Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13001) Belgarath


Belgarath
csendes tag

Kies 1.5.3 [link]
Itt gyorsabban lejön :K

Samsung Galaxy S

(#13002) Jadro válasza bexinho23 (#13000) üzenetére


Jadro
veterán

Elvileg Pécsett ez jobban működik. Egy ismerősömék vittek SGS-t mert eltolták a firmware frissítést és nem indult a készülék. Pár órán belül megoldották nekik. Ebből a leghosszabb idő a szoftver letöltése volt. Nekem még nem volt tapasztalatom a szervizzel szerencsére. Mondjuk egész új az egész, eddig tudtommal nem is volt errefelé Samu szerviz, kb két hónapja nyitott.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13003) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

(#13004) rizso válasza Jadro (#13002) üzenetére


rizso
addikt

Es azt lehet tudni, hogy melyik ez a pecsi szerviz? Hetkoznap itt vagyok Pecsen, lehet meglatogatnam azzal a keressel, hogy a T-s firmre toljanak ra egy fuggetlen szoftot "legalisan". Ebbol szerintem gond nem lehet T-nel sem - ok is a samsunghoz kuldik a keszulekeket...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13005) Holdas


Holdas
csendes tag

Sziasztok!

szeptember 3-án vettem a telót..azóta olvasgatom ezt a forumot!
Samsung LBS navidat-ot STune al átnéztem de nem találtam az időkorlát dátumát(pedig a licenszbe tárolja,gondolom titkositott a licensz.
de mivel szerencsére offline tárolja a trial licensz időkorlátját ezért az aktuális dátum visszairásával azthiszem korlátlan ideig müködik a navi(csak a napot irtam vissza és navi szerint még mindig 30 napom van hátra),ezzel csak 1 a gond,vezetés előtt és után irkálni kell a telóba a dátumot.
Egyéb fejlemény ezügyben?

[ Szerkesztve ]

(#13006) Jadro válasza rizso (#13004) üzenetére


Jadro
veterán

Árkáddal szemben abban az új üzletházban van (talán Rákóczi ház a neve) a Rákóczi úton. Majdnem a Bérletpénztár bejáratával szemben.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13007) werwers válasza rizso (#13004) üzenetére


werwers
csendes tag

Az eredményt írd meg pls mindenképp, mert érdekel, ha igen - bár...- akkor veszek függőt.

[ Szerkesztve ]

(#13009) karesz560802 válasza bexinho23 (#13000) üzenetére


karesz560802
tag

A tatabányai szervízzel nekem is hasonlóak a tapasztalataim.Még az akksit sem tudta bemérni a srác,mondván nincs műszere.

(#13010) AS válasza Belgarath (#13001) üzenetére


AS
félisten

Ez mivel jobb?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13011) rizso válasza Jadro (#13006) üzenetére


rizso
addikt

Kosz az infot! Samsung honlapjan is rakerestem es ott is ez van. Egy probat meger...

werwers: mindenkepp!

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13012) s4hu|SyD^ válasza Belgarath (#13001) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az 1.5.1 Kies miért nem ajánlott fel nekem online frissítést, ha nem az volt a legújabb? :(((

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#13013) István100


István100
tag

Nincs ezzel se változás. Ha hozzányúlok a telóhoz, bomlik a kapcsolat és csak akkor lesz újra ha az usb-t kihúzom és visszadugom. Az még csak-csak, hogy ne nyúljak a telóhoz, bár furcsa. De az, hogy ne kapcsolódjon vissza. Nem tudom mi lehet, de azt hiszem feladom. Elképesztő, hogy így működjön egy program. Nálatok hogy fut?

(#13014) Varszegig válasza Holdas (#13005) üzenetére


Varszegig
veterán

Hát mondjuk pl. meg lehet venni.

