Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16001) lasarus1988 válasza Joe bácsi (#15908) üzenetére


lasarus1988
tag

Én először arra gondoltam, hogy oldalt megnyomom és kioldom a billentyűzárat, majd utána sikerül hosszan nyomni a bekapcs gombot, de ezek szerint elég csak az utóbbi. Kár érte, de szerencsére csak ritkán fordul elő.

(#16002) DonMedve


DonMedve
addikt

Karma.Olvastam a hsz-eket,de nem találtam,hogy a virtuális bill bugját javították?Lehet csak nem vettem észre,azt láttam,hogy swype szerű lett,de a bug maradt a badas progikkal?

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16003) leslieke válasza zoli62 (#15993) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Elég részletes naplója van! Csak 1 példa: szeptember 21-ig visszamenőleg megvan az összes hívásesemény, amit addig 1-1 személlyel folytattam, benne, hogy ki hívott kit, mikor és mennyi ideig. Ez összesen 30 bejegyzés. Azt hiszem ez elég részletes.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16004) leslieke válasza mostoha (#16000) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hívás közben ne a kijelzőn lévő névjegy gombot nyomd meg, hanem a középső, fizikai menü gombot! Azzal bejutsz a rendszerbe.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16005) DonMedve


DonMedve
addikt

Ja,Karma,hívásrögzítés,az sincs még?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16006) Varszegig válasza leslieke (#16003) üzenetére


Varszegig
veterán

minden számhoz visszamenőleg eltárol 30 eseményt, mikor, hány percig stb. Akinek ez nem elég részletes, az mit szeretne, a beszélgetés szöveges kivonatát?:)

DonMedve: A billbugot már a JI3 megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#16007) leslieke válasza Varszegig (#16006) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ja igen, visszaolvasva nem fogalmaztam egyértelműen: a 30 bejegyzést számonként értettem. Szerintem is elég részletes. Ma meg is néztem, a 30 a limit is egyben. Új bejegyzés esetén a legrégebbi kiesik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16008) DonMedve válasza Varszegig (#16006) üzenetére


DonMedve
addikt

Ok köszi!Kicsit lemaradtam! :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16009) mostoha válasza leslieke (#16004) üzenetére


mostoha
csendes tag

Köszi! :R

(#16010) Varszegig


Varszegig
veterán

Egész kellemes game lenne, ha érteném, hogy kell játszani.

(#16011) DonMedve


DonMedve
addikt

Belegondolok,milyen igaza lett leslie-nek.A Bada 1.1 semmi változást nem hozott. ;]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16012) Karma válasza DonMedve (#16005) üzenetére


Karma
félisten

Nincs hívásrögzítés. Az csak az orosz régióban jellemző...

“All nothings are not equal.”

(#16013) DonMedve válasza Karma (#16012) üzenetére


DonMedve
addikt

Ja,kell a KGB-nek! ;] Köszi.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16014) leslieke válasza DonMedve (#16011) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát igen. Ennek ellenére lassan én sem húzhatom tovább a frissítést.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16015) DonMedve válasza leslieke (#16014) üzenetére


DonMedve
addikt

Gondolom azt már megvárod amíg a KIEs felajánlja az 1.2-t!Nem?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16016) leslieke válasza DonMedve (#16015) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Valószínű, akkor egy lépésben benne lesz minden frissítés, javítás.

Ja, és KGB már nincs. Legalábbis nem ezen a néven fut. :)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16017) DonMedve válasza leslieke (#16016) üzenetére


DonMedve
addikt

Azt tudom,hogy nincs,vagy nem ezen a néven,vagy letagadják! :K De mindenki tudja mire gondoltam! :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16018) Paca2 válasza Karma (#15956) üzenetére


Paca2
senior tag

a mostani szoftban is megy a hangeros leptetes igaz eddig nem tunt fel

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#16019) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ez az fw-re várás kicsit emlékeztet a WoW-os patchekre várásra. Minden patch hozott valami újat (néha új bugokat is), de igazi megváltó patch nem volt, és szerintem itt sem lesz.

Dive ever, work never.

(#16020) sede7 válasza Paca2 (#16018) üzenetére


sede7
tag

JF4-ben még nincs.

