Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5501) AS válasza csokiss (#5499) üzenetére


AS
félisten

Augusztusban.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5502) erdoke válasza zack (#5500) üzenetére


erdoke
titán

Attól függ, mit jelent az "örök navigáció". Ha a program életideje alatti folyamatos térkép frissíthetőséget, akkor egyáltalán nem drága, olcsóbb, mint a részlegesen 1-2 év frissíthetőséget adó iGO8.

A legjobb aláírás a héten

(#5503) JohnLido


JohnLido
csendes tag

A navigációt nekem szokni kellett egy kicsit, számomra a nyíl nézet egy kicsit zavaró!
Az tetszik, hogy nem egy szószátyár!
Használok egy másik navit, néha megszólal egy unalmas hosszú egyenes úton. "Menj tovább egyenesen"
Jó mi!!

[ Szerkesztve ]

(#5504) JohnLido válasza AS (#5464) üzenetére


JohnLido
csendes tag

Nem rossz!
Olyan... "Samsungos"
Az ára miatt lehet vonzó... meg talán ha az Appstor bősége is azzá teszi!

(#5505) zack válasza erdoke (#5502) üzenetére


zack
nagyúr

Más aspektusból szemlélem. ;) Van olyan árképzés amire azt mondom, még belefér és megveszem. Ez a 30-40EUR ha nem lesz más lehetőség, még elmegy. Viszont e felett, lehet akármilyen csili-vili program, 70 éves koromig tartó frissítéssel, meg fogom várni belőle a virágboltit. Biztos fogok költeni appokra, de azért a határt meg fogom húzni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5506) vinny


vinny
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni...nem bírok mms-t fogadni és küldeni azt írja mindkét esetben ismeretlen hiba , t-mobilos vagyok ez a második wave-m az elsővel simán ment minden ugyanazt a sim-et használom ill a gyári beállításokat sem piszkáltam.
Előre is Köszi!

(#5507) lackaba


lackaba
tag

Hamarosan elérhetővé válik a XXJG5-ös firmware Kiessel.

(#5508) leslieke válasza berendit (#5490) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nyert! Ez a megoldás! Kösz! :)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5509) F-ECT$ válasza lackaba (#5507) üzenetére


F-ECT$
titán

Kies-es firmware frissítés is kinyírja a telepített progikat?

T-s telókat is lehet majd frissítgetni?

Dive ever, work never.

(#5510) erdoke válasza F-ECT$ (#5509) üzenetére


erdoke
titán

Ha azt veszed alapul, hogy a T-s Omnia anno egyetlen frissítést se kapott...

A legjobb aláírás a héten

(#5511) mixi10 válasza vinny (#5506) üzenetére


mixi10
tag

vinny

Nézd meg , hogy a kapcsolatoknál a csomag kapcsolat engedélyezve van ?

(#5512) kcst válasza lackaba (#5507) üzenetére


kcst
tag

Ilyet hol lehet látni, hogy "elérhető lesz"? :)

iPhone 4 32 GB

(#5513) hopeti82


hopeti82
csendes tag

Sziasztok!
Az mitől van, hogy megnyitom a böngészőt és kiírja, hogy a wi-fi és a csomagkapcsolat nem elérhető, majd belső szerver hiba üzenettel kilép a böngészőből. Wi-fi és 3G kapcsolat nincs felénk, de edge-vel szokott menni a net.

(#5514) Kapanyél válasza hopeti82 (#5513) üzenetére


Kapanyél
őstag

Rosszul van beállítva? :U

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5515) lackaba válasza kcst (#5512) üzenetére


lackaba
tag

[link] Sőt itt találsz 1 nagyon jó firmwaret.én ezt használom.http://www.badanation.de/index.php?f=40

[ Szerkesztve ]

(#5516) F-ECT$ válasza erdoke (#5510) üzenetére


F-ECT$
titán

Király, akkor ezek szerint főznöm kell. Persze kérdés, hogy mit tud hozni egy firmware frissítés, amiért érdemes belefogni.