(#13015) s4hu|SyD^ válasza István100 (#13013) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ha hozzányúlsz a telóhoz, gombot nyomsz bomlik, ez eddig is így volt. Ha a kábelt kihúzód-bedugod és ismét kiválasztod a telón a Kies módot újracsatlakozik és működik normálisan. Nekem pl. semmi bajom vele.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#13016) DonMedve válasza István100 (#13013) üzenetére


DonMedve
addikt

Nálam is úgy van,meg szerintem mindenkinél,hogy amíg dolgozol rajt addig nem lehet hozzányúlni.Sőt ha kilépsz a telefonnal,akkor lehúz,majd visszarak.A P1i-men is így volt.Nem értem mi a gond.Sőt ha jól emlékszem a nokiámon is.Egyedül háttértát módban lehetett piszkálni a telót,de akkor nem fértél a memóriakártyához a telefonnal. :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13017) werwers válasza rizso (#13011) üzenetére


werwers
csendes tag

:R köszi, szurkolok :D

jó lenne már megvenni ezt a telót

[ Szerkesztve ]

(#13018) cryingdr4g0n


cryingdr4g0n
aktív tag

Kis problémára lettem figyelmes az JH3-ban, ami a JF4-ben nem volt meg: telefonálás közben a percjelző hang ha be van kapcsolva, és az első percnél csippan, akkor a csippanás ilyen abnormálisan nagy hangerővel kezdődik, és "pattan" egyet a hangszóró. :(

Valamint (ez nem tudom, hogy firmfüggő-e) a mai nap óta van két szoftver, amely elkezdett nem működni. Egyik sem létszükséglet, csak megjegyzem: az Aphorism és a Calendrie Lunaire (holdnaptár) nevűekről van szó. Elindulnak, és rögtön ki is lépnek... nem tudom, mi ez...

[szerk]: memória-probléma lehet, mert ha leveszem a startképernyőről az AccuWeather óra widgetet (jó nagy memóriadisznó), akkor az Aphorism elindul, a holdkalendárium továbbra se. hát ennek a kedvéért nem fogom az összes widgetet becsukogatni... inkább uninstall.

• Flies around shit - bees around honey •

(#13019) Varszegig válasza István100 (#13013) üzenetére


Varszegig
veterán

nem vágjuk a problémádat, egy kicsit részletesebben le kéne írnod. Mit jelent az, hogy "Ha hozzányúlok a telóhoz, bomlik a kapcsolat"? meglököd a kezeddel? Vagy megnyomsz egy fizikai gombot? Nem tudjuk eldönteni, hogy amit írsz az bug, vagy feature?

Kis@: szerintem leejtették. Ezt meg nem szereti, nem újdonság. Mondjuk gáz, hogy a samut sokan az anyagminőség miatt oltják. A galaxy-nál ez még jogos is lenne, de azért sok jó darab kijött már a samutól.

[ Szerkesztve ]

(#13020) István100 válasza s4hu|SyD^ (#13015) üzenetére


István100
tag

Ha a Samsungnál ez normális, hogy kábelt huzogatok meg dugdosok, akkor ok. Csakhogy digitális korban élünk és nem a telefonos kisasszonyok idejében, akiknek dugogatás (kábel!!! és nem más) volt a dolguk. Kisasszony! Kérem Felsőmocsolád 13-at interurbán! És 2 óra múlva már beszélgethettél is. Szóval a Nokiámat Suite programmal miért taperolhattam? Nagy kár, mert a Wave szuper teló, de nálam ez a vacakolás sokat ront az összképen. Sokat ülök a gép előtt és szeretem, ha össze van kötve a telóval, naptár és egyéb programok használata miatt. Ez a teló megérdemelne egy Suite szintű progit.
Egyébként mindenkinek köszönöm a segítségét.

(#13021) JMC válasza cryingdr4g0n (#13018) üzenetére


JMC
tag

Ennél azért van több is, legalábbis nálam. Widget telepítésekor pl azt ugyan közli, hogy nincs ellenőrizve blablabla, ennek ellenére ha folytatom egyáltalán nincs semmi értesítés (telepítve vagy akármi). Ellenben legalább feltelepíti, csak zavar, hogy nem mond semmit.

