Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5401) F-ECT$ válasza Kapanyél (#5391) üzenetére


F-ECT$
titán

Erről van valahol leírás? (Link is elég.)

Dive ever, work never.

(#5402) Bayzee5


Bayzee5
tag

Sziasztok!

Ez a TV kábel vajh jó hozzá? [link]
A magyar samsung oldal kompatibilsnek az i8510-et írja, az angol az i8910-et... De hát végülis 3.5 jack - composite kábelnek csak kéne működnie wave-el is.

Másik kérdés az lenne, hogy sportoláshoz felkarra rögzíthető tokot hol érdemes nézni? Googliztam egy ideig, de nem nagyon találtam.

(#5403) leslieke válasza opi064 (#5399) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

pár perc alatt talál holdakat, (ellenben más véleményekkel) pontosan helyez el a térképen

Más vélemények szerint egyes telefonokban meg nem is működik a gps, pl. Libráében és az enyémben sem. Műholdat se talál.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5404) opi064 válasza leslieke (#5403) üzenetére


opi064
tag

:((

(#5405) taschner


taschner
aktív tag

Milyen mem. kártyát vegyek most jelenleg kingston 16 gb class2-es van és sűrgős volna.

A motorozás egy élmény!!!

(#5406) vendingo válasza taschner (#5405) üzenetére


vendingo
veterán

Milyet szeretnél?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#5407) leslieke válasza taschner (#5405) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyáltalán mi a bajod a kártyával?

Ha nagyobb tárhelyet szeretnél vegyél 32 GB-s!
Ha gyorsabbat, akkor class 4-6-10 közül válaszhatsz.
Esetleg kombinálhatod is a kettőt, pl.: 32 Gb class10. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5408) taschner válasza leslieke (#5407) üzenetére


taschner
aktív tag

Minimum 16 gb class6-os mert szaggat a film a class2-sen. Max 25 e ft-ért ami péntekig meg jönne mert sopronban sehol sincsen csak max 8 gb-ig.

A motorozás egy élmény!!!

(#5409) Lopottmotor


Lopottmotor
tag

(#5410) taschner válasza leslieke (#5407) üzenetére


taschner
aktív tag

mondjál egy oldalt ahol találok légy szíves mem. kártyát.

A motorozás egy élmény!!!

(#5411) leslieke válasza taschner (#5410) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

(#5412) taschner válasza taschner (#5410) üzenetére


taschner
aktív tag

[link]

Ez szerinted jó /a-data/

Bocsi gyorsabb voltál most nézem. :R

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#5413) taschner válasza leslieke (#5411) üzenetére


taschner
aktív tag

Köszönöm holnap reggel meg is rendelem és még mást is mert jó áron van az első linkből kinézve találtam meg.

A motorozás egy élmény!!!

(#5414) fatty válasza Bayzee5 (#5402) üzenetére


fatty
aktív tag

Én Nokia CA-75U AV / TV kábelt vettem hozzá, azzal mûködik.

(#5415) Kowa


Kowa
tag

ez a route 66 nevű navi progi van olyan szintű mint az igo8? Láttam Ndrive jött ki de valyon Hun térkép lesz rá?

TMC valyon támogatja van ilyen vevő a wave ben?

(#5416) peterk válasza taschner (#5413) üzenetére


peterk
senior tag

Figyelj oda, hogy mit veszel, mert az hogy class6 van ráírva még nem garancia. A specifikáció szerint a class2-esnek is bírnia kellene lazán, aztán látod, a tiéd ezek szerint nem bírja.

Ha veszel, akkor fontosabb a jó minőség/márka és a megbízható üzlet, akik nem árulnak dzsunkát. (Én az enyémet az Extreme Digitalban vettem, class2, és tökéletesen megy. Egy picit drágább mint a legolcsóbb helyeken, de biztos, hogy nem dzsunka.)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#5417) peterk válasza Bayzee5 (#5402) üzenetére


peterk
senior tag

Milyen TV-re akarod rákötni?