Dive ever, work never.

(#5517) erdoke válasza F-ECT$ (#5516) üzenetére


erdoke
titán

Nem biztos, lényegesen kisebbnek tűnik a különbség szolgáltatói és független SW között.

A legjobb aláírás a héten

(#5518) lackaba válasza F-ECT$ (#5516) üzenetére


lackaba
tag

A fölöttéb lévő hozzaszólásban van a badanation link.Itt találsz 1 nagyon jó romot.Nálam eddig hibátlan.XXJF7 és XXJF4 keveréke.A magyar CSC XDJF3 kell behelyettesiteni az oxa helyett.Képekkel van illusztrálva a frissités menete.Az oldalon regisztrálni kell.

(#5519) szetib


szetib
tag

Megkérnék valakit, hogy a soundcloud.com oldalt látogassa meg egy próba erejéig. Lejátsza a számokat? http://www.soundcloud.com/coyu
Nem sok esélyt látok, de hátha...

(#5520) mixi10 válasza szetib (#5519) üzenetére


mixi10
tag

számítógépről megtudom nyitni, le is játssza a számokat. teloról error át dob a google oldalra.

(#5521) Kapanyél válasza lackaba (#5518) üzenetére


Kapanyél
őstag

Korábban már kérdeztem, hogy megoldódott-e a JF7-ben az ébresztő hibája?

Hogy mixelted a JF7-et és a JF4-et? A JF4 bootladere és fájlrendszere szar, helyette a JF1-ét használom most. Nálad melyik file melyik revízióból jött?

Itt kérdeztem

[ Szerkesztve ]

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5522) Laccy.


Laccy.
csendes tag

Sziasztok!
Milyen kábelt kell vennem, hogy a telefont a tv-re köthessem?
Ha valaki belinkelné az lenne a legjobb!

Köszönöm előre is!

(#5523) lackaba válasza Kapanyél (#5521) üzenetére


lackaba
tag

A JF4 ből csak a nyelvi és a PFS fájl van.A többi JF7.Nálam az ébresztéssel nincs probléma.De az emlitett oldalon a Boot Loaderrel van jó leirás.Még annyit hogy a Master Romhoz is kell a pipa.

(#5524) bobavi


bobavi
csendes tag

Sziasztok!
Én is vásároltam egy s8500-et. Nagyon jó kis gép. Most tanulgatom. Az egyik problémám, hogy 2 mondattól az üzeneteimet már 2 SMS-ben küldi további. Az előző Nokiám ilyet nem tett, a szolgáltatóm is ugyanaz. Tud valaki segíteni? Köszi

(#5525) F-ECT$ válasza bobavi (#5524) üzenetére


F-ECT$
titán

Hogyhogy 2 mondattól? Hogy áll a karakterszámláló?

Dive ever, work never.

(#5526) Kapanyél válasza lackaba (#5523) üzenetére


Kapanyél
őstag

Összevetettem a fájlokat és érdekes eredmény jött ki: gyakorlatilag nincs új része ennek a firmware-nek!
A bootfiles részt nem tudom ellenőrizni, mert eddig mindegyik bájtra pontosan megegyezik az előzővel. (hexában nem néztem beléjük...)
Az FFS a JF4-é.
Az AMSS a JF2-JF4-JF5-ben és most a JF7-ben is megegyezik.
Az AppsCompressed a JF4-JF5-ben és most a JF7-ben is ugyanaz.
RSRC fájlok JF1 (vagy korábbi release) óta változatlanok
ShpApp pedig JF5-ben is ez volt már.

Csak tudnám, mitől ír akkor ki JF7-et? :D

Egyelőre nem frissítem, nem látok túlságosan nagy változást.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5527) bobavi


bobavi
csendes tag

kb 70 karaktertől. Hol találok erre beállítást?

