Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5351) anrab


anrab
addikt

alapértelmezett memóriának ugye a memóriakártyát érdemes beállítani mindenhez? köszi!

(#5352) fatty válasza F-ECT$ (#5329) üzenetére


fatty
aktív tag

Én itt vettem, olcsóbb mint nálunk (1700HUF fóliával), egy héten belül it van. Nem túl szép, de hasznos. képek[link].

(#5353) Zedroxine válasza zack (#5350) üzenetére


Zedroxine
tag

Tudnál mondani egy megközelíthetőséget tömegközlekedéssel a Délitől?

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#5354) cancerbats válasza zack (#5345) üzenetére


cancerbats
csendes tag

látom, igen. :)

alapvetően két gond van. az egyik, hogy mivel a jelenlegi fülesem szar (leginkább halk), ezért majdnem max hangerőn hallgatom. a gyári sami füles egy fokkal hangosabb volt, de azt is fel kellett tekernem, hogy szépen, tisztán szóljon és ne nyomja el a metro/utca zaja. és akkor itt ördögi körhöz érkeztünk, ugyanis azért hangosítom, hogy jó legyen, viszont így túlvezérli és tönkremegy.

tehát ha veszek egy jobb minőségű fülest, ami önmagában is szépen, tisztán szól, akkor nem fogom feltekerni 12-13-ra a hangerőt és nem fogja taccsra vágni. remélhetőleg.

(#5355) zack válasza Zedroxine (#5353) üzenetére


zack
nagyúr

M2 metróval Deák Térig, majd ott átszállsz M3 metróra és elzötykölődsz vele 1 megállót az Arany János utcáig. Onnan kb. 5 perc séta. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5356) leslieke válasza anrab (#5351) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

nem kötelező mindennek a memóriakártyát megadni alapértelmezettnek.
véletlen nyomsz rá egy formázást és máris minden odavan.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5357) Karma válasza leslieke (#5356) üzenetére


Karma
félisten

Ha a belső memóriát használod, akkor egy MultiLoader vagy master reset és szintén vége mindennek. A papír és ceruza kombinációnál sehogy se lesz megbízhatóbb.

“All nothings are not equal.”

(#5358) leslieke válasza cancerbats (#5354) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

14-es, max hangerőn hallgatom a zenéket, és nem nyírta ki a a fülest.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5359) leslieke válasza Karma (#5357) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az igaz! Éljen a papír és a ceruza. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5360) stvnppp válasza fatty (#5352) üzenetére


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
Jól látom, hogy két fajta színben kapható? A mobilarenás tesztben is lévő ilyen lilás, meg ez a metalic black? A fekete jól néz ki nagyon. Azért is kérdezem, mert sehol nem láttam még megjelenni a színválasztékot.

(#5361) cancerbats válasza leslieke (#5358) üzenetére


cancerbats
csendes tag

hát remélem, hogy nálam sem ez volt a gond, de most itt több véleményt hallottam és bármelyik lehet reális. mindenesetre így is-úgy is vennék egy új fülest, remélhetőleg megoldja majd a problémát... :)

köszi a segítségeket!

(#5362) Kis@ válasza stvnppp (#5360) üzenetére


Kis@
tag

Szia!

Magyarországon hivatalosan a szürke/ében jelent csak meg. Ezt lehet kapni a hivatalos márkakereskedésekben és a szolgáltatóknál is. A teljesen fekete verzió a gsm boltok kínálatában van meg, akik külföldről hozzák be max EU-s garanciával. Emiatt nem láthattál színválasztékot. Mivel Mo-n elvileg nincs választék.

Kis@

(#5363) Teaway válasza vendingo (#5342) üzenetére


Teaway
veterán

Akkor ez mi? [link]

Nincs itthon csokid??

(#5364) fatty


fatty
aktív tag

Guglizgatva találtam a lehetôséget Route 66 lifetime navigáció 30-40EUR.