Másik: BT kihangosítóhoz való kapcsolódáskor ill megszakításkor villan egyet a kijelző, amit az eddigi fw-ekkel nem csinált. Nem nagy hibák (a második nem is tudom hiba-e), de engem picit zararnak.

(#13022) István100 válasza Varszegig (#13019) üzenetére


István100
tag

Természetesen nem az a bajom,ha leverem az asztalról akkor bont. Lehet, nem voltam világos. Egy gombot megnyomok a telón és bont a Kies. Nokia után egy ilyen mobiltól én ezt nem tudom elfogadni. 2010-et írunk és nem 1910-et.

(#13023) cryingdr4g0n válasza JMC (#13021) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Nem állítottam, hogy nincs több :) csak most aktuálisan ez zavar a legjobban:)
Na jó, nem ez, hanem a Social Hub premium hiánya. Kár volt eladnom a P1i-met, msn-ezni milyen faca lenne most.

• Flies around shit - bees around honey •

(#13024) Varszegig válasza István100 (#13022) üzenetére


Varszegig
veterán

Hát pedig ez feature nem bug. Miért nyomod meg? Nem értem, bocs
Épp ez az 2010-et írunk, nem kötjük össze a telefont a géppel folymatosan, mert minek?

[ Szerkesztve ]

(#13025) haxxika


haxxika
senior tag

Sziasztok. Telefonvásárlás előtt vagyok, az arenamat visszavette a t-mobile és ezen a mobilon gondolkodtam. Lusta voltam visszaolvasni és szeretném megkérdezni mik az esetleges hibák a telefonban(ha van ilyen) illetve megéri-e az árát? Várom válaszotokat.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#13026) leslieke válasza haxxika (#13025) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aréna után imádni fogod ezt a telefon, szélsebes ahhoz képest.

Hiba? Az attól függ mire akarod használni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13027) haxxika válasza leslieke (#13026) üzenetére


haxxika
senior tag

Csak a szokásos: Telefonálás, msn, netezés wifin, videolejátszás és zenehallgatás. Akku kb. mennyit bír ha ezeket használom? Ha 1 nap megvan akkor már ok :)

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#13028) ABal válasza Varszegig (#13024) üzenetére


ABal
őstag

Hát, talán meg akarja nézni, hogy amit az imént áthúzott a telóra, az tényleg ott van-e. De csak gondolom.
Én is szoktam ezt a Nokiámon, és az megenged mindenféle nyomkodást csatlakozás közben is, bár az elején szól, hogy közben ne akarjak telefonálni.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#13029) Jadro válasza haxxika (#13027) üzenetére


Jadro
veterán

Simán. Legtöbbet a 3G vesz le nálam, és kb ugyanezekre használom. Még 30% alá is ritkán sikerült vinnem, de akkor volt benne telefonálás gazdagon.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#13030) István100 válasza Varszegig (#13024) üzenetére


István100
tag

Pl: Nokiához szoktam és ott hívásokat fogattam gépen keresztül. A telóban ment az Mp3 fülessel és ha valamilyen elvetemült hívot, azt egy felugró ablak jelezte. Egy klick és máris beszélhettem, szintén fülessel Felsőmocsolád 13-mal. Száz szónak is egy a vége ez a program nem 2010-es színtű. Nem lehúzás, de én többet vártam. Nem létkérdés persze és az égvilágon semmi bajom nincs belőle, csak el vagyok kényeztetve.

(#13031) haxxika válasza Jadro (#13029) üzenetére


haxxika
senior tag

Nekem elég az edge is az ingyérfészzbukhoz szal akk nem fog sokat enni :D Akkor csakezlesz... még meglássuk mit mondd a t-mobile... most adtam be nekik pénteken a telót h visszavegyék már csak a hívásukat várom...

