Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9001) Lopottmotor válasza leslieke (#8995) üzenetére


Lopottmotor
tag

Igen, már pár hónappal ezelőtt.

(#9002) Lopottmotor


Lopottmotor
tag

A kies-t netről kell leszednem..? mert cd-t nem találtam a csomagban...

Fóliát ti vettetek rá? Mert a gyári ugye ilyen "mintás", tehát leszedtem.

[ Szerkesztve ]

(#9003) F-ECT$ válasza leslieke (#8999) üzenetére


F-ECT$
titán

Nálam sem mindig jelentkezik a gond. Eddig öszesen 2x fordult elő, mindkétszer PC-s töltés után.

Dive ever, work never.

(#9004) F-ECT$ válasza Lopottmotor (#9002) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, a netről.

Én nem vettem rá, 1 hónap alatt zsebben hordva nincs rajta karc. (A telón sincs.)

Dive ever, work never.

(#9005) fecosrac válasza Lopottmotor (#9002) üzenetére


fecosrac
tag

@ Lopottmotor:
http://www.youtube.com/watch?v=6orkAr79g8c&feature=related

Remélem meg tudtalak győzni, hogy nincs szükség a fóliára. ^^

2 hete van meg nekem a készülék és én a fém foglalatot is abszolút jó minőségűnek találom. Véleményem szerint nem csak fólia, de tok se szükséges erre az egyébként tök szép telóra.

(#9006) satomee válasza leslieke (#8999) üzenetére


satomee
senior tag

Nem lehet amúgy hogy firmware függő is a dolog...?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#9007) leslieke válasza Gonsalez (#8996) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam úgy működik a frissítés, hogy amikor belépek a Samsung Apps-ra kiírja, hogy X frissítés elérhető. Rábökök a feliratra és belép a letöltött szoftverek listájához. A frissíthetőek mellett ott virít egy frissítés gomb, amivel elindíthatom a letöltést. Ezt mindegyiknél külön kell megcsinálni.

(#9006) satomee: nem tudom, enyémen XXJEE van.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9008) s4tch válasza Varszegig (#8985) üzenetére


s4tch
veterán

:)) gyühet, várom.

(#9009) Kobe


Kobe
veterán

feltettem ezt az AppLaunch widgetet. Szomorúan tapasztalom, hogy alapból csak azok a funkciók kaptak benne helyet amik amúgy is kinn vannak a desktopon - üzenet, hívás, na jó az email és navigáció ikon jól jön, de nem létezik ennek olyan verziója amiben szabadon össze lehet válogatni pár alkalmazást hogy azokat nyissa le ? Pl zenék, videólejátszó, saját fileok, stb ?

(#9010) AS válasza Kobe (#9009) üzenetére


AS
félisten

Igen ,de a desktopon lévö dolgokat is lehet változtatni :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9011) theomo válasza leslieke (#9007) üzenetére


theomo
tag

Milyen szolgáltatónál vagy?

Teomo

(#9012) Alex91


Alex91
félisten

1. Valami Office program van mar ra, vagy varhato ra?

2. Password nyilvantarto van ra?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9013) Kobe válasza AS (#9010) üzenetére


Kobe
veterán

de valószínűleg nem azokat akarom változtatgatni mivel azokra van a leggyakrabban szükségem és kézreállnak, de mivel felesleges hogy ugyanezek legyenek benne a launcherben, a launcherbe szeretném belerakni azokat amiket ezek mellett gyakran használok

(#9014) Varszegig válasza Kobe (#9013) üzenetére


Varszegig
veterán

van amit lehet, van amit még nem tudjuk hogyan lehet:) Ha valaki esetleg tudna dobni egy aktuális widget api leírást, onnantól bármit:)

[ Szerkesztve ]

(#9015) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy szeretnék venni egy ilyen készüléket.
T-mobilosat tudnék venni és azt szeretném megtudni, hogy milyen hátrányokkal jár majd nekem ha más programokat(sygic ami nagyon érdekel) vagy alkalmazásokat akarok rátelepíteni vagy frissíteni egy függetlennel szemben.

Előre is köszönöm.

Illetve szerintetek melyik telefon lehet vetélytársa amin érdemes még gondolkozni?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#9016) leslieke válasza theomo (#9011) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vodafone, de a telefon gyári garis független.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9017) theomo válasza leslieke (#9016) üzenetére


theomo
tag

Értem, tehát nem a vodánál vetted.

Teomo

(#9018) Varszegig válasza Killerlaca (#9015) üzenetére


Varszegig
veterán

alkalmazás rátelkepítésnél nincs különbség a T-snél. Más a böngésző neve (túlélhető), hiányzik az asphalt5 (telepíthető), és az im is más azt hiszem, de azt is tudod telepíteni (leírás volt ma). firmfrissítést még nem tudják a t-sek, majd kiderül.

(#9019) leslieke válasza Alex91 (#9012) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

1. Picsel File Viewer van rá.

2, Még nem találkoztam vele, de jó lenne egy ilyen.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9020) Alex91 válasza leslieke (#9019) üzenetére


Alex91
félisten

1. Amivel szerkeszteni is lehet...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9021) leslieke válasza Killerlaca (#9015) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Illetve szerintetek melyik telefon lehet vetélytársa amin érdemes még gondolkozni?