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#5418) zack válasza peterk (#5416) üzenetére


zack
nagyúr

Na ja... :K Nekem is Class 4-es Kingston van. Bőven elég.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5419) Kapanyél válasza F-ECT$ (#5401) üzenetére


Kapanyél
őstag

Keress rá itt topicon belül a multiloader vagy az XXJF4 stringekre. Karma írt róla szájbarágósan, én meg leírtam egy faszán működő kombót.

Na kikerestem Neked:

alap

preconf

legjobb konfig

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5420) taschner válasza peterk (#5416) üzenetére


taschner
aktív tag

Hali!
Ami jelenleg bent van a telcsibe és nem tudom honnan van mert egy pc-s embertől rendeltem micro sdhc 16 gb c166 japán kingston sdc2/16gb 07 ez van a kártyára írva.

A motorozás egy élmény!!!

(#5421) F-ECT$ válasza Kapanyél (#5419) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi! Jól gondolom, hogy ez után minden telepített progi eltűnik?

Dive ever, work never.

(#5422) Karma válasza F-ECT$ (#5421) üzenetére


Karma
félisten

Igen.

“All nothings are not equal.”

(#5423) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Tegnap megérkezett a jó kis Wave-m viszont egy számomra érthetetlen dolgot produkál.

Bizonyos időközönként (egy-két óránként) sms jön számomra ismeretlen számokról. A számok úgy néznek ki mintha külföldiek lennének (+24, +85, +94 stb.) az üzenetek tartalma pedig értelmetlen karaktersor (WrTEEgbA......).

A sim kártyát a régi telefonomból helyeztem át ahol ilyen jelenség természetesen nem volt.

Mi a szösz lehet ez?

Másik kérdés: Hogyan lehet beállítani, hogy csak és kizárólag az általam meghatározott időpontban és helyen menyjen fel Wifi hálózatra? Tehát az lenne a cél, hogy minden adatforgalmat -ami nem telefonálással kapcsolatos- megakadályozzak, nehogy a gatyámat is ráfizessem a telefonszámlára.

Romani ite domum.

(#5424) cancerbats


cancerbats
csendes tag

ha esetleg valakit érdekelne a tegnapi "sztori" folytatása:

vettem új fülest (akg k313) és ezzel megszűnt mindenféle hangingadozás és gyönyörűen szól. ha rányomom a bass-t, akkor is. hangosan is. mindenhogy. 8-as hangerőn produkálja azt, amit a másik csak 13-ason tudott. úgyhogy teljes a megelégedés. tényleg a fülesen múlt.

(#5425) szabob1996


szabob1996
csendes tag

nekem egy 4GB Kingston micro sd kártyám van adapterekkel. egy négyes van ráírva.(mármint nem GBra értem ha nem csak úgy egy négyes bekarikázva) utána néztem ez azt jelenti hogy 4mb/s az átviteli sebessége. ez megfelene egy Wave hez? légyszi tudna valaki válaszolni........ :R

szabob1996

(#5426) AS válasza ZCoyote (#5423) üzenetére


AS
félisten

Wifi nem kerül pénzbe, adatforgalmat lehet tiltani.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5427) ZCoyote válasza AS (#5426) üzenetére


ZCoyote
őstag

Azt tudom, hogy a wifi nem kerül pénzbe. Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehet tiltani az adatforgalmat?

Romani ite domum.

(#5428) Zedroxine


Zedroxine
tag

Kérdés: Hogyan áll a Wave bővíthetőség szempontjából, értem én itt a témákat, appz-okat, és egyéb finomságokat.
Soha nem volt még okostelóm.
Mi a véleményetek a zenéről? hogyan szól, gyári füles milyen? Mert ahogy itt olvasgattam lehet pár hónapon belül új fülest kell vegyek:S
Igaz a teló még nincs meg Már alíg várom az augusztusi fizut.
Szóval pro és kontra vélemények?