[ Szerkesztve ]

(#5365) vendingo válasza Teaway (#5363) üzenetére


vendingo
veterán

Ezzel csak az a baj, hogy a vodánál már nem lehet kapni... :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#5366) Kis@ válasza Teaway (#5363) üzenetére


Kis@
tag

Én úgy tudom, hogy hivatalosan lehet ugyan kapni, de egyetlen üzlet sem rendelt belőle (legalábbis az a 2 ahol én voltam, az biztosan nem). Nekem azt mondták, ha olyat szeretnék, akkor megrendelik és akkor lesz :)

Kis@

(#5367) syrus1006


syrus1006
csendes tag

Üdv! Ma tettem szert én is egy Wave-re. Lenne egy kérdésem. A jelenlegi firmware verzióm (bada 1.0, 1005201728LISJEE). Olvastam itt a fórumon, hogy a jelenlegi legstabilabb a bada 1.0, 1006021308LISXXJF1. Szeretnék én is erre frissíteni (nem mintha a mostanival gond lenne). A kérdésem az lenne, hogy ha a KIES-ben a firmware frissítést választom, akkor ki fogja dobni a lehetőségeket, hogy milyen FW-ket választhatok, vagy automatán a legújjabbra frissít? Még nem mertem rányomni, valami instabilt nem akarok rátenni.

Bocs, ha láma a kérdés.. Előre is köszi.. :U

[ Szerkesztve ]

(#5368) anrab válasza leslieke (#5356) üzenetére


anrab
addikt

ez igaz, viszont a telón meg kevés hely van. arra gondoltam az maradjon meg arra amit a telepítéseknél az oprendszerbe pakol. vagy ez nem olyan mint a win hogy duzzad hiába nem arra a partícióra telepítesz?
bocs ha nagyon hülyeséget kérdezek, de én csak a pc-hez tudom viszonyítani a kezelését.
ezt pedig nem találom hogy hol kell beállítani. pedig végignyálaztam már egy párszor az üzi beállításokat.

(#5369) vendingo válasza Kis@ (#5366) üzenetére


vendingo
veterán

2 üzletbe voltam, és azt mondták, hogy nem is rendelhető :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#5370) leslieke válasza anrab (#5368) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A bada egy linux alapú rendszer, ha úgy írták meg, mint ahogy pc-re a linuxokat, akkor nem lesz ilyen problémád! A windows olyan, mint egy kuka = mindenféle szemetet összegyűjt! :)

Én nem használom levelezésre a telefont, de gondolom az E-mail -> Fiók hozzáadása menü alatt kell beállítani a user/pw, POP3 és SMTP adatokat.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5371) anrab válasza leslieke (#5370) üzenetére


anrab
addikt

köszi! valahol ott jártam de nem ütköztem még bele, pedig a hotmailt hozzáadtam. megpróbálom jobban körbejárni.

(#5372) Deeday válasza leslieke (#5358) üzenetére


Deeday
senior tag

Én is 14-esen hallgatom a zenét a gyári fülessel és nekem sem torzít Rock -ra van a hangszínszabályzó állítva. Szerintem a gyári fülese a Senheiser Cx-300 -nál szebben szól.

LG G4

(#5373) cancerbats válasza Deeday (#5372) üzenetére


cancerbats
csendes tag

rocknál nekem sem torzít, csak ha rányomom még a bass enchancement-et is. akkor sem torzít, hanem inkább olyan hyülén szól... mintha elnyomná az éneket, amíg szól egy mély hang, aztán amikor vége a mély hangnak, akkor felhangosul az ének. így tudnám leírni a jelenséget.

(#5374) leslieke válasza Deeday (#5372) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én a gyári fülest azonnal félredobtam, halk, nyomja fülem..

cancerbats: a füleseddel lesz a gond, nálam ilyet nem csinál!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5375) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Sziasztok, egy oylan kérdésem lenne, hogy a Bada hogy áll elérhető szoftverek számát illetően?

(#5376) leslieke válasza Lotusomega (#5375) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

http://www.samsungapps.com

385!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5377) Zolesz007 válasza Lotusomega (#5375) üzenetére


Zolesz007
őstag

534 alkalmazás UK-ban amiből 377 az ingyenes itthonról is elérhető.
szeptember október körül a fejlesztői verseny végén valószínüleg megugrik ez a szám jelentőssen.