(#16021) anrab


anrab
addikt

elárulnátok mi a nyavaja az a swype /meg swype szerű lett/ mert nagyon idegesítő hogy nem tudom /többek között/, és szar lenne így elpatkolni.

(#16022) F-ECT$ válasza anrab (#16021) üzenetére


F-ECT$
titán

Keress rá youtube-on! Egy gyorsabb gépelési módszer, a gond vele, hogy T9-et használ, ami magyar nyelven kicsit döcögős.

Dive ever, work never.

(#16023) lasarus1988 válasza F-ECT$ (#16022) üzenetére


lasarus1988
tag

Tudtommal magyar nyelven nem is elérhető, de ugyanúgy lehet tanítani, mint a rendes T9 szótárat. Csak kicsit sokáig tart 0-ról megtanítani.

(#16024) anrab válasza F-ECT$ (#16022) üzenetére


anrab
addikt

nagyon köszönöm, így már ennyiből is tudom miről van szó.

(#16025) Bobolyka


Bobolyka
csendes tag

Sziasztok!
Eladom a Wavem mert kaptam a szülinpomra egy Galaxy S.-t. 3 hónapos hibátlan Samsung garis.
ár: 70 ezer. 30-4133086

(#16026) zack válasza Bobolyka (#16025) üzenetére


zack
nagyúr

Van apróhirdetés rovat! :( Ez még mindig csak és kizárólag fórum, ahol tiltott a hirdetések közzététele. Látom annyi eszed nem volt hogy elolvasd a fórum szabályzatot, vagy legalább minimum off-ba tetted volna... :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16027) cryingdr4g0n


cryingdr4g0n
aktív tag

Nézegetem a két új Wave-re (525, 723) való játékokat az appson, és meglepődve látom, hogy elég sok köztük javás. Pl. Assassin'sCreed 2, FIFA10, Spore™ Creatures. Persze ha letölti az ember, akkor .app.img kiterjesztésű mindegyik.

• Flies around shit - bees around honey •

(#16028) scapegt


scapegt
senior tag

A badás böngésző miért válogat a letöltések között? Értem ezalatt azt, hogy pl van, hogy letölt jpg kitrejesztésű file-t, van hogy nem...wgt-ről már álmodni sem lehet, kell hozzá egy pc is... ez azért kissé idegesítő és idióta dolog, nem? Ahhoz, hogy feltelepítsek netről egy widget-et vagy letöltsek egy képet, vagy bármi mást, kell egy pc :((( Ha van erre megoldás, javítsatok ki lécci...

más...böngészőben ha lementek valami oldalt kedvencekbe, net nélkül nem lehet vhogy előcsalni?

Sry ha már kérdeztek ehhez hasonlókat, de ilyenre rákeresni itt a topikban elég nehézkes lenne. A válaszokat pedig előre is köszi! :C

(#16029) richies


richies
senior tag

nah, van matr par Ndrive fent, igaz meg uk nincs kozottuk :S
miert ilyen lassuak?
meg a sygic is hol marad?

Rozsomak of Power

(#16030) Karma válasza scapegt (#16028) üzenetére


Karma
félisten

1) De, idióta dolog, de nem lehet mit csinálni vele. Talán az Opera Mini le tudja menteni normálisan a fájlokat, utána meg megnyithatod őket a fájlkezelővel.
2) Nein, a kedvencek csak könyvjelzőként működik, mentés nincs.

“All nothings are not equal.”

(#16031) leslieke válasza richies (#16029) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól látom, hogy 18 meg 25 fontért?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16032) cryingdr4g0n válasza scapegt (#16028) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Megelőztek, de kapásból én is csak az Opera Minit tudnám javasolni. Ugyanígy a mini úgy láttam, képes komplett weboldalt is elmenteni (a bookmarks ikon alatt van egy saved pages ikon, ott.) Aztán hogy ezt utána engedi-e offline böngészni, azt nem tudom, de egy próbát megér.

• Flies around shit - bees around honey •

(#16033) cryingdr4g0n


cryingdr4g0n
aktív tag

Már nem tudom szerkeszteni az előzőt, különben is a tököm televan, elnémult a hangszórója a telefonnak. Ugyanaz a hibajelenség, mint korábban Atomgeszinek.
Teszt megvolt: *#0*# -> Speaker. Semmi.

