Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4351) csimmasz válasza hopeti82 (#4348) üzenetére


csimmasz
aktív tag

beallitasok, kapcsolatok, csomagkapcsolt adatatvitelt ha kijelolod akkor van 3g ha nem akkor meg sem probal.

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#4352) Kapanyél válasza csimmasz (#4351) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én a hálózati beállításoknál csak a 900/1800-at választottam ki, így tuti nem 3G-zik. Más kérdés, hogy nincs is szükségem rá, mert mindenhol van WiFi a környezetemben, ill. 3G USB stick-em.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4353) csimmasz válasza janes1976 (#4350) üzenetére


csimmasz
aktív tag

4000 hsz nem eleg? Kicsit olvass vissza mar sokszor le lett irva.
Ha tetszik a telo es nem vagy maximalista imadni fogod.

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#4354) Quasi_modo válasza csimmasz (#4349) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ez leginkabb otthonra valo
+ Meki, + némely vasútvonal, + rengeteg üdülő/hotel, + munkahely, + stb...

valami

(#4355) janes1976


janes1976
őstag

olyan hogy legjobb telefon nincs, csak olyan van, hogy majdnem :)

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#4356) csimmasz válasza Kapanyél (#4352) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Nyilvan kinek mi az igeny.
Nekem 3GB/honap 5 euro de csak Umts-en gprs roamingnak szamit igy en le is tiltottam.

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#4357) csimmasz válasza Quasi_modo (#4354) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Persze de mar nem merem mondani mert aki nem vagja azt hiheti ilyen van uton utfelen,aztan en leszek a hulye mert nem talal free wifit.
Bar itt olaszban a meki is kodot ker,gondolom kasszanal adnak ha kell.

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#4358) Deeday válasza fatty (#4251) üzenetére


Deeday
senior tag

Megkérdezhetem hogy ezt a HTC stílusú órás időjárás widgetet honnan tudnám megszerezni ?

LG G4

(#4359) peterk válasza Deeday (#4358) üzenetére


peterk
senior tag

Klikk.

Ezt a fórumot szerintem érdemes lesz majd követni.

(Szerk: A fekete órát megcsináltam magyarra. Ha netán valakinek kellene, letölthető innen. Teljesen freeware a cucc, remélem nem sértek copyright-ot....)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4360) janes74 válasza peterk (#4327) üzenetére


janes74
senior tag

Szintén Zack-al értek 1et.1 telót se láttam ami tökéletes,még az agyon dícsért szifon is tele van hibával.És ne felejtsük el :ez az első fecske!Én nemvárok sokat a WP7-től.

(#4361) Deeday válasza peterk (#4359) üzenetére


Deeday
senior tag

Nagyon szépen köszönöm az órát már csak annyit légyszives elárulni hogy hogyan tudom ezt betenni a widgetek közé ? :) Elég Láma vagyok ehhez...
Átnevezem a zip-et .egt re de annyit ír ha rákkattintok hogy feldolgozás folyamatban és utána sehol semmi.

[ Szerkesztve ]

LG G4

(#4362) Deeday válasza Deeday (#4361) üzenetére


Deeday
senior tag

Az angol verzió működik de a magyar nem csinál semmit sem. Valami nem stimmel benne . De amúgy köszi a linket !!!

LG G4

(#4363) peterk válasza Deeday (#4362) üzenetére


peterk
senior tag

Upsz, bocs, elrontottam a leíró fájl kódolását (ansi vs utf8). Javítottam, felraktam ide.

Deeday: *.wgt-re nevezd át, ne egt-re.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4364) Deeday válasza peterk (#4363) üzenetére


Deeday
senior tag

wgt -t akartam írni :) De nálam így sem működik a Te verziód. Feldolgozás folyamatban utána nem csinál semmit . Leszedtem az angolt arról a linkről amit adtál azok működnek tökéletesen. Ez valamiért nem megy. De azért köszönöm.

LG G4

(#4365) bajusz15


bajusz15
senior tag

hello. na mirol irom az hsz-t?? :DD izpmbol jo a telo basszus :P csak nemtudom h h kell 'entert' nyomni

(#4366) Karma válasza bajusz15 (#4365) üzenetére


Karma
félisten

Az írásjelek között van az enter, jobb alul tájékon.

“All nothings are not equal.”