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#5429) wshooter válasza ZCoyote (#5427) üzenetére


wshooter
csendes tag

Adatforgalom tiltása:
Menü / Beállítások / Kapcsolatok / Csomagkapcs. haszn. -> kattints rá és eltűnik a zöld pont, ezzel máris letiltottad.

(#5430) F-ECT$ válasza ZCoyote (#5427) üzenetére


F-ECT$
titán

Menü - Beállítások - Kapcsolatok - Csomagkapcs. haszn.

szerk: 50 másodperccel megelőztek :U

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#5431) ZCoyote válasza wshooter (#5429) üzenetére


ZCoyote
őstag

Done.
Köszönöm mindkettőtöknek :R

Ha van ötlete valakinek az sms-es problémára is ne tartsa vissza :)

Romani ite domum.

(#5432) chaapaai


chaapaai
csendes tag

Sziasztok!
Létezik hasonló "widgetizer"a Wave-ra mint pl. ez?>>>http://www.telefonguru.hu/hir/Egyedi_widgetek_Nokia_5800-ra_2010-6-23

[ Szerkesztve ]

(#5433) Teaway válasza Zedroxine (#5428) üzenetére


Teaway
veterán

"Soha nem volt még okostelóm."

Itt az ideje, hogy legyen!
Én Siemens SX1-gyel kezdtem és Wave-re váltok.

Nincs itthon csokid??

(#5434) cancerbats válasza Zedroxine (#5428) üzenetére


cancerbats
csendes tag

az első kérdésed a legtöbbet tárgyalt téma ebben a topicban, szóval szerintem érdemes visszaolvasgatnod. én is ezt tettem. egyébként átlagos felhasználói szemmel úgy mondanám, hogy egy nagy jövő előtt álló újszülött. most még nincs rengeteg alkalmazás, de csupán azért, mert várni kell rá még egy kicsit. lesz itt minden. egyébként is, szerintem az már túl sok, ami pl. android marketen meg apple store-ban van. életedben nem fogsz annyi alkalmazást használni.

zene: igencsak jó. füles: ez sem rossz, de nyilván nem csúcskategória, hisz akkor nem "ingyen" adnák. mondjuk úgy, hogy a telohoz adott fülesek mezőnyében nagyon elöl van. az már más kérdés, h nekem 3 hét után beszart. ennek sok oka lehet. majd lehet, h visszaviszem gariba.

(#5435) leslieke válasza cancerbats (#5424) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ennél nagyon gondod ne is legyen a telefonnal. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5436) leslieke válasza Zedroxine (#5428) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Téma egyenlőre csak 1db van, az is a gyári.
Appok folyamatosan bővülnek, itthonról csak a free alkalmazások érhetőek el, őszre várható, hogy a fizetőseket is meg lehet venni.
Zene: jó fülessel (amit adnak hozzá, az kuka) nagyon szépen szól. Néhány ezer Ft beruházással már kapsz jó fülest. Ennyit szvsz. megér a dolog.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5437) taschner


taschner
aktív tag

megnéztem a gyárilag adott memória kártyával is szaggat a film ami 1 gb-os.

A motorozás egy élmény!!!

(#5438) kuato válasza taschner (#5437) üzenetére


kuato
tag

Biztos vagy benne, hogy szaggat, és nem a frame-eket dobálja?
Hány filmmel próbáltad?

kuat0

(#5439) F-ECT$ válasza leslieke (#5436) üzenetére


F-ECT$
titán

Ránéztem a német App Store-ra, ott fizetős alkalmazások is választhatók. Addig nyomtam el, míg kérte a bankkártya számom, szerintem ha megadtam volna, akkor lazán letölthettem volna bármit.

Dive ever, work never.

