Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37001) Karma


Karma
félisten

Ollé!

Új, fontos hírem van: a BadaSI telepítőjét szétbontva megfejtettem, hogy lehet egyetlen választott, elveszett alkalmazást visszarakni a telefonra! (Az SDK-n keresztül telepített alkalmazásokból csak egyetlen egy futtatható marad.) A múltkor már elhintettem, hogy elvileg lehetséges, most gyakorlatban is megcsináltam, azért az örülés részemről.

Kértem ABalt, hogy beszélje rá a szótár app készítőjét arra, hogy küldjön egy lefordított, kész csomagot a programjából (tehát nem lopjuk el a forráskódját meg semmi ilyesmi), ezzel összeütve bárki feltelepíthetné, nem kéne félni, sőt! Remélem hajlandó lesz a srác beszállni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#37002) GrooveHero válasza Karma (#37001) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem értem miről beszélsz, de egy szótárproginak nagyon örülnék, és sztem nem vagyok egyedül :C :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#37003) atala válasza bokrosolajos (#37000) üzenetére


atala
addikt

Köszi. Kíváncsi vagyok, melyik lesz rajta gyárilag.

(#37004) Polllen válasza Karma (#36991) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem az a borzasztó az egészben, hogy tényleg nem szándékos. Mindkét válasz levelük végén ott volt a sablonszöveg, hogy hogyan kellene telepíteni progikat a telóra és az jött le, hogy ha a KIES-sel szedtem volna le őket, most újra tudnám telepíteni... Persze valaki megerősíthetné eme gyanúm.

(az is érthetetlen, hogy pl. az alkalmazásokat miért nem tudom szinkronizálni gép és teló között... ez is annyira evidens számomra)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#37005) Alan[HUN] válasza bokrosolajos (#36769) üzenetére


Alan[HUN]
senior tag

Nem, még nem, Nokia 3410-el kezdtem (Space Impact 4-5x kiakasztva, szerettem:DD), aztán k300i (nagy kalap...), k700i (a tisztíthatatlan joystickot leszámítva = egy idő után csak a számgombok funkcionálnak csak a menüben:)), egész jó, szerettem, még témát is csináltam rá), KF750 Secret (tipikus szőke - gyönyörű, de buta és lassú:DDD) és kb. 1 hete Wave!:D
Am nyomkodtam már Droidot(ZTE Blade), de nem annyit, hogy eldönthessem, hogy jobb-e mint a wave. Megjegyzendő, hogy a teszt megjelenése óta, egy rövid időszakot leszámítva nekem ez volt A telefon...:)

Amúgy, meg ne keserítsetek már el, hogy alig egy hetes telefonomról olyanokat kell halljak, hogy 0 terméktámogatás, kalap ... Apps és egyetlen reményünk, a herceg fehér lovon a 2.0, de már benne sincs sok remény... Kezdem osztani szimike79 polgártárs véleményét: "Akkor lassan ott tartunk hogy van egy darab alumínium+üveg kombónk, amivel lehet telefonálni? :DDD"

(#37006) study válasza Polllen (#37004) üzenetére


study
tag

Én is kaptam egy levelet a samutól.Ezentúl letöltött programokat 1 évig van módunk újra letölteni.

(#37007) Varszegig válasza atala (#37003) üzenetére


Varszegig
veterán

Azért én más véleményen vagyok, 1.2-re érdemes frissíteni. (Főleg, hogy a legtöbb app megköveteli.)

Más: amikor az osztrák appps indult kaptak egy azt hiszem 10 euros kupont. Mi ugye nem kapunk? :( (Az épp kompenzálná a veszteséget...)

