahol annak még volt 20% jel, ennek már nincs! Összegezve a dolgokat nem bántam meg a készüléket, sőt örülök hogy megvettem, és bátran ajánlom azoknak, akik gondolkodnak a telefon megvásárlásán! :)

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#4494) Kapanyél válasza peterk (#4476) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ahogy elnéztem a Super-AMOLED tech. promókat, a legfelső üveglap is a kijelző szerves része, így sanszos, hogy full display csere egy ilyen mutatvány vége.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4495) opi064 válasza mesa23 (#4493) üzenetére


opi064
tag

Az akkuhoz hozzászólnék, számomra érthetetlen a következő: Régebben panaszkodtam is itt a fórumon, hogy az akkum furán működik. Volt időszak, amikor minden este töltő lett a vége, sőt 55-60% körüli töltéssel el sem indultam otthonról töltő nélkül a melóba, mert már du. lemerült. Viszont az utóbbi időben beálltam a 4-5 naponkénti töltésre. Fogalmam sincs mi az oka, azt vágom, hogy új korában többet volt nyomkodva, de nem ennyivel, ráadásul a munkahelyen csak pihen egy szekrénykén, abszolút készenlétiben, wifi nélkül.(ott merült le az 50%-om ok nélkül fél nap alatt) A 4-5 nap azért kímélős használatban ,nem lógok folyton a telón, gyakorlatilag telefonálásra használom, időnként 1-2 óra zene+ fényképezés. A li-ion akkura úgy tudom nem jellemző a "bejáratódás" de -lekopogom- ez nekem most olyan, mint, ha 1 hónap leforgása alatt egyre jobb kondiban lenne.

(#4496) leslieke válasza bajusz15 (#4487) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A k800i-ben van olyan funkció, hogy a teljes névjegyzék küldése BT-n. A 750i-be is kell legyen. Egy pillanat alatt át lehet így tenni az egészet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4497) csimmasz válasza Kapanyél (#4494) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Nem az a hulye progi az,amivel a kijelzot lehet pokhalositani,mintha torott lenne? :)
Letoltenem de kar hogy fizetos.
Nem az osszeg miatt hanem nincs kartyam netes vasarlashoz,meg.

[ Szerkesztve ]

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#4498) leslieke válasza csimmasz (#4497) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A házon is látszik a karcolás, meg fénytörés is van a törött üvegen, szóval nem valószínű.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4499) BLC


BLC
tag

Szifonról a kontaktokat, hogy lehet átmenteni?
pl.: google contacts működik?

(#4500) Karma válasza BLC (#4499) üzenetére


Karma
félisten

Működik.
Többek között hét hozzászólással ezelőtt is írtam.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.