(#5528) szebev


szebev
senior tag

sziasztok! Csinaltam egy kepet es elmentettem a memokartyara. Majd megnyitottam a Media Browsert (angol a telo) es kitoroltem onnan , de igy kitorlodott a memokartyarol is! :W Hogy lehet elerni , hogy memokartyarol ne tunjon el a kep, de a Media Browserbol kitorlodjon?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#5529) Kapanyél válasza bobavi (#5527) üzenetére


Kapanyél
őstag

Beállítások, Alkalmazások, Üzenetek, Szöveges üzenet, ékezetek... Állítsd ékezetek nélkülire. Akkor is lesz ékezet, csak spórolósabb kódtáblát használ. És ilyen volt már a Nokia-n is. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5530) Kapanyél válasza szebev (#5528) üzenetére


Kapanyél
őstag

Tedd rejtetté... kártyaolvasóval és PC-vel.

A média browser gyakorlatilag egy fájlkezelő, csak szűri azokat, amiket nem tud megjeleníteni vagy lejátszani.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#5531) bobavi


bobavi
csendes tag

köszönöm, kipróbálom. A Nokiám 168 karakterig kezelte, mindegy mi volt...(N5630)

(#5532) bobavi


bobavi
csendes tag

Bocsi. Utánanéztem. Csökkentett karaktertámogatású volt a Nokia

(#5533) Karma válasza bobavi (#5532) üzenetére


Karma
félisten

És 160 karakter.

“All nothings are not equal.”

(#5534) Laccy.


Laccy.
csendes tag

Nekem valaki tud ajándlani valamit akkor?
(TV Kábel)

(#5535) fatty válasza Laccy. (#5522) üzenetére


fatty
aktív tag

Nekem ez mûködik Nokia CA-75U, magyar aukciós oldalakon 1500FT körül kapható.

[ Szerkesztve ]

(#5536) lackaba válasza Kapanyél (#5526) üzenetére


lackaba
tag

Kis változások vannak.Pl.üzeneteknél,fénykép szerkesztésnél stb.több lehetőséget tartalmaz.És valamivel talán gyorsabb az egész rendszer,főleg a wifi.

(#5537) user137 válasza fatty (#5480) üzenetére


user137
őstag

arra várhatsz :)

(#5538) szebev válasza Kapanyél (#5530) üzenetére


szebev
senior tag

koszi! :R

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#5539) bajusz15


bajusz15
senior tag

na sikerült a wifit ismét működésbe hozni, le is szedtem Mo térképét (73Mb) 3 perc alatt telón :DDD

Az mit jelent h "Aktiválva. Ön örökös licenszet kapott a(z) "Magyarország" termékre" . ??

[ Szerkesztve ]

(#5540) bajusz15 válasza bajusz15 (#5539) üzenetére


bajusz15
senior tag

illetve még annyi, hogy azt hogyan lehet megcsinálni - ha meglehet - hogy wifi és net kapcsolat nélkül, offline-ban tudjam nézegetni Mo. térképét, mert most is töltött wifit, pedig az előbb töltöttem le Mo. térképét...

Mostmár nagyon elegem van hogy a wifi egyszer kapcsolódik, egyszer meg nem.. ha beütöm a jelszavat, kb 10. próbálkozásra sikerül kapcsolódni a wifihez, majd ha kikapcsolom a wifit aztán vissza, megint csak keresi a wifit, de nem tud csatlakozni hozzá.. másnak is van ilyen problémája vagy csak az enyém ilyen sz@r ?? :W

[ Szerkesztve ]

(#5541) csimmasz válasza bajusz15 (#5540) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Valaki nagyon varta az ingyenes ndive-ot.
Hat most megjott,potom 30 € az olasz.
Pedig de szep is lett volna.

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#5542) Karma válasza csimmasz (#5541) üzenetére


Karma
félisten

Soha senki nem mondta, hogy ingyen lesz az NDrive.
Viszont akkor már elérhető?

“All nothings are not equal.”

(#5543) mixi10 válasza Karma (#5542) üzenetére


mixi10
tag

Szerintem nincs változás, legalább is az Ndrive weblapon.

