Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4751) F-ECT$ válasza leslieke (#4750) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam 2 db Budapest a GMT+1 van, bármelyiket állítom, ha utána bekapcsolom az automatikus időfrissítést, utána átáll Londonra.

Dive ever, work never.

(#4752) user137 válasza F-ECT$ (#4751) üzenetére


user137
őstag

igen, bug. ne kapcsold be az automatikát.

(#4753) leslieke válasza F-ECT$ (#4751) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam is kettő van. Ha visszaáll, akkor az lehet szoftverhiba.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4754) Kobe


Kobe
veterán

no, vagy az en ertelmezesemmel van baj, vagy tenyleg normalis hogy ilyen rohadt pontatlan a gps ? A specifikaciok szerint van a-gps, es "nativ" gps vetelre is kepes ami nalam a muholdas meghatarozast jelenti mindenfele netes-wifis-fustjeles adatforgalom nelkul, csupan a muholdvevo mukodik.
A route66 ehhez kepest minimum 600, de atlagban olyan 7-800 metert teved, ami adott esetben jelentheti azt is hogy a duna egyik partjan vagy a masikon vagy...kikapcsoltam minden wifis illetve mobilnetes adatlekerest a gps menupontban - egyreszt mert nincs mobilnetem, masreszt public wifi sincs mindig elerheto....gondoltam had dolgozzon csak a rendes gps vevo....de sajnos baromi gyengen muzsikal...

-ez a route66 hibaja volna, hogy ennyire pontatlan, vagy maga a gps vevo hibaja ?
-mas is tapasztalt ilyet ?
-mi lehet a teendo, erdemes varni ndrivera vagy vigyem vissza a keszuleket, nezzek meg ?

[ Szerkesztve ]

(#4755) Szuszoka


Szuszoka
csendes tag

Sajnos függőséget okoz ez a telefon...Egyszerűen csodálatos a képe és nagyszerű funkciói vannak, mindig meglep alami újdonsággal!!
Sajnos hibái is vannak, 2napos nyúzás után például: Ha exchangel szinkronizálok minden megy rendesen, egy probléma van, az viszont nem kicsi: Freemailes leveleket nem jeleníti meg...Azaz ha a feladó freemailről ír...Ennek oka? Megoldás? Tapasztalatok? Köszi

(#4756) Fogash válasza F-ECT$ (#4751) üzenetére


Fogash
tag

érdekes, én tegnap beállítottam, de nekem azóta is tartja a GMT+1-et...

(#4757) Deeday válasza Fogash (#4756) üzenetére


Deeday
senior tag

Nálam sincs vele semmi gond!

Amúgy ajánlanék nektek egy nagyon jó kis internet rádió programot. Sok southcast internet rádió van benne stílusra osztva a neve a programnak : Tune Wiki a samsung appsból le lehet tölteni és wifivel tökéletesen működik. Próbáljátok ki szerintem nagyon fain a program.

LG G4

(#4758) F-ECT$


F-ECT$
titán

Zenét hogyan tesztek a telefonra? Én Kies-sel próbálkoztam:
-1 album volt 1 könyvtárban (13 db mp3, meg néhány kisebb fájl: mu3, jpg) - ezt így egyben nem is engedte feltölteni
-kijelöltem a 13 db mp3-at, és elindítottam a feltöltést -> telefon reset
-elindítottam mégegyszer, az első szám kb 2 perc alatt ment fel, utána megszakadt

(A telefonban nincs sd kártya.)

Dive ever, work never.

(#4759) kuato válasza F-ECT$ (#4758) üzenetére


kuato
tag

Nem egyszerűbb háttértárként csatlakoztatni, és azt másolni oda, amit és ahova te akarod?

kuat0

(#4760) Deeday válasza F-ECT$ (#4758) üzenetére


Deeday
senior tag

Háttértárba rakd és úgy másolj sajátgépbe vagy total commanderbe fel rá zenét :) Ha nincs microSD kártyád akkor kb 500 MB üres helyed van a többit a rendszer elfoglalja...

LG G4

(#4761) leslieke válasza F-ECT$ (#4758) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Háttértár módban egyszerűbb is és könnyebb is.

SD kártya beszerzése ajánlott, mert a belső 500 MB nem ad túl nagy mozgásteret.