(#4367) peterk válasza Deeday (#4364) üzenetére


peterk
senior tag

Magyar a firmware-ed? Leszedtem, feltelepítettem, tökéletesen megy. (Nincs esetleg már fent valami hasonló néven?)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4368) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Sziasztok, valóban nincs tökéletes telefon, minden ízlések és pofonok kérdése. Lehet persze a 100%-osra törekedni, de ez kinek-kinek mit jelent?:) A gyártóknak is jobb, ha nincs egy db tökéletes példány, inkább szélesíti a palettát a legtöbb márka (bár éppenséggel az Apple ezzel ellenkező piaci stratégiával - cél az egyetlen legjobb - érte el sikereit:).

Mindig lesz jobb és jobb, de ilyen alapon ne vegyen az ember semmilyen technikai cuccot, se tv-t, se kocsit, se telefont...
Bár utóbbival egy kicsit én is úgy vagyok, h még nem találtam meg az "igazit":). Az elmúlt 2 évben felerősödött érintőképernyős szegmens nagyon felkeltette az érdeklődésemet, de vhogy egyik sem jött be igazán. Még mindig a 7-8 éves Nokia 6610-esemet nyüstölöm és bár még mindig semmi baja (az akksija is pöpec, csupán egy előlapcsere volt szükséges), de azért már szívesen lecserélném.
Az eddigi jelöltek általában túl drágák voltak a megjelenéskor, viszont mire fél-1 év alatt lement volna az áruk, addigra újabb, szebb/jobb delikvens jelent meg... :) Ez egy örök körforgás. De legalább mindig elolvastam a teszteket és képbe kerültem az újabb és újabb feature-ekkel kapcsolatban.
Emlékszem, az első kedvencem a Nokia 5800 volt...ma már ingyen sem kellene! Ahogyan a zárt rendszerű Samsung Jet sem, a HTC-k még mindig drágábbak, az olcsóbb Samsungok felejtősek, az Iphone-ból csak a 4-es tetszik, de horror áron adják, legutoljára az Omnia2-vel szemezgettem és most már elfogadható áron adják is, de a WinMo valahogy elriaszt...
A Galaxy S csábító, bár nem olcsó és az Android-ot sem ismerem, a Wave-et megismerve viszont perpill ez tűnik sztem a legjobb alternatívának, ár/értékben mindenféleképpen.
Nem vagyok egy nagy érintőképernyő guru, tapasztalatom is alig van, de egy biztos: a telefonálás mellett néha netezésre, filmnézésre biztosan használnám. Ezért fontos a tökéletes képernyő (S-AMOLED és a felbontás), erős hardver.
S persze nem mindegy, mennyire kezelhető egyszerűen az oprendszer. A BADA annak tűnik, legalább is még mindenki az elején jár és az árral sodródva biztosan a rutintalanabb userek is egyre jobban képbe kerülnének.

Sorry, a hosszúra nyúlt antré miatt. :) A lényeg: mivel a Samsung Wave eladásai jól pörögnek, eddig sikeresnek tűnik a modell, feltételezhető, hogy a Samsung Apps tartalma is folyamatosan fejlődni fog és nem marad gyerekcipőben a BADA.
Mit gondoltok, mennyire valószínűsíthető, hogy a Wave hiányosságai a fejlesztői aktivitással párhuzamosan megoldásra kerülnek? Pl.:
- perpill nincs gyorstárcsázás
- nem tördel a böngésző

Nagyon tetszik a Wave, ha most azonnal nem is, ősszel valszleg beruháznék egyre (addigra azért persze a kérdésemre is kiderülhet a válasz...)
...ne meg újabb készülékek kerülnek a piacra. ;) (de egyelőre a Wave a number one számomra)

[ Szerkesztve ]

(#4369) Jadro válasza dave_gahan (#4368) üzenetére


Jadro
veterán

Szép első hozzászólás! :)

