Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18001) ADAM1337 válasza DonMedve (#17999) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Értem, hát remélem nem szívok vele.
Valami jó 8gb-s kártyát tudtok ajánlani a telohoz, esetleg 16gb-s ha jó árban van.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#18002) gamek!ller válasza DonMedve (#17999) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ja a vodánál randomra megy e a memkártya? :DDD

ADAM1337: Linkek:

-Route 66-ról amit tudni kell.
-Samsung Apps
-Kies
-Garancia meghosszabítás

Memóriakártyához annyit, hogy szerintem olyan memkártyát kellene venned, amit már más használ ebben a telóban. Tegnap jött elő nekem egy olyan probléma, hogy túl lassú a memkártya és nem tudok csak döcögősen felvenni 720p videót.

[ Szerkesztve ]

(#18003) s4hu|SyD^ válasza ADAM1337 (#18001) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Class 4 Kingstone kártyák 8 Gb = 5 ezer körül, 16 GB = 10 ezer körül.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18004) Karma válasza chaapaai (#18000) üzenetére


Karma
félisten

Nope.

“All nothings are not equal.”

(#18005) ADAM1337 válasza gamek!ller (#18002) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszi ezek mennek is fav-ba.

s4hu|SyD^: Köszi, még annyi hogy a videó méretekről tudnátok írni átlagosan pl 1perces 720p-s videó mennyit foglal és milyen kodek-be ment?

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#18006) chaapaai válasza Karma (#18004) üzenetére


chaapaai
csendes tag

A basszus torzit leginkább, de nagyon közel vannak a ládák amit nem tudok kivédeni hogy a video még értékelhetö legyen.

(#18007) Karma válasza chaapaai (#18006) üzenetére


Karma
félisten

Sajnos nem tehetsz vele semmit. Esetleg a mikrofon elé odarögzíthetnél valamit, ami kicsit tompítja a hangot, de szoftveresen (a szervizmenüt leszámítva, ami most jutott eszembe, de elég rizikós) nem tudsz mit tenni vele.

“All nothings are not equal.”

(#18008) chaapaai válasza Karma (#18007) üzenetére


chaapaai
csendes tag

Köszönöm!

(#18009) gamek!ller válasza ADAM1337 (#18005) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ugyan nem engem kerdeztel, de talan jo az en valaszom is. Az egy perces video korulbelul 100 megat foglal fenyviszomyoktol fuggoen. A masodik kerdesre sajna nem tudok valaszolni, mert nem tudom. Ha elmondod hogy kell megnezni, megmondom.

(#18010) DonMedve válasza ADAM1337 (#18005) üzenetére


DonMedve
addikt

MP4-be ha jól tévedek!

Karma:Ja igen,igazad van,most nézem H.264.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18011) Karma válasza DonMedve (#18010) üzenetére


Karma
félisten

Az MP4 nem kodek, hanem konténerformátum.
Egyébként emlékeim szerint H.264-et használ.

“All nothings are not equal.”

(#18012) ADAM1337 válasza gamek!ller (#18009) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szimplán áthúzod a gépre a videót és ott részletes infóra nyomsz.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#18013) gamek!ller válasza ADAM1337 (#18012) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Kicsit bővebben? Eddig eljutottam, de itt nem találom. Amúgy billentyűzár alatt miért írja pirossal ma a Vas-t?

[ Szerkesztve ]

(#18014) Karma válasza gamek!ller (#18013) üzenetére


Karma
félisten

Ezzel a programmal nyisd meg a videót, és csinálj róla screenshotot. Minden információ benne lesz.

“All nothings are not equal.”