Fold 5

(#5378) Szuszoka


Szuszoka
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek be lehet valahogy állítani, hogy a facebook "push szerűen" küldjön értesítéseket? Az iphonon be lehet állítani, hogy mindenről érkezzen értesítés a telefonra, ugyanúgy mint pl egy push emailről...Lehetséges ez itt is? Köszi előre is
Egy női avatar-testben lévő Szuszoka
(ahogy valaki legutoljára nevezett...)

(#5379) Karma válasza Szuszoka (#5378) üzenetére


Karma
félisten

Nem lehet, ehhez prémium Social Hub kellene, az meg nincs.

“All nothings are not equal.”

(#5380) Szuszoka


Szuszoka
csendes tag

Köszi Karma:( semmi más nem hiányzik ezen kívül egyenlőre nekem... Ez a premium várható valamikor? Tudom, tudom, fizetős lesz, de akkoris...viszont, hogy beletesznek ennyi sns-szolgáltatást és akkor ez meg kimarad....

(#5381) peterk válasza Szuszoka (#5380) üzenetére


peterk
senior tag

A social hub dolog szerintem még erősen kialakulóban van a samsungnál. Abban a formában amit ma nyújt, értelmetlen a basic/premium megkülönböztetés, mert az összes konkurrens a premiumnak számító funkciókat is alapból nyújtja. Szerintem végül vagy marad ez és ingyenes lesz mindenkinek, vagy kibővül valódi social funkciókkal.

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#5382) AS


AS
félisten

Szerintem Social Hub csak nagy országokban működik még tesztelik egyelőre milyen stabil stb.
Azt lehet késöbb Bada 1.1 ben már benne lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5383) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Lefrissítettem Kies-en keresztül a telót, rögtön ment minden simán elsőre! De mostrmár nálam is jelentkezik az a hiba, hogy a telefonról Wifi-vel nem tudom használni a Samsung Apps-t! Van rá esetleg valami megoldás, hogy menjen? :F

Karma: ilyenkor is meg kell csinálni a kamera frissítést, amikor a Kies frissítette?

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#5384) Karma válasza mesa23 (#5383) üzenetére


Karma
félisten

A legegyszerűbb, ha ellenőrzöd a verziókat a 6 3 1 paranccsal. Ha a valamelyik verziószám eltér, adj neki frissítést.

“All nothings are not equal.”

(#5385) anrab válasza AS (#5382) üzenetére


anrab
addikt

Én ha rá bökök a Social Hub-ra ez jelenik meg.
minek kellene itt megjelennie ha működne?
bocs a sok apró hülyének látszó kérdésért de előrébb kell jutni valahogy. :R

[ Szerkesztve ]

(#5386) opi064 válasza mesa23 (#5383) üzenetére


opi064
tag

Engem is ledob az Apps, ha rábökök valamire a frissítés óta....elég bosszantó, legutóbb a Nokiával volt ilyen agyrém, hogy az újabb szoftban rosszabb lett valami, mint a z előzőben. Ezek lehet tanulnak egymástól...

(#5387) mesa23 válasza Karma (#5384) üzenetére


mesa23
aktív tag

Köszönöm Karma, megnéztem, írtál egy verziót úgy július 14 körül, és most az van fent nekem is, tehát elvileg a legfrissebb!

Opi064: Akkor nem idegesítem rajta magam, hátha a következőben megoldják! :)

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#5388) Karma válasza AS (#5382) üzenetére


Karma
félisten

Egyébként nem. Csak a hollandoknál van eddig tudtommal (és ott is érdekes téma a regisztrálás - valószínűleg IMEI alapján azt a pár telefont automatikusan azonosítja a rendszer), németeknél, angoloknál vagy más szintén nyugat-európai nagyobb nemzetnél basic van csak... A CSC fájlokban kotorászással hamar ki lehet deríteni.

“All nothings are not equal.”

(#5389) AS válasza Karma (#5388) üzenetére


AS
félisten

Na igen, most kezdik el forgalmazni Wave-t Ázsiában még csak , Amerikában még csak nem is kapható...
Szerintem valamire vár a Samsung még.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5390) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Hali!

Ha T-nél vettem a telót és nem volt rajta az Asphalt 5, akkor tudom valahogy pótolni? Letölthető valahonnan?