Deeday
úgy másolj sajátgépbe vagy total commanderbe

Akinek egyik sincs az mit csináljon? :D :D

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4762) zack válasza F-ECT$ (#4758) üzenetére


zack
nagyúr

Jelenleg a KIES kaki. Nekem is volt, hogy videó áttöltés közben bontotta a kapcsolatot. Háttértár mód a nyerő választás, úgy a stabil.
Memo kártya hogy hogy nincs? Az alap csomagban is jár hozzá 1GB...
Egy 8GB kártya már 5-6K megvehető, és jóval nagyobb lesz a mozgástered. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4763) matthews


matthews
aktív tag

Sziasztok!

Megvettem én is. Kérdése(i)m a következő(k) lenne(nének):

- Kell-e még ezeket a mobilokat 16 órán át tölteni, hogy rendes legyen az aksija?
- A 220volt-nál vettem, de a kis garancia papír (warraty card) nincs kitöltve, hanem egy külön jótállási jegyet kaptam, ami két évre szól. Mielőtt megrendeltem a telót, azelőtt érdeklődtem (naturellemaunt) és azt modnták, hogy ez a két év ez gyári garancia, amit a Samsung szervizeiben érvényesíthetek. Igaz ez vagy át..sztak?
- nincs hozzáé, csak angol használati útmutató. Ez másnál is így van?

A válaszatitokat előre is köszönöm.

matt

"No brain, no problem"

(#4764) Szuszoka


Szuszoka
csendes tag

Sajnos függőséget okoz ez a telefon...Egyszerűen csodálatos a képe és nagyszerű funkciói vannak, mindig meglep alami újdonsággal!!
Sajnos hibái is vannak, 2napos nyúzás után például: Ha exchangel szinkronizálok minden megy rendesen, egy probléma van, az viszont nem kicsi: Freemailes leveleket nem jeleníti meg...Azaz ha a feladó freemailről ír...Ennek oka? Megoldás? Tapasztalatok? Köszi

(#4765) wshooter válasza matthews (#4763) üzenetére


wshooter
csendes tag

A magyar használatit innen tudod leszedni:
[link]

(#4766) matthews válasza wshooter (#4765) üzenetére


matthews
aktív tag

Köszönöm a segítséged!

"No brain, no problem"

(#4767) zack válasza matthews (#4763) üzenetére


zack
nagyúr

"Kell-e még ezeket a mobilokat 16 órán át tölteni, hogy rendes legyen az aksija?"

Nem. Li-Ion aksinál nem szükséges a formázás.

"A 220volt-nál vettem, de a kis garancia papír (warraty card) nincs kitöltve, hanem egy külön jótállási jegyet kaptam, ami két évre szól. Mielőtt megrendeltem a telót, azelőtt érdeklődtem (naturellemaunt) és azt modnták, hogy ez a két év ez gyári garancia, amit a Samsung szervizeiben érvényesíthetek. Igaz ez vagy át..sztak?"

Nem hinném hogy átvertek. A 220volt egy korrekt bolt. Az a külön jótállási jegy vonatkozik az országunkra ill. a magyar Samsung garira, ami benne van, az pedig a nemzetközi gari, ami téged nem érint, ahogy itthon mást se.

"nincs hozzáé, csak angol használati útmutató. Ez másnál is így van?"

Nekem nem gyártói garis, de nem volt magyar kézikönyv, valószínű ha a tiedben se volt, akkor egyikben sincs. A Samsung honlapjáról le tudod tölteni a magyar kézikönyvet *.pdf formátumban.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4768) leslieke válasza matthews (#4763) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

- Kell-e még ezeket a mobilokat 16 órán át tölteni, hogy rendes legyen az aksija?

Nem kell, rögtön használhatod.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4769) matthews válasza zack (#4767) üzenetére


matthews
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm neked is a válaszokat!
Akkor nekikezdek tanulmányozni! Úgyis éjszakás leszek! :-))

Köszönöm mégegyszer!

HI.

"No brain, no problem"

(#4770) F-ECT$ válasza Kobe (#4754) üzenetére


F-ECT$
titán

Van az app store-ban egy "My location" nevű alkalmazás. Nekem azzal pontos helyet mutatott, szerintem próbáld ki azzal.

Dive ever, work never.