Nos én is hasonlóban reménykedek, de tudok várni amíg ez a gyerekcipő megnő kissé. Ritkán vettem újonnan megjelent telefont és általában engem igazolt az idő. Mire megvettem stabil lett az adott telefon és olcsóbb is. Omnia2-t nyüstölök, amit a megjelenés után kb 3/4 évvel vettem. Mostanra van rá többféle rom, okosságok stb. Ugyanerre várok a Wave-nél is, mert igen vonz a készülék. Főleg a 720p video. Meglájuk mire jutnak a Bada OS-szel, de nem hiszem hogy marad benne jelentős hiányosság. Csak győzzük kivárni. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4370) peterk válasza dave_gahan (#4368) üzenetére


peterk
senior tag

Abban majdnem biztos vagyok, hogy a böngésző tördelést megcsinálják, mert a böngésző ma marketing sarokpont. Nem vagyok ennyire biztos a gyors-, hang-, és smart- tárcsázásban, pedig ezek igazi alap telefon funkciók, és én nagyon sok feature-t szívesen elcserélnék a Wave-ben ezekre. De sajnos azt a trendet látom, hogy ahogy okosodnak az egyéb funkcióban, úgy butulnak el az alaphunkciókban a telefonok. Szóval nem vagyok 100%-ban optimista. Remélem a Samsung azért majd megcáfol.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4371) bajusz15


bajusz15
senior tag

hello.
a kijelzője tényleg gyönyörű, nemhiába SAMOLED.
a teló melegszik rendesen, de egy kis pihi után újra "normál" állapotú.
45%on volt mikor megérkezett, ugye nem kell feltölteni 100%re most egyből, hanem használhatom?
a KIES "az eszköz csatlakoztatása folyamatban van.. de nem csatlakozik. :F a TC-ben nem jeleníti meg a csatlakoztatott eszközt, csak ilyen "vezérlőpultosan" tudom megnézni/másolni a fájlokat a telón/telóról
a 2gigából nekem csak 390megát ír ki, amiből 340 szabad.. ez mindenkinél így van?mert ez elég kevéske mikor 2gigás..(tudom a system fileok meg minden foglal helyet, nade ennyit? :F )
ezek az első kérdésel/észrevételek, majd még kérdezgetek,

[ Szerkesztve ]

(#4372) Karma válasza bajusz15 (#4371) üzenetére


Karma
félisten

"45%on volt mikor megérkezett, ugye nem kell feltölteni 100%re most egyből, hanem használhatom?"

Használd nyugodtan.

"a KIES "az eszköz csatlakoztatása folyamatban van.. de nem csatlakozik. :F"

Gyakori hiba sajnos, nem csak a Wave-vel, hanem az i9000-rel is.
Szar a Kies.

"a TC-ben nem jeleníti meg a csatlakoztatott eszközt, csak ilyen "vezérlőpultosan" tudom megnézni/másolni a fájlokat a telón/telóról"

Állítsd át USB Storage (Háttértár) módba a telefont a Beállítások - Kapcsolatok - USB alatt. Ekkor sima meghajtóként jelenik majd meg, nem kell a Kies.

"a 2gigából nekem csak 390megát ír ki, amiből 340 szabad.. ez mindenkinél így van?mert ez elég kevéske mikor 2gigás..(tudom a system fileok meg minden foglal helyet, nade ennyit? :F )"

Sajnos ez ilyen.

“All nothings are not equal.”

(#4373) taschner válasza bajusz15 (#4371) üzenetére


taschner
aktív tag

1; Igen használhatod
2; Ugy próbáld el indítani a kies-t , hogy elöször a telcsit rá dugod a gépre ott kíválasztod a kiest és utána inditod a gépen a progit.

Bocsi Karma gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#4374) Deeday válasza peterk (#4367) üzenetére


Deeday
senior tag

Nagyon Szépen köszönöm sikerült és működik mostmár ! Fent volt az angol is ezért ne mment a kettő együtt másodjára :) Mondtam hogy sügér vagyok :D :))

LG G4

(#4375) Kobe válasza peterk (#4367) üzenetére


Kobe
veterán

nálam is rendesen fut, köszi. a méretét azt nem lehet valahol állítani esetleg ? jól mutat meg j hogy magyar cska nekem túl nagy, nem fér el a naptár mellette egy lapon :)

kérdés: a töltöttség visszajelző közül melyik a pontosabb ? Ha rádugom gépre mert másolok valamit akkor az pl 45%-ot jelez ki, a teló meg csak 28-at, ami azért elég nagy di, kiváncsi lennék melyik a pontosabb

[ Szerkesztve ]

(#4376) Bayzee5 válasza bajusz15 (#4371) üzenetére


Bayzee5
tag

Megvan az a 2 G, csak keresni kell. Akkor lett gyanús, hogy a szabad cca 400 MB-ból nem fogyott semmi az NFS felpakolása után. Bemész a Beállítások - Memóra - Memória állapota - Közös memóra részbe és ott látod a különböző szekciókat. A teló memóriáját felosztogatja magának. Kb. 0.5GB üzeneteknek, 1GB alkalmazások és widgetek, 0.4GB saját fájlok (ezt látod az elérhető kb. 400 MB-odban). Így már ott is van a 2 G.