(#5391) Kapanyél válasza k.t.a. (#5390) üzenetére


Kapanyél
őstag

Akkor bukta van.
Vagy frissíted kalóz módon.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5392) leslieke válasza k.t.a. (#5390) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Töltsd le inkább a Need For Speed Shiftet, sokkal jobb játék!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5393) k.t.a. válasza leslieke (#5392) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Köszi az már fenn van a telón, csak ki akartam próbálni a másikat is.

Amit még meg szeretnék kérdezni az a navigációt érinti: Valóban csak korlátozott (1hónap???) a licence a Route66-ra? Utána mi van? Utána nem tudok navigálni vagy csak nem lesznek friss térképek?

(#5394) syrus1006


syrus1006
csendes tag

Üdv! Ma tettem szert én is egy Wave-re. Lenne egy kérdésem. A jelenlegi firmware verzióm (bada 1.0, 1005201728LISJEE). Olvastam itt a fórumon, hogy a jelenlegi legstabilabb a bada 1.0, 1006021308LISXXJF1. Szeretnék én is erre frissíteni (nem mintha a mostanival gond lenne). A kérdésem az lenne, hogy ha a KIES-ben a firmware frissítést választom, akkor ki fogja dobni a lehetőségeket, hogy milyen FW-ket választhatok, vagy automatán a legújabbra frissít? Még nem mertem rányomni, valami instabilt nem akarok rátenni.

Bocs, ha láma a kérdés.. Előre is köszi..

(#5395) Kapanyél válasza syrus1006 (#5394) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nem fog választási lehetőséget adni. Frissíti, amire éppen kedve tartja. XXJF4 vagy soron, de az nem túl jó az alapkonfigban.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5396) herkulesminusz


herkulesminusz
tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne a wave tulajok felé: van-e (esetleg alapértelmezett telepitve) gmail, google maps, lattitude, google talk, esetleg skype kliens badára? Egy spicám volt, nagyon szerettem, de az n-es wifi hiánya miatt gondoltam váltok (mérnem kellene n-es térerőt...), wave-ben van, és mint ilyen ez a legolcsóbb alternativa.
Másik: olvastam itt a fórumon, hogy nem az igazi a wave gps egysége (vagy az oprendszer nem kezeli megfelelően). Ez a probléma mennyire akut?

(#5397) leslieke válasza herkulesminusz (#5396) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

gps: van akinek működik, és van akinek nem. De többségben azok vannak, akiknek működik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5398) k.t.a. válasza herkulesminusz (#5396) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Hali!
Nekem semmi problémám sincs a gps-el. Az elején még szenvedtem picit, de az a saját hülyeségem volt. Felhős időben kicsit lassabban talál műholdat csak a gps jel alapján, de ez máshol is így van. Tegnap a vonaton 100-as tempónál sem volt gond a helymeghatározással. A Route66 licence-t még át kell olvassam, de max 50 euro-ba fog fájni az örökös licence egész európára.

(#5399) opi064 válasza herkulesminusz (#5396) üzenetére


opi064
tag

Hali! GPS hibátlan, pár perc alatt talál holdakat, (ellenben más véleményekkel) pontosan helyez el a térképen. Csak Mo. térképet szedtem le a Route66-hoz, hangos navi nélkül. Kocsiban "igazi" navit használok IGO8-al, annál ez egyszerűbb, de kb. ugyanolyan pontos. 100-120-as tempónál is akkor "ér oda" a képen a keresztút, amikor a valóságban...ez pozitív, volt régen ez Wayteq kütyüm, ott mindíg előre kellett gondolkodnom ,úgy 50 méterrel, mert annyit késett. Ahhoz képest ez nagyon korrekt.

(#5400) peterk válasza Karma (#5388) üzenetére


peterk
senior tag

Ma olvastam a bada developer fórumon, hogy a social hub szolgáltató függő. Talán a push miatti nagyobb internet forgalom miatt lehet, nem tudom, de ezt írta a support. Nem tudom milyen szolgáltató van Hollandiában, de ha ez igaz, akkor lehet, hogy nálunk a T/Voda/Telenor hármas egyszerűen nem engedélyezte a prémiumot. És akkor lehet, hogy nem is lesz soha hivatalos prémium Hub. :(

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.