Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15001) leslieke válasza Karma (#15000) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azzal a HIMYM -mel neked csak a bajod van.
Elkezdődött a 6. évad!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15002) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#15001) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Már meg is néztem hatalamas! a TBBT is elkezdődött, az még hatalmasabb!!! :DDD :C

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15003) TomWexX válasza Karma (#14998) üzenetére


TomWexX
addikt

hmmm! Nekem nem talál lejátszót! a remote control-t bekapcsoltam, allshere-ben rámegyek az elsőre, kiválasztom a videót, elkezd keresni de nem találja a gépet! De érdekes mert a windows media player-en keresztül meg letudom játszani a telefonon tárolt filmeket!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#15004) leslieke válasza s4hu|SyD^ (#15002) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyetértünk. Hatalmas mindkettő. Jön az ősz, sorba kezdődnek az új évadok. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15005) TomWexX válasza leslieke (#15004) üzenetére


TomWexX
addikt

Remélem a Két pasi meg egy kicsi is megy tovább...Ha már a sorozatoknál tartunk :DD

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#15006) s4hu|SyD^ válasza leslieke (#15004) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Bár én jobban bírnám, ha minden nap lennének. :)

Október 13.:
http://www.youtube.com/watch?v=4gbRApPAjvk
http://www.youtube.com/watch?v=QoKxZcG5Ua8

http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=131330866912764

http://www.beawesomeinstead.com/garb/2010/international-suit-up-day-october-13-2010/

Nagyon beteg! :C

Haverom azt mondta, hogy nem fog öltönyben hegeszteni. :DDD

Suit Song :C

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15007) Memo81


Memo81
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni, a telefon tesztjében olvastam, hogy lehet a készülékkel telefonbeszélgetést rögzíteni, sajnos nem sikerült rájönnöm, hogyan tudom megcsinálni.Valóban képes erre a viszonylag alapfunkcióra a teló? Ha igen hogyan működik?
Omnia 2-tőt cseréltem le Wavre azon egy gombnyomás volt csupán.
Ha valaki estleg tudna segíteni megköszöném!
Memo81

(#15008) Kis@ válasza Karma (#15000) üzenetére


Kis@
tag

Grat a 15k-hoz! :)

Memo!

Úgy tudom, hogy a magyar fw-kben nem működik a funkció, mintha Karma kolléga tesztelgetné ezeket rendszeresen, és csak a legutóbbi orosz piacra szánt fw-ben lett volna benn. Így erre valószínűleg jelenleg alkalmatlan a telefon. Itt is egy gombnyomás lenne ha aktív lenne. Ebből is látszik, hogy a tesztelők nem azt a telefont kapják, amit megvehetsz :F

Sajnos nem csak a hívás rögzítés maradt ki a nekünk szánt verzióból, ami a tesztben benne volt.

Szerk.: Közben megjött Karma válasza is :)

[ Szerkesztve ]

Kis@

(#15009) Karma válasza Memo81 (#15007) üzenetére


Karma
félisten

Sajnos a magyar hivatalos szoftverből ez a lehetőség kikerült, és nem pótolható.

Az orosz szoftverek képesek erre csak sajnos, aminek felrakása garancia-rizikós, és bukod vele a bada 1.0.2 előnyeit (illetve ha 1.0-ád van most, akkor nem kapod meg azokat - viszont nem is veszítesz a magyar nyelven kívül semmit).

Kis@: Nem is figyeltem, kösz :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#15010) leslieke válasza Kis@ (#15008) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Irány a 20k! :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15011) TomWexX válasza Karma (#14998) üzenetére


TomWexX
addikt

Tyűű! Meg dolgoztattam a kicsikét! Windows media player-en elindítottam egy kés/alatt részt a telóról, közben a telefonon is elindítottam ugyan azt, és simán vitte mindkettőt egyszerre különböző időben! :C Viszont még mindig nem látja a teló a gépet, tehát nem tudom megcsinálni azt amit te csináltál! Valamit be kell állítani a media player-ben?

-Tényleg a tűzfal! :C Azt mindig elfelejtem! Na megnézem mindjárt...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#15012) Karma válasza TomWexX (#15011) üzenetére


Karma
félisten

Nem, semmi mást nem állítottam az előzőn kívül. Én a hálózati beállításokra gyanakszom, esetleg tűzfalra, amitől a gép elutasítja a telefon kéréseit...

“All nothings are not equal.”