(#18015) leslieke válasza gamek!ller (#18013) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mert a vasárnap pihenőnap, illetve munkaszüneti nap. A szombatokat, ha jól emlékszem kékkel írja.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18016) DonMedve válasza gamek!ller (#18013) üzenetére


DonMedve
addikt

Vagy amit használsz lejátszót szerintem az is kiírja.Én KM playert használok megnyittod a fájlt,jobb klikk,médiainformáció!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#18017) leslieke válasza DonMedve (#18016) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Karma által linket Gspot jobb, szerintem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18018) gamek!ller válasza DonMedve (#18016) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Remélem benne van amit kerestek. 1 - 2

(#18019) Kobe


Kobe
veterán

ma nyomott egy érdekes dolgot a teló....regisztráltam samsungon (2 hónap gari miatt), kikapcsoltam a telót hogy a sorozatszámot leolvashassam az akksi mögül - töltöttség 32%-on. Akksi ki, akksi be, telefon már csökkentett fényerővel kapcsol be, már gyanús volt, erre nézem, töltöttség leesett 5%-ra. Hova a picsbe lett a harmada a töltöttségnek ?

(#18020) gamek!ller válasza Kobe (#18019) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Mivel látod hogy hány %-on van a teló? Csak akkor érdekel ha widget.. Nem lenne rossz egy olyan.

[ Szerkesztve ]

(#18021) Jake88


Jake88
tag

Visszatérve füles gondra. Én gyári samsungot használom buszon,metrón.
De lehet,hogy áttérek a Sennheiser HD 202-re kipróbáltam és isteni a hangzás. Ezt a fejhallgatót ajánlom,mert ebben az árban 7-8e nem találsz ennél jobbat... Bár ez csak lehet az én véleményem.

(#18022) Torry válasza Jake88 (#18021) üzenetére


Torry
addikt

Jó fejes a hd202, de én nem szívesen metroznék, villamosoznék fejhallgatóval, ráadásul nem is egy szép darab szerintem.

(#18023) Karma válasza gamek!ller (#18018) üzenetére


Karma
félisten

Sajnos a 3GPP Release 6 számomra nem egyértelmű (H.263 és H.264 egyaránt lehet benne), nem tudnád megnézni mégis a GSpottal?

“All nothings are not equal.”

(#18024) Jake88 válasza Torry (#18022) üzenetére


Jake88
tag

Az engem nem zavar,hogy nem szép darab. Lényeg,hogy leszakadjon a burám :D
Legalább nem kell hallgatnom amikor két nagymami megbeszéli egymásközt a töltött káposzta receptjét.

(#18025) gamek!ller válasza Karma (#18023) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Sokba lesz ez neked.. :D Miért fontos ennyire? Tessék. Na?

(#18026) peterk: Engem ez cseppet sem érdekel, de gondolom köszi.

A telót lehet használni webcam módban?

[ Szerkesztve ]

(#18026) peterk válasza gamek!ller (#18018) üzenetére


peterk
senior tag

Ha az volt a kérdés, hogy milyen codecet használ a Wave video felvételre, akkor 720P-ben avc1 baseline profile level 3.1 (videó) és aac v4 (audio). A bitrate videónál 12mbit/s, audiónál 64kbit/s. A konténer formátum - pedig ahogy már volt szó róla - mp4.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#18027) saltrocksurf


saltrocksurf
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, ne haragudjatok de nem olvastam vissza a hsz-eket.
Szóval tervezem, hogy a hetekben veszek egy wave-t. A kérdés az lenne, hogy ha otthon Magyarországon veszem meg, akkor ugye a samsung apps alatt csak az ingyenes tartalmak érhetők el. A magyarországon vásárolt telóval elérhető a fizetős tartalom Németországban? Vagy érdemesebb akkor itt kinnt megvenni?
Várom válaszaitokat.
üdv :)

5110 --> 3410 --> my-x-5 --> ot-535 --> k750i --> k800i --> 6303i --> Wave

(#18028) gamek!ller válasza saltrocksurf (#18027) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ez szerintem hülyeség, de ne vedd biztos válasznak. Olvastam már, hogy innen vettek meg a samsung apps-ról valamit.. Ha nem így van, akkor bocsi.