Samsung Galaxy S

(#9020) Alex91: még nincs.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9022) Deeday válasza Varszegig (#8972) üzenetére


Deeday
senior tag

Mondjuk szeretném az időjárást az ébresztőt a Need for speed shift et meg a Hangrögzítőt ! De lehetne még a fájlkezelő is :)

LG G4

(#9023) Varszegig válasza s4tch (#9008) üzenetére


Varszegig
veterán

jön, csak közben brutális áttörést sikerült elérni. Megoldódott az, hogy a termin widgetre kattintva bejöjjön a naptár. Az infót a mysamsungwave-n találtam, nem magamtól voltam ilyen okos:)

Deeday: az időjárás alatt mit értesz? Daily briefing? arra tudok linket csinálni. Need for sppedre nem hiszem, és egyelőre a többire sem. De biztpsan megoldható, a srác aki a naptár utasítását megírta kutatja a többit is, szóval van remény. Én is tudom mit kéne keresni, de doksi, vagy sourcekód nélkül esély sincs.

[ Szerkesztve ]

(#9024) Deeday válasza Varszegig (#9023) üzenetére


Deeday
senior tag

Daily Briefing meg az ébresztő jó lenne meg a saját fájlok mappa ! De akkor türelmes vagyok még továbbra is és köszönöm a válaszod

LG G4

(#9025) Varszegig válasza Deeday (#9024) üzenetére


Varszegig
veterán

Daily briefingnek tudom az indítási módját, a többit még nem:)

Na akkor termine widget új:
Innen elérhető

Amiben módosítottam:
1) Dátumok magyarítása, a sorrend cseréjével
2) A feladatoknál nem írja ki az időt, mert idiótán néz ki, hogy a létrehozás percét írja oda.
3) A hónapok nevei photoshop (made by my wife)
4) Az aljára kattintva frissíti a naptárat, a közepére pedig betölti a mai nappal a naptárat

Amit még szeretnék megoldani: frissítés ikonnal, illetve a bejegyzéshez tartozó napra ugrani a naptárban (nem tudom, sikerül-e?)

Ami benne volt, és esetleg újdonság: a naptárra kattintva beállítások menü, külön google naptár integrálhatóság. Ezekhez nem nyúltam, csak fordítottam

(#9026) macskamancs


macskamancs
csendes tag

Hali!Tud valaki működő Navigációt a telcsire??

(#9027) F-ECT$ válasza macskamancs (#9026) üzenetére


F-ECT$
titán

Van: Route66.

Kész van az NDrive is, csak még nem vehető meg.

Dive ever, work never.

(#9028) leslieke válasza Varszegig (#9025) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Rossz a link? Vagy csak nálam nem működik?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9029) Varszegig válasza leslieke (#9028) üzenetére


Varszegig
veterán

elcsesztem helyes link

ez most már tényleg helyes :W

[ Szerkesztve ]

(#9030) F-ECT$ válasza Varszegig (#9029) üzenetére


F-ECT$
titán

Így lesz jó.

Dive ever, work never.

(#9031) macskamancs válasza F-ECT$ (#9027) üzenetére


macskamancs
csendes tag

Köszi,de én valami ingyen letölthetőre gondoltam.Gondolom a Route66 csak próbaverziós a telcsin..

(#9032) Varszegig válasza macskamancs (#9026) üzenetére


Varszegig
veterán

működik a route66, ndrive már kész, csak még nincs a sotreban, és állítólag kész a sygic is.
a route66 térképnézegetésre örökre ingyen van, navigálásra 30-40 eurért örök licenszet kapsz.

Ingyen meg nincs semmi ebben a szar világban :DD

[ Szerkesztve ]

(#9033) guest666 válasza Varszegig (#9032) üzenetére


guest666
aktív tag

"Ingyen meg nincs semmi ebben a szar világban "

csak a Nokiánál :) (navi)

(#9034) macskamancs válasza Varszegig (#9032) üzenetére


macskamancs
csendes tag

Androidos, vagy Windows Mobilra készült Navigációt nem fogad el a Bada???Esetleg Symbianost?

(#9035) F-ECT$ válasza macskamancs (#9034) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem. És iOS-re készültet sem.

Dive ever, work never.

(#9036) F-ECT$ válasza Varszegig (#9032) üzenetére


F-ECT$
titán

Ndrive. Ha végre vehető lesz, akkor is az összes verzió (WM, Android, iOS, Symbian) közül ez a legbutább.

A sygic weboldala még csak hírlevélre feliratkozást kínál, no meg olcsó sem lesz, ha lesz: 70 € az Európa csomag.

Dive ever, work never.

(#9037) F-ECT$ válasza leslieke (#9007) üzenetére


F-ECT$
titán

Vajon miért hiányzik Magyarország erről a listáról :U

Dive ever, work never.