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#13032) Belgarath válasza Jadro (#13029) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Én kikapcsoltam a 3G-t, így 2 és fél napig elvagyok a telóval :)
Persze, a szokásos emailezés, duma, stb mellett :)

Samsung Galaxy S

(#13033) leslieke válasza haxxika (#13027) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Msn kivételével minden ok, vagyis az is megy, csak nem natívan, hanem fel kell tenni hozzá programot.
2-3 napot is kibír, persze minden függ attól mennyire fogod használni.

(#13032) Belgarath ennyit kibír 3G-vel is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13034) Belgarath válasza leslieke (#13033) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Nálam nem :DD Most ezt nyúzom a Nokiám helyett is :DDD

Samsung Galaxy S

(#13035) haxxika válasza leslieke (#13033) üzenetére


haxxika
senior tag

ebuddy :D az tökéletes nekem facebook chathez is, mert vkivel meg ott egyszerűbb a kapcsolatot tartani

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#13036) leslieke válasza Belgarath (#13034) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdekes, az enyém se a polcon van, használom és most is még 45 %-on áll.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13037) krisi047 válasza bexinho23 (#13000) üzenetére


krisi047
aktív tag

A debreceni Samsung szervízben próbálkozott már valaki?

(#13038) haxxika


haxxika
senior tag

Még 1 kérdés, zenelejátszó mennyire használható? Az eddig számomra legjobb a nokia féle volt (5700,N95). Az arenaéval csak szenvedtem, nem tudom itt mennyi különbség vna.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#13039) leslieke válasza haxxika (#13035) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Itt mintha mindenki utalk-ot és palringot használna. Nem tudom, azokra a hozzászólásokra nem igazán szoktam figyelni, nekem bőven elég a gépen msn-en lógni. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13040) Belgarath válasza leslieke (#13036) üzenetére


Belgarath
csendes tag

Mobil hozzáférési pontként is szoktad használni? ;) Mert én igen.

Samsung Galaxy S

(#13041) haxxika válasza leslieke (#13039) üzenetére


haxxika
senior tag

A jó öreg ebuddyhoz vagyok szokva, arra van már lassan mindenem...
A videóknál ha pl. olyat veszek fel amiben nagy a basszus azt mennyire adja ki? Az arena kb. sehogy nem adta ki, az n95 annál inkább.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#13042) leslieke válasza haxxika (#13041) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Metált hallgatok rajta, abban van elég basszus. Szerintem nagyon jól szól.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13043) haxxika válasza leslieke (#13042) üzenetére


haxxika
senior tag

Számomra inkább house, minimal meg néha dnb, sztem ott se lesz gond, mondjuk az se mind1 hogy milyen fülessel. Alap gyári fülest tudna nekem vki linkelni?

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#13044) leslieke válasza haxxika (#13043) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A gyári füles egy agyba dugós hulladék. Pár ezer forintért bármikor jobbat kapsz .

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13045) haxxika válasza leslieke (#13044) üzenetére


haxxika
senior tag

Mondjuk most rendelnénk egy sony ex300-at, vagy visszakapom havertól a gyári lg fülest ami kb. olyan szinten van.

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#13046) Varszegig válasza István100 (#13030) üzenetére


Varszegig
veterán

nem értem még mindig. minek rádugni a telót a gépre, hogy mp3-at hallgass? hallgatom a telóról, jön a hívás és felveszem. na de ehhez minek a kIES???
Ez nem Nokia. Jobb:)

[ Szerkesztve ]

(#13047) fhunor


fhunor
csendes tag

mi történt a store-ral h egyszerre benyomtak kismillió alkalmazást?

[ Szerkesztve ]

(#13048) leslieke válasza István100 (#13030) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez az igény kb,. annyira szükséges, mint az enyém volt, hogy legyen reset gomb a visszaszámlálón. :C 1millióból 1-nek kell.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13049) rizso válasza werwers (#13017) üzenetére


rizso
addikt

Na , írtam a szerviznek, hogy mit szeretnék...Kíváncsian várom a válaszukat!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#13050) DonMedve


DonMedve
addikt

Ha minden igaz holnap megkapom a szilikontokom!! :C :Y Komoly 700HUF!!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.