(#18029) s4tch válasza saltrocksurf (#18027) üzenetére


s4tch
veterán

Kiesen keresztül biztosan fogsz tudni német fizetős tartalmat vásárolni, ehhez a telefonnak nincs köze, csak egy német (virtuális) bankkártya kell.

------------

Registry trükkel simán frissült a T-s telefon JI2-re. Adatvesztés úgy tűnik, nem történt.

(#18030) leslieke válasza saltrocksurf (#18027) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hivatalosan csak az ingyenes tartalmakat fogod elérni az itthon vett telefonnal. De van rá módszer, hogy elérhető legyen a külföldi fizetős is. Ha már ott vagy Németországban, akkor ott is megveheted, a különbség a nyelv lesz, abban nem lesz magyar, de gondolom ez nem fog zavarni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18031) AS


AS
félisten

Most hogy már van Témaszerkesztő jönnek a témák :C
Iphone

2:

Ha leszeretnétek tölteni regisztráljatok a: link
mysamsungwave.hu-ra

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18032) Con Troll


Con Troll
senior tag

be akartam regelni a samsung oldalán a +garanciáért, de amikor a sorozatszámot beirtam, akkor azt a hibát kaptam, hogy ezt a sorozatszámot már beregisztrálta valaki :Y :Y ez hogy lehet?? nem sufniboltból van a teló, a saturnban vásárolták nekem, nyilván teljesen új. de ezek szerint mégis van valami gebasz. mit csináljak? toporzékoljak a saturnban, vagy mi legyen?

[ Szerkesztve ]

(#18033) Kobe válasza Jake88 (#18024) üzenetére


Kobe
veterán

tömegközlekedésen kb baxhatod is a fejhallgatót, annyit ér, hiába sennheiser, akg, stb :) lófüttyöt nem fog szigetelni rendesen, ellenben legalább jó órmótlanul néz ki :)

[ Szerkesztve ]

(#18034) Torry válasza Con Troll (#18032) üzenetére


Torry
addikt

Nekem is ezt írta, mindkét helyre az IMEI számot írd, úgy jó lesz.

(#18035) gamek!ller válasza AS (#18031) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szegény téma elég rusnya.

Nekem nem írta hogy a sorozatszámot már regelte valaki. Semmi gond nem volt vele.

[ Szerkesztve ]

(#18036) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Nekem se volt vele semmi gond.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18037) csabám válasza AS (#18031) üzenetére


csabám
addikt

Szépek és jók is ezeke a témák csak engem zavar, h amit appsról rakok rá annak nem változik az ikonja és így vhogy nem illik a témához. . . Értelemszerűen nem is várom el, h legyen ilyen mivel ez rohadt sok meló lenne. Csak ez a véleményem:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#18038) Rotor82 válasza AS (#18031) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Szép téma, köszönjük! Majdnem ilyet használok én is reggel óta, de most ezt is kipróbálom! :R

Amúgy nekem a témaszerkesztő nem megy fel win7 x64-re, mert megáll install közben... :W

[ Szerkesztve ]

(#18039) gamek!ller válasza Rotor82 (#18038) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Próbáld ki xp sp3 módban.

(#18040) s4hu|SyD^ válasza Rotor82 (#18038) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem felment win7 x64-re gond nélkül. Talán próbáld admin módban.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18041) Rotor82 válasza gamek!ller (#18039) üzenetére


Rotor82
aktív tag

Már letöröltem, de igazad van, megpróbálhattam volna... Nekem úgy sincs olyan tehetségem hozzá, mint amilyen jó minőségűeket a napokban kreáltak a júzerek! :DDD Örülök, hogy már ide eljutottunk a BADÁVAL! :))

(#18042) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Na, úgy mint én, biztos nem használjátok a témaszerkesztőt. :D
Ubuntu 10.4 -> Virtualbox -> Windows XP SP3.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18043) gamek!ller válasza Rotor82 (#18041) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Kell neki még pár hónap mire Android szintre jut.. :) Jó lesz ez! :)

(#18044) Karma válasza leslieke (#18042) üzenetére


Karma
félisten

Majd akkor szólj, ha telefont is így frissítesz :P
(VMware-rel én már többször előadtam ezt a figurát, csak OSX hoston.)