(#4771) F-ECT$ válasza zack (#4762) üzenetére


F-ECT$
titán

Alap csomagban jár? Én a T-mobiltól vettem, és nem találtam ilyet - béna voltam, vagy ott nincs?

szerk: Ha már veszek, akkor mit érdemes? Méret/gyártó/pontos típus?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#4772) leslieke válasza F-ECT$ (#4771) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

gyártó: Kingston vagy Sandisk
méret: max 32 GB, ameddig a pénztárcád engedi.
típus: Class 2-4-6-10 osztályok vannak (ha jól számolom), minnél magasabb a szám, annál gyorsabb írási-olvasási sebességre képes. De az ár is eképpen növekszik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4773) Deeday válasza leslieke (#4761) üzenetére


Deeday
senior tag

Akinek egyik sincs az tegyen a gépére egy Windows-t hogy legyen neki vagy oldja meg valamilyen fájl kezelővel :D Vagy van még 1 egyszerűbb megoldás : NE MÁSOLJON SEMMIT SEMMIVEL :D :Y

LG G4

(#4774) zack válasza F-ECT$ (#4771) üzenetére


zack
nagyúr

Azt hiszem a T-s csomagban nincs memó kártya, csak a szolgáltató függetlenekbe. Újabb T-s blama. :(

Én Class4-es Kingston-t javaslok 8GB méretben, azt is leírom miért. A teló tudja az avi-t és mkv-t is. Ha veszel egy 16 vagy 32GB kártyát 1k/GB áron ami nem olcsó, azt hiszed minden gondod megoldódott. Igen ám, de a memó kártyát csak FAT32-re tudod formázni, ahol 2GB korlát van, tehát 2GB darabokba kell szétvágnod 4-5 felé egy 720p mkv-t. Szerintem ez így oly annyira macerássá teszi, hogy xarrni kell az mkv-re, és csak a divx lejátszást célszerű eröltetni. Ehhez meg bőven elég a 8GB Class4-es Kingston kártya is ami kb. 6-7k, lévén hogy egy jó minőségű divx film sincs több 1,5GB-nál. Ez az én aspektusom az mkv lejátszásról és a memó kártya méretének szükségességéről. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4775) kuato válasza zack (#4774) üzenetére


kuato
tag

4GB -1 byte a max fájl méret, de mkv-nak persze még mindig nem elég

kuat0

(#4776) leslieke válasza Deeday (#4773) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azért kérdeztem, mert ugye Windowson túl is létezik ám élet. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4777) leslieke válasza zack (#4774) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

memó kártyát csak FAT32-re tudod formázni, ahol 2GB korlát van, tehát 2GB darabokba kell szétvágnod 4-5 felé egy 720p mkv-t.

Bocs, de ez hülyeség! Most is van egy majd 3 GB-s videó a kártyán és minden gond nélkül használható.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4778) Karma válasza leslieke (#4777) üzenetére


Karma
félisten

Csak a számot tévesztette el. A korlát 4 GB, nem 2.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#4779) zack válasza kuato (#4775) üzenetére


zack
nagyúr

Karma:

Jaja...köszi a javítást. ;) Nem tudom miért 2GB írtam. :B Akkor ebből adódott a félreértés. Talán korán van még, és nem túl rég keltem. Sajnos a 3 felé darabolást sehogy sem lehet megúszni, egy 8,5-9GB filmnél, ami igen gyakori.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4780) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Azért szép-szép, hogy le tudja játszani a telefon az mkv-t is, de ekkora kijelző mellett szvsz semmi értelme ezt választani. Jó minőségű divx pont elég és több is felmásolható.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4781) peterk válasza user137 (#4752) üzenetére


peterk
senior tag

Szerintem nem bug, hanem kézzel frissített és nem csinált XEH-s preconfigot...

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4782) zack


zack
nagyúr

Szeretnék egy olyat kérni, hogy aki teheti, és módjában áll (főleg Karma ;] ) nézze már meg a sztereó BT zenelejátszást, mert nálam valami nem az igazi. Baromi magas az alapzaj, és ráadásul magas frekvenciájú is. A BT vevőm 20k körüli összeg, szóval a minősége kiválló, és SE W995 tökéletes volt.
Az a lényege hogy a BT vevőm nem szereti a telefont, vagy általánosságban ilyen az átvitel minősége. Az is lehet hogy túl érzékeny, és ezért hallom, bár ezt nem tartom valószínűnek. :U

leslieke:

Így van. Egyetértünk. ;) Még Galaxy S esetében sem indokolt az mkv, pedig ott sokan küzdenek a darabolással. Konkrétan egy szép divx film ekkora kijelzőn kb. olyan mint az mkv. Vannak mp4-es filmjeim amiket még LG Arena-ra konvertáltam 720x480-ra 1500kbit/s bitrátával. Pl. a Blöff c. filmnek olyan a minősége, mintha full HD lenne.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4783) Karma válasza zack (#4782) üzenetére


Karma
félisten

Nem áll módomban sajnos, nincs BT cuccosom...

