Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5701) leslieke válasza Fogash (#5692) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez sikerült, de hogy lehet letöltened a térképeket?
Nekem tök üres mindegyik menü...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5702) leslieke válasza szabob1996 (#5699) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A belső memóriája 2GB és ha szerencséd van, akkor kapsz hozzá még kártyát is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5703) szabob1996


szabob1996
csendes tag

ok köszi. mostmár értem

szabob1996

(#5704) erdoke válasza erdoke (#5694) üzenetére


erdoke
titán

Sima fájl másolással működik Kiesben is.

A legjobb aláírás a héten

(#5705) kingpeti


kingpeti
csendes tag

Sziasztok!

Megvettem a Wave-t végre! :)
De még nem nagyon használom...sajnos időhiány van! De nemsoká...
Kérdésem az lenne, hogy milyen és mekkora memóriakártyát vegyek bele, amivel normálisan működik? Ki, mivel használja?
És valami jó tok is kellene?
Mit tudnátok ajánlani???

Köszi!
Peti

(#5706) koveradam válasza kingpeti (#5705) üzenetére


koveradam
tag

Szia!

Mi nem ismerjük véletlebnül egymást Gyöngyösről?

(#5707) kingpeti válasza koveradam (#5706) üzenetére


kingpeti
csendes tag

Csáó!

De-de...:):):)

Csak nem Te is!?
Mondjuk elkéne segítség....sok-sok dologban...a telóval kapcsolatban...:)

(#5708) AS válasza kingpeti (#5705) üzenetére


AS
félisten

16 gb mikroSD HC Class 4 es.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5709) koveradam válasza kingpeti (#5707) üzenetére


koveradam
tag

Szia!

Ja ja nekem is ez van már vagy másfél hónapja! Imádom a kicsikét csak sajnos már volt egy landolása a kezemből :S

Kijelzővel lefelé esett le betonra de a kijelzőn egy hajszál karc sincs!!! A műanyag készülékház alja horpdt meg!!!

(#5710) csabám válasza Teaway (#5690) üzenetére


csabám
addikt

pesten megtekinthető. nem tud róla képet feltenni már kérdeztem. . .

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#5711) taschner válasza kingpeti (#5705) üzenetére


taschner
aktív tag

Hali vegyél bele kingston 16 gb minimum class 4-es mem. kártyát.Szerintem ez az alap minimum igaz nekem class 2-es van de lecserélném class 10-es re de csak ha a szabiról vissza jövök mert addig sajna nem jön meg amit vasárnap kezdek végre.

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#5712) koveradam válasza kingpeti (#5707) üzenetére


koveradam
tag

Ha gondolod msn en segítek! Címem megvan gondolom

(#5713) kingpeti válasza taschner (#5711) üzenetére


kingpeti
csendes tag

Mi a Class-ok között a különbség???

(#5714) kingpeti válasza koveradam (#5712) üzenetére


kingpeti
csendes tag

Erre visszatérünk valamikor...
Ha lesz egy kis időm a telóval foglalkozni! OKé?
Progik, Pdf-ek, E-mail meg sok minden más érdekelne...

(#5715) taschner válasza kingpeti (#5713) üzenetére


taschner
aktív tag

Az irási és olvasási sebesség, class 2 2mb class 4 4 mb stb. ja azt nem írtam micro sdhc kártya.

Nézd meg a (#5411) bejegyzést én kaptam pár linket a kártyáról.

[ Szerkesztve ]

A motorozás egy élmény!!!

(#5716) kingpeti válasza taschner (#5715) üzenetére


kingpeti
csendes tag

Köszi!
Ma veszek is egyet...cégre...:):):)

(#5717) Jadro válasza kingpeti (#5713) üzenetére


Jadro
veterán

Adatátviteli sebesség. Nagy felbontású video felvételénél már pl nagyobb értékű szükséges.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5718) vendingo


vendingo
veterán

Én is most készülök lecserélni a 8Gb class4-es kártyát 16 vagy 32 gb-os class4-re.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#5719) matthews


matthews
aktív tag

Ha csak FAT32-re lehet formázni akkor mi értelme van a 16-32Gb-s kártyának?

"No brain, no problem"

(#5720) dundidandi


dundidandi
csendes tag

sziasztok :)

azt szeretnem kerdezni, hogy a push-sync szivja az akksit, vagy nem szamit sokat? az emailek automat frissitese ki van kapcsolva, es a social hubon sem vagyok "bejelentkezett" statuszban, tehat ezek nem sziihattyak ;). Szoval push syncet (sztem) csak nehany widget hasznalja (facebook uzifal widget, szuletesnapos-feszbuk-widget, stb, amelyeke hasznalok is).

segitsegetekert halas koszonet ;)

Dani

(#5721) erdoke válasza matthews (#5719) üzenetére


erdoke
titán

Ha DVD képfájlokat akarsz rajta hordozni, akkor semmi. Viszont elég sok 2-3 CD-s DivX ráfér...