“All nothings are not equal.”

(#18045) gamek!ller válasza Karma (#18044) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az már perverzió.. :D

(#18046) leslieke válasza Karma (#18044) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sir, yes sir! :DD
Amúgy erre már gondoltam. Kiest is feltettem. Csak azt kell kitalálnom, hogy tudom felcsatolni kies módban a telefont, mert az Ubuntu alatt csak a háttértár mód működik,

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18047) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Engem egy egész kicsit zavar, hogy a barátnőm 10.000 forintos alcatele tudja a webcam módot, de a wave nem.. :D

(#18048) SlyChocolate válasza AS (#18031) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi nagyon tetszenek.
Felraktam én is a témaszerkesztőt de egyet nem értek a .smt fájlokat miért nem tudom betallózni szerkesztéshez?

[ Szerkesztve ]

(#18049) renato


renato
aktív tag

megvettem a wave-et tegnap, első benyomások brutálisak, 84-ért egyszerűen best-buy, nem lehet neki ellenállni, az anyagok, összeszerelés tényleg kiváló, eszméletlen, akksi is elég pöpecnek néz ki, bár még nem volt időm keményen tolni neki. :)

lenne pár kérdésem, melyekre lehet válaszoltak már, de mivel nem egy szó vagy egy kifejezés körül mozog a téma konkrétan, meg egy mondatra úgyse kapnék találatot :D, szóval felteszem azt a pár kérdést.

1. most JH3-as van rajta, nem tervezem majd frissíteni, csak ha kijön valami 1.2-es hivatalos magyar cucc, addig ez megfelel. szóval a névjegyeket meg mindent megcsinálhatom a telefonon szépen, aztán kies-el felnyomom a gépre, és ezt aztán szoftverfrissitéssel (az összes többi adattal vissza tudom majd rakni telóra?)

vagyis érdemes a névjegyekkel szórakozni? vagy még várjak?

--

aztán lol, láttam mások már regisztráltak külföldi accot a samsung apps-on, de szóval azért vicces, most látom hogy magyart nem lehet regisztrálni... azt hittem lehet, csak fizetni nem lehet még a cuccokért. mindenesetre én még várok, addig elleszek a filmekkel, zenékkel meg sorozatokkal a kütyün.

a zenék alatt valahogy nem lehet a dalszövekeget "behozni"/nézni?

előre is köszi és sorry, elég elfoglalt vagyok sajnos mostanság :/

(#18050) Nefretiti


Nefretiti
csendes tag

1; Az telefon előlapján lévő kamerát csak az sMirror nevű alkalmazásnál lehet használni, vagy jó másra is?
2; Azt be lehet állítani esetleg, hogy ha az aksi 15% alá merül akkor is lehessen telefonálni rajta? Ez eléggé idegesítő egy telefonnál, hogy nem lehet vele telefonálni ha merül, de netezni meg lehet...
3; Azt meg tudná mondani esetleg valaki, hogy Fifa van e a telefonra? Eddig nem találtam olyan játékot, ami hosszabb ideig le tudna kötni. Jó lenne mert sűrűn utazom.
4; Az emailek szinkronizálása Nektek működik? Én beállítottam az Exchange fiókra is a gmailemet, meg a sima Gmailest is beállítottam, de csak a simával megy, de ott is csak manuálisan. Esetleg valakinek megoldás? Jó lenne ha nem kellene könyörögni a telónak, hogy töltse be az emailjeimet.
5; Arra is kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek a Route66-ról? Én elég sokat foglalkoztam vele, de nem sikerült használnom. Semmit nem tudtam rajta beállítani. Működik ez egyáltalán, vagy várni kellene még egy rendes programra?
6; Még egy utolsó kérdés, mi a legújabb szoftver verzió? Nekem a JH3/JH1 van fent.

Köszi előre is a válaszokat!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.