(#4377) fatty válasza Deeday (#4358) üzenetére


fatty
aktív tag

Nah sikerült magyarítanom a widgetet [hibák prsze lehetnek]
innen letölthetô közvetlen telefonra is, megtaláltam a widget mime type-t, és egybôl telepíti a telefon... [durva volt, közben két sört is meg kellett innom :) ]

[ Szerkesztve ]

(#4378) leslieke válasza peterk (#4367) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Király widget! Köszi!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4379) bajusz15


bajusz15
senior tag

köszi szépen a válaszokat :R
még: a kijelzőt lehet takarítani anélkül h karcolódna? vagy ettől neféljek h megkarcolom? azért akarnám megtörölni, mert egy kis tapi után már elég gány a kijelző, és fekete képnél nem mutat tól jól ( vagy nektek is ilyen?)
Régebben itt írtátok hogy a KIES hova tölti le a cuccost, de most nemtalálom a hsz-t így szeretném tudni rá a választ :U
UTube-on ugye vannak hd videok, és azt, hogy hd-ben játsza is le őket, hol lehet beállítani?
Amikor csatlakoztatom Háttértár üzemmódban a telót, akkor lecsatlakoztatás csak annyi hogy lehúzom a gépről?
bocsi a sok kérdésért, csak eddig nem gondoltam volna, hogy ilyeneknek is nézzek utána, még nemvolt meg a teló :D

(#4380) peterk válasza Kobe (#4375) üzenetére


peterk
senior tag

A widgetek mérete a leírójukban fixen van definiálva. Csináltam neked egy kisebbet, emellé elfér a naptár. Letöltés.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4381) Kobe válasza peterk (#4380) üzenetére


Kobe
veterán

köszi :)

(#4382) peterk válasza fatty (#4377) üzenetére


peterk
senior tag

Huhh, belenéztem ebbe a widgetbe és... hát a szerzőjének nem ártana beiratkozni egy kis html iskolába. ;) Böszme nagy, ugyanezt harmadekkora méretben meg lehetne csinálni (a memória footprintje is aránytalanul nagy ezért).

Ha lesz időm megcsinálom ugyanezt kicsit kipofozva. ;)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4383) zack válasza erdoke (#4321) üzenetére


zack
nagyúr

Miért esnék túlzásokba? :F Ezek a hibák amikkel találkoztál nem olyan jellegűek amikkel mindenki találkozik, vagy ha bele is fut, nem feltétlen tartja súlyos hibának.
Azért mert te a HD2-höz és a WinMo 6.5-höz hasonlítod az egyéni szoc. problem. :) Eleve nem hasonlítgatnám ilyen konkrétan (még) semmihez, majd esetleg ha a bada 1.1 kint lesz. Azért mert ezeket a hibákat már megoldották a többi OP rendszer alatt ettől még a bada nem rossz. Majd ha annyi idős lesz a bada, mint a WinMo vagy a Symbian, akkor majd jól pics@n fogja rúgdosni őket (remélhetőleg). Ez pedig nem hinném hogy túlzás lenne.
Galaxy S topikban is ahhoz képest hogy Android 2.1 fut rajta elég sok a probléma... :U
Ahogy olvastam, laggol rendesen, holott u.a. a proci dohog benne mint a Wave-ben. Nálam pedig a Wave folyékony és lag mentes, ami valószínűleg az OP rendszer érdeme.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4384) zack válasza AS (#4343) üzenetére


zack
nagyúr

Én is másoltam filmet Class4 Kingston 8Gb kártyára, és nekem is háttértár módban nem érte el az írás az 1Mb/s-et. Ha kiveszem a kártyát, és csak magába dugom be hozza a gyári értékeket, szóval a kártyák tudják a sebességet produkálni, csak valószínű a teló kezeli lassan. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4385) erdoke válasza zack (#4383) üzenetére


erdoke
titán

A felhasználónak tökéletesen lényegtelen, milyen idős a rendszer, hányas verzió fut, stb. Nem csak a HD2-n tördeli a böngésző az ablakhoz a szöveget, hanem sok más okostelefonon is. Számomra ez alapvető elvárás, mert a jobbra-balra scrollozás rendkívül kontraproduktív, és még idegesítő is. Ahogy az is, amikor letöltöm a frissen beállított email fiókba a megadott 100 levelet, majd azokat egyenként kell olvasottá jelölnöm. A kispórólt fényérzékelőt részben pótolhatták volna egy gyors fényerő beállítási lehetőséggel, nem kellene 6-8 tapival ellátogatnom a menü mélyére naponta párszor csak ezért.