(#5715) taschner
Nem egészen, a Class szám a garantált minimum írási sebességet jelenti. Ettől akár a duplája vagy háromszorosa is lehet. Egy Class2-es, 16 GB-os Kingston pl. 4 MB/s körül ír, és 10 fölött olvas.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#5722) taschner


taschner
aktív tag

Itt van egy kicsi segítség.

[link]

A motorozás egy élmény!!!

(#5723) Fogash válasza kingpeti (#5705) üzenetére


Fogash
tag

16GB Class4-es Nokia (made in japan) kártyát vettem 15.990ért a PhotoHall-ban.

(#5724) Fogash válasza matthews (#5719) üzenetére


Fogash
tag

ha a telefonnal formázod meg, akkor nem is látod, hogyan csinálta, csak ott a sok-sok hely. :) Mellesleg ekkora kijelzőn annyira pici 1 pixel, hogy sztem tök felesleges HD tartalmakat letölteni rá (max ha erről akarod az otthoni plazmára kinyomva nézni). A DivX-nél meg nem fáj, hogy a 32GB nem egy terület.

(#5725) alien_


alien_
őstag

Az elsok kozott legyartott s8500 -ok kozott nehany software -es promblemabol adodoan tobbet fogyaszt a kelletenel. Van egy kod, amivel ket mod kozott lehet valtogatni, az egyik CP UART, a masik pedig AP UART. Normal esetben AP modban kell lennie a keszuleknek, a hibabol adodoan maradt nehany CP allasban, ami egy magasabb fogyasztasu szervizmod. A kod *#8740#

Swarm is coming.

(#5726) Karma válasza alien_ (#5725) üzenetére


Karma
félisten

Ezt feltétlen megnézem (igen régi gyártmány az enyém).

Ettől függetlenül mostanában jól bírja, az asztalon/ágy mellett hever SIM nélkül, néha esténként debuggolok vele egy kicsit, így hetekig bírja ;]

“All nothings are not equal.”

(#5727) leslieke válasza Kobe (#5666) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ma felhívtam az ügyfélszolgálatot, mivel az egyszeri sikeres gps-jel megtalálása óta megint nem csinál semmit. A válasz nagyon segítőkész volt: 1, nincs kézikönyvük, se kolléga, aki értene a Wavehez, 2, vigyem el szervizbe, majd ott megjavítják.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5728) mixi10 válasza alien_ (#5725) üzenetére


mixi10
tag

Nekem nem fogadja el a kódot? T-mobil-os :F
Másodszorra ment AP :R

[ Szerkesztve ]

(#5729) leslieke válasza alien_ (#5725) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, működik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5730) Fogash válasza leslieke (#5701) üzenetére


Fogash
tag

forítva írtam, először csatold a telefont a PC-hez háttér módban, aztán indítsd a R66Sync programot a PC-n. Be kell jelentkezned (illetve először fiókot létrehozni, aktiváló emailt visszalőni, stb.)

A Saját tartalom/térképek menüben osztva látod, hogy mely térképek vannak meg a PC-n és a telefonon (egyikről a másikra egy kattintással másolhatod)

Az üzlet/route66 Store/térképek/Autóstérképek/Europa pontban meg tudsz országtérképeket válogatni. Új navihangot (nyelv+ ffi/nő) az R66S/emberi hangok alatt találsz, a navigáció pontban meg tudsz pénzért venni navigációt. Egész Európa 39.99EUR 1 évre.

(#5731) Fogash válasza leslieke (#5727) üzenetére


Fogash
tag

először én is paráztam, mert nem akart jelet találni. Aztán állítgattam:

online térképletöltés KI
Hálózat T-mobile NET
Adatroaming KI
Helymeghatározás engedélyezése BE
Speciális GPS KI
Hálózati helymeghat. KI
Segítő érzékelők KI

ezzel a beállítással szabad térben és autóban ülve <1perc alatt talál műholdat, megmondja hol vagyok és pontosan visz is. Nálad hogyan van beállítva? Valóban szabadban próbáltad?

Az első megtalálás sokáig tart minden GPS-nek. Én egyszer Bécsben kapcsoltam ki a Garmint, Manchesterben majd 15 percig nézelődött, hogy hol a p*csában is lehet, mire jelet fogott. Kapcsold be, tedd magad mellé, aztán várj.