[ Szerkesztve ]

(#37008) Olyasmi


Olyasmi
aktív tag

Sziasztok!Az miért van,hogy az üzeneteket kitörlöm,és ha a telefont ismét bekapcsolom újra benne van az összes kézbesítés jelentése!? :F

(#37009) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Nem kell elkeseredni egy hét után! Igen, ez egy darab alumínium és üveg, de még milyen! :K

bada Apps tolta ezt a videot, 2 magos Androidos telefon vs 1 magos Wave II

Nekem megvan a szótár appom, és minden más, hiszen maradtam 1.0-n :), de amibe Karma kezdett az érdekel, mivel több helyen azt olvastam, hogy megkerülni szándékoznak a hivatalos Samsung Apps-t. Szóval, ez miben különbözik az USB csatis, RootCert másolós megoldástól?
/Egyébként, ehhez tartozik, hogy a maláj fejlesztők már tavaly novemberben petíciót írtak a Samsungnak, hogy a hülye teszt periódusukon ha nem változtatnak, azonnal felhagynak a badával és droidra dolgoznak. Azóta eltelt fél év, és semmi sem változott/

(#37010) leslieke válasza Karma (#37001) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez a megoldás nem rossz. Kár, hogy csak egyet lehet így feltenni. De az is eggyel több, mint a semmi. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#37011) Varszegig válasza Olyasmi (#37008) üzenetére


Varszegig
veterán

Korábban volt ilyen bug valamelyik firmben. Mi a verziód?

(#37012) szimike79 válasza Alan[HUN] (#37005) üzenetére


szimike79
őstag

Maradjunk annyiban hogy azt a mondatot inkább poénnak szántam, látva a sok negatív hsz-t, panaszt. Tény hogy vannak problémák, de még mindig jó telefonnak tartom a Wave-et, a rendszerrel kapcsolatos gondok meg csak megoldódnak valahogy. Legalább is nagyon remélem! ;)

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#37013) Karma válasza bokrosolajos (#37009) üzenetére


Karma
félisten

Ez is egy debug módban USB csatis, rootcert másolós megoldás (ez a 0. lépés), a pluszpoén az benne, hogy nem kell hozzá feltelepített SDK, valamint az, hogy egy, a fejlesztő által elkészített release package-et lehet vele felnyomni a telefonra.

Gyakorlatilag pár germán kivágta az SDK-ból az ún. Broker komponenst, ami a felmásolásért felelős, és kikísérletezték hogy lehet felparaméterezni, hogy a szolgálatukba álljon.

Viszont szerencsére ezt a BadaAI-t elég általánosan írták meg, így a BadaSI-n kívül gyakorlatilag bármi mást is fel tud tolni :)

“All nothings are not equal.”

(#37014) TomWexX válasza atala (#37003) üzenetére


TomWexX
addikt

Én is azon a véleményen vagyok hogy érdemes 1.2-re frissíteni! Azért van 1-2 hasznos újítás benne...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#37015) bokrosolajos válasza Karma (#37013) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ez is valami! Legalább nem kell a több száz megás SDK-t feleslegesen letölteni, installálni

(#37016) ABal válasza Karma (#37001) üzenetére


ABal
őstag

Én a magam részét már megtettem, remélem elég meggyőző voltam (kb úgy fogalmaztam írásban, mint ahogy a Csizmás Kandúr nézett a Shrek2-ben), innentől tied a pálya.

Nekem nagyon hasznos ez a szótár és nagyon bosszant, ahogy a Samu kiszúrt velem ezt illetően. Mivel már az eredeti sem érhető el a boltban, így szépen lehetetlenné vált bármi módon újra beszerezni. Persze, összességében nem csak egy programról van szó.

Illendő lett volna figyelmeztetniük a változások lényegére, nem kész helyzet elé állítani mindannyiunkat.

Remélem, sikerrel jársz

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#37017) mesa23 válasza Olyasmi (#37008) üzenetére


mesa23
aktív tag

Szia! Egyessével töröld a kézbesìtèsi jelentéseket, csak akkor nem maradnak meg! Ha az összeset kijelölöd ès ugy törlöd, akkor megmaradnak az ùjraindìtás után!

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#37018) Karma válasza ABal (#37016) üzenetére


Karma
félisten

Írtam neki. Nem tudom mennyire voltam meggyőző, majd jövök ha van valami.

“All nothings are not equal.”