(#9038) leslieke válasza F-ECT$ (#9037) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én a Samsung Apps-on belüli frissítésről írtam, nem a rendszerről. Amúgy meg jó kérdés. Azért reméljük, hogy lesz frissítési lehetőség itthon is.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9039) Varszegig válasza F-ECT$ (#9037) üzenetére


Varszegig
veterán

mert nem velünk kezdik:) de ez biztosan megjön hozzánk is (remélem:) )

még egy dolog, amit nem sikerült a termineben (még) megoldani: jól kezeli az ismétlődő eseményeket (heti, havi, napi stb.), de nem tudja kezelni a 2 heti ismétlést. És még egy kisebb bug, amit most láttam a sajátomon: ha egy többnapos esemény van, és az egésznapos, akkor idióta módon 0 órától 0 óóráig tart, ezt kár odaírni:) De azt hiszem ez utóbbit könnyen ki tudom javítani. A másik (a 2 hetes) az nagyobb baj, mert a bondi api nem ismer ilyen ismétlődést (mi faszért nem??)

[ Szerkesztve ]

(#9040) rizso válasza F-ECT$ (#9004) üzenetére


rizso
addikt

Az érdekes...én fólia nélkül egy belül "bársonyos" tokban tartottam eddig, és van a kijelzőn néhány hajszálkarc! :( Jó nem látszik normális használat mellett, csak akkor ha nagyon frankón letörlöm, és spéci szögből spéci megvilágítással keresem...No de akkor is a tudat, hogy ha keresek, akkor találok rajta hajszálkarcokat...De már jön a szilikontok és a fólia :K

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9041) leslieke válasza rizso (#9040) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdekes eset.
Én zsebben hordom, se kijelzővédő, se tok, még sincs semmi karc.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9042) Deeday válasza leslieke (#9041) üzenetére


Deeday
senior tag

Én nekem sincs egy hajszál karc sem! csak egy helyen ami idegesít :D A kamerának a plexijén van egy hajszálkarc! Úgylátszik az nem biztonsági üveg :)

LG G4

(#9043) rizso válasza leslieke (#9041) üzenetére


rizso
addikt

Hát nem tudom...De mondom, nem igazi karc, ami vastag és mély is, hanem ilyen "tudom, hogy márpedig valami van ott" kategória...Barátnőm régi Secretjén is voltak ilyenek, csak ő nem tartotta tokban...Holnap lehet megpróbálom lefotózni a lehetetlent ;]
Szerintem a tiéteken is találnék ilyet amúgy :P

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9044) leslieke válasza rizso (#9043) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tisztára töröltem, fénylik, de akármilyen szögből is nézem, semmi nincs rajta.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9045) rizso válasza leslieke (#9044) üzenetére


rizso
addikt

Mindegy, az enyémen sem (mindig) látszik...Láttam én már durva karcokat - és ennek szerencsére köze sincs azokhoz :U Holnaptól meg már amúgy is fólia lesz rajta, meg szilikontok...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9046) DonMedve válasza rizso (#9040) üzenetére


DonMedve
addikt

Na az érdekelne,hogy hoztad össze! :Y

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#9047) rizso válasza DonMedve (#9046) üzenetére


rizso
addikt

Mondom ne gondolj semmi komolyra :) Viszont még a legedzettebb üvegen is lehet mikrokarcokat ejteni - nemhogy a wave kijelzőjén...
Viszont én sem értem hogyan lettek, mert ha zsebben hordanám, akkor ez alap lenne...Lehet, hogy az ujjaimban van egy kis fémforgács ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#9048) zack


zack
nagyúr

A MySamsungWave.hu-n létrehoztam egy "filmek (mp4)" témát. Megosztanám a Wave tulajokkal az eddig elkészült filmjeimet, csak normális sebességű szerver kellene ahová fel tudnám tölteni.
A többi infó: [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#9049) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

A beálítások-> kapcsolatok-> hálózat -> hálózati módot áttettem 900/1800-ra.
Nincs fent E betű a térerő mellett, viszont valamikor le akar szinkronizálni valamit(fogalmam sincs, hogy mit , de mikor feloldom a képernyőt van, hogy megkérdezi,hogy wifi-t bekapcsolom-e mert csomagkapcsolat nem elérhető. ) mert megjelenik a kék E betű aztán sárga lesz és alatta van a nyíl aztán megint kék, tehát valamit akar nekem itt mobilneten(?) leszedni. Nekem semmi előfizetésem nincs netre de lehetséges, hogy tud ígyis leszedni pénzt? Az megmagyarázná , hogy hova tűnt csak úgy 300ft a kártyámról (pedig 1 mp -t se beszéltem mert várom az előfizetéses simem) a pénz. Mit állítsak be, hogy ez nekem semmilyen adatforgalmat ne generáljon és ne kérdezze meg folyamat ,hogy wifizni akarok-e mert nem akarok majd, ha én úgy döntöttem. :((( Köszi. :U

(#9050) Kowa válasza Atomgeszi (#9049) üzenetére


Kowa
tag

szerintem az a legjobb megoldás ha bemész a szolgáltatódhoz és személyesesn letiltatod a mobilnetet én is ezt csináltam amikor beléptem igy biztos nem lesz spontán adatforgalom

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.