(#15013) Memo81


Memo81
csendes tag

Köszi a segítséget, bár ennek nem nagyon örülök, olyan alapdolognak gondoltam eddig, és most hiányzik és nem számítottam rá, hogy megoldhatalan probléma. :-S
Amúgy szeretem a telót, de ez elég nagy hiányosság.

(#15014) TomWexX válasza Karma (#15012) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen a tűzfal volt! Bezzeg ilyenkor nem ugrik fel hogy !bejövő kapcsolat! Engedélyezi e? Köszi a tippet! :R

Így mondjuk nem valami fényes a lejátszás! Csúszik a kép, ugrál a hang, 1 évtized mire beleteker a közepébe... De attól még jó pofa! (lenne)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#15015) Karma válasza TomWexX (#15014) üzenetére


Karma
félisten

Nálam a Dragon Ball Kai-jal nem volt gond, se egy másik H.264 videóval...
Nem tudom mi lehet. :(

“All nothings are not equal.”

(#15016) TomWexX válasza Karma (#15015) üzenetére


TomWexX
addikt

Valószínű a Kés/alatt kódolásával van gond mert megnéztem egy másik videót, ott mondjuk hang nem volt :) , de a saját videóit amit vele vettem fel azt viszi simán!
Na meg most közben indítottam egy 720p-s mkv-t (Eli könyve), azt is simán viszi! :K

Érdekesség hogy a telefonon 2-3 mp-ként számolja az időt...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#15017) zack


zack
nagyúr

Nah..tegnap Karma segítségével összehoztuk a névjegyzékem Gmail szerverre történő felrakását. Most így ez is exchange activesync alapokon müxik, nem csak a mailek fogadása. :K Már csak a levelezős cimeimet kell feltolnom, és fullos lesz a Gmail fiókom. :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15018) zack


zack
nagyúr

Igaz csak apróságok, de az üzenetkezelésben (sms) van ami kicsit zavar. Az egyik a 10 címzett hozzáadása. Ezt a limitet igazán kitolhatták volna.
A másik, hogyha áthelyezem az sms-eket saját mappába, akkor az összes elküldött sms címzettet ismeretlenként jelöli. Ha belelépek egyenként, akkor kiírja kinek lett elküldve, de jobb lenne ha látnám a cimzetteket pörgetve is. Ez a bejövő mappákban megoldott, nem értem hogy a mentett üzenetknél ez miért nem működik. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15019) csimmasz


csimmasz
aktív tag

A Szamitogep iranyitasara van egy program az appatoren,igaz csak tapipadot csinal a wave bol,de innen szerintem csak egy lepes a tavitantitova fejlesztes.
Mar aki ert hozza.
A neve meglepo modon remote controll.
Jopofa de eddig egyszer ha hasznaltam.

[ Szerkesztve ]

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#15020) Varszegig válasza magyarattila (#14999) üzenetére


Varszegig
veterán

a JH3 javította

(#15021) nyesix


nyesix
senior tag

sziasztok,
egyre többször jön a elő a "kevés a memória, ezért be kell zárni pár widgetet" című üzenet. főként opera, saját böngészője haszánlatakor....
van erre vmi megoldás, vagy megvárhatom a bada 1.1 et? :F

(#15022) Karma válasza nyesix (#15021) üzenetére


Karma
félisten

Várhatod a Messiást.

“All nothings are not equal.”

(#15023) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Sziasztok!
Tud valaki olyan progit ami lejátsz a wmv-t?

(#15024) leslieke válasza NeRo28 (#15023) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A beépített lejátszó miért nem jó?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15025) Fogash válasza Karma (#15022) üzenetére


Fogash
tag

Sziasztok
témobilos Wave-m van (JF2). Ha frissíteni szeretnék, hogyan kell? T-s cuccon engedi egyáltalán? Kell (érdemes) előtte biztonsági mentést csinálni? A frissítés elsöpör minden jelenlegi beállítást (kapcsolatok, csengőhangok, névjegycsoportok, stb), vagy ezek megmaradnak?
ha semmi bajom a készülékkel (csak telefonálok, sms-ezek, netezek rajta, nem facebookolok, nem msnezek,a 20. században élek :) ), érdemes egyáltalán küzdeni vele?

[ Szerkesztve ]

(#15026) leslieke válasza Fogash (#15025) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

ha semmi bajom a készülékkel ..... érdemes egyáltalán küzdeni vele?

Ha semmi bajod vele, akkor minek akarnál frissíteni?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15027) Torry válasza Fogash (#15025) üzenetére


Torry
addikt

Olvasd el az első hozzászólást, ott mindent megtalálsz!

