Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44001) Goldmen75 válasza s4hu|SyD^ (#43999) üzenetére


Goldmen75
őstag

A türelem most nem rózsát, hanem bétát terem:D:D:D

(#44002) consono válasza s4hu|SyD^ (#43999) üzenetére


consono
nagyúr

Túl jó és nem bírnak szabadulni tőle :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#44003) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Amúgy, aki az előző béta előtt csinált backupot az az SMS-eket is maradéktalanul vissza tudta tenni? Nekem nem igazán csinálta meg...

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#44004) Goldmen75 válasza s4hu|SyD^ (#44003) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nekem mivel nem ment a backup s ezt többen is írták, külön mentettem le telszámok, sms, jegyzetek, képek, hangok, stb, egyedül az alkalmazásokat nem, de azt (kinek mennyi volt) percek alatt vissza lehet varázsolni:)

(#44005) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Ha kirakom a gyorshívásarcokat a főoldalra állandóan összekeverednek!!! Hiába állítom a sorrendet....Ez bug vagy bug vagy béta bug?:D:DDD

(#44006) Tomajdon válasza Goldmen75 (#44005) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

ez feature hogy ne legyen olyan egyszerű hívni, legyen benne gondolkodás is! :DDD

(#44007) wargar válasza duvi (#43803) üzenetére


wargar
csendes tag

Köszi a választ, Duvi! Ez kicsit elszomorít. Kár egy ilyen remek hardvert ilyen programok nélkül hagyni. :F Ha lenne Voip szoftver Wave-ra, habozás nélkül ezt választanám. És igen,a Bada azért lenne jó megoldás sokaknak,mert nem mindenkinek (köztük nekem sem) van kedve/ideje programokat telepiteni egész nap. Csak egy kicsit lenne nyitottabb a Samsung, komolyan megszorongathatná az Androidot!

(#44008) Goldmen75 válasza wargar (#44007) üzenetére


Goldmen75
őstag

Még akár ez is megeshet, várjuk ki a végét:)) Ha nem is szorongatná meg, de előrébb léphet a bada s én remélem fog is! Ha ez a telóm esetleg elhalálozna, a következő is badás lesz az tutkó!!

(#44009) doctorur válasza F-ECT$ (#43998) üzenetére


doctorur
tag

Várható volt, hogy a Nagy testvérnek előbb utóbb elege lesz ebből a kavalkádból és saját vonalat indít. Nem volt rossz a választás, hiszen szinte egyből kispadra tudja küldeni a többi gyártót. Egészen biztos vagyok benne, hogy a következő droidos fw-k (nyílván nem a kis javítások) hónapokkal hamarabb lesznek Moton, mint pl samsungon vagy akármin. Biztos tanultak az SGSII 85 napos sikerén.
Szóval íme az isteni segítség, ami komoly lendületet adhat a Bada részére. Reméljük, hogy a Samsung is felismeri a lehetőséget (és persze a kényszert) és odateszi magát! Ezek után a 2.0 tényleg eldöntheti a project sorsát.
Lehet, hogy néhány hónap múlva a nagyközönség bőszen válogathat az IOS, a Bada, a WP7, a HTC vagy a Google saját op-ja között. Ez egy komoly verseny lehet, ami a mi malmunkra hajtja a vizet.

(#44010) SeriouS_77 válasza wargar (#44007) üzenetére


SeriouS_77
tag

Én azért örülnék ha tudnék telepítgetni programokat. :)
Nem értem mért hiszik többen azt, hogy más rendszereken állandóan telepítgetni kell a programokat. :F

(#44011) Goldmen75 válasza SeriouS_77 (#44010) üzenetére


Goldmen75
őstag

Jah...nem windows ez!:DDDD

(#44012) mZoleee


mZoleee
senior tag

forrás bada-WORLD.pl
S8500XPKH2 / S8530XPKH2 time to realase : 2 h 36 min

(#44013) leslieke válasza mZoleee (#44012) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

SamFirmware:
Hi, Just make it 21:00 Netherlands time greetings @Miamra. Here you are... release time 21:00. S8500XPKH2 / S8530XPKH2.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44014) mZoleee válasza leslieke (#44013) üzenetére


mZoleee
senior tag

jajam :) kérdés hogy mivel fog többet tudni

(#44015) consono válasza mZoleee (#44014) üzenetére


consono
nagyúr

Ha csak kicsit gyorsabb lesz, nekem már az is elég. Ne legyen igazam, de eléggé feature complete-nek néz már ki a 2.0, nem lennék meglepve, ha nem lenná már semmi új, csak egyre stabilabb lenne.