Available maps:

* NDrive Portugal (1)
* NDrive Spain (2)

(1) Available for free on selected devices authorized by Samsung Portugal.
(2) Available for free until August 15, 2010. Campaign valid for Samsung Wave devices bought in spanish territory and authorized by Samsung Spain. Reactivation required after 30 days of use.

(#5544) erdoke válasza bobavi (#5532) üzenetére


erdoke
titán

Mint minden más GSM készülék esetén, kétféle megoldás létezik:
1. 70 karakter 16 bites (Unicode) kódolással, így minden ékezetes betű átmegy.
2. 160 karakter standard 7 bites kódolással, így a magyar ékezetek egy része nem megy át.

"Short messages can be encoded using a variety of alphabets: the default GSM 7-bit alphabet, the 8-bit data alphabet, and the 16-bit UTF-16 alphabet. Depending on which alphabet the subscriber has configured in the handset, this leads to the maximum individual Short Message sizes of 160 7-bit characters, 140 8-bit characters, or 70 16-bit characters (including spaces). GSM 7-bit alphabet support is mandatory for GSM handsets and network elements, but characters in languages such as Arabic, Chinese, Korean, Japanese or Cyrillic alphabet languages (e.g. Russian, Serbian, Bulgarian, etc.) must be encoded using the 16-bit UTF-16 character encoding (see Unicode)."

A legjobb aláírás a héten

(#5545) csimmasz válasza Karma (#5542) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Pedig nem is reg valaki emlitette az ingyenesseget.
Nbrive italy van font angol,nemet,olasz,francia,spanyol,portugal nyelven.
Ha joltevedek ez csak olasz terkeppel.

[ Szerkesztve ]

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#5546) paulor


paulor
csendes tag

hello, tegnap jött meg az új wave-em, ez az 1. okostelóm, nagyon tetszik és elégedett vagyok vele, viszont nem használom ki minden funkcióját, a netet is csak wifin keresztül...
Tehát az lenne a kérdésem ha valaki tudna segíteni, h mit jelent a bal felső sarokban az E betű kék alapon? és hogy lehet eltüntetni? A csomagkapcsolatok használatát már kikapcsoltam, hogy ne szívja le a kártyámat a wap, mégis ottmaradt a jelzés... lehet h hülye vagyok de nem értem mit jelent :F
Másik kérdésem hogy pl a zenelejátszóból csak a menüben a menü gomb hosszanti lenyomásával lehet kilépni és bezárni az alkalmazást, ha épp megállítottam a zenét vagy másképp is ?
Továbbá a képernyőzárt lehet e időzíteni és ha igen hol, hogy mennyi idő után zárja le a "billentyűket" ??
Előre is köszi a segítséget:)

(#5547) Zedroxine


Zedroxine
tag

Az miért van hogy a Black vagy a Metallic, Black Wave drágább mint a sima, vagy az Ebony black.
Bár szívem szerint a sima vagy a metallic black-et vrnném nemtudom nálunk itthon melyik és mennyiért kapható, mert amiket linkelgettetek hogy "olcsó" 82-83K azokhoz nincs írva konkrét szín.

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#5548) csimmasz válasza Karma (#5542) üzenetére


csimmasz
aktív tag

fatty forumtars 5480 as hsz ben az ingyen ndrivere vart.

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#5549) paulor


paulor
csendes tag

nah az Edge jel eltüntetését már taschner 2242. válaszában megtalálta, csak amikor kérdeztem még nem jutottam el odáig :)

*#5239870*# (admin menu)
3. Networ & call settings
4. Szolgáltatási tartalom
Itt a Cs -t kell választani és Ment.

Így taschnerhez hozzá szólna a kérdésem, hogy akkor ezzel csak leveszem a jelet, de a funkció még működik ?
Köszi:)

(#5550) erdoke válasza paulor (#5549) üzenetére


erdoke
titán

Az elérhető adatkapcsolat típusát jelzi, fölösleges vele foglalkozni.
G = GPRS
E = EDGE
3G = UMTS
3G+ = HSDPA

Adat akkor megy rajta, ha egy kis nyilacska villog az ikonon.

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.