(#5732) Fogash válasza alien_ (#5725) üzenetére


Fogash
tag

hűde megijedtem! Beírtam a kódot, erre felvillant (<1sec) hogy " CP UART mode enabled". Mondom :Y ? újra beírtam, most meg AP UART mode enabled. Szóval ez a KAPCSOLÓ kód, nem a MEGMUTATÓ... :DD

(#5733) leslieke válasza Fogash (#5730) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi! :R

Az üzlet menüt meg se néztem, gondoltam, az úgyis fizetős. :W

Navigációra megvárom, míg náluk is elérhető lesz az örökös licensz lehetősége.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5734) BLC válasza alien_ (#5725) üzenetére


BLC
tag

Köszönjük!

A service menu-ben lehet erről az állapotról infót lekérni?

(#5735) mixi10 válasza Fogash (#5731) üzenetére


mixi10
tag

Szia Fogash!

Amikor a regisztrációs lapot kitöltöttem és rámegyek, hogy folytat, azt írja ki -az alkalmazás nem ismeri fel a navigációs softwert- Mi a teendó?

Kösz

[ Szerkesztve ]

(#5736) taschner válasza alien_ (#5725) üzenetére


taschner
aktív tag

Köszi.Már át is állítottam.

A motorozás egy élmény!!!

(#5737) mixi10 válasza leslieke (#5701) üzenetére


mixi10
tag

nekem is

(#5738) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy arra van-e lehetőség, hogy telefonálás közben a telefonkönyvből lediktáljam valakinek a telefonszámát? Ma pont ez kellett volna, de mikor belépek a telefonkönyvbe, akkor csak a neveket látom, és a számokat nem tudtam előhozni, mert ha rányomtam a névre, akkor egyből őt tárcsáztam, a másik felet meg tartásba rakta! :(

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#5739) leslieke válasza mesa23 (#5738) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van lehetőség! Hívás közben ne a kijelző megjelenő névjegyzéket nyomd meg, hanem a fizikai "Menű" gombot középen és máris minden funkciót elérsz, miközben vonalban is maradsz!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5740) Fogash válasza mixi10 (#5735) üzenetére


Fogash
tag

a bekapcsolás sorrendje számít, legalábbis első alkalommal.
A opció: PC-n szoftver indít, utána telefont csatlakoztat (háttértár)
B opció: telefont csatlakoztat (háttértár) és csak utána indít a PCn szoftvert

a kettő közül valamelyik nekem sem működött, illetve amíg nem jelentkeztél be (after regisztráció) addig nem hagyja magát. :)

(#5741) Fogash válasza leslieke (#5733) üzenetére


Fogash
tag

1 hónap ingyenes, nekem pont a nyaralás utolsó napjára esik az utolsó érvényes nap :C

(#5742) leslieke válasza Fogash (#5741) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Engem egyenlőre még sehová se navigál, mert ugye a gps még sztrájkol. (De most kiülök fél órára a parkba, meglátom hoz-e eredményt.)
Találtam valami Világszinten licensz, ami 2010.08.21-ig érvényes, utána megújítható. Neked van ilyen?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5743) vendingo


vendingo
veterán

Nekem a gps kb 5 másodperc alatt talál műholdat, be is hozza, hogy hol vagyok, csak arra nem bírok rájönni, hogyha beírok egy címet, hogyan tudnám rábírni, hogy mutassa az utat, hogy merre mennyek?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#5744) mixi10 válasza Fogash (#5740) üzenetére


mixi10
tag

Köszi, feladom se így se úgy :W

(#5745) leslieke válasza leslieke (#5742) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Talált műholdat (5-8 között volt), kb. 15 perc várakozás után. Most megint nincs jel, de ez lakásban érthető. Kíváncsi vagyok legközelebb is 15 perc kell-e mire újra pozícióba kerül vagy most már gyorsabb lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5746) leslieke válasza vendingo (#5743) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Beállítások/Navigáció menü?
Vagy az útvonal menüben? Ott van olyan, hogy "Navi indítása"

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5747) lackaba


lackaba
tag

Még ma elérhető lesz az XXJG5.

[ Szerkesztve ]

(#5748) Varszegig válasza lackaba (#5747) üzenetére


Varszegig
veterán

van valahol changelog?

(#5749) glanyi


glanyi
csendes tag

Üdv,
a cikkben olvastam, hogy nincs hozzá zenelejátszó widget. Azóta már letölthető ingyenesen ilyen? (nekem ez kritikus pont :) )

[ Szerkesztve ]

(#5750) lackaba válasza Varszegig (#5748) üzenetére


lackaba
tag

Ahogy a többihez sajna ehhez sincs.Ilyen téren a samu nem bőkezű.Ami bosszantó a CSC része is változik JG5-re,és hogy a JF3 nem lesz jó hozzá az biztos.(a magyar nyelv miatt irom)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.