A hiba az hiba, és engem jobban zavarnak a működésbeli hiányosságok, mint pl. a UI egységessége.

A legjobb aláírás a héten

(#4386) Zolesz007 válasza erdoke (#4385) üzenetére


Zolesz007
őstag

Van benn fényérzékelő (hardveressen), csak nem használja az OS kijelzőfényerő állításra (egyenlőre másra sem) persze a lényeg ugyanaz :(

[ Szerkesztve ]

Fold 5

(#4387) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hi!

nekema fényképezéssel kapcsolatbn lennének kérdésemim.
külön exponáló gomb van, ez jó.

de:
ingatlanos vagyok, és viszonylag rövid idő alatt sok képet kell készítenem. gyakori problémám az az elenfényes jelenség, amikor ablakkal szemben állok, és az abalk körüli falrész, (kvázi így za egész szoba), sötét lesz. így a képen a lakás is annak hat, holott valójában nem az.

nah, a 2 kérdés:

a teszt írja az ellenfényre való megoldást. ez mennyire könnyen elérhető, azaz milyen gyorsan lehet ki-, bekapcsolni?

milyen gyorsan lehet állítani a fényerőt? a mostani sonyericsson k800i-men ez utóbbi a joy-on rögtön rajta van, így be sem kell mennem a menübe, csak piszkálom a pöcköt, és lám: kivilágosodik a fal....
de ha ezt több lépcsőben, a menü agyonturkálásával lehet csak előhívni, akkor számomra használhatatlan a készülék...
vagy lehet-e valamelyik mechanikus billentyűt erre definiálni?

kicsit körülményesen írtam le, de ha lehet a kérdésemre kérnék választ, nem arra, hogy mit csináljak másképp, menjek fotósuliba, vagyek fényképezőt, stb....... :)

:R

szerk:
:DDD :DD :C

nah, mire leírom, pont erről van szó... :C

most a kijelző, vagy fényképező fényérzékeléséről, fényméréséről beszétek? :F
a teszt írja a fénymésrést....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4388) zack válasza fatty (#4377) üzenetére


zack
nagyúr

Nice! :C
Köszi.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4389) zack válasza szab.tam (#4387) üzenetére


zack
nagyúr

1. Az ellenfény könnyen és gyorsan elérhető, a kamera funkciókon belül.
2. A fényerő állítását is gyorsan el tudod érni, mert külön a kamera funkciókhoz tettek egy olyan menüpontot, hogy "láthatóság külső fényben", ami sztem max.-ra húzza a fényerőt. ;) Kipróbáltam, és tényleg hasznos dolog, amit eddig még egyik okostelóban se láttam, ahogy az ellenfény opció is tudtommal kuriózum. :C LED vaku nagyon jó, szerintem kellően erős is, éjjel a cicáimat fényképeztem a sötét szobában. A képeket gyorsan menti, és persze gyorsan el is készíti.

A képek minőségét jónak tartom, persze teljes méretre húzva. A video rec. 720p meg valami káprázatos..semmi riccenés, atom folyamatos, amilyennek lennie kell.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4390) szab.tam válasza zack (#4389) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:R

"A fényerő állítását is gyorsan el tudod érni, mert külön a kamera funkciókhoz tettek egy olyan menüpontot, hogy "láthatóság külső fényben", ami sztem max.-ra húzza a fényerőt."

nekem a fényerő állításnál szükséges a manuális, és fokozatos(!) állítás lehetősége.