(#5440) leslieke válasza F-ECT$ (#5439) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valaki már próbálkozott az olasz app store-ral és nem jött össze a vásárlás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5441) AS válasza F-ECT$ (#5439) üzenetére


AS
félisten

Ez nem így működik,, Magyar bankkártyákat nem fogadja el rendszer mert még nincs beregisztrálva.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5442) F-ECT$ válasza AS (#5441) üzenetére


F-ECT$
titán

Picsába. És vajon azt tudja a rendszer, hogyha egyszer már fizettél egy bankkártyával egy adott játékért, akkor ha még 1x szeretnéd letölteni ugyanarra a telóra, akkor ne kelljen újból fizetni érte?

Dive ever, work never.

(#5443) Complenviron


Complenviron
csendes tag

Sziasztok. 1. Korábban már kértem segítséget, főleg szinkronizáció miatt. Eddig úgy voltam vele nem adom, fel. Eddig. Kies-t többször újratelepítettem, de mindig sz….l szinkronizál, duplikál, és sajnos belerondít az Outlook-ba is. A naptárról ne is beszéljünk, itt állandóan ismétlésre teszi az időpontokat… szóval az egész egy nagy rakás … Baromi lassú, körülményes, nehézkes. Vagy bennem a hiba? Megnéztem a beállítási lehetőségeket, de nem találtam semmi okosat. Van más lehetőség off-line módban szinkronizálni? Céges kártyához használom e kütyüt, amihez nincs mobil internet, így csak off-line-ban tudok dolgozni. A jegyzetekről, feladatokról már ne is beszéljünk. 2. Más: otthoni wifit látja, beállítottam mindent (IP, DNS, átjáró, stb., jelszó), de mindig kiírja, hogy a hitelesítés sikertelen. Tipp? 3. Apps: próbáltam asztali PC-n + Kies-en keresztül letölteni appsokat, de a Kies ezt írta ki: the remote server returned an error (407): Proxi Authentication Required. Érteni értem, de mi a megoldás? PLÍZ HELP! Nagyon vártam e telót, nagyon tetszik is, jól kezelhető, de ezekkel a hibákkal, hát …

(#5444) erdoke válasza szabob1996 (#5425) üzenetére


erdoke
titán

A Class4 csak annyit jelent, hogy minimum 4 MB/s-os írást tud a kártya. Ennél általában többet is bír, illetve az olvasási sebesség az írás duplája körül szokott lenni.

A legjobb aláírás a héten

(#5445) taschner válasza kuato (#5438) üzenetére


taschner
aktív tag

Egy db film volt az 1gb.os kártyán a 16 gb-on 6 db van.

A motorozás egy élmény!!!

(#5446) Karma válasza taschner (#5445) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem se a kártyával van a baj. Ahogy már korábban sokszor írtam, az én sorozataimat se tudta folyamatosan lejátszani - nem akadozott, hanem mintha csak minden második képkockát játszotta volna le.

Ez pedig egyértelműen arra utal, hogy nem a kártya a szűk keresztmetszet.
Főleg nem a belső memóriából (amit szintén próbáltam).

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#5447) taschner válasza Karma (#5446) üzenetére


taschner
aktív tag

Igen valami olyasmi ,hogy nem minden képkockát játszana le.Tehát a film probléma akkor?
Vagyis milyen filmeket játszik le beállítás alapján?Kép kocka stb ami nem szaggat.

A motorozás egy élmény!!!

(#5448) Karma válasza taschner (#5447) üzenetére


Karma
félisten

Nem tudom, mivel nekem amit próbáltam nem vitte, onnantól úgy voltam vele hogy leszarom. Egyébként se szoktam videózni. Csak szólok, hogy fenntartásokkal kell kezelni a "visz mindent simán" kijelentéseket.

“All nothings are not equal.”

(#5449) fatty válasza F-ECT$ (#5442) üzenetére


fatty
aktív tag

Valószinû tudja, a telefonon lévô appstorban a letöltésekben meg tudod nézni eddig mit húztál le. Olyanok is bent vannak amik hard reset elôtt voltak a telón.

(#5450) leslieke válasza Karma (#5448) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én fenntartom, hogy visz minden filmet simán a telefonom. 16 GB, class2.
Cserébe nálam nem jó a gps.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.