(#37019) Olyasmi válasza mesa23 (#37017) üzenetére


Olyasmi
aktív tag

Köszi!Egyesével kitöröltem,és újraindítás után nem maradt benne-köszi a segítséget!! :R

(#37020) gazfickó


gazfickó
tag

Egy kis nyereményjáték badásoknak! ;)

[ Szerkesztve ]

(#37021) ruskop válasza TomWexX (#37014) üzenetére


ruskop
senior tag

Én frissítettem 1.2-re és azt tapasztaltam, hogy baromi ingatag lett a szoft. Folyamatosan hiba történt meg mindenféle hülye hiba jelentés. 1.0 sokkal stabilabb.

(#37022) ruskop


ruskop
senior tag

Azt ne mtudja valaki, hogy mekkora képet lehet a nevekhez hívóképnek beállítani? az biztos, hogy négyzet alakú de mekkorát képpontban?

(#37023) San398 válasza ruskop (#37022) üzenetére


San398
őstag

Én 480x480-as méretű képeket raktam.Kicsit kisebb lesz a megjelenített kép hívásnál.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#37024) gamek!ller válasza ruskop (#37021) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nálad. Nekem az 1.0 volt "instabil". bokrosolajos: Ennyi, én a mobil meetingen is megmondtam, hogy a 2X lassabb mint a wave-em.. :D

(#37025) Karma válasza gamek!ller (#37024) üzenetére


Karma
félisten

Nálam is a JF1 és 1.0-ás társai voltak az instabilabbak, az 1.0.2 meg az 1.2-k rendben vannak. (Felvillanást leszámítva az 1.2-nél.)

“All nothings are not equal.”

(#37026) Varszegig válasza ruskop (#37021) üzenetére


Varszegig
veterán

ha instabil az 1.2-d, akkor valami nem kerek a frissítéseddel. Az 1.2 jóval stabilabb.

(#37027) ruskop válasza Varszegig (#37026) üzenetére


ruskop
senior tag

És mi a helyzet az aksival? Jobban bírja 1.2 alatt?

(#37028) consono válasza ruskop (#37021) üzenetére


consono
nagyúr

Multival nem a MED verziót toltad fel? Mert nekem még hibajelentést sosem dobott...

"In God we trust. All others must bring data"

(#37029) gamek!ller válasza Karma (#37025) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az addig inkább feature-nak hívnám amíg nem tudjuk miért csinálja. Villan, mert jól esik neki, de ez a használati értéket nem befolyásolja. Szóval nem instabilitás. Érted vagy én vagyok még álmos? :P

(#37030) Karma válasza gamek!ller (#37029) üzenetére


Karma
félisten

Értem én, jogos, nem instabilitás csak bug.

“All nothings are not equal.”

(#37031) Varszegig válasza ruskop (#37027) üzenetére


Varszegig
veterán

ugyanúgy, semmi változás

Karma: bug van még egy pár amúgy is:)
(Kedvencem: van egy névjegy, nála vonalas+mobil elérés. Felhívom a vonalasat, a híváslistában szépen ott van, hogy x, y, telefon. (azaz nem mobil). Majd a híváslitából felhívom újra, akkor lecserélődik az eredeti hívás bejegyzése: x, y: mobil. :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#37032) atala válasza TomWexX (#37014) üzenetére


atala
addikt

Ok, köszi. Majd meglátom, csak már legyen meg a teló.

(#37033) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Újra működik a wavespoofer, de csak a novemberi firmwareken (JK2, JK3 stb.). JL2-n már nem megy, mert az decemberi. Megcsinálták azt is, hogy a menüből is el lehessen indítani.

(#37034) Varszegig válasza Tomajdon (#37033) üzenetére


Varszegig
veterán

azért érdekelne, miért kell még mindig warezolni, ha már van fizetős app?

(#37035) leslieke válasza Tomajdon (#37033) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azokon eddig is működött.

De most már a fizetős rész is működik!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#37036) Tomajdon válasza leslieke (#37035) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Azt nem tudtam.

Varszegig: Csak megosztottam egy információt, hátha érdekel valakit.

(#37037) gamek!ller válasza Varszegig (#37034) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Lopni sem szabad, mégis lopnak. Más volt itt, de inkább kitöröltem.