“All nothings are not equal.”

(#4784) Fogash válasza F-ECT$ (#4771) üzenetére


Fogash
tag

témobilosban nekem se volt memóriakártya, illetve nincs a telón Asphalt :(

(#4785) peterk válasza zack (#4779) üzenetére


peterk
senior tag

Hát azért annyira nem gyakori, legalábbis a 720P-s mkv-k között nem az. Inkább az 5-7GB a gyakori, amit kettévágva már felrakható a telóra. Namost, akinek ilyen filmje van, annak mégiscsak egyszerűbb kettévágni, mint átkódolni divx-be. ;)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#4786) leslieke válasza zack (#4782) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Arénát cseréltem le erre, pont az állandó konvertálási kényszer miatt.

Az általam fentebb említett 3 GB-s videó az Avatar, 720x400 felbontással. Akiknek eddig mutattam, el voltak ájulva, hogy mennyire szép, élethű a kép, és főleg, hogy milyen gyorsan lehet navigálni a filmben.

peterk: mennyi ideig tart a kettévágás? Mert leszedni egy divx-et se tart sokból és továbbra is több fér rá a memóriakártyára. De persze kinek a pap, papné vagy épp a sekrestyés. :D

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4787) Karma válasza peterk (#4785) üzenetére


Karma
félisten

Egyébként ez még mindig egy nagy előnye az Apple cuccoknak szerintem: mivel nem FAT32-t használnak, a 8 gigás filmeket is simán rájuk lehet tolni :) Cserébe persze nincs Mass Storage mód.

“All nothings are not equal.”

(#4788) zack válasza Karma (#4783) üzenetére


zack
nagyúr

Na mindegy..Azért köszi. ;)
Felhívtam egy Samu szervízt, ahol tippeket adtak, bár konkrétum nem tudtak mondani. Lepróbálom őket, aztán jövök vissza mire jutottam.

Samu ügyfélszolgálaton a GSM ügyfélszolgálatos hölgy és közöttem lezajlott az értelmi és szakmai párbeszéd:

Én:
"Gondoltam szólok, hátha globális hibáról van szó, és esetleg javítva lesz a bada 1.1-ben."
Hölgy:
"Miért, nem bada 1.1 van rajta?"
Én:
"Miért, van már?"
Hölgy:
"Nem, csak úgy kérdeztem."

:DDD :DDD :DDD

Erről a Nagy durranás jut eszembe: "Honda? Nem...Gyönyörű szép." :DDD
De viccet félretéve, egyébként ez oltári blama, és legszívesebben sírva fakadnék... :(

Ezek után hívtam fel egy Samsung szervízt, ahol azért mindenképpen szakmaibb párbeszédet tudtam folytatni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4789) Jadro válasza zack (#4788) üzenetére


Jadro
veterán

:C Komolyan ezek az ügyfélszolgálatok nem sok mindenre jók... Mondjuk megnevettettek most. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4790) master12


master12
csendes tag

Sziasztok!
Azon filóztam már egy ideje hogy a Wave megküzd-e az mkv-ba pakolt ass felirattal, mert nekem rengeteg videóállományom van ilyen felirattal ellátva és nem lenne túl jó újra levadászni a feliratokar srt formátumban. Mondjuk ha valaki megkukkantana egy muxolt (asszem így írják, de nem tuti :) ) ass felirattal ellátott mkv videót azt nagyon meghálálnám... :R

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

(#4791) zack válasza master12 (#4790) üzenetére


zack
nagyúr

Ha rám hallgatsz hagyod a feliratos filmeket 3,3 colon. Ki fog készülni a szemed. Kezdd el gyűjtögetni a szinkronos mkv-ket...Mindenképpen élvezhetőbbek. :K
Még a 3,7 colos Omnia2-ön se bírtam hosszú távon a feliratokat olvasni. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4792) HIJ válasza zack (#4791) üzenetére


HIJ
őstag

Apropó, az omnia2 megbirkózik az MKV -el?

(#4793) master12


master12
csendes tag

De engem azért érdekelne hogy képese kezelni ass-t vagy sem....Ez úgyis csak olyan vészmegoldás lenne ha megyek kirándulni, stb...annyi időre úgyis kibirnám. Na meg a netem se egy Ferrari, szóval elég körülményes lenne újra leszedni őket szikronosba (már amelyik elérhető egyáltalán szinkronosba).