(#15028) Fogash válasza leslieke (#15026) üzenetére


Fogash
tag

őőő..., nem is tudom. Hátha egyszer én is átlépek a XXI. századba és akarok egy bugmentes készüléket (az automata időfrissítés egy órás mellédátumozása pl. azért zavar egy kicsit), de tény, hogy a VoIP lehetőség és az ingyen navigáció jobban hiányzik, mint a facebook.

(#15029) leslieke válasza Fogash (#15028) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha csak ennyi hiányzik, akkor szerintem várj még a frissítéssel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15030) zack válasza leslieke (#15029) üzenetére


zack
nagyúr

Rövidesen kell jönnie újabb firmware-nek, mert nagyon nagy a csend már jó ideje. Régóta kint van a JH3. Vagy azért nagy a csend mert egyből a Bada 1.1 fog jönni, vagy csak simán szüttyögnek az újabb verzión. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15031) leslieke válasza zack (#15030) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az 1.1-nek is csak akkor lesz értelme, ha jelentős javításokat, netán újításokat tartalmaz majd. Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15032) vendingo


vendingo
veterán

Szerintem addig nem nagyon fog jönni az 1.1, amíg csak a wave van a piacon... Amint több bada-s mobil lesz, egyből jönni fog... (gondolom én)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15033) zack válasza vendingo (#15032) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem ez nem logikus, mivel az új Bada modellek eleve 1.1-el jönnek ki. Tehát egyedül csak a Wave a kakukktojás, amelyiket majd frissíteni kell.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#15034) leslieke válasza zack (#15033) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Viszont az új modellekkel érkeznie kell az 1.1-nek is, különben, pont a legjobb készüléket hanyagolnák el.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15035) s4hu|SyD^ válasza vendingo (#15032) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ezt én is így gondolom, mivel az új telók is 1.1-el jönnek ezért valószínűleg addig nem fogunk 1.1-et látni egyelőre. Viszont nagyon kíváncsi lennék mik lesznek benne az 1.1-ben, remélem lesz pár új lehetőség is ill. javítanak 1-2 bugot. Nagyon örülnék, ha a Samsung is beüzemelné végre magát és kidobna pár hasznos program, természetesen ingyen a felhasználók javára. Pl.: valami fájlkezelőt, zenelejátszót, videólejátszót, valamivel összetettebb képszerkesztőt, témakészítőt, valami widgetes programot, amivel akármelyik alkalmazást ki tudom húzni a főképernyőre, nekem igazából ezek hiányoznak nagyon, mint ahogy sokszor említettem már ez a személyreszabhatóság eléggé hiányzik nekem.

Látom az 1.1 kérdésben mindenki egyetért. :)

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#15036) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az egyik sorozat részem lejátszásakor észrevettem, hogy nem lehet beletekerni. "Szerencsére" ez azt is jelenti, hogy megnéztem belőle 20 percet, pause, kilépés a lejátszóból, utána ismételt megnyitáskor elölről kezdi :(

Dive ever, work never.

(#15037) leslieke válasza F-ECT$ (#15036) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ebbe már én is belefutottam. Szerintem codec hiba lehet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15038) rizso


rizso
addikt

Wave kameráját nem akarják egy kicsit fejleszteni? Szívesen látnám a Vivaz/Vivaz Pro féle AF videózás közben megoldást, vagy mondjuk az iphone 4 "tap2focus" megoldását is! A hardver simán adott...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#15039) Karma válasza rizso (#15038) üzenetére


Karma
félisten

Dehát tap2focust most is tud.

“All nothings are not equal.”

(#15040) rizso válasza Karma (#15039) üzenetére


rizso
addikt

Videózás közben?? :U Az okés, hogy fotózni lehet vele, de engem a videózás része érdekelne, én arra gondoltam!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#15041) Jadro válasza Karma (#15039) üzenetére


Jadro
veterán

Fényképnél. De videózás közben nem. Vagy én vagyok béna. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15042) amazonn


amazonn
csendes tag

Sziasztok!
Sokat vergődöm a Galaxy Spice és a Wave között. Van valakinek használható véleménye, hogy melyiket? Köszi.

(#15043) Karma válasza Jadro (#15041) üzenetére


Karma
félisten

Nem, ott tényleg fixfókusszal megy.
Nem volt egyértelmű :P

“All nothings are not equal.”