[ Szerkesztve ]

(#37038) ADAM1337 válasza Tomajdon (#37033) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ezekből a firmekből melyik fullos ? :U

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#37039) Nefretiti


Nefretiti
csendes tag

Olvasgattam itt a fórumot és feldobom a szokásos kérdésemet:
Érdemes JL5/JL2-ről frissíteni?
Meg vagyok elégedve teljes mértékben a telefonnal. Tökéletesen működik az internet, annyira gyors amennyire kell, szép képet csinál. Ami nekem hibádzik még az egy rendes msn(Nem ez a nimbuzz, mert ez eléggé gyenge, bár a célnak megfelel), skype és egy jó fifa játék :)
Ezek közül bármelyiket is megkapom azzal, ha frissítek? Nem lesz semmi billbug, vagy valami hasonló gagyi dolog a lj5/jl2-hőz képest?
Még egy kérdés: Az óra késik két percet. hogy tudom ezt beállítani úgy, hogy másodpercre pontos legyen?

(#37040) Tomajdon válasza ADAM1337 (#37038) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Itt van 2 link, mindegyik Wave II-höz, de szerintem azzal nem kell foglalkozni.
link1 link2

(#37041) ruskop válasza Varszegig (#37031) üzenetére


ruskop
senior tag

Most visszadobtam az 1.2-t és érdekes módon eddig semmi hiba. Azért még tolom neki hátha kijön valami.

(#37042) gamek!ller válasza Nefretiti (#37039) üzenetére


gamek!ller
senior tag

MSN-t kapsz Premium Soc Hubbal de ez nem fw függő. Skype még nincs normális, fifa játékot meg gondolom találsz fizetős appsban.

(#37043) Varszegig válasza Nefretiti (#37039) üzenetére


Varszegig
veterán

nincs olyan firm, hogy JL5/JL2, szóval ha neked az van, akkor érdemes frissíteni :DDD

Tomajdon: wave II form nem jó a wave-re.

[ Szerkesztve ]

(#37044) Nefretiti válasza gamek!ller (#37042) üzenetére


Nefretiti
csendes tag

Premium Social Hub mit takar?

Varszegig:
SW Ver: Jl5
CSC Ver: Jl2 ezt írja ha beütöm a varázskódot a billentyűzeten: *#1234#

[ Szerkesztve ]

(#37045) Tomajdon válasza Varszegig (#37043) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Én is néztem hogy mi az a JL5. Új firmware van? :DDD

Azt nem tudom. Az volt odaírva hogy bada 1.2, és elvégre bada 1.2 megy mindkettőn. Bár nekem nem ér annyit, hogy bármit is bütyköljek, mivel nekem vannak olyan alkalmazások, amik egyenlőre pótolhatatlanok. (szótár, meg még pár régen ingyenes, most már fizetős program, meg amiket leszedtek.)

(#37046) leslieke válasza Nefretiti (#37044) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt érdemes frissíteni 1.2-re.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#37047) Nefretiti válasza leslieke (#37046) üzenetére


Nefretiti
csendes tag

Nem fognak eltűnni az eddig letöltött alkalmazások? van egy csomó hasznos amit sűrűn használok és nem szeretném ha frissítés után eltűnne és mondjuk csak a fizetős apps-ból tudnám visszatenni. Gondolok itt szótárra, hvg-re, játékokra, képszerkesztőre stb...

1.5.3.10103_102-es verziószámú Kies-sel menni fog a frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#37048) Tomajdon válasza Nefretiti (#37047) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

De, sajnos elfognak. Persze nem az összes, de ami hasznos, az igen. (szótár, hvg, stb.)

(#37049) Nefretiti válasza Tomajdon (#37048) üzenetére


Nefretiti
csendes tag

le lehet ezeket menteni valahogy? képek, telefonszámok, könyvjelzők, beállítások is el fognak tűnni?

(#37050) leslieke válasza Nefretiti (#37047) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kies frissítéssel semmi nem vész el, multiloader esetén a programoknak annyi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.