[ Szerkesztve ]

Komolyan ha a hülyeség fájna---->bash.hu/3290<---- /// Samsung Wave

(#4794) jozf


jozf
tag

Abban tudna valaki segiteni milyen beállitás szükséges, hogy e-mailt küldeni is tudjak ne csak fogani. Mert eddig se a freemail se a gmail-en kersztül nem sikerült emailt küldeni, letölteni letölti de küldeni már nem hajandó se 3G-n se wifin keresztül. Smtp-nek próbáltam beállitani a t-onlieos elérhetöségemet ahogy az outlook-ban is van de itt azon keresztül sem hajénó levelet elküldeni.

(#4795) zack válasza HIJ (#4792) üzenetére


zack
nagyúr

Omnia2-nek kevéske a hardvere hozzá. Viszont a Divx-et frankón tolja konvertálás nélkül. Ráadásul ennek tetejébe túl sok erőforrást megzabál a WinMo 6.5

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4796) badacsony válasza zack (#4782) üzenetére


badacsony
őstag

Jabra BT320s-sel próbáltam: csak az ennél szokásos alap sistergés hallatszik, amíg el nem indul a zene.

Észrevettétek már a zenelejátszóban, ha 5.1ch be van kapcsolva, nyomsz egy szünetet, majd lejátszást, a hangzáskép megszűnik, de a lejátszó továbbra is aktívnak mutatja?

Ismétlődő ébresztésnél ha kiveszed mellőle a pipát, majd újból aktiválod, elfelejt jelezni. Az időpontot újból el kell menteni, hogy jó legyen.

Samsung Navigator: a hangos naviért kell fizetni; egyébként offline is működik, ha letöltötted hozzá a térképet, van útvonaltervezés, stb. Gyalogos navigációnál úgy vetem észre, mintha a helyzetjelző zöld pötty le lenne maradva az aktuális pozíciómhoz képest: megállok, a pötty még csak ugrál a valós helyzetem felé - semmilyen segítséget nem engedélyeztem a GPS-nek. Beltérben nálam 2-3 perc alatt talál műholdat.
Valaki kérdezte, miért kell memkártya a navihoz: oda menti a letöltött dolgokat, pl. térképeket.

Egyébként a kicsikém :D fekete és 2GB-s kártya járt hozzá NatGeo tartalmakkal, fw ver. XXJF1.

[ Szerkesztve ]

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#4797) leslieke válasza badacsony (#4796) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ismétlődő ébresztésnél ha kiveszed mellőle a pipát, majd újból aktiválod, elfelejt jelezni. Az időpontot újból el kell menteni, hogy jó legyen.

Ez épp ma reggel jött elő nálam. Fura megoldás, vagy inkább hiba.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4798) zack válasza leslieke (#4797) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem nem hiba, mivel bármikor akarva-akaratlanul ki tudod venni mellőle a pipát. így viszont hogy menteni kell mindig, nincs félrenyomás. Értelmezés kérdése. Nekem nincs bajom vele. ;)

badacsony:

Tök jó, hogy a Jabra BT3030-at azért vittem vissza mert nem volt jó a W995 telóhoz. Nem volt támogatott, holott papíron meg igen. Akkor vettem a mostanit ami lényegesen komolyabb cucc, és jobban szólt, amit most nem érzek a Wave-vel. :F Isteni, hogy a BT egy szabvány elvileg, gyakorlatilag meg úgyanúgy fennáll az inkompatibilitás mint minden másnál. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4799) leslieke válasza zack (#4798) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Eddig nekem se volt, most is csak azért jött elő, mert szabira mentem és később keltem, mint addig. Bajom nekem sincs vele, csak jó tudni, hogy 1 lépéssel több teendő van, ha azt akarom ébresszen is.

De másképp is meg lehetne ezt oldani: Ha kiveszed a pipát rákérdezne, hogy "biztos kikapcsolja", ha meg bepipálod, akkor meg az ébresztés bekapcsolására.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#4800) zack


zack
nagyúr

Ja...Csak hogy dícsérjem is a zenei részt. A zenefelismerés nagyon profi. Jóval profibbnak érzem mint a funkció kitalálóját (SE-TrackID). Szinte minden számot ismer adatbázisból, jóval többet mint a TrackID. A találatokat hozzá lehet adni a kívánságlistához, és bármikor megnézni költségmentesen. Ez a TrackID-nél csak úgy működött, hogy az online TrackID oldalon, miután felismerte a számot menteni tudtad, viszont megnézni/felírni csak a neten tudtad ismét miután csatlakoztál. Ezt a Samu profin megoldotta. Nagyon profin. :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.