Megyek, megcsináltatom, aztán megy a háztól.

• Flies around shit - bees around honey •

(#16034) Bobolyka válasza zack (#16026) üzenetére


Bobolyka
csendes tag

Bocsi tényleg nem olvastam el a fórum szabályzatot.Erre nem is gondoltam hogy tilos.Nem láttam az apróhirdetést. Ha gondolod töröld ki.

[ Szerkesztve ]

(#16035) Jadro válasza cryingdr4g0n (#16032) üzenetére


Jadro
veterán

Nekem miniben vannak lementve buszmenetrendek, úgyhogy igen, lehet böngészni offline is. (Mondjuk ki akar menni netre, de csak a szinkronizálás miatt, ha nem engedem ki, akkor is ott az oldal teljes terjedelmében.)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16036) cryingdr4g0n válasza Jadro (#16035) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Akkor jól sejtettem, hogy megy. :)

Más.
Urak, hölgyek: Budapesten melyik Samsung márkaszervizbe érdemes vinni a készüléket, ahol normálisak?

Köszi előre is!

• Flies around shit - bees around honey •

(#16037) gabor72


gabor72
aktív tag

Sziasztok.
A nap leghülyébb kérdése címre pályázok.
Meg lehet változtatni valahogy a w'n'w ikont t-mobile-os telón. Eléggé ronda.

Köszi.

(#16038) leslieke válasza gabor72 (#16037) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szabályosan nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16039) gabor72 válasza leslieke (#16038) üzenetére


gabor72
aktív tag

Ezt sejtettem, de nekem megfelel a szabálytalan is :)

(#16040) csabám válasza gabor72 (#16037) üzenetére


csabám
addikt

SW frissítéssel megoldható . . .Első hsz - t olvasd el (multiloader)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#16041) leslieke válasza gabor72 (#16039) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez esetben a megoldások:
1, Multiloader,
2, Kies+registry trükk
3, szervizbe viszed, valami kamu hibával és ők lecserélik az fw-t, ha jó fejek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16042) gabor72 válasza csabám (#16040) üzenetére


gabor72
aktív tag

Lenne értelme? Minden jól működik a telefonon, zavaró dolgot eddig nem találtam.
Egy ikoncsere miatt lehet hogy nem kezdem el barmolni.

(#16043) gabor72 válasza leslieke (#16041) üzenetére


gabor72
aktív tag

Oké, köszi. Este kicsit utánaolvasok, aztán eldöntöm hogy ér-e ennyit.
:R

(#16044) csabám válasza gabor72 (#16042) üzenetére


csabám
addikt

A legbiztosabb a 3. pont.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#16045) leslieke válasza gabor72 (#16042) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha minden jól működik, szerintem ezért nincs értelme lecserélned.

Ahogy csabám mondja, a 3. pont a legbiztosabb. Azzal tuti marad a garancia.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16046) JMC


JMC
tag

Fura nekem, hogy csak úgy kimaradt az 1.1 verzió, rögtön 1.2 lett belőle. Mindezt persze úgy, hogy ezen a csudálatos swype-on kívül nincs benne érdemi fejlesztés, és az sem indokolja az ilyen nagyságrendű verzióugrást. Szerintem csak valami vicceskedvű fejlesztő a Samunál kihagyta az 1.0.2-ből a .0-t.

(#16047) szebev válasza richies (#16029) üzenetére


szebev
senior tag

ezek az Ndrive-ok orok eletre szolnak? Nem kell evente hosszabbitani?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#16048) leslieke válasza JMC (#16046) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem maradt ki, 1.1-el a két kicsi badás készülék kerül forgalomba.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16049) sede7 válasza cryingdr4g0n (#16036) üzenetére


sede7
tag

Budaörsön nagyon korrektek voltak. (Ha emlékszel az esetemre, másnapra megvolt a kijelzőcsere, plusz maguktól frissítettek szoftvert.)

(#16050) fatty válasza scapegt (#16028) üzenetére


fatty
aktív tag

Fájl letöltés megy a javas Bolt browser-el, menti kártyára is.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.