érthetőbben:
most a k800i-vel állok egy szobaajtóban, szemben az ablak. megcélzok egy pontot. megnézem, hogy az ablkara, az ablak melletti falra, vagy valahova a kettő találkozására irányítok. a fénymérő auo állít egy általa jónak ítélt értéket. és én ehhez képest a joy-t kicsit megpiszkálom, növelem a fényt, rendszerint kb. + 0.7-1.3. a kijelzőn közben folynmatosan nézem, hogy jó-e már a kép, (világos-e már a fal, és nem túl vakító-e az ablak), és elsütöm.

namost: "maxra húzza", az néha elronthatja a képet: a fal világos lesz, de az ablak vakító.

nekem a jó képhez a készítendő képre kell koncentrálnom, és fokoztosan le-, föl kalibrálnom az értéket, amíg éppen jó nem lesz a fényérték, és lehetőleg nem a menüre koncentrálnom, és arra, hogy éppen mit tapizok a kijezőn...

ez így a gyakorlatban lehetséges?

(off: és ha a procidat eladod anélkül, hogy szólnál, megverlek...) :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4391) peterk válasza zack (#4384) üzenetére


peterk
senior tag

A teló majdnem biztosan nem, az ennél jóval többet is bírna (nagyságrenddel). Esélyesebb, hogy az USB portod megy valamiért 1.1-ben.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4392) zack válasza szab.tam (#4390) üzenetére


zack
nagyúr

Ez 2 különböző dolog. Nem volt érthető mit is akarsz pontosan, ezért gondoltam a láthatóságra.
Az egyik, amit én mondtam, az csak a kijelzőt világosítja ki, hogy napfényben jobban lásd. Ez nem fogja befolyásolni a képet, mert ez csak neked segít, hogy jobban lásd a kijelzőt. Amiről te beszélsz azt itt "fényérték" menüpont alatt találod, 0,5 lépésekben csökkentheted negatív ill. pozitív irányban -2 és +2 között. Ennek a beállítása benne lesz az elkészített képben. :K ;)

peterk:

Nem tudom, mert általában írja a Win7 ha lassabb a port és nem 2.0 az adatátvitel. Nekem meg nem írta. Az adatkábel baromi rövid, a gép a földön, tehát a földre nem fogom letenni az biztos. USB hosszabbítóval van kivezetve a klaviatúra közelébe, és lehet a hosszabbító a ludas a dologban. Majd kipróbálom másik hub-ban, köszi az ötletet. ;) :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4393) szab.tam válasza zack (#4392) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ok.
és ezt mennyire könnyű elérni?
és elsütöttem egy képet. a következő kép ezen a beálíltáson sül el? (ez valószínű...)

csak nekem azért fontos, mennyire könnyű elérni, mert amikor állok egy szobában, több képet csinálok. közben elforulok pár fokot, rögtön változik a fény, állítanom kell. és ha minden kép előtt 8X meg kell nyomnom valamit, mire oda jutok, a fene megette. vagy a fényképezés közben ez a menüpont "elöl tud maradni"? vagy a fényérték beállítást megerősítő leok-zás, (egyáltalán le kell ok-zni?), után eltűnik, fénykép elsüt, majd újra elő kell hozni?

magyarul:
a képek elkészítése közt mennyire könnyű és gyors ezen az értéken többször változtatgatni?

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#4394) kcst


kcst
tag

Gyerekek, van XXJF7 FULL!!!

iPhone 4 32 GB

(#4395) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Nem lehet írni a samsungnak, hogy ezt meg ezt "javíccsátok"? :)

(#4396) AS válasza kcst (#4394) üzenetére


AS
félisten

Majd Karma teszteli :) :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4397) lackaba válasza kcst (#4394) üzenetére


lackaba
tag

Igen ma reggel 5 órakor jeleztem,igazából nem full mert a nyelvi fájlt nem tartalmazza.JF3-at kell hozzá feltenni.

(#4398) Teaway válasza zack (#4389) üzenetére


Teaway
veterán

"éjjel a cicáimat fényképeztem a sötét szobában."

Mifelénk éjszakai pillangónak híják... :DDD

Nincs itthon csokid??

(#4399) kcst válasza Teaway (#4398) üzenetére


kcst
tag

:D

Az éjszakai fényképezést meg tudom erősíteni. Poénból ellőttem pár képet a vaksötét szobában. Az eredmény megdöbbentő volt: ha nem tudtam volna, hogy készült a kép, nem találtam volna ki...

iPhone 4 32 GB

(#4400) zack válasza szab.tam (#4393) üzenetére


zack
nagyúr

Könnyű. A jobb oldalsó kamera funkcióknál van és nem tünik el.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.