(#15044) Kis@ válasza amazonn (#15042) üzenetére


Kis@
tag

Ezt a Spice-ot nem ismerem, de szerintem a Spica-ra gondolsz. Mivel ez nem a Spica topicja, valószínűleg mindenki a Wave-et fogja ajánlani. Fontos lenne tudni, hogy mire akarod használni. Szerintem:

Wave:
- sokkal szebb, kidolgozottabb, igényesebb anyaghasználat
- sokkal erősebb vas
- sokkal sokkal szebb kijelző
- Bada OS az összes hátrányával és potenciáljával

Spica:
- Android 2.1

[ Szerkesztve ]

Kis@

(#15045) Karma válasza Kis@ (#15044) üzenetére


Karma
félisten

Én hidegvérrel és nyugodt szívvel ajánlom a Spicát, ha a böngésző, az MSN vagy a VOIP lenne a felhasználási igény. Úgyhogy az tényleg nagyon fontos, hogy tudjuk, mire is kellene a telefon.

De igazából se a Wave, se a Spica topikja nem a megfelelő hely erre a kérdésre. Erre való a Melyik okostelefont vegyem? topik, aminek az első hozzászólása elég jó támpontot ad arra is, hogy hogyan kellene ilyeneket kérdezni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#15046) Kis@


Kis@
tag

Nagyon sokan várják a bada 1.1-et wave-re. Ne legyen igazam, de szerintem kicsit túl van misztifikálva ez a verzióváltás. Én nem számítok semmiféle áttörésre az 1.1-gyel kapcsolatban, kb annyi lesz a különbség a JH3 és az 1.1 között, mint a JF1 és a JF4 között. Mégegyszer mondom, ne legyen igazam, de szerintem itt mindenki tejjel-mézzel folyó Kánaánt vár az 1.1-től, és nem szeretném ha sokan csalódnának.

Kis@

(#15047) amazonn válasza Karma (#15045) üzenetére


amazonn
csendes tag

Köszi. Az igazság, hogy vettem egy Spica-át, de abban egyeztem meg az eladóval, hogy 3 napon belül jelzem, ha mégis cserélném Wave-ra, mivel eredendően ezt akartam, csak épp nem volt a boltban. Igazán, mélyen egyiket sem ismerem, csak azt tudom, amit a net-en olvastam a tesztjükben. Az alapján a wave - igaz 40 ezerrel drágább kártyafüggetlenül -,de az új rendszere miatt picit tartok is tőle. Már szóltam az eladónak, hogy cserélném mégis wave-ra, csak kicsit meg akartam magam győzni, hogy jól döntöttem. Tehát titeket foglak olvasni....olyan csütörtök-péntek magasságában lesz meg a telefon. Majd utánaolvasok, hogyan célszerű kezdeni az ismerkedést vele, biztosan leírta már valaki. Egy bajom van, ami memo-nak is, nincs benne olyan funkció, hogy rögzíteni tudjam a telefonbeszélgetést, ami egy újságírónak elég fontos lett volna...

Maradok tehát olvasni addig. :)

(#15048) amazonn válasza Karma (#15045) üzenetére


amazonn
csendes tag

Köszi Neked is Karma! De ha minden igaz, pár nap múlva hozza a bolt nekem a wave-ét. Az is bántott a Spica-ban, hogy a kirakatból vették ki, tehát bontott doboz volt. Meg a világért nem tudom rátenni a névjegyzéket, pedig tegnap este már rajta volt, s reggel ......már nem....fura. Na, mindegy. Ennyit a Spica-ról.

(#15049) leslieke válasza amazonn (#15047) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olvasd el az első hozzászólást, ott sok mindent megtalálsz!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15050) Kis@ válasza Karma (#15045) üzenetére


Kis@
tag

Igen, az, hogy a Spica-hoz odaírtam az Android 2.1-et, az egyértelműen mint előny a Spica javára (nem részleteztem, hogy mi mindenben, de te megtetted helyettem is.)
A Spicával én is szemezgettem egy darabig, de aztán győzött a vbátorság és az új rendszerbe vetett hit.

Amazonnak azt ajánlom, hogy ezt a hetet töltse azért az Androiddal való ismerkedéssel, hátha mégsem kell lecserélni. Szerintem sem rossz telefon az, és mindenképpen jobban el van látva alkalmazásokkal. És kitudja, hogy meddig lesz ez még így. Mármint, hogy a Wave ennyire le van maradva alkalmazásügyileg. Ki tudja, hogy az állítólagos fejlesztői verseny állítólagos eredményhirdetése után mit fogunk mi magyar wave-esek kapni. Ki tudja, hogy az állítólagos prémium SH-t használhatjuk-e majd valaha ... Szóval a Wave legnagyobb hátránya, hogy még mindig sokkal több a kérdő- mint a felkiáltójel.

Kis@

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.