"In God we trust. All others must bring data"

(#44016) s4hu|SyD^ válasza consono (#44015) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ilyet ne is mondj! Rengeteg még a hiányosság... Olyan dolgok nincsenek benne, amik az 1.2-ben is benne voltak.

Szóval akkor mikor is jön a firm? Lusta és fáradt vagyok számolni... :DDD
Vagy az időzóna ugyanaz? Komolyan nincs ehhez most agyam. :))

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#44017) Karma válasza s4hu|SyD^ (#44016) üzenetére


Karma
félisten

Ugyanaz az idozona.

“All nothings are not equal.”

(#44018) Con Troll válasza leslieke (#43991) üzenetére


Con Troll
senior tag

Regisztráltam én is új fiókot, de a saját oldal menüben nincs olyan, hogy kuponok.
Hitelkártya nincs regisztrálva, mert az én bankkártyám nem használható netes vásárlásra. Lehet ez a baj? De gondolom nem csak én vagyok itt akinek ilyen a kártyája és mégis használja a kupont.

(#44019) Dhampir válasza wargar (#44007) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem a Bada mellett még a vas kialakítása nagyon fontos. A Waven minden gomb megvan ahhoz, hogy normális telefonként is használható legyen.

(#44020) consono válasza s4hu|SyD^ (#44016) üzenetére


consono
nagyúr

Mi nincs benne az 1.2-ből? Hetek óta használom, de a javás beállításokat leszámítva nem hiányzott semmi... Mondjuk nem próbáltam összehasonlítani a kettőt.

"In God we trust. All others must bring data"

(#44021) s4hu|SyD^ válasza consono (#44020) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

SMS mappák, hívásnapló rendezések, képszerkesztő pl. csak, hogy a legfontosabbakat említsem. Képeknél nem lehet név szerint rendezni stb. stb.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#44022) Con Troll válasza Con Troll (#44018) üzenetére


Con Troll
senior tag

Érdekes módon elfogadta a kártyámat, de még így se jelent meg a kupon. A -3 forintos terhelés megtörtént, kaptam róla sms-t a banktól. De kupon sehol. Ilyenkor mi van? :F :Y

(#44023) szimike79 válasza Goldmen75 (#43994) üzenetére


szimike79
őstag

Szeva Goldmen75!

Tapasztalat a Samu karival:
Az enyém 8 gigás class6-os. A Régi 2 gigás Kingston kártyámhoz képest hasít mint a szél! :K A samura az írás olyan gyors, mint a régiről az olvasás, ha nem gyorsabb. PL.: MP3 másolás pc-ről, alig lenyomtam az egér gombját, és már át is másolta. HD videót szépen akadás mentesen viszi, és mintha a komolyabb játékok is gyorsabban töltenének róla.(bár ez lehet hogy csak érzéki csalódás) Ha már ilyen helyen dolgozol és olcsóbban hozzá jutsz, szerintem ruházz be egy class10-esre. Ha lett volna több pénzem rá akkor én is 16 gigást vettem volna. :U

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#44024) leslieke válasza Con Troll (#44022) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kiesben vagy mobilon regisztráltál? Mert csak ezen a kettőn keresztül ad kupont.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44025) anrab válasza Con Troll (#44018) üzenetére


anrab
addikt

saját oldal - saját utalványok.

(#44026) Viktojka válasza leslieke (#44024) üzenetére


Viktojka
tag

S az még mindig nem lehetséges, hogy telefonon keresztül "vásároljak" meg egy alkalmazást a kupon segítségével?
Mert én már szenvedtem a kies-szel,de... Több verziót is kipróbáltam, az egyik hihetetlenül lassú volt, a másik gyorsabb, de "vásárláskor" csak kérte a kártyaregisztrációt. :(

(#44027) dave182


dave182
senior tag

Ma este 9kor újabb 2-es rom
:D

(#44028) Con Troll válasza leslieke (#44024) üzenetére


Con Troll
senior tag

És valóban. Először az oldalon regisztráltam, utána pedig kiesben másik emaillel és így megkaptam a kupont. Köszönöm :R

(#44029) Con Troll válasza leslieke (#44024) üzenetére


Con Troll
senior tag

Viszont vettem egy 290-es alkalmazást és a vásárlás után az egész 1400-as kupon eltűnt. Nincs a kuponok között, KIES sem írja. Ez most miért van?

(#44030) leslieke válasza Viktojka (#44026) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Telefonon is lehet regisztrálni, akkor is kapsz kupont. A 128-as végű Kiesben nem kell hitelkártyát megadni, ha normál árú, azaz nem akciózott (leárazott) alkalmazást akarsz megvenni.

(#44029) joni55 Megoldás itt: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44031) F-ECT$ válasza doctorur (#44009) üzenetére


F-ECT$
titán

HTC-nek szerintem nincs a sufniban saját op rendszer. Marad az ios, droid, bada, wp7, és a futottak még kategóriában a meego, bb.

Dive ever, work never.

(#44032) Viktojka válasza leslieke (#44030) üzenetére


Viktojka
tag

Köszönöm! Próbálkozok akkor a 128-assal. :D

(#44033) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megjelent: S8500XPKH2.rar

S8530XPKH2.rar

Password: samfirmware.com

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44034) szimike79 válasza leslieke (#44033) üzenetére


szimike79
őstag

Várjuk a tapasztalatokat! :K

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#44035) leslieke válasza szimike79 (#44034) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tőlem sajnos nem fogsz tapasztalatot hallani. Linuxon nem megy a multiloader. (Tudtommal)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44036) Gonsalez válasza anrab (#43936) üzenetére


Gonsalez
csendes tag

Szia!

Lyrics az az mp3-as fájlokban elmentett dalszöveg. Abada 2-ben az alkalmazás beállításoknál lehet megadni, hogy megjelenítse-e a zenelejátszó. Ha az mp3-as fájlban van szöveg mentve, akkor lejátszás közben kiteszi a képernyőre.

A szinkronizáció az a feliratra vonatkozik. Ha el lenne csúszva a szöveg a videotól, akkor állíthatod, hogy a felirat hamarabb / később jelenjen meg, mint ami a feliratfájlban van kódolva. Egyébként a videolejátszó jobb felső menüjét kell lenyitni, és ott adható meg.

Üdv.

(#44037) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ma már nem hiszem, hogy felrakom, de holnap majd írok róla.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#44038) mZoleee válasza leslieke (#44033) üzenetére


mZoleee
senior tag

már szedem is, csak kicsit lassan jön :( ~1 óra míg lejön de nem baj remélem megéri :D

(#44039) lacus46


lacus46
csendes tag

hello urak. megint egy kérdés ha megengeditek. a telcsimen ha bekapcsolnám a GPS-t , még 10 perc után sem jelentkezik be ,( nem talál holdat ) mi lehet a baja ? esetleg azért mert közben haladtam ? de régebben mindeggy volt neki . elöre is köszi. :W

(#44040) dave182


dave182
senior tag

én feltolom ma de írni már nem fogok róla
sztem ugyse tudnék mit..

(#44041) anrab válasza Gonsalez (#44036) üzenetére


anrab
addikt

nagyon szépen köszönöm!

már fent van. megyek nyomkodni. :D

[ Szerkesztve ]

(#44042) appel válasza lacus46 (#44039) üzenetére


appel
őstag

nekem régebben az 1.0-val még szarakodott a gps, az 1.2-vel viszont már semmi baja nem volt...max. 1 perc alatt összeszedte magát, de általában 20-30mp is elég...
ezzel persze tudom, hogy nem vagy kisegítve...
valamelyik külföldi fórumon olvastam, hogy stune-nal ki kell törölni az almanach és ephemeris adatokat, majd gps menüben letölteni újra, így 1 hétig okés lesz...anno szórakoztam vele, és bejött (vagy amúgyis magától jó lett...)
ja, és semmilyen segítő érzékelő nem kell, csak a gps beállításoknál a legfelsőnél legyen pötty..

[ Szerkesztve ]

(#44043) leslieke válasza mZoleee (#44038) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem lent van, ha kell felteszem valami gyorsabb helyre.. csak mondj egyet...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44044) ADAM1337 válasza leslieke (#44033) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem mindenféle hibákat dobál.. :((

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#44045) mZoleee válasza leslieke (#44043) üzenetére


mZoleee
senior tag

zippyshare :D

(#44046) anrab


anrab
addikt

(#44047) leslieke válasza mZoleee (#44045) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ott 200 MB a limit, és 208 MB-t kellene feltennem. :(

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44048) dave182 válasza ADAM1337 (#44044) üzenetére


dave182
senior tag

nekem is most 3madszorra úgy fest sikerül...

(#44049) mZoleee válasza leslieke (#44047) üzenetére


mZoleee
senior tag

LOAL.. akkor megaupload?

(#44050) ADAM1337 válasza dave182 (#44048) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nyögvenyelősen akarta meg csinálni az accokat az apps is 3. restart után éledt fel.
Nem a legjobb béta.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.